Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Juratka
Lisapanda, ale swiat jest maly ja tez jestem z warszawy z targowka.:-) Ja tu na chwile zajrzalam bo jestem na nartach! Pozdrawiam was wszystkie z wisly pelnej sniegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juratka , piekna jest Wisla zima, byłam w styczniu i tez sniegu co niemiara.Dziewczyny ja chyba najstarsza jestem w tym towarzystwie 35 w maju.W poniedzialek 11 dc ide na podglądanie ciekawe czy w tym cyklu cos sie uda zrobić.Pozdrawiam was a i tez jestem fc mój mail garu01@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2929
Czesc. Wczoraj miałam 4 Iui. W 11dc 4 pecherzyki największy 22,3mm endo 9mm :-) wszystko super. Dostałam też zastrzyk Brevactid. Mam nadzieję że to będzie ten cykl :-) życzę wszystkim upragnionych 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ty trzymamy kciuki:) mi się dzisiaj śniły 2 kreski na teście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania trzymam kciuki:) łande pęcherzyki wychodowałaś:) a jak nasienie? dziewczynki a ja jestem chyba najmłodsza z Was ale dzidziusia chce tak bardzo jak Wy:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania kciuki mocno zaciśnięte niezle tam wychodowałaś :) Milka to fakt najmłodsza jesteś , ale dobrze że zaczynasz wcześniej zgadzam się z Tobą nie ma na co czekać :) ja w kwietniu 32 stara dupa ze mnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Beti to mnie teraz zaskoczyłaś,byłam pewna że ty masz gdzieś 27 lat :) ale to fajnie też jesteś w grupie po 30:) xxxx Aniu a mogłabyś napisać kiedy owu była po iui tak mniej więcej kiedy ją czułaś,teraz będę każdą o to wypytywać bo prowadzę małe statystyki :) xxxx Doniu no to jak był to spontan to jest duża szanasa,wiadomo że lepiej jak organizm kobiety jest podczas seksu odprężony.My prawie przez rok naszych starań jak maszyny,to było straszne,miesiąc w miesiąc.Już nie było, przynajmniej dla mnie przyjemności,bo podświadomie cały czas krążyła myśl posiadania dziecka,a po seksie oczywiście standardowo świeca :) i co? nic z tego nie wyszło,myślałam o tym dużo i dochodzę też do wniosku że właśnie w taki sposób mogłam tez coś blokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula 30 lat już dawno minęło ale to miło że wzięłaś mnie za młodszą :) Ja się dzisiaj okropnie czuje w nocy musiałam wziąć nospe teraz też brzuch mi chce rozerwać a słaba jestem masakra jakaś :( Kochana co do tej blokady dużo w tym racji seks tylko dla prokreacji to nic dobrego wiem coś o tym zero przyjemności ani dla kobiety ani dla mężczyzny też tak robiłam ale nic ciekawego z tego nie wyszło dlatego mam nadzieję że psycholog + techniki relaksacji i dzidzia sama przyjdzie :) oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - zycze, by to był proroczy sen..:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Agnes - chyba Cię znalazłam i zaprosiłam na fc, no chyba, że to nie Ty:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Milka - dobrze robisz, im wczesniej tym lepiej.. ja zaluje, że szybciej nie zaczelam starac, bo ciagle bylo cos wazniejszego itp. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Giziula - ja niestety podobnie jak Ty-odliczanie dni płodnych i jak maszyny... musze odpuscic... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Miłego dnia dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, babeczki, ale tu się dzieje :) Giziula -masz rację, rób statystyki - niech chociaż jedna z nas wszystko ogarnia :) Dziewczyny, ja z moim mężem żartuje, że dzieci to my robimy na inseminacjach, a kochamy się tylko dla przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! Ja już po wizycie. Pęcherzyk ma 20 mm a endo koło 7 i jutro przystępuje do drugiej inseminacji. Już dostałam zastrzyk w brzuch z ovitrelli. Musze teraz nastawić się odpowiednio psychicznie, w nocy spać nie mogę bo mam przeczucie że znowu się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siach nie mów tak psychika najaważniejsze !!! Głowa do góry trzymam mocno kciuki za jutro będzie dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo.Poklikałam troszke na fc i wysłalam kilka zaproszeń, mam nadzieje ze tak jak pisałyscie wcześniej zaakceptujecie mnie w waszych szeregach , chociaz za wiele sie nie udzielam na forum.🌼 Ale czytam codziennie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha to powodzenia życzę :):) Jakbyś mogła to napisz w stopce ,że jesteś po iui,bo potem zapominamy kto jest na jakim etapie :) Agnes ja już zaakceptowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giziula1982TG powiem wam ze nie do konca to jest wina psychiki my z m jak dawno powinnismy strzelic od ponad 2 lat staramy sie tylko spontanicznie bez mierzenie liczenia sex jest bardzo przyjemny a i tak mimo tego dziecka wciaz nie ma ,staralismy my sie nie bylo i jak sie nie staramy tez nie ma ciazy ,wiec na jedno w sumie wychodzi najlepiej odpuscic i wszystko na totalnym luzie mówie wam dziewczyny po IUI jak sie czujecie? bo juz nie wiem ktore ter mialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz jest cien 2 ale sama nie wiem chyba bede sie musiala jednak wybrac na bete wole sie nie napalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka i co!??????? Potrzebujemy tu ciąży! :) Dziewczynki, po powrocie wszystko nadrobię, teraz tylko czytam sporadycznie..... Co do tzw blokady - pytałam o to ostatnio mojego Gin i powiedział, że to bujda...że oczywiście psychologowie powiedzą, że tak ale z punktu widzenia medycznego to co u kobiety może psychika zablokować? Wywoła skurcz mięśni i plemniki nie przejdą czy co???? Ja tam w to nie wierzę... A tak poza tym to dzisiaj nieźle przekoziołkowałam na stoku - noga zbita, chodzić ciężko hehe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - to szybko beta! Ale jak jest nawet bledziutka to oznacza, że...;D udałomsię! Kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka testy w tę stronę się nie mylą:)zrób jutro rano następny albo szybko lec na betę:) gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kochana,a myślałaś że @ przyszła.bety teraz nie zrobisz bo weekend powtórz jutro rano test i na pewno będzie już druga kreska wyraźniejsza,a w poniedziałek pędź na betę. GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole sie nie napalac bete zrobie na zelaznej gziula :) oni tam maja caly czas ruch zaraz zrobie fotke i wam wkleje ale sie boje jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka858585 to musi byc to:D idz na betke jutro to napewno jest ciaza kochane mamy 1 ciaze jupiiiiii jeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz sie posypia ciaze ja wam to mówie kobitki:D najgorzej bylo zaczac teraz juz kazda po kolei bedzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha anaulka u nas nie dałoby rady już zrobić bety,ale dobrze że wy macie taką możliwość :) xxxxxx Oj Nati Nati mam nadzieję że wylądowałaś na czterech literach i to zamortyzowało upadek :):):) Wracaj do nas szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi się śniły dwie krechy na tescie i że robię zdjęcie, żeby na Kafe wkleić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za wsparcie ale nie chce sie przedwczesnie nastawiac bo same wiecie jak to jest, najgorsze sa zludne nadzieje, pojade na bete i sie wyjasni i zoaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×