Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Jeśli chodzi o wymyślone sytuacje to mialam na mysli wpisy pomaranczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bierzesz to wszystko zbytnio do siebie. Opis która przedstawiła Anula pasuje do większości osob. Po za tym o ile Pamietam to była ...wiecie co nieważne. Mam zresztą jak większość z nas swoje własne problemy i wpisy pomaranczki bądź pomaranczek mnie nie ruszają. Mówię wam jak przestaniemy odpisywac to przestanie tu zaglądać,.bo nie bedzue miala po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież napisałam - cytuj i ZAPAMIĘTAJ! To nie ja zaczęłam sponiewierać kogokolwiek - to Ty/Wy zrobiłyście sobie z mojej sytuacji jeden wielki żart, urażając w ten sposób zarówno mnie jak i mojego męża. Dla Ciebie/Was nie liczy się ból jaki przechodzimy, bo dla Ciebie/Was to fikcja i powód do żartów. NIGDY nie pozwolę sobie na to aby jakaś gnida śmiała się z tego co przeżywam ja i moi najbliżsi i nieważne jest w tym momencie to czy to rozpieprza forum czy nie. Zaznaczam jeszcze raz, że to nie ja zaczęłam ani żadna z naszych dziewczyn. Ale śmiania się z utraty dziecka mojego i mojego męża nie daruje. Nie mówiąc już o kolejnych komplikacjach. Dlatego wybacz Agnes ale pomimo tego, że wsparłaś mnie nie zrozumiem dlaczego bronisz pomarańczy, która Tobą również manipuluje. Zapamiętaj - CYTUJ i zawsze o tym PAMIĘTAJ za wszystkie oszczerstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś muszę dodać, bo mnie to męczy od kilku dni. Nie wierzę w jakieś krakanie ani to, że wypowiedzenie czegoś na głos może cokolwiek zapeszyć, ale wstyd Ci Powinno być, za to co zaczęłas robić nati. To co jej się przytrafiło to tylko i wyłącznie wina Twojej chorej zazdrości i złośliwości. Krakalas, że jest podekscytowana swoją ciąża i nagle ją straciła. A Tobie mało tego było. Musiałas wbić gwóźdź do trumny i Dalej ją atakować, oskarżać, poniewierac... Jesteś dla mnie nędzną kreatura, niezasługującą na to aby kiedykolwiek zostać matką. Jest mi strasznie Ciebie żal, że życie skopało dupsko do tego stopnia, że swoje frustracje i niepowodzenia musisz wylewać na innych. Smutne to i przygnębiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaak
Hokus pokus czary mary :D Badzcie grzeczne bo was wszystkie zaczaruje,co Donia? :D jak myslisz? Agnes,uciekaj stad bo Cie teraz zjedza;) A Ty Nati nie rob z siebie meczennicy,bo ja Cie nie obrazalam jak jeszcze tego nie pojelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jesteś taką samą wredną pomarańczą jak pozostałe. Nie jestem jasnowidzem aby stwierdzać która pomarańcza co pisze. Wrzucam Was wszystkie do jednego tchórzliwego wora, pozdrawiam nieserdecznie i żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Hej Donia, kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati meczennica
I reszta jesteście wrednymi zarozumialymi babami wy możecie obrażać ublizac innym ale słowa prawdy w drugą stronę bolą co z was za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujawnisz się kiedyś ?? :D Bo nie wiem jak długo mam jeszcze czytać wątek ... ostatnie 15 stron nadaje się na dobry film psychologiczny. Nieźle opanowałaś techniki manipulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam tego dość nie mam ochoty juz tego czytac to jest chore co tu sie dzieje ehhh trzymam kciuki za was wszystkie ale nie mam ochoty byc wsrod pomaranczowych psycholi:(:( a to takie fajne forum bylo ja musze przygotowac w spokoju do ivf tego sie nie da juz dluzej czytac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Paula forum się skończyło .Najważniejsze w tym wszystkim jest nasze staranie o dziecko.Nasz spokój i dobre samopoczucie tu niestety tego brakło.Trzymajcie sie staraczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Totalna miazga na forum jak widzę, Milka masz rację w 100% ale to nie my zaczynamy przez sto stron było to naprawde przyjemne forum, nie ma wyjscia musimy wszystkie wpisy pomaranczy ignorować Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To siedz
Beti sama na tym chorym forum jak Ci tu tak dobrze. Dobrze ktoś kiedys powiedział że się same zagdaczecie i tak się też stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zrezygnuje z forum z poprzedniego zostałam prawie wyrzucona potrzebuje Was i wsparcia tym bardziej że zaczynam walke od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co beti
zaglądasz na tamte? skoro zostałas wyrzucona to zastanow sie dlaczego tak sie stało Beti... ale Ty nie widzisz winy w sobie tylko szukasz jej w innych rzucając obelgami. A Twoje przyjaciólki też cie opuscily bo wiekszosc jest juz na tamtym forum.. zal .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja także się żegnam, bo tego nie da się czytać już dłużej. Trzymam za Was wszystkie kciuki, mam nadzieję, że uda Wam się bardzo szybko! xxxxx Paula - jeśli masz ochotę chętnie byłabym z Tobą w kontakcie w sprawie IVF, badań, przygotowań itp., bo pewnie już w maju zacznę stymulację i fajnie byłoby się wspierać. xxxx Juratka - daj kiedyś koniecznie znać, jak Twoja sprawa wygląda, bo jestem strasznie ciekawa. xxx Giziula, Donia, Emcia - trzymam za Was kciuki!!! Nati - mam nadzieję, że 4. IUI uda Ci się już w 100% i że teraz też się wykaraskasz. xxxx Anula - wszystkiego dobrego!!! xxxx Beti dla mnie też to forum i Wy byłyście w tych momentach ważne, ale to nie ma najmniejszego sensu, bo cokolwiek nie napiszemy, za chwilę ktoś tu mąci i tylko się człowiek denerwuje. Tobie też życzę szybkiego zaciążenia!! xxxx Nawet pomarańczy życzę ciąży, może wtedy jej się hormony uspokoją i przestanie wariować :) No chyba że wcześniej ktoś ją dorwie i zamknie w psychiatryku, wszystko jest możliwe! xxxx Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa Nie ma co odchodzic bo to wlasnie o to chodziło także tak jak mowiłaś wcześniej możemy te posty usuwać lub wogóle je omijać i nie czytać a wsparcie nam się przyda i to bardzo :) Tobie też życzę wytrwałości i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa - jestem, poczytuję jeszcze ale już coraz rzadziej bo się nie da, a nie udzielam się już wcale dlatego że raz jedyny skomentowałam pomarańczowy wpis i dostałam za to po uszach, że to, że mnie łaskawie przyjęto na to forum to nie znaczy ze mi wszystko wolno, nie wiedzialam ze to taka wielka łaska że pozwolono mi tu byc... myslalam ze to forum, gdzie pisze kazdy co uwaza, i ze kazdy ma takie same prawa a nie jednemu wolno wiecej a innemu mniej bo jest na forum krócej. pozdrowionka i powodzenia szczerym staraczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kuka
bo to forum wzajemnej adoracji i nie daj boze miej inne zdanie... Beti widzisz jak to jest? Pamietasz jak niedawno wpadlas na inne forum o inseminacji z kilkoma kolezankami , powyganialyscie ciezarowki, dzieki waszemu zachowaniu i rzucaniu miesem przestaly pisac wartosciowe dziewczyny..pamietasz?? narobilyscie syfu i wynioslyscie sie tutaj..tylko,ze wiekszosc tych, ktore tu z toba pisaly wrocily na tamto forum,bo sa normalne i potrafia sie zachowac,pisza konkretnie i maja wiedze.A ty co teraz? Moze zmienisz "osobowosc" forumowa i zaczniesz od poczatku? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujmy pomarańczowe wpisy, nie ma sensu się denerwować, czy stresować tym, co pisze ta osoba..(nie wiadomo zresztą po co..) Mam nadzieje, że żadna z nas już nie będzie odpowiadać na te głupie zaczepki! Trzymajcie się!spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam Emcia tak jak ty :) przez 100 stron tak jak już wcześniej pisałam było to przyjemne i wartościowe forum i wiem, że wszystko wroci do normy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa - nie odchodź.. zostań tu z nami.. Nati - mam nadzieję, że czujesz się lepiej i lada moment wrocisz do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Nati co tam u Ciebie kochana mam nadzieję , że jutro już Cię wypuszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISA PANDA masz zostać z nami !!! i to samo tyczy się KUKI !!! :) Niech nikt nie ucieka tylko nie odpisujmy pomarańczy cokolwiek by nie napisała.Kuka przecież to prowokacja nie martw się KAŻDY JEST TU MILE WIDZIANY I ZAWSZE BĘDZIE I KAŻDY MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ!!! xxxxxxxxxxxxx Liasa ja też będę się szykować do ivf w maju,także chciałabym mieć kontakt z tobą,z Paulą myślę że będę miała :) :) xxxxxxxxxxxxx Spróbujmy jeszcze raz,oki dziołchy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuka - komentarz, który przeczytałaś na temat swojej obecności na tym forum napisała pomarańczka - prawdopodobnie ta sama manipulatorka, która starała się skłócić nas wszystkie. Nie daj się temu głąbowi, bo naprawde nie warto. Jeśli czytałaś to też widziałaś jak i ja zostałam potraktowana - a jestem tu od początku ;) A według pomarańczowego trolla z tamtego forum odeszły wszystkie wartościowe dziewczyny co według niego oznacza, że teraz i na tamtym wartościowych osób już nie ma! To się nazywa tupecik! xxxxxxxxx A ja - czekam do jutra, bo mam mieć usg i ponownie betę. Niestety dzisiejszy wynik krwi to wzrost bety z 850 na 919 a Metotreksat był podany we czwartek. Wydaje mi się, że powinien być już jakiś spadek a jak narazie niestety rośnie :o szczerze mówiąc to tak się denerwuję tym czekaniem i niepewnością, że chwilami mam ochotę zrezygnować z tego leku ( bo może nie pomóc a cały czas jest ryzyko pęknięcia jajowodu) i zdecydować się na laparoskopię. Tylko, że wtedy straciłabym część jajowodu ale przynajmniej nie ryzykuję poważniejszymi następstwami tej ciąży.... W nocy wchodzą do mnie po 2 razy sprawdzać czy nic złego się nie dzieje - to jest mega stresująće :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Beti - jeśli wyjdę stąd w piątek to będzie sukces ( jeśli będą mnie leczyć caly czas Metotreksatem) . Jak coś to może jutro dostane drugą dawke imkolejne 4 dni badania bety.... Dopiero jak spadnie do pewnego poziomu to mnie może wypuszczą. Ale cały kolejny tydzień napewno tu zostaję - załamka! No chyba, że zrobiąlaparo to wtedy może środa- czwartek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - o kurcze.. to sie tam nasiedzisz biedactwo.. ja niestety pobyt w szpitalu źle wspominam.. mam nadzieje, ze z Twoim jajowodem bedzie wszystko ok, tego zycze! trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci Nati współczuje z całego serca i tak jesteś dzielna trzymaj się tam pozdrawiam i przesyłam buziaki. Laleczko co tam u Ciebie ???? Giziula tak jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ja wiem że to była prowokacja, ale jakoś niefajnie mi się zrobiło. Tak nati, czytałam, sledzilam twoja historię i w głowie mi się nie mieściła ta cala wymiana uprzejmosci :/ współczuję tobie bardzo. słuchajcie ja jestem tego samego zdania co niektóre z was, jedynym sposobem na oczyszczenie atmosfery jest absolutne ignorowanie pomarańczowych wpisów, co by w nich nie było.A jeśli chodzi o mnie to wczoraj robiłam test, jedną krecha więc pierwsza iui nie wyszła. Na to byłam nastawiona ale wiadomo że iskierka nadziei była. A może to i dobrze bo musze przecierpiec dentystę jaknajszybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×