Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość zytaG.
Moja mrożonka się zagnieździła hip hip hurra :) Proszę mi gratulować. Nowy reproduktor się sprawdził. Tu była przyczyna. Trzeba było chłopa zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati nagle
Zamilkła, już nie ma tyle do powiedzenia, nie klepie dziobem na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewne nikt
już Wam nie odpisuje pomarańcze, bo nie chce się zniżać do Waszego poziomu...Szkoda na to czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti nie ośmieszaj
się ;-) Jak ktoś wyjezdza z rozwalaniem i niszczeniem forum , to wiadomo że to Ty ;-) a pisza na czarno czy na pomaranczowo wciąz te same osoby ;-) czyli forum się kręci w takiej formie na jaką sobie zapracowałyscie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
ja jako JEDYNA pomarancza na tym forum,wyslalam dwa posty w tym samym czasie:D nie uwazacie ( Beti przede wszystkim) , ze mam niesamowite zdolnosci.:) Moze jakas foruma psycholog napisze ,ze mam rozdwojenie jazni???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny...wpadłam wczoraj Was odwiedzic na forum...bo u mnie postoj narazie...a tu takie jaja sie dzieją:) nie lubie takich dziecinnych gadek, wiec niestety zrywam sie stad...ale i tak za Was mocno mocno trzymam kciuki:) mam nadzieję, ze jak za jakis czas tu zajrzę, to bedziemy mogly normalnie pogadac:)pozdrawiam Was serdecznie:) Ps. Te Wasze pomarancze wymiatają:) zal...ale rozwalily to forum...nie dajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! Co tam u was w ten piękny wiosenny poranek?:)🌼 Ciekawe czy u którejś z was coś sie pozmieniało na lepsze?:) Dawno tu nie wchodziłam bo nie mam za bardzo czasu, jak tak to piszcie bo ciekawa jestem:) Ja czekam na @ a ta jak na złość sie spóźnia ....bo w tym mies. gonal pierwszy raz ....i zobaczymy jaki efekt będzie....?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie zrywaj
klarnecik , nie ma tu czego szukac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. mam pytanko. Czy sa tu moze dziewczyny z POZNANIA ktore mogly by mi polecic gdzie zrobic IUI. Czy slyszałyscie moze o klinice NEREIDA w Poznaniu. Dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypsylonia
idź z mężem do łóżka to będziesz mieć dziecko a w poznaniu polecam hoteli nelly tam spędzisz miło wieczór, nie idź drogą szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhaahaa
donia28 a też nieraz kłóciłam się ze swoim. I to do tego stopnia, że Chciałam złożyć wniosek o rozwód. Kilka razy się nawet pakowałam. Najczęściej kłótnie były właśnie przez moja teściowa. Mój mąż ma dziecko z poprzedniego związku i hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia idz na inne forum spytaj inseminacja komu się udało tutaj chociaż chciałybyśmy Ci coś doradzić to sama widzisz pomarańczowe trole zniszczyły nam forum i dziewczyny uciekły nie ma juz tutaj nikogo a pomarańcza sama pisze do siebie i sobie odpowiada to już przeszło ludzkie pojęcie także Joasia zajrzyj na inseminacje komu się udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza, ja mialam tu czego szukac, i nie raz znalazlam odpowiedz na moje pytanie...dlatego nie rozumiem, czemu to zrobilyście?stado bab skacze sobie do gardel...dziecinada po prostu...ale dobrze, sa inne miejsca, gdzie nie czyta sie durnosci w stylu nie idz droga szatana....ale ktos jest zacofany:)i pamietaj droga pomaranczo...wylacz kompa i neta- bo to tez dzielo szatana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety znalazło się
kilka wrednych pomarańczy, które nie mają, co robić i swoimi marnymi tekstami rozwaliły to forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti idz na ta terapie
jak najszybciej bo cos jest z toba nie tak. paplasz o tym forum w kolko non stop , i na pomaranczowo i na czarno. widac lubisz pisac sama ze soba. to przykre ze zostalas tu sama a na tamto forum powrotu nie ma jak sie smrodu narobilo co? i po co ci to bylo i twoim psiulkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty "hahahaha" prostaku jeden! Żenada, że chce ci się siedzieć całą dobę, czytać w kółko i wklejać cudze posty. Osiągnęłas(-es) kompletne dno ludzkiej głupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia sroniaaaa
czemu usuwasz posty??? co prawda boli ZYJESZ Z ROZWODNIKIEM I W DODATKU MA DZIECKO HAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia sroniaaaa
hahahahhhha 18.11.2012] 01:15 [zgłoś do usunięcia] donia28 a też nieraz kłóciłam się ze swoim. I to do tego stopnia, że Chciałam złożyć wniosek o rozwód. Kilka razy się nawet pakowałam. Najczęściej kłótnie były właśnie przez moja teściowa. Mój mąż ma dziecko z poprzedniego związku i na tym tle też nieraz były awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
"czemu usuwasz posty??? co prawda boli ZYJESZ Z ROZWODNIKIEM I W DODATKU MA DZIECKO HAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAAHAHAHAHAHHHAHA" .......................................... no to troche ponizej pasa,nieladnie i niesmacznie:( Zadna kobieta,ktora nigdy nie byla w takim zwiazku nie wie,jak jest on trudny,szczegolnie kiedy maz ma dzieci,a tobie sie nie udaje. Zadna nie wie,jak boli kiedy on jedzie do dzieci bo wiesz,ze spotyka sie z byla zona... jak jego dzieci cie nieznosza,choc nie jestes winna ropadowi ich zwiazku... W takich zwiazkach jest ciezko dopoki nie pojawi sie wlasne dziecko,wiekszosc jednak nie wytrzymuje proby czasu... Po co piszecie o sprawach az tak prywatnych na forach? tym bardziej,ze wyslalyscie w eter wasze dane osobiste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny!!!! Napisze tylko tyle , że jestem po 7 iui 1 po laparo0 odbyła sie w minioną nd i teraz czekam magiczne 14 dni. Czytam was czasami ale mam dość tych docinek i obrazania innych. Nie znizę się do tego poziomu dlatego staram sie tylko czytac i nie wdawac w dyskusje z kims kto po prostu nie jest tego wart !!! Trzymam za was wszystkie kciuki. Na pewno napisze o wynikach iui. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka-a33
Dzieci poczęte sztucznie są częściej chore, ich matki również chorują przez terapie PRZED. Jest dużo takich badań tylko nikt nie chce ich czytać. Proszę wpisać w wyszukiwarkę 'skutki in vitro" i najlepiej jeszcze po angielsku i francusku. W Polsce mało się o tym mówi bo klinikom zależy na wyciąganiu kasy a nie na ludziach. Matki - egoistki myślą tylko o dziecku jak o zabawce, zachciance.. Nie myślą o konsekwencjach :( Moja siostra ma raka po in vitro. Dziecko wychowywane przez rodzine. Młoda dziewczyna 30 lat żyje od szpitala do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka takich jak ty
to ja bym na pal nabijala, co za ciemnogród!! oczywiscie masz absolutna pewnosc, ze gdyby nie in vitro to siostra by na raka nie zachorowala tak? masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Alarmujące doniesienia naukowców badających wpływ metody in vitro na organizm kobiety. Zdaniem uczonych, sztuczne zapłodnienie zwiększa ryzyko zachorowania na raka." "Zaobserwowaliśmy, że kobiety, które miały za sobą kilka cyklów in vitro albo dostawały duże dawki leków stymulujących owulację, znajdują się w grupie zagrożonej nowotworem jajników" - wyjaśnia w rozmowie z dziennikiem "Daily Telegraph" prof. Flora van Leeuwen z Holenderskiego Instytutu Onkologicznego." Dziewczyny jak czytam "powiesiłabym na pal" to mnie śmiech ogarnia. Piszecie tak jakbyście nie znały badań i nie wiedziały co się dzieje na świecie :) To jest ciemność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×