Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Kuleczka- jestem fanka twojej Maji, jest obledna i cudna:) Turkuc- pozazdroscic coreczk, sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=BSnNDbtbqQg - co do zabawek to teraz kupilam taka ksiazeczke. Zaraz zamieszcze filmik jak Wiki "czyta" - tez polecam - wlasnie te ksiazke gasiennice. Ale macie slodkie dzieciaczki! Do pomaranczki - nie, Wiki nie jest gruba, takj wyszla na fotce. Kto ma dostep do meila, ten wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham Pink Floyd i pije czerwone polwytrawne wino...pies spi przytulony do moich nog, m pracuje w swoim gabinecie a Bruno spi...:). Mmmm...milo poczuc sie nie tylko mama:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nie żyję... :o pół dnia na uczelni drugie pół w towarzystwie notatek z rachunkowości finansowej :o w międzyczasie zabawy z Wojtusiem, kąpiel, karmienie i po 20 poszedł grzecznie spać :) Też zasypia sam ;) co ciekawe na rękach nie zasypia a po odłożeniu do łóżeczka momentalnie. Czy wasze dzieci też mają jakieś swoje preferencje co do spania? Wojtuś najbardziej lubi na prawym boku lub na plecach spać :) Ale kładę go też na lewym boku choć wtedy potrafi się kręcić i marudzić i ma problem z zaśnięciem, muszę go bujać w łóżeczku. Albo go przekładam z prawego na lewy o północy bo i tak go muszę ruszyć więc przy okazji go obracam. I jeszcze takie mam pytanie, podajecie dzieciom coś do picia? Jakieś soczki? Wodę? Lecę spać już ;) dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany droga pomaranczko
skad tyle agresji w Tobie? Chyba psycholog by Ci sie przydal. Jak Ci sie nie podoba, to spadaj z Topiku. Gratka nie przejmuj sie. Az dziw mnie bierze, ze kobiety, ktore sa matkami, tak sie wyrazaja. Niezly przyklad daja swym dzieciom i wspolczuje ich dzieciom takich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje pozostalym dziewczynom za zyczenia :) Turkuc wspolczuje mandatu. Mama ania suer, ze Bastus sam zasnąl. Powtórz to samo nastepnego dnia, to moze to znow sie powtorzy. Hickary - daj znac co powiedzial lekarz i dzieki za namiary na zabawke :) Mamabruna - super, ze mialas wolny wieczore. Moja Ania po 20 juz spi i ja tez mam wtedy wolne :) Gratka i tak jestes dzielna, ze godzisz bycie mama z nauka. Rachunkowosc finansowa? Cos o tym wiem, ale to akurat byl jeden z moich ulubionych przedmiotow :) Ja do picia daje tylko wode, rumianek, koperek, herbatka na brzuszek humana, herbatka na sen humana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-)my wczoraj byliśmy poza domkiem:-) I dziś też ugotuje obiadek i jadę do koleżanki, mój m na pierwszej zmianie w pracy, synuś w szkole, a ja zaraz dopije kawusie i ogarniam domek i w rejs hehe. Ale Wam fajnie że maluszki same zasypiają, mój musi być porządnie wylulany aby usnoł. Moj maluszek w zasadzie codziennie robi taką kupke że mu sie bokami wylewa, zapieram to takim mydłem dr.Beckmann do odplamiania z rossmana. Co do cc również sie ni wypowiem, bo oba porody były naturalne, i po obu bardzo szybko doszłam do siebie, a po drugim jak przywieźli mnie z porodówki to od razu wstałam. ale łatwe to one nie były, no ale przeżyłam, i już raczej na porodówkę nie wybieram sie hehehe Dobra biore sie za sprzątanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) U nas noc taka sobie - tzn mala zasnela o 22, spi do teraz, miala 3 pobudki, ale pobolewal ja chyba brzuszek, bo do 24 popiskiwala, zasnelam przed 1. Za to od 8 tak serdecznie smieje sie przez sen, ze zastanawiam sie co takiego jej sie sni - moze "cysio". ;) A to filmik - jak 3 miesieczna wowczas Wii "czyta" - teraz wlasnie zakupilam kolejne 2 grajaco - spiewajace ksiazki, bo uwielbia. Co do grubosci, nie pomaranczko, nie jest gruba. Tak wyszla na tamtym zdjeciu, bo jej sie pucki w ten sposob poukladaly, z reszta kto ma dostep do nk, ten wie. a a a http://w67.wrzuta.pl/film/5UYV9e8Sd0g/wiki. a a a Teraz az piszczy z zachwytu gdy widzi swoja ksiazeczke. :) Co do marchewki, kurcze, nie wiem juz nic, policzki dzisiaj sa w porzadku, wszystko zeszlo. Moze to nietolerancja ta, reakcja na nowy pokarm... chociaz szczerze mowiac mala drapie mi sie po nosku, cos ja tam swedzi i pociera stopka o stupke. No i niespokojna jest... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary poczekaj pare dni i podaj znowu marchew i zobaczysz. U nas nienajgorzej nocka jak na synusia mojego ;) Na szczescie po 2 miesiacach nauki samodzielnego zasypiania zasypia sam szybko, bez problemów. Wstalismy o 6 takze tez nie jest zle. Pranie sie pierze, zmywarka chodzi, maluszek spi takze mam chwilke. A jak u Was z wagą po tych kilku miesiacach, ile przytylyscie? Ja w sumie przytyłam tak z 15, 16 kg, a teraz mi zostało 3,5 kg na plusie i nic waga nie chce ruszyc sie w dół wiec zamierzam troche nad tym popracowac. Jesc regularnie przede wszystkim, bo diete przez skaze bialkowa i tak mam, a mimo to waga mi nie idzie juz w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chodzace z maluszkami na rehabilitacje - ile razy w tygodniu chodzicie? Po ile cwiczycie i jakiego typu sa to cwiczenia? Cwiczycie tez w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ortografa strzelilam - sorki, dopiero wstalam, oczywiscie stópkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 14 kg - ale gdyby nie cukrzyca ciazowa i dieta od 29 tc, to przytylabym lekko pewnie z 25... wszystko zeszlo, ale to dlatego, ze mam troche wysilku i tez pilnuje diety - zero nabialu, smazonego, etc, bo mala ma po wszystkim problemu z brzuchem, pozniej mi piszczy, placze, kolki, wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciąży 15 kg przytyłam, 10 kg zostawiłam w szpitalu hehe, teraz mam 2 kg na minusie , ale chciałabym jeszcze tak z 4 zgubić i niestety waga staneła i nie chce drgnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zazdroszcze wam tego samodzielnego zasypiania waszych dzieci w lozeczkach. Ja to sie namecze z usypianiem i potem na spiocha przenosze do lozeczka. Podajcie mi prosze technike nauki zasypiania w lozeczku, bo moj sie drze jak go wloze! :D. Zostawiacie dzieci same w pokoju, czy przy nich siedzicie? U mnie tradycyjnie ciemny, wietrzny i zimny dzien...i miej tu czlowieku dobry humor... Czy wasze dzieci tez bawia sie cumlem i czy potrafia same brac sobie do zabawy rozne przedmioty lezace obok nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki niestety nie zasypia sama - zasypia przy cycku - i jak sie nie uda jej przeniesc tak zeby sie nie obudzila, to sie drze. ;) Ogolnie nie wymaga noszenia, jest samodzielna, umie sie sama bawic, nawet w pokoju sama spi (mam nianie z kamerka) ale zasypiac musi przy cycku. Cumel to jak rozumiem smoczek? ;) Tak, wyciaga sobie i wklada, podnosi jak znajdzie w lozeczku, czasem sie wkurza bo nie moze trafic albo wklada plastikiem do buzi. Zabawki tez wystarczy jej porozkladac, zawsze cos sobie wylosuje. ;) Wiki podniosla sie pierwszy raz na dloniach!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratka- ja do picia parzę melisę , albo wodę przegotowaną daję i dolewam soczku (ok.1/3 objętości), bo samej wody i herbatki nie chce pić. Ostatnio jak Sebastian uczy się zasypiać sam to zazwyczaj przygaszam mu w pokoju wszystkie światła, śpiewam kołysankę tą samą kazdego dnia i głaszczę go po główce i jak widzę, że już ziewa to wychodzę. Wtedy albo się przytula do kocyka i zasypia, albo bawi się rączkami, "pierdzi" na buzi i jak się zmęczy to zaśnie - w ten sposób udało mu się zasnąć ze 3 razy dopiero, a tak to noszenie i śpiewanie. My dziś po południu jedziemy do szkoły rodzenia na spotkanie już z dziećmi. Jestem ciekawa jak Sebastian zareaguje na inne dzieci. Brak słów dla głupoty niektórych ludzi - po co wogóle czytają i piszą wredne komentarze. Niektórym widać starsznie się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka - ja przytyłam 16 kg, potem zaraz schudłam 11 kg i po miesiącu przybrałam znowu 2 :( nie wiem dlacego skoro nie jem słodyczy (czasem suszone owowce ekologiczne). No nic na wiosne będę biegać, bo uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam zaległości, przeleciałąm pobieżnie ostnie 3 strony. Dominika też marudzi- nie wiem czy nie ząbki alergia u nas- śluzowate zielone kupy i suche plamki na ciele k.i.p- sto lat:)!!! hickary mój mąż podobny do twojego, ciązgle siłownia, boks albo coś innego. Starszą crą się zajmuje ale Dominiką średnio, nie przewinie jej , jak marudzi to od razu- "weż ją" nie mam czasu za bardzo potem jeszcze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Maja pierwsze 3 mies w ciągu dnia spała tylko na rączkach wszyscy nas straszyli że się tego nigdy nie oduczy.I na początku stycznie nagle zaczęła zasypiać sama.Nie wiem co się jej stało.Teraz kładziemy do łóżeczka włączamy karuzelkę i przeważnie w ciągu kwadransa odlatuje. Chociaż zdarzy się czasami że musimy parę razy się pokazać, pogłaskać itp.....................Hickary nie przejmuj się głupimi wpisami masz śliczną córcię a wariatów na forum nie trzeba przekonywać.....................Mamo Bruna mi się marzy winko(jestem fanką białego i szampana)ale czekam aż skończę karmić piersią.We wtorek mieliśmy małą rocznicę i piłam szampana bezalk.ale smakował!................Agraffka ja przytyłam równe 20kg ale zostało niecałe 2.Ale ja jestem bardzo wysoka.............A u mnie pogoda fatalna mimo to wyskoczyłam na spacer i zmokłam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania, hickary, dzieki za typy o zasypianiu.:) Mojego chyba brzuszek boli po ziemniaczku z dynia, tak ze reszte sloiczka dostal pies. Zreszta mnie tez ta papka nie smakowala, w sumie syf :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele, jestem jakas nienazarta :) Zjadlam juz 2 kanapki z krakowska i warzywami, platki i buleczke, te co wczoraj maz piekl i jestem tak glodna, ze zaraz wyjde z siebie, czekam az ziemniaki sie ugotuja i pozre obiad. To nienormalne ;) Wiki zasnela, ja chyba tez niedlugo sie poloze na godzinke, o ile nie wstanie szybciej niz dojda ziemniaki. ;) Spi z zacisnietymi piastkami - tzn jak dotkne to rozluzni. Wasze dzieci maja ciagle otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, musze podpytac o te piastki przy kolejnej wizycie. Niby chodzimy na cwiczenia zwiazane z asymetria, ale prowadzi je mlodziuta dziewczyna i zna sie tylko na asymetrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas poledwiczki, dla mnie, z wczoraj zostaly, i ryba dla meza. Tez gotowe, ide spac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×