Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

A co do nocki, to moj wczoraj nie jadł od 19.30 do 1.30 i obudził sie tylko 2 razy zeby dac mu smoka i potulic! Pozniej sie czesto nad ranem budził, ale wzielam go koło 4 do łózka i tak z przerwami do 8 sobie pospalismy, takze uwazam noc za udaną :) Hickary a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamaania- czy dobrze rozumiem? Dajesz 2 x dziennie kaszke na mleku z 2 lyzkami kaszki kukurydzianej i pol sloiczkiem przecieru owocowego? A jaka to konkretnie kaszka, podalabys nazwe i producenta? Jecie do lyzeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, u mnie tez ok - raz tak raz siak, zalezy od dnia jak spi, dzisiaj bylo w porzadku :) Zasnela o 22, wstala o 7.30 - w miedzyczasie 2 pobudki na cycka :) mam dzis lenia. Macie ladne mieszkania? Bo mnie moje cholernie wkurza. jest zagracone i nieustawne :) Marze o takim minimalistycznym mieszkaniu. Kilka poleczek, kilka ksiazek, jakies wazy i zero gratow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka w miarę ale skowroneczek od piątej śpiewana całe gardło, z króciutką drzemką w międzyczasie ;) Poszłabym jeszcze spać ale moje starsze jadą na narty więc musze ich wyszykowac i wyprawić, może potem się gdzieś zwinę w kłebuszek jak mała będzie spać i cosik odeśpię ;) Za późno chodze spać, bo ok 1 w nocy i taki tego skutek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- czyli ogolnie lepszy nastroj?:) tak trzymaj i milej niedzieli z m:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia76- oj, takie te nasze skowroneczki:). Faktycznie, ja tez chodze za pozno spac i jak rano maly zaczyna swiergolic kolo mojego ucha to ciezko mi wstac...a tu trzeba, bo dziecko glodne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalatwila sobie juz ktoras spacerowke na wiosne? Ja co prawda mam chicco i moge zmienic gore z gondoli na spacerowke ale przeraza mnie ta krowa! Tak wiec niezmiennie prosze o sprawdzone typy co do zakupu spacerowki...bede naciagac m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, moja wlasnie zrobila fajna rzecz - polozylam jej grzechotke poza zasiegiem raczek, probowala dosiegnac, nie mogla, odwrocila sie z brzuszka na plecy - znowu probowala - tez nie mogla, wiec obrocila sie znowu na brzuch i dopelzala do niej :) Ale pelza jeszcze niewielkie dystanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna nastrój owiele lepszy :) Hickary super te filmiki! Moje dziecko pełza w miejscu ;) lezac na plecach przemieszcza sie jakos. Ja mam spacerowke z kompletu z gondoli Jedofun, nie moge sie doczekac kiedy bedziemy jej uzywac, ale chyba poki nie siada maluch to nie? Czy wprowadzac jak juz siada? nawet nie wiem... Mamcia moj dzisiaj o 3 spiewał, ale na szczescie poszedl spac jeszzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamobruna nastrój owiele lepszy :) Hickary super te filmiki! Moje dziecko pełza w miejscu ;) lezac na plecach przemieszcza sie jakos. Ja mam spacerowke z kompletu z gondoli Jedofun, nie moge sie doczekac kiedy bedziemy jej uzywac, ale chyba poki nie siada maluch to nie? Czy wprowadzac jak juz siada? nawet nie wiem... Mamcia moj dzisiaj o 3 spiewał, ale na szczescie poszedl spac jeszzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dwa razy mi sie wyslalo. Dziewczyny dzisiaj odkrylam, ze w slodziku ktory stosuje na co dzien jest mleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- a co to za slodzik? Dla mnie wszystkie to gowno i straszne niezdrowe:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, jak to jest z tym siedzeniem w spacerowce? Dziecko musi umiec samo siedziec czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka powiem ci, ze białko mleka to teraz jest prawie we wszystkim, tak kiedyś z ciekawości oglądałam etykietki i pomyślałam, ze cieżkie zycie teraz mają osoby silnie uczulone na mleczko. Co do spacerówki, to przeciez w niej można położyć lub prawie położyć dzieciatko, a myslę,ze jak posiedzi sobie na spacerku w takiej delikatnej siedzącej pozycji to szkody nie narobi się. Ilez można w niebo spoglądać ;) Ja przekładam lada dzień spacerówkę w miejsce gondoli, u mnie na polno-leśnych drogach tylko duża spacerówka sie sprawdzi. A za małą do miasta czy wojaze tez sie rozglądam. Miałam Chicco lite way, nie była zła, ale siedzisko dość małe i chyba poszukam czegos innego. Marysia przemieszcza sie w promieniu 5-6 metrów po całym salonie, dzis spod stołu (taka niziutka półeczka) ściągnęła aparat i zawiesiła go sobie jakoś na szyi. Masakra, zebrałam całą rodzinę i przykazałam od dziś uwazać co się gdzie kładzie i porzuca na ziemi. Bo jak widzę, zagrożenia się mnożą każdego dnia przy takim małym podróżniku. Hickary, ja mam duży dom więc ciężej zabałaganic gratami, ale znajomi obok mają dom jak w pudełeczku, właśnie takie pięć niezbędnych rzeczy na krzyż;) marzy mi się taki minimalizm ale to jak dzieci sie chyba wyprowadzą wcześniej szans nie widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodzik tesco - w nim jest mleko, a w drugim jest laktoza :( Mysle w takim razie ze wkrotce tez sie przesiadziemy na spacerowke. Dziewczyny mój synek konczy dzis pół roku :D Martwi mnie to ze jest troche leniuszek i sam sie nie przewraca z pleców na brzuszek- to w ogole, a z brzuszka na plecy to raptem pare razy i nie wklada sobie stopek do buzi, czy powinnam sie martwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- no to maja babcie pocieche z tych filmikow, super pomysl ;) . Bruno jeszcze nie pokonuje jakis tam wielkich odleglosci:) Mamcia 76- dzieki, tez mi sie wydawalo, ze spacer na pollezaco bedzie juz dla naszych maluszkow ok :). Ale masz podrozniczke...i to sprytna;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostuje tylko, ze moje dziecko raczej jeszcze klasycznie nie pełza, przemieszcza sie tylko robiąć szybkie obroty z plecków na brzuszek itd i kręcąc sie wokół własnej osi. Zazwyczaj dociera tam gdzie chce, bo widzę, ze czasem upatrzy sobie jakiś cel, zabawke i dawaj do niej ;) Agraffka moja stópki łapie ale do buzi jej daleko. Gratuluję połowy roczku! i niczym się nie zamartwiaj, za tydzień juz jej pewnie nie złapiesz, takie te nasze smyki są ;)) Ja mogę zapomnieć o zostawieniu jej choć na chwile na wieelkim łożku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia76- a myslalas o kojcu? Ja sie tam nie znam na dzieciach ale slyszalam, ze taki kojec jest przydatny, aby maluszek nie zawedrowal gdzie nie powinien:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, slonce swieci nad Krakowem, tyle swiatla nie bylo od ponad tygodnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek moj m kupil 1,5 kg lopatki wieprzowej na 9,90 zl, wiec nasmazylam sznycli. Jedlismy w piatek i sobote a reszte zamrozilam. Wczoraj wieczorem tesciowa przyniosla .....sznycle. Dostane chyba choroby sznyclowej...mam dosc sznycli na dlugo;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna, tak myslałam, ze chyba póki co zniose na dół łóżeczko turystyczne, zastępczo dla kojca, ale nie wiem czy sie sprawdzi bo nie jest za duże. Kurcze może masz rację z tym kojcem! Słonka zadzroszcze, u mnie na opolszczyźnie chmurno, przynajmniej na razie. Sznycli nie zazdroszcze, ostatnio mi w ogóle mięso nie wchodzi. Wole jakieś makarony i pierogi np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia76- zaskocze cie, tez nie lubie miesa i nie przepadam za sznyclami ale cos trzeba jesc. Wole wlasnie makarony, nalesniki itd. ale moj m jest zdecydowanie miesizerny a i ja powinnam jesc mieso ( najbardziej podchodza mi steki i dobra szynka), bo mam troche anemii po ciazy. Co ciekawe mam grupe krwi 0 (zreszta moj m tez) i z racji tego powinnam uwielbiac miesiwo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie dobrali z tymi grupami krwi ;) Przeglądam te kojce na allegro i czytam opinie i chyba jednak zostanę póki co przy łóżeczku turyst. bo kojce niewiele wieksze tylko kwadratowe. Zobaczymy czy mała w ogóle zaakceptuje takie przechowywanie w zamknięciu ;) Powiem jej, ze to dla jej dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy lozeczko turystyczne ale jakos w nim malo swiatla i marny z niego widok... Sa tez wieksze kojce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie ;) nie wykruszyłam się, pamiętam o was, ale jestem tak pochłonięta przeprowadzką, że o Bożym świecie nie wiem! Dziś ostatnie malowanie został przedpokój, meble już stoją w kuchni i pokoju poza łóżkiem i lodówką, jeszcze na pralkę czekamy aż przywiozą. Taki zamęt-szok! A mamy czas już tylko do piątku, żeby się wynieść. 1 Nadrobiłam wszystko, ale większości nie pamiętam. Któraś z was pytała czy się nie obrażę jak sobie ode mnie "1" podchwyci żeby oddzielać myśli - nie ma sprawy ja się nie obrażam hehe :) 1 Co do pełzania, Wojtuś pełza do tyłu jak na razie i przemieszcza się dopóki coś nie stanie na jego drodze. Ja mu zawsze rozkładam dwa duuuże koce na podłogę i jeszcze jeden na wierzch taki tylko jego (jeden z wielu :D), ale on zawsze mi z tych koców zejdzie i zasuwa po panelach, wystarczy, że pójdę do wc i już jak wyjdę muszę go przenosić z powrotem na te koce. 1 Wiecie co mój synek to mnie robi za wariatkę trochę...ja się znów przeziębiłam i kaszel mam, i wczoraj tak siedziałam z małym i kaszlnęłam a on za mną powtórzył, ale to jest takie udawane! Normalnie kiedyś nie bede wiedziała czy on rzeczywiście ma kaszel czy sie bawi :o 1 Co Wojtuś je..? Marchewkę Zupkę jarzynową Zupkę z cielęcinką ostatnio mu wprowadziłam, ale nie szczególnie mu to podeszło. Teraz wprowadzamy króliczka, za 1 razem zacisnął usta i koniec, nie szło otworzyć nijak! Ale dziś już zjadł pół słoiczka ze smakiem :) Jemy też jabłuszka i jutro wprowadzam banana. Kupuję mu też jabłuszka z marchewką na deser. Wszystko ze słoiczków poza jabłuszkiem, tak musimy póki co więc tak daję mu... No i od dziś chcę soczki spróbować mu podawać, bo mają trochę gęstszą konsystencję niż woda może nie będzie tak tym wymiotował. 1 Pozdrawiam was gorąco, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze dziś wpaść a jak nie to jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy takie male dziecko moze juz wymuszac? Bo Wiki ewidentnie domaga sie noszenia, mimo, ze bardzo rzadko to robimy - zaczyna plakac i tylko w powietrzu sie uspakaja... co wowczas robicie? My dzis jemy buraka z ziemniakiem, wlasnie stygnie, a mala zasnela... maruda moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- tak, takie male dziecko moze juz wymuszac:). Co robie? No nosze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz go wykapalismy. Zjadl i zasnal mi na rekach. Dzis ta kapiel taka wczesna, bo tata idzie z kolegami na Szanty. Gratak- wow, wyobrazam sobie jaki masz natlok spraw do ogarniecia! Tez przezylam kilka przeprowadzek i zawsze mowie, ze nie zycze nikomu....kupa pracy i zamieszania. Ale z drugiej stony bedziesz miec wieksze mieszkanie a to lepiej dla Wojtusia, wiec na pewno sie bardzo cieszysz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×