Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Gość slodka Lili
Agraffka ja tez pare lat temu zastanawialam sie czy jestem z moim mezem szczesliwa i sie zastanawialam czy go nie zostawic a nawet juz mialam to zrobic,gdyc jedna rzecz mi nie pasowala i powiem Tobie szczerze ze najglupsza rzecz bym zrobila na swiecie i teraz nawet mi glupio ze tak myslalam,maz oczywiscie nic o tym nie wie;) Twoj maz moze tez mial lekki kryzys i nie jest z Toba tylko ze wzgledu na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Umnie butelka aventu ze smoczkiem w ksztalcie piersi w ogole sie nie sprawdzila chociaz wtedy karmilam piersia to mala powinna zalapac,a poza tym ta butla ma nie mala cene :O U nas sie sprawdzil zwylky smoczek jak w szpitalu o ksztalcie anatomicznym ten jasnobrazowy a po jakims czasie zmienilam na smoczek silikonowy rowniez anatomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie moze dlaczego losos robiony w parowarze podszedl bialym nalotem? Umylam, pachnial normalnie. Teraz sie porobily na nim biale banki i wycieka tluszcz. Nieswiezy? Wczoraj tak nie wygladal w trakcie robienia - inny kawalek (pakowane pojedynczo). A obok lososia robi sie kalarepka dla corci - i teraz nie wiem czy pdoac?:P Menu boskie, ale mi smaka narobilas. Co do kryzysow, my mielismy jeden podczas mojej ciazy. I patrze ze im corka bardziej kumata tym maz wiecej sie nia zajmuje, wychodzimy na prosta :) tez czekam z utesknieniem na wiosne. Wiki wreszcie nauczyla sie wkladac stopy do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Podobno miedzy 22 a 26 tygodniem przychodzi czas na skok rozwojowy wiec to by sietak ukladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Tosmy sie zgraly w czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Agraffka ja rowniez na Twoim miejscu jak najdluzej siedziala u mamy,zawsze jest do kogo buzie otworzyc a i przy maluszku mialabys pomoc :) Ja prawie cala ciaze przesiedzialam u mamy bo maz byl na szkoleniu i przyjezdzal tylko na weekendy,przyznam ze gdyby nie mama i siostra to bym zajoba dostala z samotnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
A menu imponujace..az sie glodna zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
hickary moja mala tydzien temu podczas kapieli tez zlapala za stope i przyciagnela do buzi :D rozkoszny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
u lala... moja mala ma 20 tyg to niedlugo sie zacznie,bedzie koniec grzecznego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
hickary mozliwe ze losos sie za dlugo parowal i dlatego z nim taki cyrk wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Moje dziecko jak narazie to z nożek ściąga sobie skarpetki i je bieże do buzi :-) Hickary- mój tez woli słoiczkopwe jedzenie, ale ide w zaparte i bede gotować. Już dziś zjadł nawet 2 łyżeczki ziemniaków z marchewką ( udało mi się zdobyć odrobine takiej z prywatnego ogródeczka :-) ) A te skoki rozwojowe to mnie wykończą chyba :-( Mam pytanko, czy kupowałyście jakieś podziekowania dla gości za przybycie na uroczystośc Chrzcin? jeśli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
ja robilam impreze w domu i zadnych kartek z podziekowaniami nie kupowalam, u mnie byla tylko najblizsza rodzina i uwazam ze to byl nawet ich obowiazek aby przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowalam, ale chrzciny mialam 25 grudnia w domu, wiec to tez inaczej niz w lokalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
andzia bardzo fajny upominek ja bym byla zadowolona gdybym dostala takie czekoladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
a aniolki to zazwyczaj dzidzius otrzymuje,u nas w rodzinie tak sie przyjelo nie wiem jak u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Lili
Hickary mala fajnie wygladala z tym waflem :D moja jescze tak nie reaguje jak widzi ze jem,pewnie jeszcze nie kuma co do czego ;) Wiki juz za malego wie ze trzeba zdrowe rzeczy jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy Brunie jadlam jogurt mala lyzeczka i sie poplakal....normalnie otwieral buzie, zeby ta lyzeczka znalazla sie w jego buzce:). Mama mnie ochrzanila, zebym przy nim nie jadla:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- ja w ubiegla sobote bylam na obiedzie w lokalu z okazji slubu i nie bylo tylu dan co u ciebie na chrzcinach:). A ile osob zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie ok 20 os + dzici. Msza bedzie o 11 wiec ok 12 bedziemy w lokalu i trzeba tych ludzi czymś nakarmić ;-) lokal sprawdzony. Ciasta domowe, wędliny sami pieką, wiec jak dla mnie super. Tort też u nich zamówiłam i napoi mamy tyle ile wykorzystamy, nie ma tam jakiegoś przeliocznika ze 1 litr na os, tylko konczy sie to dolewaja. I naprawde cena rewelacja biorąc pod uwage że będą to swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary Twoja mała naprawde jest słodka :-), ja mojemu tak daje do lizania jabłko( ja mu je trzymam) przynajmniej mam na chwilke spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci tez tak namietnie wywalaja grzechotki? Jak siedzi w bujaczku albo w hustawce, niewazne ile jej dam to bierze kazda po kolei i zrzuca - jeszcze patrzy jakleci i sie mieje - a pozniej oburzona, ze juz nie ma co zwalic ;) te nasze dzieciaki to juz takie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze, jestem non stop glodna. 1.5 h temu zjadlam obiad - taka solidna porcje, a teraz cos mnie wzielo na ryz z praxzonymi jablkami i cynamonem - slodkosci sie chce, ale jak bez glutenu i bez mleka - zostaja co najwyzej landrynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze miesiac kalendarzowej zimy....nie moge sie doczekac, aby pokazac Brunowi te wszystkie wiosenne cuda, i sloneczko, i trawke, listki na drzewach, paczki kwiatkow, ptaszki...:) Sluchajcie, poleccie mi jakis nie uczulajacy krem do buzi, bo mojego po wszystkich kremach, ktorych probowalam, wysypuje:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za chwileczke juz za momencik bedzie...50 strona!:D a jak bedzie 100-tna to musimy swietowac;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×