Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Jakie zdjecie ci sie powtarza, nie zauwazylam... Na recepte? Powariowali. A Lilii usmiechnieta niebieskooka blondyneczka, gratuluje cory:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_Ania - nie zazdroszcze:( 1 Mamabruna - Bruno jest zdolniacha:) Witać sie juz umie, to zaraz bedzie jezdzil po parku i za dziewczynkami wolal "czesc":P Takie postepy naprawde ciesza. 1 Lili - poprawiłam Ci te focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat ze strony Pomoc nk: "Istnieją dwie możliwości usunięcia zdjęcia (przeniesienia go do folderu Kosz): - pierwsza - przejdź do swojej Galerii zdjęć i włącz opcję Organizuj, a następnie najedź kursorem myszy na wybraną fotografię i przeciągnij ją do wspomnianego albumu; - druga - podobnie , jak w pierwszym przypadku, przejdź do Galerii zdjęć i kliknij opcję Organizuj. Po wykonaniu tej czynności wybierz fotografię, którą chcesz umieścić w Koszu i kliknij na symbol "x", znajdujący się w jej górnym, prawym rogu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, niektorzy daja juz do sprobowania makaron, kawalek jablka do reki, marchewke...a ja mam pietra, ze sie maly zakrztusi. Mamcia pisala o malych kawaleczkach...musze sie odwazyc. I bede mu dawac ziemniaczki tluczone z maselkiem, zeby sobie jadl lapkami...bedzie wszystko w tych ziemniaczkach. Skad bierzecie ziemniaki jak mieszkacie w miescie? Chce podawac ziemniaczki z sosikami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno dostaje 4 posilki mleczne dziennie i zastanawiam sie czy nie pora przejsc na 3 porcje mleka? Podwieczorek chcialabym zaczac dawac mu bezmleczny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna ja wczoraj dałam jej zupę pomidorową z makaronem oczywiście makaron potraktowałam blenderem i nie do końca mi go zmiksował ale jadła i na szczęscie się nie zadławiła :) a do owoców mam takie coś http://allegro.pl/siatka-siateczka-koszyk-do-owocow-canpol-wys24h-i3197198765.html i powiem wam że u nas to zdało egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza też je cztery posiłki mleczne ale są dni że zjada ich pięć i np do deserków tre jej 2 biszkopty,a mleko zagęszczam kaszką ryżową smakową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- ale twoja Zuzia jest mlodsza i pewnie chudsza od Brunia;). Siateczke mam, tez uwazam ze sie fajnie sprawdza:). Podaj namiary, to poprosimy jeszcxe raz mamusiebrusia, aby wyslala ci namiary na stronke:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny majowy poranek :) MamaBruna Zuzia dwa tygodnie temu na szczepieniu jak byłyśmy to ważyła 7200 i miała 69cm.A jak była malusia to co dwa tygodnie chodziłam z nią na ważenie bo bardzo słabo przybierała na wadze.A imiona naprawdę ładne dałyście mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Jak tam maluszki spaly?:) . U mnie brzydko...:(. Wiadomo, dlugi weekend to nie moze byc ladnie a mielismy zaplanowanych kilka ogrodkowo-grillowych spotkan a tu taka pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- to moje dziecko jest duzo ciezsze;). Pewnie teraz z 9 kg wazy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mamabruna masz co nosić duży chłopczyk,moja niby je normalnie je to co powinna ale jednak mam obawy co do wagi zobaczymy za jakis czas znowu idę na ważenie,pediatra z pielęgniarką kazali się nie martwić.I moja śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma apetyt jak wilk i musze uwazac, zeby go nie przekarmiac:). Moj sie bawi, drzemka dopiero kolo 11.00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja śpi pośpi z godzinke ja uciekam idę obiadek robić i pozniej może jakiś spacerek będzie miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekunde, krakowianka, wyslalam Ci @. Daj znac jak odbierzesz 1 Milego dnia, mimo ze zimny u nas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dzisiaj też ponuro,wczoraj było bardzo ładnie a dzisiaj lipa.MamusiaBrusia dziękuję za namiary :) Tylko mam mały problem nie mogę dodać ani jednego zdjęcia od wczoraj ani na swojej nk ani na fb nie wiem co się dzieje i czy wy też tak macie,mój m nie mógł się wczoraj też zalogować nigdzie.MamusiaBrusia wyślę ci na maila kilka zdjęć i może tobie się uda wstawić napisz czy mogę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie dzis ponuro i pada deszcz. Bruno obudzil sie w nicy z placzem i trudno go bylo uspokoic...nie wiem czemu plalal. Poza tym zaczal spac na brzuszku a ja sie martwie czy to bezpieczne? Wiem, ze juz jest duzy a jednak jakby sobie calkiem przytkal nosek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- pozazdrosci coreczek, cudne:). Mamusi zreszta tez niczego nie brakuje;). Taka szczuplutka po dwojce dzieci! wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna dziękuję za komentarze :) co do wagi to zostało mi jeszcze z pare kilo po ciąży ale już nie mam zamiaru gubić tak jest mi dobrze bo przed ciążą to byłam za chuda i zle się czułam.A twój Bruno też jest śliczny i jaki poważny na zdjęciach:) wogóle wszystkie szkraby są kochane i pocieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×