Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Mamabrusia- to gratulacje dla Brusia za to, ze tak ladnie kleczy!:) . Dzieki za info o tych stawkach godzinowych nian. :) spicie z malym? Ja bym tez sie balA, czy nie spadnie lub czy go nie przygnieciemy...ciezka srprawa:). Ale musi byc bardzo zadowolony, ze spi z mamusia i tatusiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny zaleza glownie od tego gdzie sie mieszka.... no i od zakresu obowiazkow;) u mnie niestety za mniej niz 9zl/h nie znajdziesz... no chyba ze kogos kompletnie bez doswiadczenia... ale nie mialam ochoty zeby ktos eksperymentowal na moim dziecku.. a tak pozycja na czworakach i bujanie sie to od jakiegos czasu ulubiona zabawa rojbra.. usprawnila mu sposob poruszania sie.. ale raczkujacy jest tylko od przypadku do przypadku..raczej rozbujanie sie i tyl raczkuje ale raczki razem sie przemieszczaja...ale i tak juz trudno go zlapac jak cos sobie upatrzy,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do opieki nad dzieckiem dochodzi sprzatanie, czy gotowanie obiadow itp to oczywiscie stawka znaczaco wzrasta... w mmniejszych okolicznych miejscowosciach niania polowe taniej.... coz... Mamabrusia zobaczysz jak Brus zaraz zacznie biegac:P padac moze nie pada ale sie zbiera i wieje oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- to co sie nie pochwalilas wczesniej, ze Leonek juz cwiczy raczkowanie? ;) Trzeba o takich wazkich postepach pisac, gratulacje dla rojberka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzebny rojber w przypadku atakow zebowych uzywa calgel czy jakos tak podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich maluchow i duzo cierpliwosci dla rodzicow:D Rojber wyprobowuje po kilka razy czy nie wolno naprawde znaczy nie wolno...szczegolnie w przypadku szuflad i kabelkow... A bo to raczkowanie to bardziej przypadkowe jest a nie intencjonalne na razie... poki co bardziej gosiennicowanie mu pasuje.. A i pierwszy guz juz jest,,, tak jak przepowiadalam.... na czworakach nie wymierza jeszcze dokladnie odleglosci a drzwi sie nie przesunely....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też camilie używamy, uspokaja go, a na dodatek z mascia bylby problem, bo napewno by zjadł. Kiedys miał pleśniawki i dostawał nystatynę, i co? nystatynę tak dokładnie zjadał, że butelka sie skończyła, a pleśniawki były! 1 D82- masz rację, babka, z którą ja rozmawiałam, tylko zajmuje sie dziećmi, nie gotuje, nie sprzata etc. Wiem, ze kazdemu zalezy, zeby bylo tanio, ale i tak uwazam, ze 3zł/h placic za opieke nad dwojka to by mnie wstyd było. No nie wiem jak to bedzie z tym bieganiem,moze mu sie spodoba latanie na kolanach:P Ja wogole nie raczkowalam, a tu sie szykuje urwanie głowy...:P Pierwszy guz nabity w sobotę, na srodku czoła, ale mocny łeb ma, bo nawet się nie skrzywił! Widzę, że taki wyrywny jak Twój Rojber!:D 1 Mamobruna - spimy z nim. Powiem wiecej: pies tez z nami spi! Dobrze, że mamy ogromne łóżko:) Ja nawet sie nie posadzalam o to, ze bede potrafila tak czujnie i delikatnie spac. O zgniecenie go juz sie nie boje, m zrobil nam nawet kilkukrotnie fotki jak spimy dotykajac sie noskami. Lubie to! (można tu gdzieś kliknąć "Like it"??):P Musimy chyba szafą zastawić łóżko w nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niania tez tylko rojbrem sie zajmuje...ale u nas stawki duzo wyzsze.... choc 3 zl/h to zdzierstwo moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my musielismy odwolac chrzciny bo dostalam ostrej anginy ropnej! W sobote pojechalam na ostry dyzur, wczesniej od tygodnia bralam antybiotyki 2 ale nic nie pomagało i mialam juz taki ból i rope w gardle ze dostaje zastrzyki 3 razy na dobe przez 7 dni :( Ehhh plakalam cała sobote ..... teraz czuje sie juz lepiej bo zastrzyki dzialaja...wczoraj moi rodzice z babcia moja wzieli małego na caly dzien, balam sie jak to ebdzie, ale dzieki temu wylezalam sie w łózku a Adas był zachwycony u dziadków i prababci! przyjechala jeszcze na chwile do nihc moja siostra z mezem i dwojka dzieci i Adas ponoc szalał z kuzynami! Az mi sie zrobil otroche przykro ze w ogole nie tesknil za mamą ;) A w czwartek tesciowie chca wziac małego do siebie.... A i Adas miał chrypke bo całe gardło miał w plesniawkach, jeszcze musialam w piatek z ta angina z nim jechac do lekarza, ale juz jest lepiej. Ehhhhh gdzie ja zlapalam takie paskudztwo jak siedzialam z dzieckiem w domu???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agraffka- wspolczuje..wracaj szybko do zdrowia, pozdrawiam:) Krakowianka-, gratuluje Zuzi zabka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M kupil tasmy trx i sie bawimy:). Zobaczymy ile mu zapalu starczy aby regularnie cwiczyc;), co prawda chodzi na boks ale samemu w domu do cwiczen ciezko sie zmobilizowac...mnie by sie przydaly te cwiczenia, bo jakas zastana i nierozciagnieta jestem...ciagly brak czasu na moja ukochana joge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Wspolczuje chorobska....szybkiego powrotu do zdrowia!! o jak ja sie dawno nie rozciagalam...miesnie sie zastaly...trzeba by cos z tym zrobic.... fakt.... za pare godzin wyjezdzamy na kilka dni relaksu i mam nadzieje lepszej pogody,... czyli do uslyszenia w niedziele:) udanego dlugiego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wczoraj bolala mnie blizna i prosze...pogoda sie zmienila. Dzis u mnnie zimno i pochmurnie. Czemu synoptycy nie pytaja kogos po operacji czy pogoda sie zmieni? W koncu moze by trafnie przepowiadali pogode:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim a u nas dzisiaj słoneczko świeci i jest ciepło i oby już tak zostało.D82 życzę ciepłej i słonecznej pogody dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Agraffka - wspolczuje anginiska, paskudne obrzydliwstwo i jeszcze bolesne. Zdrówka Ci zyczymy! 1 D82 - pogodnej majówki:) 1 krakowianka - gratki ząbka:D 1 Kupilismy Brunolisowi hustawke, zwykla taka drewniana, do wieszania na hakach. Aż piszczał z wrazenia! Ale dzis pogoda srednia, nie wiem czy nie bedzie padac, to sie raczej nie pohustamy:( 1 Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajną stronkę - z imionami jakie nadali ludzie w Wa-wie swoim dzieciom... http://gorny.edu.pl/imiona/ ktoś dał na imię dziecku BELZEBUB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mnie się czasem dziwią, że Bruno jest nietypowe! Kiedyś nawet znajomy mnie spytał, czy nie było problemu z zapisem w urzędzie :O A tu taki hardcore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiabrusia- faktycznie...ale czy ci rodzice sie nie zastanawiaja jak to dziecko pozniej bedzie zyc z takim imieniem? Moze zawsze zmienic ale to chyba jak juz bedzie pelnoletnie? A w dziecinstwie bedzie naznaczone przez glupote rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy imie Bruno jest nietypowe? Moze niezbyt czesto spotykane, bo jednak nie polskie... Choc spotkalam sie z okresleniem "dziwne". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Agraffka - bidulko współczuję choróbska i to akurat w takim momencie. Zdrowiej prędko. 1 DZiewczyny udanej majówki, Mamcia, D82 - dobrej zabawy na wyjeździe 1 imię Bruno bardzo ładne moim zdaniem (faktycznie rzadkie, ale na pewno nie dziwne) 1 u nas hardcore - zęby.Obie jedynki naraz sie wyrzynają i jest masakra: w nocy wstaję po 15 razy, Seba cały dzień marudzi, nie chce jeść a jak już zje to wymiotuje, znowu przebieram go z 5 razy na dzień, bo najpierw zwróci a potem pełznie przez te wymiociny jak nie zauważę na czas, że zwymiotował (sorry za opis), ma rozwolnienie i kupy ze śluzem. Dziś dałam mu camilię - pomogło na 2 godziny. Żel dentinox już wogóle nie działa, paracetamol dam chyba dziś na noc bo ledwo żyję. Na szczęście widać, że lewa się juz prawie przebiła, prawa powoli też się pojawia. Mam nadzieję, że z kolejnymi zębami będzie łatwiej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia współczuje i polecam abys poszla do pediatry po recepte na Viburcol sa to czopki uspakajajace, przeciwgoraczkowe i na zabkowanie.podaje je sie na noc,wyprubowalam podczas zabkowania i choroby.Na moja corke dzialaja i lepiej po nich zasypiala i nie budzi sie w nocy. 1 dodalam zdjecia na nk,zapraszam do obejrzenia :) 1 zdjecie powtarza sie 3 razy jak wykasowac? Szukalam z 15 min i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×