Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Gość D82
KIP ja wprowadzam co 5-7 dni, na razie marchew ziemniak jablko mieszanki z tego robie. Jutro wprowadzam dynie. z mieskiem jeszcze troche poczekam Jak dziecko jest na piersi to miesko po skonczeniu 6 miesiecy sie daje, tak mi pediatra mowila a no i od konca 4 miesiaca na gluten go uodparniam, wiec codziennie taka zwykla kasza manna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P. - ja wprowadzalam tak: - marchewka - wysypane cale policzki - odpada - dynia - jw - odpada - wiec nieciekawie zaczelam przygody z wprowadzaniem - szpinak - ok - ziemniak - ok - jablko - ok - banan - ok - morela - ok - brzoskwinia - lekka wysypka wokol ust - odpada - gruszka - bol brzucha - poki co odpada - sinlac - ok Teraz bede wprowadzala: - brokuly - kasze manna - cukinie - sliwki - kalarepke Oczywiscie nie na raz. Wiki strasznie placze u obcych, a jednak Tesciowa zajmowala sie nia pierwsze 2 dni tak ze mala ciagle mnie widziala, pozniej juz tak ja ukochala ze masakra, moglam isc gdzie chce i na ile chce - a jak sie pozniej cieszyla, ze mnie widzi :) U nas noc tragedia, mala budzila sie 7 razy - jej pobudki trwaja 10 min, wiec raptem zeszlo 1.5 h, ale i tak ledwo zyje. Z 7 pospalam, nie wiem czemu jestem taka spiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mieso dam gdzies za miesiac, Wiki jest piersiowa, wiec i tak szybciej zaczelam i powinnam dopiero na poczatku przyszlego miesiaca wprowadzac - ale z racji tego, ze ciagle wisiala na piersi, to zaczelam - nie daje duzo, raptem pol sloiczka obiadku i pol deseru, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam, ze Wiki jest po prostu leniwa, a nie czegos tam nie umie. Karmilam ja noca, polozylam na spiworku, bo chcialam ja dobrze pozapinac. Zaczela mi szukac piersi, raz na jeden bok sie przekrecala, raz na drugi - bez zadnego wysilku. Dzis rano tez sobie pieknie siegnela po zabawke przekrecajac sie na bok, a tak nie chce, len maly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) U nas nie ma problemu z piciem z butelki, a to pewnie dlatego że karmiłam małego przez nakładki przez pierwsze 2 miesiace i już przywykł do kształtu. Używam smoczka 1 bo również się krztusi, tak jak i z piersi. Mamy ubranka na 74, i jeszcze niektore 68 ale Wiecie jaka ta rozmiarówka jest rozmiar rozmiarowi nierówny. Dawidek zaczął sie podnosic na wyprostowanych rączkach, i wczoraj nabył nową umiejętność zaczoł mówić pppppppp a przy tym pluć się strasznie i on ma z tego ubaw i my ;-) Ja nowe pokarmy będę wprowadzała co 5 dni :-) Idę zrobić sobie kawusie. Kurcze muszę pomału brać się za organizację chrzcin, ale jakoś zebrać się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy Chrzciny 25 grudnia, jedzonko swiateczne, rodzina w komplecie - 2 in 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chce zrobić w świeta wielkanocne. Pierwszego synka chrzciłam 25 grudnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Już nigdy nie pochwale chyba mojej Lidzi tak jak do tej pory pieknie spała to dzisiaj dala mi takiego czadu w nocy ze głowa mała-jedna pobudka ale za to 2godz. spiewała i pokrzykiwała pózniej płakała chyba noc z dniem pomyliła Jeżeli chodzi o karmienie butelką to na początku tez mieliśmy przeboje.miałam jedną butelkę Avent bo byłam nastawiona na karmienie tylko piersią (udało mi się do 4miesiąca).Lidka za nic w świecie nie chciała z niej pic próbowalismy tez butelke z Nuka i dopiero smoczek Lovi jej odpowiadal więc dziewczyny spróbujcie z rożnymi kształtami. A wczoraj kupiłam Lidzi fajny gryzak juz nie mogę sie doczekac kiedy wypróbujemy http://www.sklepikdzieciecy.pl/siateczka-do-podawania-pokarmow-canpol-p-1709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam, ze takie siateczki sa super, ale kiepsko sie myja, daj znac, ok? bo tez rozwazam kupno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakie wasze dzieci maja przytulanki do spania? Jakies materialowe misie czy cos z futerkiem? Ale jesli z futerkiem, to czy dziecko nie namamla sie wlosow? Czy plusz jest bezpieczny dla takiego malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie ma, ale chyba kupie taka szmatke z glowa misia co dziewczyny polecaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna owoc:e jabłko banan,gruszka, banan, planowałam tez gotowane warzywa zobaczymy:) Chrzciny mamy za sobą zrobiliśmy wczesnie w listopadzie Lidka troszke nam chorowała dlatego wolałam jak najszybciej chyba wierze troche w te zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ma stonogę ulubioną ale służy jej własciwie do gryzienia i ssania do przytulania ukochała pieluszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapop- no moj tez przytula sie do pieluszki i dlatego szukam w zamian fajnej przytulanki. Sterylizuje niekapek, zobaczymy czy mu sie spodoba:). W jakiej proporcji rozcienczyc soczek woda? Moze zamiast samej wody chetniej wypije soczek z woda:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- masz link do tej szmatki z glowa misia? Jak cos to podrzuc prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Pije z niekapka a przy okazji jaka ma zabawe i mam go z glowy na dlugi czas;) Genialne! Dziewczyny dzieki wielkie za podpowiedz, jestescie wielkie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas w tesco nie bylo wczoraj niekapkow :( Gratuluje Bruniowi - zdolny chlopak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- moj m tez nie znalazl niekapkow za 9 zl tylko wzial tommee trippee za 27 zl ale kubeczek jest bardzo fajny:). Dzis moj m idzie na wieczor kawalerski swojego brata, wiec zostaje z malym sama. A kiedy ja pojde sie zabawic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamabruna ciesze sie, ze moja podpowiedz co do kupka niekapka sie przydala :) O tej przytulance, co Hickary pokazała, to ja też pisałam na stronie 10 i moja Ania ją uwielbia. Nie zaśnie bez niej. U mnie noc tak jak wczoraj. Mala sie obudzila o 1, potem 4 i nie spala do 5.40! Wykonczy mnie. Za to dlugo spala potem i ja obudzilam o 8.20 zeby jej nie wybic z rytmu. Dzis mam strasznie duzo zajec, bo musze posprzatac cala chalupe, ugotowac, obiad, a wieczorem prawdopodobnie jedziemy do sklepu wybierac materialy na remont. Moja ma 74 cm i nosi ubranka na 80 cm. Smoczki uzywam TT 2, ale za miesiac przechodze na 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kip- to twoja Ania jest duza! Pokazywalam ja Brunowi, bardzo mu sie podobala;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze mnie szlag trafi, ale na szczescie maz sie poprawil. O 14poprosilam go aby zajal sie mala, bo ledwo zyje i bym chciala pospac (ja wstalam o 6, a on o 10, poza tym ja dzis spaklam w pokoju malej, bo 9 razy sie budzila... aon do 1 strzelal do Niemcow w grze - tego nie skomentuje nawet). Uslyszalam, ze on chce pocwiczyc, po czym poszedl do silowni (szczescie w nieszczesciu ze mamy w domu i sie nie musi po miescie szlajac), mala przysnela, ja tez, na pol h. Wstala, to poszlam z nia do pokoju, wreczylam mowiac, ze ja ide jesc i spac, obiadek maja na stole.Zajal sie - puscil sobie film i leza na lozku i gadaja, lepsze to niz nic ;) I wlasnie jem i sie klade. :) : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary- no i wlasne, idz i dawaj mu mala do pilnowania, dobre posuniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna - fajnie, ze Ania sie podobala Brunowi :) Ania jest duza, bo ma to po rodzicach, oboje jestesmy wysocy - ja 1,76 maz 1,98. Hehe Hickary, jak nie prosbą to groźbą trzeba przymusic :) Masz rację idz i się położ spać a mąż niech się zajmie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wstalam, z moja spiewaczka i tak nie da sie pospac ;)teraz mala fika przy mnie na brzuszku, niedlugo kapiel :) uniosla sie wlasnie na dloniach, ale sie ciesze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kip- no faktycznie, Ania ma w genach wysoki wzrost:). Hickary- fajnie, ze sie malutka podnosi, nie bylo sie po co martwic:) Tatus nam wybyl ale dzwonil juz 2 razy czy wszystko ok. Zazartowal, zebym nauczyla malego czegos madrego, to go zjechalam, zeby nie popisywal sie takimi tekstami przed kumplami :P. Ja mu wlasnie tak jak ty to zrobilas hickary daje Bruna i mowie, ze ma sie nim zajac;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×