Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość judytka223

gdzie w Warszawie kupić mieszkanie

Polecane posty

Ja to w sumie mam parę preferowanych dzielnic, ale nie zawsze znajdzie się tam mieszkanie o takich warunkach jakie by mi odpowiadały. Tutaj: https://sprzedajemy.pl/warszawa/nieruchomosci znalazłam kilka ogłoszeń mieszkań na Bielanach. Myślicie, że to dobra dzielnica dla rodziny z dwójką małych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Grochowie apartamentowiec zapowiada się całkiem fajnie. Mieszkania też, no i duże balkony to atut ogromny. Fajne miejsce według mnie i ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą Państwo sprzedać mieszkania lub działki? Lokal przynosi straty? Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w sytuacji, w której być może nie planowaliście się znaleźć. Jeśli cenią sobie Państwo czas, prostotę rozwiązań, uczciwość i minimum formalności - serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. http://www.sellhouse.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasteczko wawer
Podobają mi się nowe mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer, nowoczesna aranżacja i bardzo przestronnie jest w środku,. Uroku dodają też mieszkania z widokiem na las, są duże tarasy wiec mozna fajnie spedzić sobie popoludnia w srodku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaB
Zerknij sobie na ofertę dewelopera http://nexity.pl/ dysponują szerokim wyborem mieszkań i mają naprawdę bardzo fajne mieszkanka w dobrej lokalizacji. Sądzę że spodobają Ci się z pewnością. Jest to solidna firma także śmiało można od nich kupować, moja siostra ma od nich mieszkanko i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa87
Proponuje rozejrzeć się za mieszkaniami poza warszawą – można wyhaczyć o wiele lepszy metraż za te same, a nawet i mniejsze pieniądze ;) Z doświadczenia doradzę Piaseczno i jakąś nową inwestycje, może być np. Dom Marzeń w centrum miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo fajnych mieszkań powstaje na Wilanowie i Ursynowie. Ogólnie polecam przejrzeć ofertę dewelopera http://terracasa.pl Mają sporo ciekawych mieszkań, które są bardzo dobre. Sam kupiłem u nich i nie mam żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszen
Warszawa to spore miasto i ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie gdzie najlepiej kupić. Patrz najlepiej pod kątem bliskości do najważniejszych punktów jak centra handlowe, przedszkola, szkoły itd. Pod tym względem dobrze wypada Wilanów, bo wszystkie te miejsca są pod nosem, do Centrum tez nie jest daleko w razie czego. Nie wiem jak wygląda sprawa mieszkań od deweloperów, wiem że jakieś powstają, ale ja akurat brałam bliźniaka z rynku wtórnego, ponieważ bardzo zależało mi na ogrodzie. Ofertę znalazł mój agent Eugeniusz Jaworski, prawdziwy znawca od nieruchomości. Oprócz tego, że szybko mu to poszło to jeszcze udało mu się wynegocjować z właścicielami niższą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneko
Szukacie mieszkania na sprzedaż w Warszawie w którymś z tych regionów ? Jeśli interesują was najlepsze oferty mieszkań jeśli chodzi o ceny mieszkań warszawa to koniecznie zaglądnijcie na ofertę dewelopera Ronson http://ronson.pl/espresso/ ma teraz niezłe ceny mieszkań, kto pierwszy ten lepszy ! Dysponują szerokim wyborem mieszkań na Mokotowie, Woli, Centrum, Powiślu i Białołęce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne mieszkania można teraz kupić w Grochowie, dokładnie na Czapelskiej 25 oglądaliśmy ostatnio mieszkania z pięknym widokiem , świetnie się prezentują z zewnątrz a w środku zapiera dech, idealne miejsce dla mnie, duże metraże, i wielkie tarasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne lokalizacje w Warszawie mieszkania 2-3 pokojowe od pierwszego do czwartego piętra. W zamkniętych osiedlach z ochroną cena 410 tys złotych. Dobrze skomunikowane mieszkania. Mieszkania w nowych budownictwach lub starszych zależy od preferencji Państwa. Kontakt email laptopisd@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania w Wawrze, a konkretnie Miasteczko Wawer pozwalają w mieście spędzić czas na świeżym powietrzu, powstaje teraz 1000 nowych mieszkań z widokiem na las w świetnej lokalizacji, blisko do centrum, a jednak można mieć kontakt z przyrodą, mieszkania na spokojnym osiedlu i z dużymi tarasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szukamy mieszkania w Warszawie, słyszeliśmy o inwestplanie, ale nam bardziej Włochy odpowiadają bo blisko do pracy byśmy mieli. W piątek idziemy na wstępne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka87
To zależy czy chcesz mieszkanie dla siebie, czy pod inwestycję (w sensie, że pod wynajem). Jeżeli dla siebie i masz rodzinę, to może warto wybrać coś nieco dalej od śródmieścia? Według mnie, świetnym wyborem jest Bliski Tarchomin. To jedno z nowszych i wciąż rozwijających się osiedli. Przy odrobinie szczęścia można załapać się na ostatnie dotacje z MDM. Teraz zaczęli budować się już z kolejnym etapem, a III jest już prawie na finiszu. Na stronie www.bliskitarchomin.com wszystko na bieżąco jest opisywane. Także promocje, których u Grupo Lar akurat nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natali8
Jeśli szukacie bardzo dobrych mieszkań w Warszawie to osobiście polecam dewelopera Nexity który oferuje, mieszkania które są świetnej jakości, sami zobaczcie na ich ofertę http://nexity.pl/ dysponują szerokim wyborem mieszkań . Warto zobaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile masz pieniędzy i jaka dzielnica Ci odpowiada. Ja na Białołęce kupowałam od dewelopera Kurpiewskiego nie oszukujmy się było trochę taniej i skusiło mnie to. Nie mam problemu, żeby do pracy dojeżdżać i nie miałam parcia na mieszkanie w centrum. A samo mieszkanie dobrze wykończone i na dobrym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Trzebiatowska
Jeżeli ma być blisko centrum, to Grójecka 216 idealnie się sprawdzi. To takie fajnie miejsce, gdzie jest właściwie wszystko co potrzebne do wygodnego życia w Warszawie. Jest też miejsce, gdzie można iść pobiegać czy z dzieciakami na spacer. Osiedle cieszy się sporą popularnością i nawet mieszkania budowane w ramach 2 etapu sprzedają się całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa bez Mona
Ludzie tak bardzo upierają się na tą Warszawę. Tymczasem w miejscowościach ościennych budują się piękne, nowoczesne i znacznie przyjemniejsze do życia osiedla. Przykładem może być Józefosław, gdzie powstaję między innymi Osiedle Radnych 2 . Niska zabudowa nieźle komponuje się z sąsiadującymi domami jednorodzinnymi. Warpol zaplanował budowę łącznie 4 budynków, w których znajdzie się 45 mieszkań, komórki lokatorskie, podziemny parking. Całość monitorowana. A teraz najlepsza część - zakup mieszkania wychodzi o kilka tysięcy taniej za każdy metr, niż przeciętne mieszkania na jednym z warszawskich osiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upierają się na Warszawę bo nie wyobrażają sobie dojazdu w korkach do centrum :) Dlatego my szukamy czegoś w stolicy, inwestplan ma teraz fajne promocje, dwa mieszkania szczególnie wpadły nam w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja świetne mieszkanie zakupiłam od dewelopera http://terracasa.pl/ Równie ważne co wybór miejsca jest znalezienie dewelopera, który wykonuje solidne budynki. Polecam ich wszystkim, którzy planują zakup mieszkania w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny idą w górę ale taka tendencja jest wszedzie, pocieszające jest to że standard jest coraz lepszy i niektore mieszkania są warte swojej ceny, najbardziej spodobały mi sie nowe mieszkania w Wawrze, Miasteczko Wawer, duze mieszkania z tarasami i z widokiem na las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ska kots
czytam wasze opinie bo szukam teraz mieszkania do kupienia. chciałabym coś na woli, ale boję się, że mnie nie będzie stać i, że z dojazdami do pracy będzie słabo. Piękna dzielnica i dzieciaki miałyby dobre liceum niedaleko, ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Woli buduje inwestplan lofty norwida, wygląda to bardzo obiecująco, chyba musisz po prostu zadzwonić albo przejść się do biura żeby poznać jakieś konkrety, ale codziennie tamtędy chodzę bo to blisko i widzę, że idzie im bardzo sprawnie. wizualizację widziałem na ich stronie, też super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalimE
Inwestycji jest sporo, więc na pewno warto dokładnie rozważyć zakup. Osobiście wybrałam mniejsze osiedle, bardziej kameralne, w mniej zatłoczonym miejscu, z dobrym dojazdem do centrum bo to ważne przecież. Postawiłam na Osiedle Dźwigowa Park na warszawskich Włochach, tam inwestycja się buduje, a ja czekam na odbiór kluczy i myślę, jak aranżować to własne M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika Kozak
W Warszawie jest sporo ciekawych miejsc do zamieszkania, jednym z takich jest osiedle Leśny Kwiat, które jest na VI etapie budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampena
najlepiej w dzielnicy która się rozwija jak np. wilanów. teraz tam powstaje tyle inwestycji że to kwestia kilku lat jak będzie tam naprawdę cudnie, chociaż już dzisiaj jest naprawdę wygodnie. przede wszystkim okolica jest przyjemna dla oka, zieleń, parki, pałac wilanowski - jest gdzie spacerować i spędzać czas.moja psiapsióła niedawno się tam wprowadziła i zachwyca się okolicą, jest tak spokojnie. zostawiła mi kontakt na pośrednika nieruchomości z którym współpracowała - Eugeniusz Jaworski 603 195 624 . z tego co mówiła to prawdziwy profesjonalista, zajmujący się pośrednictwem kompleksowo czyli pomaga w uzyskaniu kredytu, przeprowadzce itd. klient może czuć się usatysfakcjonowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralismy mieszkanie z widokiem na las i duzym tarasem od tyłu budynku na osiedlu Miasteczko Wawer, wiec jest dla nas idealnie. Mieszkania sa bardzo ladnie wykonczone, gładzie ekstra zrobione, wysoki standard i duzo miejsca pod blokami co mi sie bardzo podoba, nie lubie mieszkac w centrum, jest scisk hałas i nie ma gdzie zostawić chociazby samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×