Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

wydaje mi się, że nie jesteśmy ze sobą tak spoufaleni, żebyś miał prawo mówić mi, kto powinien a kto nie powinien by dla mnie idiotką sorry to nic osobistego laska , która załatwia z .. (jak to leciało?) partnerem na kafe osobiste sprawy jest idiotką nic i nikt tego nie zmieni amen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nie udane wpisy
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayadhavveyadvehno
wpierdalajcie warzywa jare HVDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ike ale co to kogo co dla ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała że idiotką z definicji można nazwać każdą laskę, która w ogóle widzi w iksie mężczyznę :D ­ no ale może nie bądźmy tacy okrutni, wszak "errare humanum est" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to kogo? tego , który prosił:P swoją drogą będziesz mnie gryźć za następny męski nick?:P który to już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w takie dni przeglądam śmieszne fotki na poprawę nastroju. Znalazłam ciekawą stronkę www.toster.pl i wciągnęło mnie. Od razu lepszy humor mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nie udane wpisy
33333333333333333333333333333333333#########################################################################$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@eE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jesli pytanie bylo do mnie to ja cie nigdy nie ugryzlam z powodu meskiego nicka. Ugryzlam cie raz bo naskoczylas za mnie za szczerego i rozwalanie topu pinezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz jutro to czytam
mówię wam żeeeeeee dlaczego "L" się wkońcu nie zaczerni ? ­ ze co ? nie napisze przeciez,po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz jutro to czytam
nie drapac sie dziewczynki :) takie ładne a takie zaciete w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaczernij sie L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz jutro to czytam
chcecie to sei zaczernijcie za mnie :P ­ podszywam sie pod wszystko co sie rusza :) jestem miszcz klawiatury i menda kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
słodziak jestes a nie zadna menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz jutro to czytam
no baaaaaa jak mowi elita :) jestem slodka jak kazda idiotka :) ­ napisze jeszcze raz chociaz nie lubie sie powtarzac :) kto ma wiedziec, ze ja to ja, wie :) koniec tematu ­ i L jak lubcie mnie :) dobranoc if i dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać Ike już mnie wrzuciła na tą samą półkę,co Samuela,a Żelek (która,choć zarzeka się niczym - nomen omen - żaba błota,to ochoczo stara się nieudolnie naśladować swój rudy wzór) dzielnie jej sekunduje.Dodajmy do tego błędną interpretację sytuacji przez Iftar (która też to przyklepała),Lusia już chyba też (choć wczoraj była widocznie w nastroju nieco winno-likierowym),więc chyba nie ma co walczyć z wiatrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iksulku, nie rób się jeszcze bardziej żałosna :D ­ to ja pierwsza napisałam, że nie masz jaj :classic_cool:🖐️ ­ przestudiuj jeszcze raz topik antybiotycznej, zanim znowu zrobisz z siebie idiotę udawaną "niepamięcią" :P ­ bo o tych jajach to napisałam pierwszy raz w poście, który przecież bardzo dobrze pamiętasz i często się do niego odnosisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw - żaba się błota wyrzeka, a nie zarzeka. podstawowa znajomość polskich przysłów przydałaby ci się na randkach :classic_cool: ­ i nie wiem gdzie ty tu wczoraj widziałeś lucy? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×