Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ponura,szara,smutna niedziela...

Polecane posty

Gość ZnudzonaOnaaa
"Może to tylko kolejny dowód,że powinienem dla własnego dobra jak najszybciej zdobyć się na to,by opuścić to bagno..." x I I jakos nadal siedzisz tu od rana do wieczora 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie mu spokoj
niech leczy zlamane serce gdzie chce, kafe to miejsce jak kazde inne, mi tam troche zal goscia bo se zawalil a teraz wszystkie na niego wjechalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iks masz racje. Absolutnie nikt nie mial prawa do komentarza" x Ifciu,po co ta ironia? x "Natomiast wg mnie, choc oczywiscie moge sie mylic, ty na jedne komentarze pozwoliles na inne nie. I to jest jedyna rzecz ktora pozwolilam sobie ocenic negatywnie" x Ale chyba czym innym jest umiarkowanie uszczypliwy komentarz Krasnala,a czym innym radosne kopanie po jajaxh leżącego w wykonaniu Żelka.A to co odwaliła wczoraj,to już przekracza wszelkie granice dobrego smaku; w tym momencie przestaję się czuć zobowiązany do zachowania jakichkolwiek zasad względem niej,a jeśli jakieś zachowam,to wyłącznie przez moje własne poczucie dobrego smaku i taktu. x x @ZnudzonaOnaaa: chyba napisałem wyraźnie,że oprę tą decyzję na MOICH przemyśleniach?Może się doczekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie byla ironia. Nie wyszukuj na sile problemow tam, gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Rycerz - masz niebywałe szczęście, że lśnienie powierzchni Twojej zbroi, tak bardzo podoba się samicom. Zbroi która -jak widać- jest niebywale miękka i niepierwszej jakości. Gdyby nie jej blask, to smutny byłby los Twych krucjat. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
Iftarko!!! ­ To nie było "wyszukiwanie", a "dźwięk nożyc". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat ma ten XXXXTTttt?
Chyba jakies 20-25 bo nie podejrzewam zeby starszy facet wyprawial takie hece. Pewnie chlopakowi po tygodniu przejdzie ta //wielka milosc// wiec nie bardzo jest sie nad czym rozwodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego,drogi Krasnalu,od niedzieli silniej zastanawiam się nad zmianą pola walki i opuszczeniem krainy,gdzie pozostaje mi tylko walka z wiatrakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co u licha chodzi z tym "leżącym" ? bo ja mam wrażenie, że Xx sam się położył:P żeby nie napisać - podłożył... i dziwi się, że idący ludzi o niego się zahaczają:P co mam do żelka do mam ale jej kopnięcie jest niewspółmierne go ryku, który z siebie wydajesz jakby co najmniej przebiegło po tobie stado słoni a nie poskakała mało-rozgarnięta żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
ile lat ma ten XXXXTTttt? "Chyba jakies 20-25(...)" ­ :classic_cool: ­ Rycerzu - cieszę się, żeś znowuż na piedestale. A że ten wysoki, to nie zauważasz, iż 'koledzy' i 'koleżanki' z bagna nie są równie niespostrzegawczy, co Ty na wysokościach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
A Rude jak klasyczna samica - nie odpuści, z resztą Żaba również...czyżby była to Żaba Rdzawa, a nie Zielona? :P ­ Ale napisałem "samica", to stawia równie zacietrzewionego Rycerza w niezbyt męskim świetle...no ale jemu można przypisać to pod Krucjatę przeciwko Nienawiści. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej cenię w facetach brak pancerza. Miedzy innymi za to własnie Cie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak iftar ma słabość do romantycznych wrażliwców:P jak jeszcze się okaże, że Xx dobrze przypala kaszę to sorry krasnal ale znoow zostaniesz sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o co u licha chodzi z tym "leżącym" ? bo ja mam wrażenie, że Xx sam się położył żeby nie napisać - podłożył... i dziwi się, że idący ludzi o niego się zahaczają co mam do żelka do mam ale jej kopnięcie jest niewspółmierne go ryku, który z siebie wydajesz jakby co najmniej przebiegło po tobie stado słoni a nie poskakała mało-rozgarnięta żaba" x Ok Ruda,PODŁOŻYŁEM SIĘ JAK GÓWNIARZ!Zadowolona? a kopnięcie też bli różnie w zależności od sytuacji,tak samo jak inaczej odczuwa się pstryknięcie w zdrowy ząb,a inaczej w taki z zapaleniem nerwu. Zresztą co do tej zielonej swołoczy,to na większość leję,ale za tą jedną akcję ma... :O x "Rycerzu - cieszę się, żeś znowuż na piedestale. A że ten wysoki, to nie zauważasz, iż 'koledzy' i 'koleżanki' z bagna nie są równie niespostrzegawczy, co Ty na wysokościach" x rasnal,łeb mnie boli (pewnie od oparów rozpuszczalnika),więc zechciej mnie oświecić,o co Ci chodziło,bom zbytnio teraz oczadziały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikus swąd przypalonej kaszy wywołuje u mnie mdłosci. Nawet atosse nie pomaga. A ponieważ iks zadeklarował niezawieranie jakich kolwiek znajomości z kobietami z kafe to mozesz się nie kłopotać o losy Krasnala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12395
ike "no tak iftar ma słabość do romantycznych wrażliwców jak jeszcze się okaże, że Xx dobrze przypala kaszę to sorry krasnal ale znoow zostaniesz sam" ­ Rudości Ty (na szczęście) nie moje. :P ­ Dla odmiany mogę stanąć nie w ogródku, a na ich ślubie. Ba! Bym nawet kibicował. :classic_cool: A to "znowu" jest nie na miejscu, gdyż sugerowałoby fluktuacje stanu samotności i 'niesamotności' u Krasnali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swołoczy? nie mam więcej pytań ale za takie teksty to w sumie powinna ni po jajach jeszcze dobrze poskakać zaraz kurcze jakich jajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ruda Ruda... A myślałem,że moja stopka jest dobrze widoczna :P Ba,nawet co złośliwsi już są zauważali i to na wprost Twojego nosa (że wymienię tu choćby Krasnala,Iftar,Zuzę i Osobę,Której Nie Zamierzam Wspominać) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ma do rzeczy? zresztą powiedziałam co chciałam i tyle nie trawię takich facetów a wychowuj się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Pyk. Kto sie czubi ten sie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem,że to zbyt piękne by miało trwać; wojenka z Żabą skończona,więc Rudość wraca na z góry upatrzone pozycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Ike - a Ty jestes ruda z natury czy farbowana ? Ja cale zycie chcialam byc ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi nie zamierzam ze względu na konflikt z kimś udawać , że mam taki a nie inny pogląd na jakąś sprawę bo tak akurat mi pasuje przepychanki z żaba nie mają nic wspólnego z tym, co myślę o facetach wypowiadających się w ten sposób o babach i co myślę o facetach robiących z siebie ofiary (losu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jestem ruda:) mam tylko rudy charakter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
A co takiego zrobil xx ze Ci sie narazil ? Znowu cos mu sie niechcacy wyrwalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Ike,ale jakoś nie jestem w stanie traktować Żaby jak kobiety; w moich oczach jest ona w tej chwili pozbawionym płci (w znaczeniu,że jej płeć nie ma tu dla mnie kompletnie znaczenia) i jakichkolwiek zasad indywiduum. Ja się odbiję,ale zielonej to zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Ike,ale jakoś nie jestem w stanie traktować Żaby jak kobiety; w moich oczach jest ona w tej chwili pozbawionym płci (w znaczeniu,że jej płeć nie ma tu dla mnie kompletnie znaczenia) i jakichkolwiek zasad indywiduum. Ja się odbiję,ale zielonej to zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza litości przecież napisałam wszystko co miałam w temacie Xxa napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Ike,ale jakoś nie jestem w stanie traktować Żaby jak kobiety; w moich oczach jest ona w tej chwili pozbawionym płci (w znaczeniu,że jej płeć nie ma tu dla mnie kompletnie znaczenia) i jakichkolwiek zasad indywiduum. Ja się odbiję,ale zielonej to zapamiętam. x x Zuza,bo po tej całej złożonej,wielowątkowej akcji smiałem nazwać Żelka swołoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×