Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość Asansol
Ale ona przynajmniej nikomu nie ublizala i nie jest chamska. Czytam to juz dlugo i eidze ze caly czas na nia najedza nawet aasia nic nie pisze to taka sobie ja caly czas napiera i wyzywa, czy to jest normalne, czy tak zachowuje sie osoba normalna. Ja nie wchodze fo czyjegos domu z butam, jak ktos nie chce pisac o sobie prawdy to niech nie pisze, a taka sobie nawet rodzine zrowna z blotem. Butelce zyczyla smirci dziecka, tegi ze wlazi kazdemu do lozka .ciekawe na czym skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asansol =Joanna0709
Przestań tworzyć kolejne nicki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka-ale z ciebie psycholka, wiesz że nie spotkałam w życiu większej dwulicowej hm...hm... od ciebie? Ja kochanie nie mam kompleksów na tym punkcie że mam dziecko z in vitro. Zresztą nikt o tym nie wie, nie dlatego że mi wstyd,ale właśnie dlatego żeby kiedyś na jego drodze nie stanęła taka prymitywna suka, która natłucze po pijaku 7 bachorów i jest z tego dumna że wszystkie ,naturalne'. Ale nie patrzy już na to, że te dzieci trzeba jeszcze potem wychować i zapewnić im jakieś warunki do godziwej egzystencji, a nie drzeć mordę godzinami na przemian z chłopem-które głośniej, albo leczyć kompleksy od rana do wieczora na podrzednym babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Czesc :)widze ze asie mierzi ze topik zyje bez niej :) asiu zapomnialas ile Ty pisalas o swoim szczesliwym zyciu? Jak pouczalas/wysmiewalas za jej wybory anite? Jak potrafilas napisac ze jak ona moze tak zyc,bo jej maz taki fajny.taki kochajacy,taki ah! Wiec aska nie wtracaj sie,dziewczyny na razie sie nie chwala.kazda ma swoje problemy,wiadomo ze piszemy tylko o szczesliwych chwilach a zle zatrzymujemy dla przyjaciol.ale nie krytykujemy innych (oprocz Ciebie) i na przyklad ja nie klamie o sobie. Jakby mi sie nie ukladalo z facetem to nic bym nie pisala,i nie sciemniala. A Ty to robilas. Rzucalas radami ktore sama nigdy nie zastosujesz. Co do rodziny i przyjaciol - jestem bardzo zwiazana z mama. Nie miezkamy juz razem ale codziennie rozmawiamyu przez telefon.nawet nie dopuszczam mysli ze mogloby jej nie byc. Codziennie modle sie o jej zdrowue. Nie mam dzieci wiec jest najwazniejsza osoba w moim zyciu. I mam jedna przyjaciolke.znajomosc od podstawowki. Reszte traktuje z dystansem i mysle ze tak jest najlepiej. Asia mam nadzieje ze na komuni bylo zero alkoholu... Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Jak mi milo ze wszedzie mnie widzisz, uwazaj tylko bo nidlugo zobaczysz mnie za rogiem swojego domu. I to bedzie znak, ze tabletki beda potrzrbne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co asia- wejdz na chwilę na topik Anitki i poczytaj. Anitka zaczyna normalnieć i czasem pisze zupełnie rozsądnie i z sensem. ty się nigdy nie zmienisz. zachowujesz się jak taka zapyziała prosta baba z 18-wiecznej zakaukaskiej wsi. masz swój stały prostacki styl, kilka oklepanych zdań którymi się umiesz posłużyć i nic więcej. jesteś właśnie taka sobie ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak , jak zawsze zwarta i gotowa do odpowiedzi, bez doczepiania sie juz nie potrafisz normalnie zyc, smutne jest takie zycie. Roznica jest taka ze mnie nie interesuje twoja rodzina ani ty, nie sledze, nie szpieguje i nie bawie sie w zakladanie roznych nickow, ale schlebia mi twoje zainteresowanie moja osoba i moja rodzina, ktora co w drugim poscie obrazasz. Sledzisz na fb i nk. Masz zycie jak w madrycie, nic tylko zazdroscic. I na dodatek tak dokladnie znasz moje zycie normalnie jskbys byla conajmniej mna. Juz te moje prawie 5 tys postow znasz juz na pamiec, jak ostatnio wyciagnelas w 3 min ze raz napisalam narka. Nie wiadomo czy sie smiac z tego czy plakac nad twoim zalosnym i smutnym szpiegiwskim zyciem. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka wiesz co nie chce mi się już tłumaczyć tobie że nie trzeba znać na pamięć twoich wpisów aby znaleźć w nich konkretne słowo. już ci to raz wyjaśniałam. jakbyś czasem coś przeczytała zamiast kasować moje wpisy to byś wiedziała. ale wiesz co mam pomysł. ponieważ dziewczyny stąd się już na ciebie wypieły i przestały z tobą gadać bo to wstyd zadawać się z kimś takim, to jak ja przestanę do ciebie gadać i zwracać na ciebie uwagę to może w końcu zajmiesz się dziećmi zamiast gadać sama do siebie? może wystarczy cię po prostu olać? poczekam sobie aż ktoś normalny tu zajrzy. z bonną można normalnie pogadać. z grammmą również, poczekam sobie na nie. a ty żyj sobie w swoim pijacko-wyimaginowanym świecie i bądź szczęśliwa. co teraz odgryzasz się na mnie za to że dziewczyny nie urządziły tu ochów i achów nad komunia twojego dzieciaka i nad twoja komunijna kiecką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdą jest Aśka, że nikogo nie interesuje to jak wyglądał ten dzień, bo każdy taki przeżył. I naprawdę nie interesuje nas czy wyższość żołądkowej gorzkiej nad soplicą. Więc daruj sobie klikanie z pomarańczy i wszczynanie kłotni bo nikt z nas nie da się sprowokować. Nieudolnie próbujesz zwrócić na siebie uwagę ale tak samo szybko jak tutaj zabłysnęłaś teraz gaśniesz. Prawda jest bolesna ale im szybciej dotrze do Ciebie, że nikogo nie obchodzi Twoje życie tym szybciej i bardziej skorzystają na tym Twoje dzieci. Zajmij się w końcu nimi a nie laptopem bo robisz się już żałosna próbując skierować światła reflektorów na swoją osobę. Mam nadzieję że pomimo niektórych metafor tu zawartych pojmiesz co do Ciebie piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdą jest Aśka, że nikogo nie interesuje to jak wyglądał ten dzień, bo każdy taki przeżył. I naprawdę nie interesuje nas czy wyższość żołądkowej gorzkiej nad soplicą. Więc daruj sobie klikanie z pomarańczy i wszczynanie kłotni bo nikt z nas nie da się sprowokować. Nieudolnie próbujesz zwrócić na siebie uwagę ale tak samo szybko jak tutaj zabłysnęłaś teraz gaśniesz. Prawda jest bolesna ale im szybciej dotrze do Ciebie, że nikogo nie obchodzi Twoje życie tym szybciej i bardziej skorzystają na tym Twoje dzieci. Zajmij się w końcu nimi a nie laptopem bo robisz się już żałosna próbując skierować światła reflektorów na swoją osobę. Mam nadzieję że pomimo niektórych metafor tu zawartych pojmiesz co do Ciebie piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a pomaranczki co sie tak zlecialy!!! Lepiej miec jedno z invitro niz kilka naturalnie i nie miec dla nich czasu tylko siedziec przed kompem i stukac w klawiature glupoty. ehhh szkoda na was czasu. Kurde dziewczyny az czasem zal sie robi patrzac na taka glupote jak wypisuje no ale coz, komus sie strasznie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronka to joanna wiesz ty z mama bardzo dobry kontakt masz, ja mialam wlasnie z tata, jakos tak zawsze wszystko razem robilismy, a czasem nawet glupoty, tato byl na luzie , mama raczej wszystko w ryzach trzymala, choc miala wielkie serce i wiele kar odpuszczala jak nabroilismy glupstw z bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
Wiecie co? to wy wypisujecie głupoty :classic_cool: spojz na sibie jedna z druga komus cos zarzucanie a dokladnie to samo robicie, to dopiero zenada :classic_cool: ale zawsze widzi sie wszystko w kims innym niz w sobie. :classic_cool: . jedna drugiej slodzi choc zyczy komus smierci i obraza innych kurwieniem sie :classic_cool: ale jak to jedna ta sama osoba to coz :classic_cool: nie przeskoczysz :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssss
orkiestra deta, kto sie wyzywa nikt dziewczyny sobie spokojnie rozmawialy to juz pomaranczki sie zlecialy zenby burzyc, a raczej aska z zazdrosci, ze nkt sie juz nia nie interesuje czas jej swietnosci minal o ile wogole trwal hehehehehehehehehehehehee wiec daj sobie spokuj z tymi glupimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Jaki czas aski minal? nie bylo w ogole jej czasu.aska zablysnela na forum w chwili gdy odkryto jak klamie i kreci. od poczatku staral sie burzyc.te co czytaly topik anitki wiedza.ile razy namawiala dziewczyny zeby odeszly z topiku po czym niewysluchana wracala sama na niego z powrotem. Potem jak anitka wkurzyla juz wszytkie dziewczyny te postanowily odejsca ze aska chciala odgrywac gospodynie wielka i tyle sie prosila ze poszly na jej topik. aska jest bardzo zaklamana i nieszczesliwa osoba.zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moim zdaniem ostatnio bardzo tutaj przyjemnie :).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi witaj miejmy nadzieje , ze tak pozostanie. Dziewczyny wakacje sie zblizaja macie jakies plany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie się zastanawiamy nad wakacjami:) mąż chce za granicę, a ja uważam że jeszcze w kraju tyle jest pięknych miejsc, w których nie byliśmy że nie widzę sensu :) zresztą dla mnie urlop to czas który możemy wreszcie spędzić razem, bez żadnych obowiązków, mam czas na czytanie całymi dniami i nic nie muszę więc nie ma znaczenia gdzie ważne że razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak co roku razem z potworami objezdzamy miejsca dookola przez 2 tyg, stajemy gdzie chcemy, spimy kiedy chcemy , czlowiek czuje sie tak zrelaksowany , zero obowiazkow , zero myslenia o pracy . A i maz uwielbia taki sposob na wypoczynek, jakies 3 lata juz bedzie jak kupilismy auto campingowe , i musze przyznac , ze jest super. A i naszych potworow nie musimy oddawac pod opieke komus , tylko z nami spedzaja kazde wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma fajny pomysł ale nie dla mnie :) a mogę zapytać w jakie rejony najczęściej jeździcie? Moja sunia ma chorobę lokomocyjną:) wystarczy że wsiądzie do samochodu a już jej nie dobrze, dlatego najczęściej zostaje w domu, poza tym szkoda byłoby mi ją narażać na długą podróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssss
a ja spedze w pracy hehe, a wogole nie stac mnie na wakacje , zarabiam marne 1200 i mam wielkie gowno po oplaceniu rachunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi w tym roku chcielibysmy zwiedzic Skandynawie , nasluchalismy sie od brata jak tam pieknie byli w zeszlym roku i bardzo sobie chwalili. Byc moze my w tym roku zaliczymy. Ale to jeszcze dalekie plany. A psiny naszczescie uwielbiaja jazde , stokrotka najbardziej , przywodca to sie zawsze walnie i przespi wieksza polowe jazdy , tak jakby bylo mu obojetne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze rozmarzyłam się wakacyjnie a jeszcze trzeba popracować kilka tygodni :) na szczęście zrobiło się trochę cieplej, ja wreszcie posadziłam kwiatki na balkonie i najważniejsze to mogę już sobie wypić kawkę na powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililulalila
23:14 [zgłoś do usunięcia] joanna0709 Witam Pogoda nam dopisala. W kosciele ze wzruszenia zakrecila mi sie lezka jak syn przyjmowal komunie. No właśnie joanna ktośzadał CI już to pytanieale nie odpowiediałaś- komunia jest w niedziele a Ty już pisałaś ,w sobote ,ze jest już po, dlaczego??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssss
o tak kawusia na ogrodku to tez dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssss
bo u aski komunie sa w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak ciepło w końcu ze pranie za praniem wieszam :) biały tydzień rozpoczęty majowym:) tak u mnie komunie sa w soboty i całe szczeście bo syna chrzestny w niedziele jechał na drugą komunię do jego szwagierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym wolała w sobotę, ale ja niestety muszę iść w niedzielę :) uuu upssssss - nie mam ogródka, ale wystarzca mi balkon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi mój brat cały czas się dopytywał czy na pewno komunia jest w sobote hah :) bo tak jakby w niedzielę to by musieli się jakoś podzielić hah :) :) ja na ogródeczku mam teraz pranie, więc kawaka odpada, ale w weekend jak pogoda dopiszę to grill na działcev :) jutro muszę jechać przekopać i pograbić :) przed komunią nie byliśmy i na pewno już zarosła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu upssssss
postaw chlopu wodki to ci ogrod przekopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×