Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Teqi tutaj przyznam Ci racje w 100 %, dziecko posiadac a wychowac to wielka roznica co widzimy po niektorych osobach. U mnie dzisiaj swietna pogoda , potwory powoli podnsza sie po stracie, Jeszcze Stokrotka nie dojada ale minie. Ja sobie dzis robie prawdziwy dzien lenia, nie robie nic, maz wraca pojutrze wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie wydaje czy posty znikaja? Ja sobie zrobilam maseczke, wlozylam stopy do masazera i tak spogladajac wczesniej w lustro wygladam jak ufo, hehe maska daje swoje :D Pozatym co do wychowania dzieci kurcze za duzo napisac nie moge bo matka nie jestem jeszcze. Ale teqi ma racje , co za roznica skad sie wezmie dziecko, najwazniejsze by wychowac je dobrze i nauczyc zasad, kultury, dac mu bezpieczenstwo i zapewnic przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma ja jeszcze dzieciaczków też nie mam ale pracowałam sporo w Domu Dziecka,jestem wolontariuszką w Fundacji Dziecięcej i widzę jak cierpią niekochane dzieci :(. Ja kupiłam sobie odblaskowe lakiery(uwielbiam wiosną i latem neonowe paznokcie)i właśnie planuję dziś pomalować na odblaskową cytrynkę a u stóp na pomarańczowo lub miętowo.Do tego maseczka czekoladowa(więc zrobię ją wieczorem hehe aby mnie nikt nie zobaczył z sąsiadów) i jakieś zabiegi.Marzy mi się długa kąpiel bo kupiłam ostatnio super serię jaśminową do kąpieli ale złamałam nogę i nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Kacie racje dziewuchy jak mozna dobrze wychowacdziecko jak tu sie wchodzi a taka sobie ja obraz tu nie tylko dziewczyny ale i ich rodziny, jak mozna byc dobra matko i zyczyc komus smierci dziecka. No ludzie. Taka sobie ja to najgorsza patologia jaka tu na kafeterii spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak ty dobre wychowanie dziecka uzależniasz od mojego wchodzenia tutaj i w twoim mniemaniu "obrażania" to ja ci gratuluję właściwej postawy rodzicielskiej i życzę "uspiechów" w dalszym tego typu wychowaniu dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
To co masz do asi to sobie mniej, mnie to nie interere. Zyczylas butelce smierci dxiecka teqi ze jest puszczalska, o asi i jej rodzinie nie wspomne. Wyzywasz juz wszystkich co maja inne zdanie niz ty, i uwazasz ze to wszystko pisze asia. Ja juz kilka razy sie wypowiadalam na anitkowym tez. Wiec wiem do czego jestes zdolna. Wklejalas tu dane asi i nie tylko. A nie bede sie linkami poslugiwac bo nie jestem az tak zalosna jak ty. Poczytaj sobie swoje posty i tak z boku je ocen. To jest dopiero patola nikt tak w kazfym poscie nikomu nie ubliza jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Bo Bo tylko ty tu wszystkich wyzywasz. Teqi odpisala ci tylko na to co ty tu na topiku wyprawiasz. Pisz gdzie vhcesz ale widac jaki robisz tu syf i mozna w 100% podejrzeawc ze taki sam syf masz w swoim zyciu. Zafna tu ulozona i dobrze wychowana laska tak wulgarnie nie obraza innych, nawet asia nie wyzywa, o anicie nie wspomne. Weszlas na czyjs temat i pania udajesz a sloma ci na kilomert wychodzi. A apropop butelki to napisalas ze jeszcze zadnego dzievka poki co zdrowego nie urodzila. To jest twoje zyczenie do kolezanki . Pewnie tak samo w zyciu ci kolezanki mowia a ty odgryzasz sie tu. Bo innego wytlumaczenia na twoje zachowanie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo looosie - proszę uprzejmie Asieńko - zgłosiłaś do usunięcia wpis Teqi z jej sukami i kurwiszczami, a zostały moje wyzwiska. Ciekawe dlaczego, skoro to Teqi pierwsza się kulturalnie wykazała. Nie było jej Bóg wie ile, a potem uzurpowała sobie prawo do zaprowadzenia porządku na topiku. No to poczytajcie sobie proszę tak od godziny 23:20 - kto zaczął - czyż nie Teqi przypadkiem? "http://www.voila.pl/452/aqjcl/index.php?get=1&f=1" (wklejajcie linka bez znaków " " na początki i na końcu bo bez tych znaków post nie wchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo looosie - a tłumacz sobie jak chcesz - twój problem, nie mój:P A czemu nie przytoczyłaś wcześniejszych postów butelki? Wkleić ci? Albo nie - sama sobie poszukaj, nie mam ochoty na kłótnie z Butelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Zobacz jak ty zawsze prubujesz sie tlumaczyc az dwa duze posty puscilas. Co do teq to wiem ze wskoczyla nie tylko na ciebie ale i asie. Ale chodzi mi o to ze dziewczyny jak kogos obraza to raz i im wystarczy a ty non stopek kazdego a szczegolnie asie. Jak juz pisalam syf robisz tu bo syf masz w domu. Inaczej nie da rady tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Wszystkie swoje usuwasz, reszty zostaja chociaz sa obrazliwe. wlasnie dlatego ze napiszesz cos glupiego i to zglaszasz do usuniecia. Zeby nikt potem nie wklejal linkow ale wszyscy wiedza jaka z viebie suka. Zyczysz smierci dziecka kolezance druga wyzywasz od dziwek ze kazdemu wchodzi do lozka i reszty nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja-nie wiem dlaczego uważasz,że Cię w swoim poście wyzwałam.No ale to Twoja sprawa :P.Ja tylko określiłam jak się zachowujecie od kilkudziesięciu stron.Nie wyzwałam Cie od dziwek a moje słowa dotyczyły nie tylko Ciebie,więc nie pochlebiaj sobie,że tak powiem.Post do usunięcia zgłosiłam ja sama osobiście bo wtedy puściły już mi nerwy na maksa,że dorosłe kobiety lubią się tak taplać w błocie i rozbijają temat innym babeczkom,które w sposób ładny i kulturalny chciały popisać sobie w tym temacie.Ty natomiast wyzwałaś mnie od puszczalskich dziwek tylko dlatego,że po rozstaniu zaczęłam sobie układać życie na nowo wtedy.Nie wskoczyłam nikomu do łóżka,nie umawiałam się z żonatym,nie byłam niczyją kochanką aby mówić do mnie "dziwka".Ale jak chcesz to mogę dla Ciebie nią być,ponieważ ludzie którzy mnie znają wiedzą jaka jestem a zdanie obcych(i to w dodatku w internecie)mnie kompletnie nie interesuje :).Nie mam zamiaru się z Tobą ani z nikim innym kłócić,wywlekać czyjegoś życia z FB(zresztą nawet nie mam tam konta)bo mam swoje lata i takie zagrywki mnie nie interesują...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja-nie wiem dlaczego uważasz,że Cię w swoim poście wyzwałam.No ale to Twoja sprawa :P.Ja tylko określiłam jak się zachowujecie od kilkudziesięciu stron.Nie wyzwałam Cie od dziwek a moje słowa dotyczyły nie tylko Ciebie,więc nie pochlebiaj sobie,że tak powiem.Post do usunięcia zgłosiłam ja sama osobiście bo wtedy puściły już mi nerwy na maksa,że dorosłe kobiety lubią się tak taplać w błocie i rozbijają temat innym babeczkom,które w sposób ładny i kulturalny chciały popisać sobie w tym temacie.Ty natomiast wyzwałaś mnie od puszczalskich dziwek tylko dlatego,że po rozstaniu zaczęłam sobie układać życie na nowo wtedy.Nie wskoczyłam nikomu do łóżka,nie umawiałam się z żonatym,nie byłam niczyją kochanką aby mówić do mnie "dziwka".Ale jak chcesz to mogę dla Ciebie nią być,ponieważ ludzie którzy mnie znają wiedzą jaka jestem a zdanie obcych(i to w dodatku w internecie)mnie kompletnie nie interesuje :).Nie mam zamiaru się z Tobą ani z nikim innym kłócić,wywlekać czyjegoś życia z FB(zresztą nawet nie mam tam konta)bo mam swoje lata i takie zagrywki mnie nie interesują...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Gramma gratuluje i trzymam kciuki :) Czasami jak tak sie zastanawiam to taka niesprawiedliwość na świecie, niektórzy pragną dzidziusia , a niektórzy te dzieci zabiają... taka niesprawiedliwosć :( Ale brzydka pogoda , nic tylko w domku siedzieć . Teqi to teraz odpoczywasz z nogą w gipsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
13:18 [zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja butelka - jeszcze coś - prawda zachodzisz w ciążę normalnie, aleś jeszcze póki co ani jednego zdrowego bachora nie urodziła. I a to co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz teqi - ty się za dziwkę nie uważasz, a na jakiej podstawie użyłaś w stosunku do mnie pierwsza słów suka i kur.wiszcze? Może nie wprost i nie bezpośrednio, ale m.in. do mnie się te określenia odnosiły - co według ciebie oznaczają te słowa? Uważasz, że to właściwe określenie dla kogoś, kto przegaduje się z kimś w necie, a o kogo realnym życiu wiesz jeszcze mniej niż o życiu własnego ostatniego faceta! Wpadasz po iluśdniach nieobecności i co jest podstawą do użycia przez ciebie tego typu określeń? O co masz pretensje? Że ci "suka" odszczeknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - to nie jest życzenie śmierci idiotko! Ale aby to właściwie zinterpretować trzeba mieć mózg większy od mózgu kijanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna Dziekuje, staram sie jeszcze nie cieszyc tak bardzo, wczesniejsze poronienia mnie tego nauczyly. W poniedzialek po wizycie u lekarza, bede sie cieszyc jak powie ze jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tylko przez jakiś tam szacunek do butelki nie odpowiem na twój ostatni pomarańczowy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo co ja zrobilam , ze kasowane sa moje wpisy, nie obrazam nie lamie regulaminu wiec o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie-nie było mnie trochę a Wy nadal tutaj się taplacie w błocie.Nie zauważyłaś?Dzień za dniem mija a tutaj nadal tylko obelgi.Nazwać kogoś dziwką a napisać,że ktoś się zachowuje jak suka( i nie jak suka kobieta tylko psia suka,która każdemu skacze do gardła i wszystko inne by zagryzła)to różnica...No ale nie chce mi się tego tłumaczyć.Chcesz teraz zacząć nowe docinki na mój temat?Proszę bardzo skoro nie umiesz inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
taka sobie ja o co to jest ? bachora ty masz jęzeli wszystkie dzieci tak nazywasz to znaczy ze twoje i grammmy tez jest i bedzie bachorem [ a grammma to ty , tak samo jak heisses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
teqi to ponad jej sily , ona wszystkich uwaza za gorszych od siebie, przyrownuje do najgorszych jak ktos jej zwroci uwage i kazdego kto ma inne zdanie niz ona uwaza ze pisze to aska . to nie jest zdrowe, ja mam inne zdanie i nie potrafie jej jednak obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.A czy ja mam jakieś pretensje taka sobie ja?Przecież nie odszczekuję,nie wyzywam.Napisałam swoje i tyle.Nie siedziałam i nie dosrywałam później każdemu jak niektóre tutaj osóbki.Od kilku dni zaglądam,coś skrobnę ale ten topik już umarł i wszyscy tutaj wiemy dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
teqi dlatego z e asia jest na topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramma to zrozumiałe , że się boisz. Moja kuzynka poroniła 3 razy, zdecydowali z mężem , że już sie nie starają... Sporo czasu minęlo i zaczeli zastanawiać sie nad adopcją, już nawet byli w kilku domach dziecka... i okazało , że jest w ciaży. Rodzine poinformaowali jak była w 5 miesiącu , tak bali się ,że znów sie nie uda. Urodziła zdrową dziewczynkę i adoptowali chlopczyka , którego mieli w planach adoptować:) Ty też musisz być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
przeciez mozecie zalozyc swoj topik i zapraosic kazdego oprocz aski a to przeciez jej topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem taka sobie ja porownaj spokojnie ip bedziesz wiedziala, jezeli to nie jest dla ciebie za wiele, albo poprostu nie potrafisz tego. Kto to wogole heisses ? Jeju nie cierpie takich podejzen kazdy jest kims, kazdy sie podszywa jakie to plytkie. Bez potwierdzenia to te oskarzenia o d..... roztrzasnac mozna tyle na temat. Nie produkuj sie nie odpisze ci bo nie znize sie do twojego poziomu pomaranczo, A pisze tutaj bo niektore z dziewczyn wiele przeszly i mozna sie poradzic czy dowiedziec czegos, ale ty i tak nie zrozumiesz bo za krotkie twoje rozumowanie. Dziekuje tyle na temat. teraz mozesz moj wpis skasowac bo sie tobie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka/o losie - to publiczne forum i publiczny temat, który założyłaś. I pisać tu może każdy. Jeżeli chcesz mieć prywatne forum - wypad na inny serwer, opłać abonament, zaproś kogo chcesz i przekonasz się sama, że zdechniesz tam z samotności, bo nikt tam za tobą nie poleci. Ile osób z tego forum do ciebie pisze i interesuje się twoimi sprawami? Nie zwalaj tego na karb mojej obecności tutaj. Po prostu nie masz już wspólnych tematów z koleżankami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja poronilam 4 razy w tym raz z bliznietami, a to najgorsze , ze zaden z lekarzy specjalistow nie potrafi mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje. Jestem zdrowa , wyniki wrecz bardzo dobre, nie ma zadnych przeszkod, ale ..... jednak cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×