Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Grammma - przynajmniej ty jedna z nas trzymaj fason i nie denerwuj się, żebyś maluszkowi nie zaszkodziła:) Aśka nie jest w stanie pojąć, że kobiecie która nie ma macicy nawet in vitro nie pomoże a co dopiero takie skomplikowane sprawy jak porównywanie IP jej każesz przeprowadzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - a masz w pobliżu jakąś klinikę leczenia niepłodności czy korzystasz z usług "zwykłego" lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo losie-ogólnie przez niepotrzebne kłótnie.Przyznaj sama ile to już stron bezsensownego dowalania sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie korzystam z kliniki nieplodnosci i tamtejszych specjalistow , latalam tez do zagranicznych klinik i kazde z nich potwierdzalo, ze ze mna wszystko wpozadku i nie maja podstaw do stawiania jakiejkolwiek diagnozy ze mam jakies problemy:( wiec stoje na niczym, i niewiem do dnia dzisiejszego co ze mna jest nie tak. Nie denerwuje sie bo nie mam czym , takie osoby jak powyzsze nie wywieraja na mnie zadnych emocji , poprostu przeczytam ale jak sie mowi jednym uchem wpusci drugim wypusci tak w tej sytuacji zobacze jednym okiem innym wypuszcze i zapominam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
teqi a zauwazylas ze aska nie zaczyna i nie kloci sie, nie wyzywa ja juz kilka razy tu pisalam i tez pisalam takiej sobie ja zeby dala sobie spakoj , w kazdym swoim poscie dopieka asi , czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Boona pijaczka - wyjelas mi to z ust :D gadanie co ugotowalam na obiad to porady o zyciu? Powiedzcie mi,czy naparwde aska jest osoba ktora mozna sie poradzic cokolwiek oprocz tego co ugotowac na obiad? Nie przedstawioa zadnych wartosci,nic,co uwazam mogloby sie liczyc. Nie osiagnela wiele,nie ma ambicji.ten topik od poczatku psuje aska, za przeproszeniem wtraca sie do wszytskiego. Gdyby nie ona.moze temat uroslby do rangi fajnycjh topikow Tak aska,skasuj se mojego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
jakby komus to nieodpowiadało nie siedziałby tu , ty też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok teqi, przepraszam za tamten wpis. Staram się trzymać język za zębami do momentu aż Aśka po raz kolejny nie zaczyna przeginać i kłamać tutaj w żywe oczy. Razi mnie to, drażni, a ponieważ bawi mnie jej reakcja to nie mam zamiaru jej odpuszczać. Dam Ci przykład. Aśka na innym temacie napisała, że mężowi zabrali prawko bo jechał z promilami we krwi i nie pracuje już jako kierowca. To nie jest wykroczenie, to jest w świetle prawa przestępstwo. Za to jest sprawa w sądzie, grzywna i rok albo dwa bez jeżdżenia autem. Tymczasem Asia niespełna 4 miesiące później mydli oczy wszystkim i pisze, że mężuś nadal jeździ ciężarowymi. Posłom, biskupom, celebrytom po takim wyskoku prawa jazdy nie oddają, a jemu oddali? Podać inne przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuii hhhhhhhhh
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
taka sobie ja na podstawie jednego postu określiłaś jej całe życie to jest chore , ja napiszę że jestem księżniczka też uwierzysz? to że ktoś coś pisze nie oznacza że tu piszę prawdę to forum i każdy może pisać co chce, nigdy jednak asia się do tego nie przyznała ale dla ciebie jeden post na innym wątku to wyrocznia ty życzyłaś śmierci i pewnie swojego co wieczór podduszasz żeby zmarł ? zastanów się co piszesz bo twoje interpretacje są niedorzeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuii hhhhhhhhh
Się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
nie rozumiem że tamto uważasz za prawdę chociaż to jeden post a tu postów kilka ddziesiąt i niby same kłamstwa. zastanów się dziołcha boś głupsza od mojej kobyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie nasrane - trafnie mnie podsumowałaś. Jak zwykle masz rację! Skąd ty to wszystko wiesz?:O Jestem przerażona trafnością twoich ocen i osądów:O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
Aska żąglujesz tym stwierdzeniem, że taka sobie zyczyła śmierci butelce. Zapodaj linka z tą wypowiedzią bo nie przypominam sobie tego. A topik sledze od poczatku, tak samo jak anity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
tak samo ty innych osądzasz , wiem może co się to dziwne uważać ale czytałam jak tu ktoś linki wklejał jak innym staraczkowym paniom życzyłaś dalszych 15 lat starań o dziecko tu życzysz dzieciom śmierci , coś z tobą jest nie tak. albo bardzo nie lubisz dzieci chociaż piszesz że długo czekałaś .... to te dzieci w twoich postach się przewijają w złym znaczeniu , bardzo często nazywasz je bachorami itd może udaj się do jakiejś poradni , bo sądzę że jak aśka ma ich 3 to ty już pod siebie robisz i dla tego tak próbujesz po niej jeździć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
tak aska masz ich 3 a całą niedziele kręcisz bata na kafe zamiast pobawic sie z nimi, pograc w cos, zbudowac, w koncu maja dzis wolny dzien. Ale nie, lepiej wyzalac sie na forum do obcych ludzi gdzie za przeproszeniem maja wyjebane na twoje problemy bo dla nich jestes tylko nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
no jak zawsze nic innego nie potrafisz napisać, nie potrafisz już odpowiadać na posty innych nie mających asi gdzieś ? zawsze tylko asia, asia, asia , zdesperowana jesteś wrażeń, w małżeństwie tak już nudno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp uuuuppppp
macie nasrane faktycznie masz nasrane we lbie, aska nie aska, ale poziom zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuii hhhhhhhhh
I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
haha Aśka za kazdym razem wpadasz, to juz nawet nie jest smieszne. To jest ŻAŁOSNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
tak a co nie mogę być trochę żałosna ? nie lubię dzieci i mojego też właśnie podduszam i usnęłam te rysunki z fb żeby już nikt tu nie wypisywał tego na forum, bo jak mąż to zobaczy to mnie z dmou wyżuci i gdzie ja pójdę z synkiem ? teściowa mnie nie weźmie bo to jędza a moja matka to pijaczka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
Oj Aska Aśka, twoją głupote ciężko wyleczyć, swoje dzieci tez uczysz zeby nie mówic ludziom wprost co sie mysli? Tylko beda anonimy pisać albo podpisywac sie cudzym nazwiskiem? Nie jestem taka sobie a ten mój nick przywłaszczyłas sobie juz dawno żalosna krowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orkiestra dęta - powiedz z kim by ona pisała, gdyby nie pisała sama ze sobą? Kto z nią normalnie rozmawia. Wszyscy mają ją w dupie. To już Anitka jest bardziej popularna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuii hhhhhhhhh
Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo looosie
Taka sobie ja no normalnie tylko ty z nia piszesz bo to twoj poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
To nie jej poziom, ona ma nizszy i prubuje reszre sciagnac ze soba na dol. Ale asia za nia nie idzie a ta az kipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane
Zyczyc smierci dzieci albo ich braku kto o dzieciach marzy, wyzywania od najgorsxych nawet ich rodzin to jest domena takiej sobie ja. Macie kogo bronic, a wlasciwie sama prubuje bo sie musi przebierac zeby pirozmawiac ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×