Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
no widzisz zazdroscisz jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahajdh
ja zazdroscic czego???? pytam sie czego?? -meza alkoholika -tluszczu -dzieciarni - biedy -malej klitki gdzie mieszka -wielkiego kinola, i co mam tak jeszcze wymieniac. Nie dzieki mam ciekawsze zycie , ktorym nie musze sie chwalic, czy moze lepiej pisac sobie scenariusz do zycia lepszy niz jest w rzeczywistosci, tak jak to robi aska. Nie , Nie zazdroszcze jej niczego, bo nie ma czego zazdroscic, jedynie wpolczuje jej i zal mi jej , bo stara baba a glupia. Nastolatki sa madrzejsze. Kobiety z klasa chronia swoja prywatnosc a zwlaszcza prywatnosc dzieci a ona wystawia je na posmiewisko, tak jak i siebie tak i rodzine. Wszyscy dobrze wiemy jakie jest to forum i im mniej detali z zycia tym lepiej, wiekszosc to wie , a ona wie i i tak nic jej to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja , wyszło szydło z worka zazdrośnico, jestes smieszna coraz bardziej, widzisz ona ma jakies sukcesy mimo pewnych trudnosci a ty myslisz ze ma za pieknie i próbujesz ją gnebic a sama przy tym pokazujesz jak jestes zalosna. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz jak mieszka bo pewnie jestes ta gruba sasiadka! a moze wiesz na jakiej ulicy mieszka skoro tak dokladnie ja znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahajdh
Drogi gosciu takiej malej osobce jak ty nie bede sie tlumaczyc kim jestem, po co tu jestem!!! mysl dalej nad riposta, ale odpowiedzi juz sie nie doczekasz. Pa pa robaczku :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to byl wlasnie ten kurs na ktory sie zapisalas, a zaprzeczalas temu jak idiotka oblakana, i po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kazdym razem jak cie czytam to sie tlumaczysz tak sbie ja :D i to w najdrobniejszym szczegole ty z niedorobionym bękartem z probówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie szybko zdalas..kilka dni temu pisalas ze jazdy zczynasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po za tym co to jest 30 godz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem. Jestem w 1 liceum, od 2 lat jestem w związku z cudownym chłopakiem. Przeżyliśmy już dość dużo krzywd ze swojej strony jak na 17 latkę i 19 latka. Może w moim wieku według was nie mam prawa wypowiadać się o miłości - czego jestem świadoma - mimo to czuję, że czuję do niego coś... poważnego, dużego. Jednak... mam w szkole znajomego. Oni się znają, chodzili razem do gimnazjum. Mój chłopak go nie lubi zresztą... I od dłuższego czasu śni mi się, mam o nim fantazje, ogólnie ciągnie mnie do niego strasznie, wzrokiem, ciałem. Nie chcę zdradzać swojego chłopaka, nigdy nie doszło do tego, żebym mając okazję sama z siebie doprowadzała czyn do skutku. Jednak... z moralnego punktu widzenia przeszkadza mi to. Nie powiedziałam mojemu szczęściu o tym, nie chcę go samą tą świadomością go ranić... Nie wiem, co mam zrobić, odciąć się od tego chłopaka (mam małą szkołę)? Przepraszam za błędy gramatyczne i stylistyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - p*do niegolona zaczynasz znowu przeginać. Siedzę cicho od kilku dni i staram się hamować, aby ci nie rozpierdalać topiku, ale ponieważ nie potrafisz trzymać mordy na kłódkę i nadal obrażasz najbardziej wyczekiwane i najbardziej kochane na świecie dzieciaki to może pokonwersujemy sobie dzisiaj znowu? Lubisz jak ktoś miesza z błotem twoje tłuste d*psko i twoje karłowate bękarty z krzywymi ryjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Witam wieczorowa pora. Cos mnie dzis caly dzien glowa pobolewa :( Nawet apetytu nie mam z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeh co za tlumoki tutaj sedza :P do aski pisalam.niedawno pisala ze jazdy zaczyna,n pedal boi sie docisnac a tu prawko juz zdala?i juz odbiera? Dziwnie szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu3432334
napewno kupila hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Aśki to jak w Ameryce - nawet pszczoły dwa razy większe! Normalnie od dnia WPŁYWU do właściwego urzędu kompletu dokumentów z WORDu wraz z wymaganymi załącznikami - czeka się do 30 dni na odbiór prawka. W praktyce trwa to nieco krócej - jakieś 3 tygodnie. Ale Aśka jest genialna i dla niej wszyscy robią wyjątek - przyśpieszony kurs, przyśpieszony egzamin (a propos Aśka - na fejsie nie ma żadnego zdjęcia na potwierdzenie) to i prawko jej za tydzień wydadzą, a za dwa tygodnie genialna Asia pojedzie z całą rodzinką nad morze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla zainteresowanych, chcących sprawdzić czy Asia mówi prawdę odnośnie prawka: Jest taka fajowska stronka: ttps://info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html" gdzie będziemy mogli śledzić, czy Asia faktycznie zdała egzamin na prawko i czy je już odebrała:P Oczywiście imię i nazwisko Asi wszyscy znają, ja nie podam, żeby nie było, że rozpowszechniam dane. Zamiast numeru PESEL, można zgodnie z instrukcją wpisać datę urodzin w odpowiedniej formie, a Asia datę urodzin podała sama na tutejszym forum:P: "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5395137&start=30" o tutaj: Joanna 07.09.1981 no to przekonamy się Asia. Statusy wyświetlają się 40 dni od odebrania prawka, więc wszyscy zdążymy sprawdzić twoją genialność:P A narazie Aśka - d**a! Póki co o twoim prawku nikt nic nie słyszał:P Buziole patafianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu3432334
jej status sie nie wyswietla wiec nie istnieje i prawko niezdane ahahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu3432334
i znikl z fb ten niby zdany egzamin ahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda ci nerwow na niby dowalanie mi heh dziewczyno zamiast tracic tu czas to pobaw sie z dzieckiem poki go jeszcze masz, bo za to siedzenie tu moze mops do ciebie zapuka. Przeciez ani ja ani moje dzieci tym bardziej maz sie przejmujemy co ty o nas myslisz, piszesz czy sadzisz. Mozesz pisac ze nie zdalam czy jestem taka i owaka jakos mi to lata. Mi wystarczy to ze bardzo latwo cie i sprowokowac i wyprowadzic z rownowagi. Wystarczy ze ja wiem jak jest, a ty sie produkuj. Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - kłamczucho pier*na - siedziałam na kompie o 17-tej jak niby dowód na zdane prawko miał być na FB. Gówno tam było!!!!! Wyobraź sobie, że nie szkoda mi nerwów na ujawnianie twoich kłamstw! Bo kłamiesz jak najęta. Masz gówniane życie, a wywyższasz się jak księżniczka Bóg wie jaka! No to pośledzimy sobie wszyscy jak to zdałaś prawko i kiedy je odbierzesz:D I nie strasz mnie krowo MOPSem! Moje dziecko o tej godzinie w przeciwieństwie do twoich karakanów już dawno śpi! Bawić się to ja z nim będę w dzień po powrocie z przedszkola a nie o 23:00 w nocy! Jakbyś się nie przejmowała moimi wpisami to byś tu na forum kurvicy nie dostawała, a póki co walisz tu bez opamiętania takie farmazony, że pała mięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - zanim zaczniesz zmyślać na jakiś temat, to zapoznaj się z przepisami i zasadami: Ile trwa normalny kurs, nawet przyśpieszony, ile jazdy, ile czeka się na egzamin i ile na odebranie prawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurva, ta aska co otworzy morde to sklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech tam, odpowiem ci. Na egzamin czekalam dwa dni, a na odbior prawka czeka sie dwa tygodnie, ale ze jest malo do wyrobienia bo malo kursantow czeka sie tydzien. Musze na pwpw kochana oczekiwac czy jest juz do odbioru. Ze sasiad ma szkolke to zrobilam prawko w miesic, co to jest 60 gdzi. Widzisz moglabym tu wstawic zdjecie arkusza egzaminacyjnego z wczorajsza data i godzina ale ja nie musze ci niczego udowadniac , lepiej dla ciebie jak bedziesz zyla ze swoja swiadomoscia ze jestem gruba klamczucha. Poxdrawiam cie serdecznie. Ps Jestem szczesliwa ze zdalam, jeszcze trudno mi w to uwierzyc. Ale jak odbiore ten kawalek plastiku dopiero uwierze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×