Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja dlugi czas mialam problem z "tę" i z "tą" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np: wez tę szklankę czy tą szklankę az dostalam oswiecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka nie do ciała
Joanna Ty jesteś z torunia i twój mąż robi meble? Przeczytałam na temacie anity. Ja jestem spod torunia i szukam stolarza do mebli kuchennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ampułki , w środku jest 5, więc na długie włosy trzeba mieć dwa opakowania, ja mam krótkie i biore po pół ampułki http://allegro.pl/marion-ampulki-do-wlosow-4rodzaje-odzywki-nowosc-i2981757513.html , http://allegro.pl/farouk-usa-chi-royal-odzywka-biala-trufla-perla-i2975652966.html to polecam jest świetny ,włoski miękkie i lśniące :) http://allegro.pl/marion-serum-chroniace-wlosy-30ml-upominek-hit-i2993783387.html i to też jest rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M nie bierze zleceń bo ma dużo już zleceń :) a z jakie miejscowości jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Joasiu skorzystam. Ale bez serum bo nawet gdy malutko nakladam na koncowki to sa takie jakby tluste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo to olejek , sprawdza się raczej na suchych włosach :) ja mam u nasady przetłuszczające się a na końcach suche, więc u mnie się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona ja kocham te perfumy :):) nawet mamę od nich uzalezniłam:) tylko kurde drogie są . Mam nadzieję, że bedą i sie podobały :) Joanna podziwiam Cie za tą wenę do pieczenia, ja lubie , ale tak dzień w dzień to bym oszalała hehe:)Fajny miał pomysł synek z tymi płomieniami, już czuje ze efekt bedzie świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa noga
Wiem, że serum super, natknęłam się przypadkowo na niego jak szukałam czegoś na elektryzowanie się włosów. Na ampułki też chyba się skuszę. Marion ma świetne produkty i do tego tanie, maseczki też podobno dobre ale szkoda, że w saszetkach. No i ciężko dostać, jedynie allegro zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) u mnie jedna drogeria w centrum miasta ma dużo produktów marion :) ja ostatnio skusiłam się na peeling kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jeszcze smaże te pączki :) a miałam taki peeling truskawkowy jest super :) pięknie pachnie !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
Witam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
Ja też mam peeling truskawkowy rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja wzięłam kokosowy ale kawa i truskawka też kusząca :) jakie pączki robisz? U mnie raptem 4 zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
Ale mi mój m zrobił prezent kupił mi piękny perfum :) :) a jaki zapach aż coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
CALVIN KLEIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] xxcyskaxx Ten perfum smierdzi rozladajaca się baba Maturzystka z Lubelszczyzny x chyba nie trzeba komentować prawda ? a najgorszą wpadką jest zwracanie komuś uwagi i robić w tym samym czasie takie błędy :) poniżej .... ten perfum ... hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na jej miejscu bym się zajęła nauką a nie siedzeniem na kafe bo cieniutko będzie ;) matematyka ma być trudna w tym roku:) Ja zrobiłam te moje ziemniaczane i poszły w mgnieniu oka jak mąż wrócił z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia- mysia
Ale celvin klein eternity mi się podoba każdy ma inny gust..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilę żeby się przywitać i zaraz uciekam :) joanna - pączki wyglądają smacznie, polałaś je czekoladą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pysia ja do ciebie tego nie pisałam, nie znam tego zapachu, więc nie oceniam, ja tylko do tej maturzystki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×