Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Mamy dogi niemieckie. Parke i jedno szczenie 4 miesieczne :) Swietne psiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
fajne psy , ja nie mam zadnego zwierzaka bo wrecz sie ich boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona, bo kot obiera za wlasciciela tylko jedna osobe. reszte po prostu toleruje. moj tez tak ma, jak kocura (przez duze k) w domu nie ma to szuka i wogole. a jak ten w domu jest to siersciak by mu w dupe wlazl z zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to te wielkie cielaki? potocznie dunskie dogi a kynologicznie dogi niemieckie? w jakim kolorze? kocur mial szaro-srebnego z gwiazdka na klacie. hodujesz/rozmnazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
yyyy nie pokazuje mi postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mowie , ze to sa kochane potwory, nasze maja wlasne lezaczki wielkie poduchy ale i tak czesto przychodza do sypialni i klada sie kolo lozka, pobudki robia piekne o 7 kazdego dnia sciagaja koldry z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ja bym sie chyba ze strachu zesrala jakby kolomnie taki latal, panicznie boje sie psow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ohhhhh a ugryzl cie moze kiedys jakis , ze tak bardzo sie boisz psow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
nie , wlasnie nie , od malego mam panike wsumie do wszystkich zwierzat, animaliofobia hehehe w domu nie mogli rodzice miec psa bo az sie trzeslam ze strachu, a w zyciu nic mnie nie pogryzlo Nawet malych kundli sie boje. Tak juz mam ale nic z tym nie robie, bez zwierzat mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje koni :O jakbys mi powiedziala ze nie ugryzie zaden z nich to nie balabym sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Ja nie wyobrazam sobie teraz zycia bez tych potworkow. Sa dla nas jak dzieci, mimo wielkich rozmiarow sa przeslodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona ja koni sie nie boje jako dziecko nauczylam sie nawet jezdzic , za prosba mojego ojca on byl zapalonym posiadaczem koni. Teraz od czasu do czasu rekreacyjnie ale nic wiecej, nie ciagnie mnie. Kotka poes Nasze maja uszy w calosci, nie jestem zwolenniczka obcinania uszu czy ogonow, dla mnie to tortura dla zwierzat. Sa opinie ze tak trzeba , ale mnie nikt nie przekona. Moje sa rodowodowe ale naturalne w calej okazalosci. Boona , nasze nie gryza hehe dzieci od brata wrecz je uwielbiaja, jak sa w odwiedzinach to psy nikogo poza nimi nie widza, zwlocza im wszystkie zabawki i daja znaki ze chca sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona hehe czytalam tez wlasnie o tym psie , nie nasze takie ogromne nie sa. Pieszczochy. Suczka ma taka lalke niewiem czy pamietacie takie szmaciane lalki dawniej, https://www.google.no/search?q=dogi+niemieckie&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=J52DUef4Aon34QSI-4AI&sqi=2&ved=0CDYQsAQ&biw=1600&bih=750#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=stare+szmaciane+lalki&oq=stare+szmaciane+lalki&gs_l=img.3...2696.7788.4.7977.23.21.1.1.1.0.88.1605.21.21.0...0.0...1c.1.12.img.HFGl1qfSfY8&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.45960087,d.bGE&fp=498c25fd8bd8e938&biw=1600&bih=750&imgrc=pl1XJwlET2K2XM%3A%3BwWqd8k_IvxGtQM%3Bhttp%253A%252F%252F4.bp.blogspot.com%252F-crbx8pozhgk%252FULOUWbswtjI%252FAAAAAAAAATY%252FtaWr-BPVPcc%252Fs1600%252Fmanulina%252Blalka%252Bkolor.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fpmanulina.blogspot.com%252F2012_11_01_archive.html%3B428%3B703 , ta moja sunie wrecz ja uwielnia wloczy ja wszedzie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
ejjj taka lalke tez mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
george :-) czytalam ksiazke o nim. jakies 2tygodnie temu. grammi jak sie zdecydujecie, to daj znac. biore pierwszego szczeniaka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koni sie boje i nawet tata mlodego (zajmowal sie kiedys zawodowo końmi przywozil je zza Uralu, dzikie i ujezdzał:O) mnie do nich nie oprzekonał. Posadzil mnie kiedys na takiego dzikusa, na szczescie nic mi nie bylo, a ze dziki dowiedzialam sie po fakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, george wielki:-) czytalam ksiazke o nim. grammi, jak sie zdecydujecie daj znac:-) nasz obecny bastard pochodzi wlasnie z hodowli, w salonie... suka i pies i... czworka dziatwy wlascicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hhh dokladnie taka lalke, link mi nie ten wszedl teraz dopiero zauwazylam, ale takie wlasnie lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka poes Dobrze jesli sie zdecydujemy dam znac napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn dostal taka od babci (:P) jak mial 1,5 roku, podobno rozwijaja empatie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie te hehe ja mialam 2 latka babcia moja sama mi taka zrobila , byla przesliczna. Ucierpiala niestety raz w praniu i resztki mama z pralki wyciagala, tak zuzyta byla. Jak ja ja kochalam , ja wtedy tak jak moja sunia ze swoja robi nawet do toalety z nia chodzilam, tak bylam z nia zwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
uchyba kazda z nas takie miala, jakbym mo0ze na strychu dobrze poszulaka to i znalazlaby sie jakas jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×