Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Boona jak zauwazylas te pluskwy skoro w nocy tyljko wychodza? Wzapaliilas nagle swiatlo? Strasznie sie ich boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joanna z dojazdem i powrotem to tak wychodzi :) ale lubię prace, kasę wydawać również więc nie narzekam. Dzieci nie mam a maz sobie jakoś radzi:) Boona u mnie takie robaczki z kratki wentylacyjne zaczęły kiedyś wychodzić ale to nie były karaluchy :) w każdym razie kupiłam takie kratki na różne robaczki ale najpierw chciałam wszystko umyć dokładnie bo to w kuchni było. Kupiłam taki CIF do kuchni czy łazienki i wszystkie sciany i meble wymylam. Nie wiem czy i jak to pomogło ale do tej pory kratek nie musiałam rozkladac bo robaki nie pojawiają sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U was tez tski upal? cale szczescie zadne anomalie nie maja miejsca, jak slyszalam co sie dzieje to szok, traby powietrzne, grad, powodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas kolejny dzien upalow.... Co do kratek- slyszalam ze dobra metoda sa naciagniete ponczochy na te kratki, wtedy nic nie wejdzie. Wydaje mi sie ze to jednak nie sa pruski domowe, za balkonem mam wycinke drzew, patrzylam na zdje`cia i bardziej przypomina mi to prusaka lesnego. Oczywiscie nic nie ma w pulapce, ja wczoraj wieczorem zabilam dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie uciekają z lasu i włażą przez balkon do domu. Najlepsze wyjście na razie nie otwierać okien , ale w te upały się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boon ale jk je zabjsz skoro noca chodza? Siedzicie po ciemku i nagle swiatl zplacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zle sie wyrazilam- jak jest ciemno. Ja zasypiam ok.24 wiec nie mam problemu i aby je zlapac. chyba wybiore sie nad wode popoludniu, wczoraj mialy byc burze i sie kisilismy w domu, dzisiaj juz nie wytrzymam chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ktos kawke? i ciasteczko? znowu upaly i zapowiadlali juz wszedzie burze. a ja mam dzis tyle do zalatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po lewej masz "mapa burzowa Europy, widac wtedy ile tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze.... :) Moja kolezanka jest tam wlasnie, przedwczoraj byla tam na koncercie Bon Jovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie też dziś straszny upał ale pojawił się lekki i mega przyjemny wiaterek :).Butelko ja również wybieram się do Gdańska.Wszystko zaczyna się u mnie prostować i mam nadzieję,że w końcu będzie światło w moim życiu a nie czarne chmury.Pozdrawiam i miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a Ty co? hehehe, sledzisz burze ciagle? Ja czekam na tego faceta z tej firmy dezynfekujacej, ale juz jestem pewna ze to prusaki leśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ostatnio jechalam nad moze to oczywiscie zabladzilismy i jechalismy 16 godzin. Moj zawsze gubi droge, jechalismy przez Niemcy, niby szybciej.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Butelka , Teqi i Boona :) nie nie śledzę burz, ale jak mam gdzieś wyjść to nie chce mieć nad sobą burzy :) dziś popołudniu chciałam jechać na działkę :) a w weekend w góry :P mój dostanie trochę urlopu i trzeba wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym badz razie nie pozostanie w mieszkaniu- pochodzi i pojdzie sobie. To przez to ze mam ten las za blokiem i wycinke drzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dziś odebrałam prawko :) może wyjadę się przejechać gdzieś wieczorkiem, teraz robię ciasto :) i w końcu kupiłam sobie okulary przeciwsłoneczne takie bez oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez spacji oczwiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelciu....a w ktorym hotelu zamieszkasz ? w Hiltonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Joaska ledwo prawko odebrala a juz wypadek spowodowala. Kto jej dal prawo jazdy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) nic się nie bój, ja nie mam tico, więc nie ja prowadziłam haha Byłam na festynie, ale ukrop. I się pochwalę ciasto było pyszne, zeszło pierwsze, a kawałek kupowało się po 1zł. hah na szkołę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem całe tłumy składały ci "gratki" z powodu odebrania prawka, a dzisiaj zaś tłumy walą z "gratkami" z powodu udanego debiutu na występach dla gospodyń wiejskich:P To chociaż ja ci pogratuluję - Aśka gratuluję odbioru prawka oraz tego, że zgłodniała banda darmozjadów w pierwszej kolejności pochłonęła twój wspaniały wypiek:P A no i gratuluję ci, żeś uszła z życiem po wczorajszym debiucie na drodze i jeżeli mogę ci coś podpowiedzieć - na początek faktycznie jeździj sama i tak jak wczoraj - wyłącznie wieczorami, po zachodzie słońca!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo :P ale pierwsze jazdy mam już za sobą :) i właśnie zjemy obiad i jedziemy na działkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×