Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

grammma - obiecuję już nie nadwyrężać polskiego słownictwa:D Nieswojo się czuję pod nickiem taki-sobie-ja:P Jutro wymyślę jakiś nowy na użytek tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammmmma
A mi jakos przypadl do gustu moze badz nikiem wykrywacz klamstw pasuje jak ulal. a tak na serio jakos juz sie przyzwyczailam :) Do takiej sobie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grammma - nic już wykrywał więcej nie będę:P Póki co przynajmniej:P Ty patrz ile mi to miesięcy zajęło, zanim jednoznacznie się sytuacja wyklarowała:D Męczyło mnie to już. Ja na co dzień nie jestem taki sk...hmmm jak tutaj. Grać i jeszcze babę udawać do tego - masakra jakaś:P Urlop mi się należy jakiś. Ale jak trafi mi się na jakimś topiku jakaś ciekawa osobowość, to pożyjemy zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa. No to do jutra. Wpadnę sprawdzić czy żyjecie;) Dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammmmma
Teqi dokopalam sie do twojego tematu. Moim zdaniem podjelas dobra decyzje. Zajmij sie swoim zyciem, bo pamietajmy drugiego nie dostaniemy, raz sie zyje i poswiecac sie i rezygnowac z wlasnych marzen i planow.... mowie stanowcze Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najezdzalismy tu na meza aski,ze pije. Ale majac zone ktora w internecie obraza ludzi,dzieci,pisze o fantazjach pedofilskich,to ja sie mu wcale nie dziwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.Series, takze uwazam , ze nie ma sensu bym godzila sie na taki uklad. Moj maz tez jest za mna tylko on chce na sile zatrzymac mnie w domu. Milo czyta sie ostatnie posty, gdzie nie ma wyzwisk i ciaglego nawiazywania do pedofilii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam załóżcie dziewczyny sobie jakiś nowy fajny topik i odetnijcie się od tego co tu się działo. powodzenia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba mnie ktoś pomylił z Butelką ale nic się nie stało :) Taki sobie ja czy też Pedro na chwilę obecną-nie mam żalu i miło mi,że przeprosiłeś.Wiem ile wysiłku dla faceta wymaga wypowiedzenie tego słowa ;). Chciałabym aby powstał nowy topik albo,żeby tutaj nareszcie zrobiło się miło.Mimo wszystko fajnie było sobie z Wami popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammmmma
Teqi tak ja cie z butelka pomylilam przepraszam ale glupio wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz wredny podszywie
Ulzylo mi. Nawet jesli to zakonczenie nie jest prawdziwe, to i tak ulzylo, ze te smieci ktos posprzatal. I czuje satysfakcje bo kiedys pomyslalam, ze normalna matka nigdy by nie pisala w ten sposob o dzieciach a byl czas ze taka sobie bardzo brzydko o dzieciach Aski pisala. Taka sobie pewno nie pamietasz ale kiedys rozmawialismy razem na tym topiku. Dawno temu, mialam nick ze zbitek liter ale ktos co chwila go zastrzegal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,niby tata sobie nienormalna bo zle o dzieciach aski pisala,ale aska jak pisala o gwalceniu dziecka to niby normalna matka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem przedostatniego wpisu-kto wg ciebie po kim posprzątał, że wzbudził tym samym twoją satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz rozumiec ale odpowiem. Nie wazne kto posprzatal. Wazne, ze skoncza sie te obrzydliwe wpisy, krzywdzace najbardziej nic nie winne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze zniesiemy zanim...
Sycz musi odejść! Poseł PO, który „nie był chowany w miłości do Polaków” i przyrównuje AK do band UPA, powinien stracić stołek szefa komisji. Jego ojciec należał do sotni „Mesnyki”, po polsku „Mściciele”, która spaliła wieś Wiązownica. Stało się to 17 kwietnia 1945 r., sotnia wymordowała praktycznie całą miejscowość w rejonie Jarosławia, skąd pochodzę. Poseł Sycz był też przeciwnikiem określenia zbrodni wołyńskiej mianem ludobójstwa, a jednocześnie apelował o potępienie akcji „Wisła” przez polski parlament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i aska s*******ila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osmieszaj sie aska jestes podla i glupia naprawde za grosz wstydu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miało być tak pięknie....... ciekawe ile bywalczyń tego forum zdecyduje sie na rozmowy z pedofilką....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie.trzeba.tu.pisac.a.jednak.cie.pociagnelo.ciekawe.dlaczego.mozesz.isc.na.swoj.temacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie ze aaia przegiela,ale taka sobie ja nie zle jezdzila po jej rodzinie i dzieciach, jak juz tu ktos napisal to ona pierwsza zacznala , wyskakiwala jak filip z konopii , ile mozna to znosic, a asia wiedziala jak jej dokuczyc. nie popieram tego ale jak ktos by obrazal przez kilka miesiecy moja rodzine to wtedy wszystkie chwyty dozwolone. nie ma zmiluj sie teraz kazdy patrzy na siebie i jest cacy, no spoko tylko zebyscie nigdy nikogo takiego na swojej drodze nie spotkaly tym bardziej w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co??? To ze mowila asce ze maz pijak a dzieci osmarakane to ok. Ona wyzywala dzieci z in vitro. I tu mozna sie zgodzic. Kazda sobie rowno dopiekla.ale pisanie o wkladaniu przez ssiada i ojca malemu dziecku wiadomo czego to szczyt wszytskiego!! Pedofilia?? I to ma byc wytlumaczenie??????? Pedofile w wiezieniu sa gorzej traktowani niz mordercy!! Powinna za to kropnac rowno albo powinni ja zbadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta kazdy dobrze wie ze aska broni sie sama. Nie ma tu nikogo kto stanie w jej obronie.a te jej desperackie zagrywki z wlamaniem na konto..masakra. naprawde chora,chora kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkładaniu wiadomo czego ? ty jesteś pedofilką bo wkładać można nawet jedzenie do buzi a to że ktoś miał takie skojarzenia to aż wstyd o tym pisać . można wam laski pozazdrościć myślenia i skojarzenia , na grę w skojarzenia nie macie konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka marna linia obrony!!! Pisałaś dokładnie i dosadnie co kto komu wkładał. I o jedzeniu nie było tam mowy. Jak również policja nie ukraca wkładania jedzenia do buzi! Nie odwracaj kota ogonem! wszyscy twoje wpisy rozumieli jednoznacznie! czyli co masz wszystkich za idiotów którzy mają wyłącznie pedofilskie skojarzenia? a ty oczywiście zupełnie niewinna jesteś, tak! Przestań. Nie ma tu ani jednej postronnej osoby, która stanęła by w twojej obronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo było osób,które lubiły Joannę.W pewnym momencie wszystkie umilkły co daje do myślenia...Poza tym niestety Joasia jest sobie sama winna,ponieważ tyle razy było tu pisane aby odpuściła sobie te docinki,kłótnie.Nie umiała aż wszystko przybrało taki obrót jak na chwilę obecną.Ktoś napisał,że miały prawo jej puścić nerwy.owszem nie jest przyjemne czytanie takich słów o swojej rodzinie ale gdyby ktoś tak piał o mnie i moim mężu czy dzieciach po prostu poszłabym stąd w p.... i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×