Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

a sie ta wazka madrzy :P hej w wawie upal ja zaraz spadam do pediatry bo malej schodzi skora z raczek (tylko opuszki paluszkow) i to samo z nozek i nie wiem co to a co mmm to ja konsekwentnie polecam Hipp- lekki dla brzuszka ale jednoczesnie sycacy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny my już po pielgrzymce jestem zmęczona ale zadowolona :) Wiecie jaka byłam dziś zaskoczona bo nie wiedziałam że mleko nutramigen 2 kosztuje 3.20 za puszkę :D:D:D bez recepty kosztuje 38,70 a z receptą 3,20 to zobaczcie jaka zniżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka ja nie płacę teściowej za opiekę nad dzieckiem z jakiej racji? w końcu to babcia a dziennie z nim nie jest to był pierwszy raz od urodzenia tak na cały dzień go zostawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra, to taki żarcik był z tym potrącaniem z pensji, :) To by było dopiero, jakby trzeba było zapłacić babci za bawienie wnuka, co by to za babcia była :) Wazka, spróbuję też tego szamponu ale najpierw jeszcze ze trzy dni omyję tą Mustellą bo widzę efekt. Nie uśmiecha mi się smarować głowy Antka sterdydem i to takim mocnym przez dwa tygodnie dwa razy dziennie !!! Może jak wszystko zawiedzie to ze trzy razy posmaruję a nie więcej. A czy Twojemu dziecku też się po zmyciu strupków (nie zdrapaniu) coś sączylo? To mi wygląda na łój ale mogę się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jem pieczone jabłko, to tylko mogę z owoców, dodatkowo fakt iż mam katar i nic nie czuję, jabłko odczuwam nijak ale coś je trzeba. Młody dzisiaj zrobił pobudkę o 6 więc po 8 spał znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my po pobieraniu krwi (lekarka nie wie co malej z tym schodzeniem skory i zalecila) fatalnie sie odbylo to pobieranie bo nie mogly znalesc zyly a jak juz znalszly to krew nie chciala leciec i w efejcie mala siedziala darla sie niemilosierniez igla w raczce bajpierw i pozniej bez a pielegniarki naciskaly na raczke by cokolwiwk lecialo...od tego momentu mala marudna jak cholera ale widze ze zaczyna usypiac. Zaladuje ja w gondole i na ogrodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek wstał z rykiem, bo się znowu niemiłosiernie podrapał po głowie, spadła mu rękawiczka. Teraz znowu wygląda jak zombiee... Ale spał prawie 4 godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mamucha, szkoda małej- biedactwo! Wy się śmiejecie, a mojego męża kuzynka płaci swojej teściowej za opiekę nad dzieckiem:/ NIe kumam tego, ale takie rzeczy też się dzieją;/ Wczoraj posmarowałam małego na noc mascią przepisaną przez pediatre i już skóra wygląda o wiele ładniej. Ale to mleko Nan Ha mi sie nie podoba. Co prawda mały normalnie się załatwia, ale kupy potwornie śmierdzą i są zielone. Czytałam,że niby to normalne przy tym mleku. Kurcze może i normalne, ale nie wiem, czy dam rade funkcjonować z małym skunksem:D ( bo bąki też tak śmierdzą) Jak tylko skóra wróci do normy, to pomyślę nad innym mlekiem - kusi mnie ten Hipp, polecany przez mamuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, po bebilonie pepti też tak śmierdzą-masakra. ;) Jak mi Kacper puści z 3 bąki pod rząd to mi potem niedobrze hehe. No ale trzeba przeżyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie Filipkowi wyzyna sie pierwszy ząbek :) mega slinienie i całerączki w buźce co jakiś czas tak bulgocze jakby gardło plukał i zakaszle tak mokro czy to mozliwe ze to kaslanie to z powodu tej sliny czy cos sie dzieje jesli macie jakis syropek to napiszcie prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to jest z tymi mlekami, ale ja pokombinuję coś na pewno, bo nie wyrobie hehe. Malakaka, dołącz do nas na Facebooku:) Zawsze to jakaś odskocznia:P m.in od tych śmierdzących bąków i kup:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem za ;) inne dziewczyny też niech dołączę jeśli mają konto i ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam z rana. U nas piękna pogoda,a czy ktoras z Was jest moze z okolic Olsztyna? Tez bym chciała dołączyc do was na fb ale nie wiem jak Was odnalez? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polopolo, wyślij mi na maila link do konta na Facebooku i wtedy Cię zaproszę:)- benia175@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, kusicie, więc spróbuję, też wam poślę linka jeśli mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy przy ząbkowaniu może byc kaszel mokry własnie Filipkowi wychodza na dole dwa zabki i tak na maxa sie ślini i zastanawiam sie czy ten kaszel to z powodu sliny czy cos sie dzieje moze znacie jakis syropek na mokry kaszel zeby obeszlo sie bez wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Domiś często kaszle ale ma kaszel suchy kazałam wczoraj mojemu M kupić syrop drosetux a on mi przyniósł krople Sinecod ponoć bardzo dobre na kaszel mokry i suchy więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polopolo zaproszenie wysłane ;) a my jutro już po 7 wyjeżdzamy do Kluczborka na komunię ale szczerze to nie bardzo mi się chce. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my po imieninach Zofii, mojej mamy, jutro kolejne,też Zofii ale babci męża. Ja nic i tak nie jem, oprócz chleba i wędliny :(, ale za to widzę, że Młody deczko lepiej ze skórą. Zobaczymy jaki będzie efekt za parę dni i ta ciemieniucha też nie jest już taka mocna. Kuzynka teścia, 80 letnia pani pediatra jak zobaczyła, to mówi, że takiej nie widziała, stan zapalny się zrobił i bez sterydu ani rusz ale dałam lekki hydrokortizon a nie cutivate, na razie jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jakaś cisza zapanowała na forum. Z trzech diagnoz lekarzy odnośnie Antka zrobiłam swoją własną i się stosuję i się polepsza. Oczywiście tak jak zasugerował ten drugi lekarz, nie odstawiłam Młodego od mleczka z cyca i używam sterydu na tę ciemieniuchę ale tego lżejszego Hydrocortizonu od pierwszego lekarza. Trzeci zalecił aby nie odstawiać wcale i tak myślę zrobić i myć dalej w krochmalu, co robię i oliwką główkę i łuski ściągać, tylko jak przejdzie stan zapalny. Główka jest już ładna, a może lepiej powiedzieć o niebo lepsza, bo może ładna to jeszcze nie do końca, nie jest już przede wszystkim czerwona i nic się nie sączy, chyba, że Młody potrze mocno głowę, bo go swędzi jeszcze mimo podawania Fenistilu. Zmiany po diecie od drugiego lekarza jakby się cofają a na 100% nie powiększają. Co dziwne, trzecia lekarka, starej daty, stwierdziła, że od pokarmu dziecko na pewno nie ma alergii i żeby jeść nabiał itd oczywiście ostrożnie, nie szaleć ale ja tam wolę trzymać dietkę. A jak tam Wasze pocieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×