Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Halo, halo-jest tu kto? ;) Malakaka, my na ciemieniuchę dostaliśmy maść "Vitella ictamo". Oby pomogła. Jak Antoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:P Mojemu małemu chyba zęby idą na całego. Nie mógł się odczepić od mojej brody. Gryzł tak mocno,że aż się trząsł:D Nie muszę chyba wspominać,że mam jedną, wielką malinkę na brodzie,a swoją drogą - ciekawe co powie na to mąż, jak wróci z pracy:P hehe. mamucha, jak tam wyniki badań Matyśki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, Kacper też wiecznie wkłada rączki do buźki, z każdym dniem jakby bardziej go tam swędziło... i ślini się niemiłosiernie. Jest coś dla trzymiesięcznych niemowlaczków na te dziąsełka? Orientujesz się? Bo mnie się wydaje, że jego to strasznie męczy kurcze. Mamuchy ostatnio tu ani widu ani słychu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, no ja na Twoim miejscu szykowałabym porządne wytłumaczenie dotyczące tej malinki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na lato
dla dzieci ZAPRASZAM!!! :) na allegrp.pl pod nazwą sklep-wojtus Sprawdź nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kalamburka, nie wiem,czy coś jest. Może warto kupić jakiś żel. Chociaż słyszałam,że żele kiepsko się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam masc ale nazwy nie pamietam a teraz nie jestem w domu wiec nie sprawdze i mam tez kropelki camilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja jakos ani weny ani czasu ostatnio nie mialamna pisanie. mala robi straszne jazdy na spacerach wyje wyrywa sobie wlosy itd nie wiem o co chodzi. Sama chce siadac lapue siw za brzegi gondoli i sie siluje i juz sama bez podporki siada :) wyniki spoko stopki sie goja okazalo sie ze to uczulenie na banana-dziwnie sie objawoalo ale wiadomo u niemowlakow roznie bywa w wawie upal jak cholera mala w samym bodziaku lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka, no ciemieniucha chyba przeszła, smaruję mu główkę Bepantenem na wieczór i myślę tak z tydzień a potem rzadziej. A ta maść to nie steryd chyba, to dobrze, miejmy nadzieję, że pomoże, powiem szczerze że nie słyszałam o niej, a wertowałam internet w poszukiwaniu czegoś na ciemieniuchę. Dalej siedzę na diecie, dzisiaj chyba mi ostro w nocy spadł cukier, bo rano się czułam okropnie, trzęsły mi się ręce, kołatanie serca oj, wypiłam dwie szklanki posłodzonej wody i zjadłam szybko 2 kanapki i przeszło. Nie mierzyłam cukru, bo jak na złość wczoraj pożyczyłam kuzynowi sprzęt do pomiaru ale zbadałam sobie ketony i uuuuu...duuuużo. Muszę jeść więcej chleba, kasz i ryżu. Słodyczy nie mogę, bo w większości jest mleko i tablica mendelejewa albo czekolada... Antek też się ślini i pcha łapkę do buzi ale malinek nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
mamucha_83 czemu sie nie zmienisz na spacerowke? ja tez mialam takie cyrki na spacerze z mala bo tez jest z pazdziernika,wstawala,chciala siedziec i wszystko widziec,nie raz musialam ja nosic na rekach bo nie dala sie uspokoic w wozku.jak tylko zmienilam na spacerowke to inne dziecko,siedzi i oglada wszystko i w koncu mozna wyjsc na spacer bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mala tez odwala w spacerowce. Gondole biorw jak gdzies na caly dzien oidziemy a normalnie spacerowka. ona woli na rekach albo zeby ja calkiwm wyjac i ona sama sobie niby poradzi :) rozpaskudzilam ja troche noszeniwm w chuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
ojj to masz przerypane jak nawet w spacerowce takie cyrki.nio to troszke ja rozbestwilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos daje rade z tymi jej cyrkami. Przynajmniej wyrabiam w sobie taka znieczulice troche na te jej wycie bez powodu.. Niemowlaki powinny robic szkolenia z asertywnosci i tego- jak postepowac by dostac to czego sie chce :) oblesnie sie slini. steasznie pluje slina,rzyga,bodziaki i bluzki ciagle z zaciekami a slina leci prawie ciurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha, współczuję! :) To ja dziękuję za chustę ;) U mnie Kacper od dwóch tygodni ma alergię na wózek i nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Muszę sie pochwalic ze u Michasia pojawił sie pierwszy zabek,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ksawerek od paru dni jest bardzo spokojnym dzieckiem. Moze calymi dniami lezec i nie zaplacze ani razu. Nie wiem co sie stalo ale jestem zadowolona. W czwartek na szczepienie troche sie denerwuje. A jak tam Wasze dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polopolo, ale fajnie! I jak Michaś zniósł wyrzynanie ząbka?? Mój Grześ skończył dziś 5 miesięcy. Teraz wietrze go na balkonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polopolo-super! :) Przyszłamama, my mamy jutro szczepienie i też się denerwuję. Kacper też spokojniejszy-może to był skok rozwojowy? Ale ze spacerami nadal tak samo - muszę go usypiać przed wyjściem inaczej ryk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kalamburka:* Całusy dla Kacperka, bo też niedawno skończył trzy miesiace:) Kochana, mam balkon , ale nie mam windy;/ Tarabanie się z wózkiem ' na raty" a na końcu lecę po małego. Czasem zwyczajnie nie chce mi się znosić tego wózka. Ps. mieszkamy na drugim piętrze;/ Także w takich sytuacjach balkon, to istne wybawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, dziękuję! :) Ja za to mieszkam na parterze- z wózkiem lepiej, ale znowu bez balkonu, a teraz jak Mały robi mi takie cyrki na spacerach, to bardzo by się przydał. Nigdy nie ma się tak, jak by się chciało. Właśnie myślimy nad tym, żeby ten balkon dobudować-pytanie tylko, czy spółdzielnia się zgodzi... Kurde, kupujesz mieszkanie za ciężkie pieniądze i jeszcze trzeba się o wszystko pytać i prosić. Masakra. Malakaka, co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
moja mala w koncu zaczela intensywnie raczkowac:) i dzisiaj jak bylysmy na spacerku z psem gaworzyła i powiedziala "mama" az mi sie łza w oku zakrecila:) dzisiaj jest mega marudna i placzliwa ale to wina zabkow bo ma cale dolne dziaslo spuchniete,ciagle czekamy na ten pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, od którego miesiąca zaczęłyście podawać dzieciom warzywa i owoce? Kupowałyście w słoiczkach czy ame gotowałyście? A co z kleikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi-zazdroszczę tego "mama"-ja nie mogę się już doczekać :) I gratulacje dla Małej za raczkowanie. Ile już ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka a ja ci zazdroszczę własnego mieszkania bo ja wynajmuję owszem mieszkanie jest mojego brata on mieszka w Anglii ale i tak takie mieszkanie to nie mieszkanie kisimy się w 4 w kawalerce :( z urzędu miasta to może i dostanę ale kiedy za 10 lat? :( a co do balkonu to mamy i to spory bo aż 6 metrów długi ale i tak wolałabym jeden pokój więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalamburka zupki i deserki od 4 podawałam teraz przewaznie zupki gotuje sama,deserki zazwyczaj kupuje ale tez sama robię. Kaszki i kleik też od 4 miesiąca,Domiś bardzo lubi kaszkę ryżową-bananową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×