Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość gość
powiedzie mi, skoro tak chwalicie szpital ;) warto na poród przyjechać z Częstochowy do Myszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka050581
Ja mieszkam w okolicach Częstochowy i w pierwszym trymestrze chodziłam do Dr. Lemańskiego, obecnie ze względu właśnie na szpital przeniosłam się do Dr. Sosnowskiego w Myszkowie. Zastanawiam się nad porodem w wodzie. Czy któraś z Pań miała poród w wodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inka050581 ja tez chodze do niego i tez się przeniosłam od innej lekarki..tez mam zamiar rodzic w Myszkowie termin mam na maj .. bylas może na tym oddziale już? na kiedy masz termin? co do porodu w wodzie to ja raczej podziekuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota 7126
Witam ,polecam w 100% ten szpital mnie prowadził dr.Dewor super lekarz jeździłam z Czeladzi do Brudzowic i warto ,bardzo życzliwy człowiek ,miałam cc w Myszkowie dr.Dewor oczywiście mnie ciol ,opieka super i dla matek i dla dzieci słyszałam różne opinie trochę się bałam bo nie znałam wogóle tego szpitala jest oddalony od Czeladzi o 50km i dzisiaj wiem że warto rodzilam 16.12.2013r mam ulicznego synka Jasia.Dziękujemy panie doktorze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja termin mam na maj. Chodzę do dr. Lemańskiego. A w ogóle to mam obowiązek rodzić w Czewie czy mogę sobie wybrać szpital i właśnie jechać do Myszkowa? Jak lekarze tam patrzą na nie swoje pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz rodzic gdzie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz rodzić gdzie chcesz. Ja akurat jestem z Myszkowa, ale leżałam na sali z dziewczyną z Sosnowca, która specjalnie przyjechała tu rodzić. Niestety przed ciążą wyjeździłam się po szpitalach. Leżałam na ginekologii w Czewie (Mickiewicza i Tysiąclecie) i w Katowicach. Bardzo żałuję, że nie zaufałam wcześniej lekarzom z Myszkowa. Zdecydowanie polecam ten szpital. A jeśli chcesz wybrać lekarza to też z czystym sumieniem polecam wszystkich. Ja chodziłam do dr Kobosa. (Tylko nie dr Sur**ka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz rodzić gdzie chcesz. Ja akurat jestem z Myszkowa, ale leżałam na sali z dziewczyną z Sosnowca, która specjalnie przyjechała tu rodzić. Niestety przed ciążą wyjeździłam się po szpitalach. Leżałam na ginekologii w Czewie (Mickiewicza i Tysiąclecie) i w Katowicach. Bardzo żałuję, że nie zaufałam wcześniej lekarzom z Myszkowa. Zdecydowanie polecam ten szpital. A jeśli chcesz wybrać lekarza to też z czystym sumieniem polecam wszystkich. Ja chodziłam do dr Kobosa. (Tylko nie dr Sur**ka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny które rodzily mam pytanie - czy w tym szpitalu jest terror laktacyjny???? ja nie chce karmic piersią i jak jest z mlekiem musze mieć swoje czy szpital daje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena77
Śledzę to forum od kilku dni i będę śledzić już aż do "rozwiązania"...Cieszę się, że tu trafiłam, bo dzięki Wam dziewczyny wybrałam już lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Jutro wybieram się do dr Typla na 1szą wizytę (chodzi o potwierdzenie ciąży). Mam nadzieję,ze będzie wszystko w porządku i moja ciąża przebiegnie bezproblemowo, poród sprawnie i w miarę "bezboleśnie";-) Optymistka ze mnie, co...???;-) Zamierzam rodzić w Myszkowie, bo po takich super opiniach nie wyobrażam sobie innego szpitala, a po jutrzejszej wizycie na pewno odezwę się i napiszę o swoich odczuciach, co do dr Typla. Wierzę, że to dobry wybór, bo wierzę Wam- przyszłym i już szczęśliwym mamom!!!!!;-) Pzdr....i trzymam kciuki! Bądźcie dzielne!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 16 lutego czyli lada chwila a właściwie w każdym momencie. Chodzę do lekarza do Częstochowy ale mam zamiar rodzić w Myszkowie. Chyba mnie nie wygonią jak przyjadę..............?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee no nie wygonia po tych aferach to w każdym oddziale gin-pol jest kontrola...:) ja chodze do dr Sosnowskiego i powiem ze pierwszy raz w zyciu trafiłam na konkretnego chlopa ..ja nie lubie tiutania i gadania na sile a on jest konkrety i co ma powiedzieć to powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam właśnie ten problem że moja pani doktor nie przyjmuje w żadnym szpitalu więc doszłam do wniosku, że wybiorę się do Myszkowa po tych wszystkich pozytywnych opiniach. Bo skoro moja pani doktor nie pracuje w żadnym szpitalu a Częstochowa ma opinię jaką ma odkąd odpadł szpital PCK w którym pracowała to chyba wolę Myszków. A że zostało mi 16 dni przy dobrych wiatrach to jakąś decyzję musiałam podjąć żeby mąż wiedział w końcu gdzie ma mnie zawieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wszystkie się boimy .... myszkow sobie chwala naprawdę ... a ordynator zna się na robocie ! wiadomo ze rozne sa osoby ale skoro ja naczelna panikara tego kraju się zdecydowałam tu to musi być ok...poza tym mój kolega bardzo poleca a na jego radach się nie zawiodłam jeszcze ...a znamy się kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę Wszystkie w końcu kto jak nie My. A na kiedy masz termin " naczelna panikaro tego kraju " ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam trochę czasu.... na początek maja miedzy5-9 tak oscyluje.... smiac mi się chce bo ostatnio ogladalam program z martyna wojciechowska i była w Afryce i tam te babki często dziewczyny kilka dni ida do "szpitala" po to aby urodzić i po godzinie jedna już chciała isc do domu ....masakra ... dzieciaka na plecy i do domu kilka dni wraca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście gościu ze możesz mieć taka opinie ale to było 7 lat temu..podobno się zmienilo dużo...przykro ze twoja siostrę tak potraktowano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że dużo się na pewno zmieniło od tych 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aim10 a gdzie kompletowalas wyprawke? polecasz jakies sklepy? jakie kosmetyki ?ja po malu się zabieram bo nie chce na raz wszystkiego kupować... znasz plec czy niespodzianke macie mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polegam na moich koleżankach które od miesiąca do pół roku wstecz urodziły dzieci. Zamiast pudru używają mąki ziemniaczanej co i ja popieram bo tak robiłam przy moim synku za radą lekarki, kosmetyki kupiłam z Ziajki bo są tanie a jakością nie różnią się od oilatum albo emolium które kosztują majątek i nie uczulają. Jeśli chodzi o całą resztę ubranka, wanienka, przewijak, łóżeczko, pościel, ubranka kupowałam głównie na Allegro. Natomiast Pampersy i chusteczki najtaniej wychodzą w marketach bo na allegro jak doliczysz koszty przesyłki to nigdy nie osiągniesz takiej ceny jak przy promocji w markecie.( za pampersy 1 i 2 wychodzi mi 0,46 gr za szt. ). Jak coś to PYTAJ ja już mam wszystko gotowe i całą ciążę przesiedziałam w domu więc miałam czas aby wszystko 500 razy przemyśleć i kupić tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam płeć : córeczka imię też już wybrane Sandra...... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ta ziajke wlasnie oglądam na allegro....i chyba tez się zdecyduje ...do meza tez mowilam ze się maka ziemniaczana podsypuje ze tak czytałam ... lozeczko, nosidełko, wozek , wanienke trochę ciuchow , pościel dosatne w spadku po bracie w tym mies planuje zakupy dla siebie - czyli ze 2 koszule ( tez z allegro po 17 zl sa a i tak je wyrzucę po wszystkim) podkłady bo teraz mnie olsnilo ze jakbym musiala do szpitala się polozyc to nawet nie mam pizamy ....ani jakbym krwawienia dostala to nie mam co podlozyc:/ w kauflandzie jest promocja chusteczek nawilzanych 4-pak po 56 za 16zl wiec już kupie jeden i szampon tez johnsona za 5,5zl reszte kosmetykow z tej ziajki albo tez skarb matki polecają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy dla Ciebie nie będą aż takie drogie sama zobaczysz i masz rację nie inwestuj bo szkoda kasy na jakieś zarąbiste koszule bo po co. Wiem z doświadczenia bo jak mówiłam mam już synusia co prawda ma już 13 lat ale to akurat pamiętam że te koszule powyrzucałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej ja pisałam tylko mnie wylogowało i podpisało gość.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Fajnie ze pojawił sie ten wątek. Prosze o informacje (zgodna z Waszymi obserwacjami) u ktorego lekarza ze szpitala w Myszkowie warto prowadzic ciąże?? Którego słowo jakkolwiek sie tam liczy? Mam za soba bardzo ciezkie przezycia porodowe (rodzilam w Malopolsce), moje dzieciatko cudem przezylo. Teraz jestem w 2 ciazy, na danich chce zmienic lekarza bo moja lekarka nie pracuje w zadnym szpitalu. Napiszcie tez czy w Myszkowie maja dobra neonatologie (niby chwala sie ze sprzet reanimacyjny niezly)?? Radza sobie z trudniejszymi przypadkami czy odrazu odsylaja noworodka w ciezkim stanie do szpitala specjalistycznego? Czy pod tym wzgledem lepiej np wybrac szpital na Zegadlowicza w Sosnowcu? Prosze pomozcie, to dla mnie bardzo wazna kwestia! Nie mam tu znajomych by podpytac. Doswiadczen z pierwszego porodu nie zycze najgorszemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci niestety nie pomogę, ja też chodzę do lekarki która nie pracuje w żadnym szpitalu ale wychodzę z założenia, że i tak nawet jeśli Twój lekarz pracuje w szpitalu nie zawsze musi być przy porodzie ( urlop, jakiś wypadek losowy itd. itp. ) Ja wybrałam ten szpital w sumie ze względu na dobre opinie bo w Częstochowie tak się pokopało odkąd zamknęli oddział na PCK oraz szpital w Blachowni i kilka jeszcze innych dookoła, że nawet nie zamierzam się tam pchać. Lekarza nie zmieniam bo już za mało czasu mam termin na 16.02.2014 więc...... Co do szpitala w Sosnowcu to niestety nic o nim nie słyszałam. Niedługo urodzę więc napiszę Wam coś więcej na temat tego szpitala w Myszkowie już na podstawie własnych doświadczeń........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Dziewczyny, jesli jesteście pewne, że dr Typel pracuje w szpitalu w Myszkowie na ul. Wolności, to proszę upewnijcie mnie w tym. Z opisów tutaj, wynikało, że tak jest, ale wczoraj jakieś info mnie doszło, że pracuje w szpitalu w Częstochowie, a w Myszkowie ma jedynie gabinet prywatny. Jak jest na prawdę??? Proszę o odpowiedź, bo jestem jego ciężarną pacjentką, dlatego jest to dla mnie takie ważne, by pracował w szpitalu w Myszkowie na Wolności. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź;-) Pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Za pierwszym razem mialam lekarke spoza szpitala jak pisalam-dzis wiem ze to nie byl dobry wybor. Ciaza przebiegala bezproblemowo wiec sie nie przejmowalam, za to nagralam sobie polozna gdyz mialam rodzic sn. A tu nastapil porod przedwczesny, nagle czeste skurcze, zielone wody itp. Zrobili cc z uwagi na zagrazajaca ciezka zamartwice plodu. Dzieciatko w b.ciezkim stanie przewieziono mi do szpitala specjalistycznego. Potem wprost uslyszalam w szpitalu ze szkoda iz nie mialam lekarza z tego szpitala, aczkolwiek i tak akcje przeprowadzili calkiem sprawnie. Jednakze tak to juz jest ze nawet jak nie ma przy porodzie lekarza prowadzacego, to jego nazwisko jest troche jak slowo-wytrych. Rozne sa historie porodowe, ale teraz chce zadbac o to by chodzic do wlasciwego lekarza, by w razie czego nie miec sobie nic do zarzucenia. Czasem nie musi byc to lekarz z gigantyczna wiedza, ale najwazniejsze by byl choc troche empatyczny wobec pacjentki i nie wypiąl sie w tej ostatniej najwazniejszej chwili. Jesli ktoras z Was moze - prosze o dalsze sugestie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×