Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość gość
a ja znów powiem, że nr 1 jest dr Typel. Poznałam wszystkich!!! lekarzy podczas pobytu w szpitalu i naprawdę dr Typel jest najlepszy, zarówno jako lekarz jak i człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
to tylko się cieszyc:) mi jeszcze 10tyg zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
zazdroszcze Wam takich pozytywnych doswiadczen porodowych... ja mam traume z 1 porodu za soba... ciekawe co przyniesie los w drugim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
A wlasnie - czy rodza w Myszkowie kobitki z jakimikolwiek problemami - czy wogole sa tam przyjmowane? Bo jak czytam to forum to mam wrazenie ze kazdej idzie szybko i bez kompikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
mamin_ka dziekuje za zdjęcia ogladalam i jestem pod wrazeniem:) nie ukrywam ze dzięki tobie zaczelam rozwazac myszkow wogole ... rozumiem ze z myszkowa jesteś? mogłabym cie wykorzystać i polec mi jakas poradnie pediatrę i polozna/...bo ja tu nikogo nie znam co od pytania o komplikacje to o jakie komplikacje pytasz...u mnie ciężko ta ciaza przebiega... ciagle się cos dzieje ..ale z dzieckiem wszystko ok to ja mam niewydolność szyjki skurcze rozwarcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Wlasnie o tego typu "utrudnienia" ciazowe pytam jak piszesz. Chcialam wiedziec czy jesli ciaza przebiega z jakimi badz problemami to decydujecie sie na szpital z I stopniem referencyjnosci taki jak w Myszkowie. Teraz widze ze i takie panie tu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja się decyduje nie chce jezdzic po całym woj. slaskim...czestochowa daleko nie jest jakby cos się zadzialo... tu mam blisko...zawsze maz podjedzie jak mi czegos braknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Dziewczyny, nie było mnie tu przez około 3 tygodnie, nie miałam odwagi tu zajrzeć. Poroniłam....... :-((((((((((((((( Czytam Wasze wypowiedzi i łzy cisną się znów do oczu!!!!! Napiszę do Was jeszcze, a póki co dbajcie o siebie i bądźcie pozytywnie nastawione. Pzdr...wszystkie "bratnie dusze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni74
Ja rodziłam dwójkę dzieci i uważam, że nie zamieniłabym na inny szpital i robią to totalnie za darmo, no chyba że ktoś lubi dawać, ale na pewno nie czekają na to. Obsługa położnych rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Gosc1234 - tak mi przykro:( tym bardziej ze mialysmy trzymac sie razem :( pierwsze 3 miesiace sa obarczone mega ryzykiem, tez sie boje zwazywszy ze mam trudne doswiadczenia :( Zycze Ci duzo sily, nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
gosciu1234 bardzo mi przykro ze tak się stało!!! przytulam mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Jak tam u Was dziewczyny?? U mnie 2 przeziebienie, tym razem konkretne, a tu wciaz I trymestr - boje sie czy to nie wplynie na dzidzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
ja się zabrałam za malowanie kuchni bo jest fatalna ( wszędzie psia slina :) ) a jak kuchnia to może i pokoj ...wiec chyba cale mieszkanie przemalujemy ..... ale kuchnia i przedpokoj na pewno! już przywiozłam sporo rzeczy od brata - ciuszki , wozek , lozeczko, pościel.... dużo mi odejdzie z kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami_nka
Wczorajszy sen - niestety nie jestem z myszkowa :) wiec nic nie polece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatali
a ja z tego co wiem to Dr Typel nie pracuje w Myszkowie a jedynie przyjeżdża do porodu. Chodziłam do niego z pierwsza ciąża i szczerze naprawdę dobry lekarz tylko szkoda ze tylko prywatnie przyjmuje ja miło wspominam poród urodziłam przy nim w ciągu 4 godzin:) obecnie jestem w drugiej ciąży i chodzę do Dr Kobosa tez dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie moze kto jest zastepca ordynatora na poloznictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia110
a powiedzcie mi jak traktują tam pacjentki których lekarz prowadzący ciąże nie pracuje w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Cos zamiera wątek:( Sa tu jeszcze jakies kobitki planujace porod w Myszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Dziewczyny, jakie newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGNA39
tak,ja planuję i chciałam się dowiedziec coś o podawaniu gazu dla rodzącej.czy któraś z was korzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Dewor jest zastępcą ordynatora. Słyszałam ostatnio że nie chcą robic cesarek nawet jak dziecko ma ponad 4 kg tak zarządził ordynator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
pierwsze slysze żeby tak zarządzil... raczej to niemożliwe ... ja jeszcze 7 tyg .....i wam wszystko opowiem ze szczegółami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Mnie tez troche zdziwil ten wpis o zarzadzeniu ordynatora - nie dowierzam jakos ale w tych czasach wszystko mozliwe. Dlugo to u mnie trwa :) ale narazie decyduje sie na porod w Myszkowie (chodze do ordynatora wlasnie), no chyba ze wyjdzie jakas trudniejsza sytuacja. "Wczorajszy sen"-masz mierzone cisnienie na wizytach?A przepływy sprawdzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikia
cześć dziewczyny, ja mam termin na dzisiaj tj 17 marca... ale jakoś nic się nie dzieje. Jak wygląda wywołanie porodu i kiedy się jej stosuje, wiecie może? Jakoś boję się rodzenia po terminie, bo wszystko się wtedy może zdarzyć. Dzisiaj termin a ja już jestem niespokojna. Czy po terminie można tak po prostu przyjechać do szpitala i poprosic o ktg? Tyle sie ostatnio słyszy niedobrych rzeczy, że wolałabym dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Właśnie wczoraj byłam na badaniu KTG w szpitalu w Myszkowie,gdyż termin porodu minął 14.03 i też nic:/Moja lekarka, do której chodziłam i która nie pracuje w tym szpitalu zaleciła mi robienie KTG co 2gi dzień od daty porodu.Zrobiono mi to badanie,ale wcale nie było to takie oczywiste jak się wydawało,gdyż na początku połóżna stwierdziła,że nie ma takiego obowiązku...z tego wynika, że nie ma ustalonych i wszędzie takich samych procedur co do robienia badania po wyznaczonym terminie..Poza tym po 7 dniach wg.mojej ginekolog mam się zgłosić na izbę przyjęć do przyjęcia do szpitala-mam nadzieję, że mały jednak sam zdecyduje się powitać nas przed tym terminem:)a na ktg wyszły narazie tylko skurcze przepowiadające..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam rodzić w myszkowie ale zrezygnowałam po tym jak moja znajoma tam rodziła nie dość że ponad 2 tyg po terminie bo co pojechała to ja lekarze odsyłali do domu że niby to jeszcze nie teraz a potem sie okazało że ledwo dziecko odratowali,przewiozła karetka do szpitala na sląsku bo stan był krytyczny po miesiącu okazało sie że wszystko ok z dzieckiem ale było juz tragicznie a jeszcze innej dalszej znajomej nie uratowali dziecka poprostu się udusiło bo tez zwlekali z porodem i sprawa poszła do sądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
Gosc, a w ktorym szpitalu jest bardziej humanitarnie wg Twojej oceny? Nie bronie Myszkowa bo tez sie zastanawiam czy tam rodzic, tylko ze nie slyszalam o szpitalu w ktorym nie mieliby nic na sumieniu. Staszne to jest, ale taka prawda. Sama szukam "ludzkiego" szpitala, ale nie wiem gdzie taki jest... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem że każdy szpital ma coś na sumieniu i tez podobnie tak jak ty szukam jakiegos ludzkiego szpitala ale nie mam pojęcia gdzie taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalahi
A ku jakiemu sie sklaniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszy sen
dokładnie - nie ma szpitala w którym nie ma wpadek ....na pewno nie polecam sosnowca i dąbrowy ...bedzin - tak pol na pol - nie polece i nie odradze ....dalej mi się nie chce jezdzic ... ja na wiz nie mam mierzonego ciśnienia - sama sobie mierze ....ja się bardzo stresuje i u mnie takie pomiary to i tak niemiarodajne by były... przepływy sa sprawdzane ale nie na kzdej wiz .- nie ma takiej potrzeby ... wszystko jest ok na razie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×