Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma30

kto zaczyna starania metoda in vitro

Polecane posty

Izoterma w pełni sie z Toba zgadzam, a jak komuś się niepodoba to po co tu wchodzi i czyta, co swoich problemów nie ma? No i tak trzymaj! Walcz i odpoczywaj no i morze to super pomysł i pogoda bedzie extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoterma to życzę udanego odpoczynku:) Agulek widzę że betka rośnie... Super.. :) A ja... czekam na @... i kierunek Bocian.. dziewczyny tak bym chciała żeby tym razem wyszło.. ehh.. zobaczymy co lekarz wymyśli... pozdrawiam WAs:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
lil mocno trzymam kciuki:) musi sie udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:)) tak dlugo mnie nie bylo!!! ale bylam na wakacjach!!!! dzisiaj bylam u lekarza i czekam na nastepny okres i bede podchodzic do transferu mrozaczka:) troszke to potrwa bo dzisiaj dopiero 8 dzien cyklu:( ale czekam!!!!!!!!!!!! Agulek pozdrawiam goraco:) Izoterma Trzymam kciuki!!nie poddawaj sie!!!!!!!!!:))) lil 24 pozdrawiam goraco:)) i wszystkie dziewczynki:)))) Nie wiem czy pamietacie,ze mialam cyste po ivf i dostalam tabl antykoncepcyjne i pomogly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) wszystko jest juz w porzadku:)) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A czy jak ktoś jest chory to nie powinien iść do lekarza i szukać pomocy? No nie! żyjemy w takich czasach że walczy się o swoje zdrowie i szczęście! " . . pewnie że jak ktoś chory to powinien iść do lekarza ale... co ma in vitro do tego? to nie jest leczenie bezpłodności a zabawa w boga... Segregacja zapłodnionych komórek, mrożenie... To niehumanitarne. Co z resztą zapłodnionych komórek gdy takie zostaną? na grenlandie i w wiecznym lodzie? świat schodzi na psy... To nieludzkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilu zwolenników tylu przeciwników - i tyle w temacie! X Cześć Dziewczynki nie było mnie kilka miesięcy bo i pisać nie było o czym. A teraz? nowe nadzieje. Czekam na @ i dzownię do Bociana umówić się na 1 wizytę. Mam komplet wszystkich badań. Tylko zmartwiona jestem trochę bo moje AMH z 1,8 wzrosło po ostatniej stymulacji do 3.0!!! Czyli PCOS!!! No coż zobaczymy już niebawem czy jest się czym martwić. FSH w normie. x pozdrawiam i ścisma wszyskie, które nadal próbują oraz specjalne buziaki dla dziewcyznek, którym się udało - co u Ani??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izterma 30
cześć dziewczynki, co tam u Was. a regeneruje siły i postanowiłąm dobrze sie zabawiać, cały czas jestem w rozjazdach (na szczęście mam długie wakacje) i stram sie jak najmniej mysleć o tym wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Ja niedlugo rozpoczne ponownie:) czekam na @ !!!! Zmienilam rowniez prace,lecz na nocki:( narazie jest ok:)) mniej stresowa:)) pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iliuminanti :) Trzymam kciuki, sama jest po inv. Miałam 37 lat . Udało się za pierwszym razem, mój skarb śpi w pokoju obok :) . Będzie dobrze. Najważniejsze: pozytywne myślenie :). Bez nakręcania się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izterma30
illuminati mocno trzymam kciuki:) bedzie dobrze. Ja czekam na wyniki badań i jak tylko sie poprawią to tez zaczynam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iliuminanti :) Trzymam kciuki, sama jest po inv. Miałam 37 lat . Udało się za pierwszym razem, mój skarb śpi w pokoju obok :) . Będzie dobrze. Najważniejsze: pozytywne myślenie :). Bez nakręcania się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Witam, zbliżają się i moje ważne dni, więc proszę trzymajcie też za mnie kciuki. W sobotę ostatnia wizyta, w poniedziałek mam punkcję i pewnie środa/czwartek transfer. Zapowiada się spora ilość , więc zastanawiam się na oddaniem połowy jajeczek. Jak się czułyście za pierwszym razem? Pytam o kondycję fizyczną. Zupełnie nie wiem jak sobie zaplanować najbliższe tygodnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Agatko, trzymam mocno kciuki:) a jeśli chodzi o samopoczucie to fizycznie było bardzo dobrze, czasami tylko pobolewał brzuch, z pracą to sama musisz wiedzieć i podjąć decyzje, ja osobiście miałam zwolnienie, ale mam pracę, gdzie musze dużo sie ruszać, czasem dzwigać skakać itp. wiec sie bałam. Były momenty, że chciałam być w pracy, żeby czas szybiej mijał i żeby tyle nie myśleć, i tak sobie myśle, że teraz jesli bede sie decydować to chyba z tego względu zrezygnuje ze zwlnienia i bede pracowała normalnie (pooszczędzam sie trochę) ale bede wsród ludzi, skupie sie na pracy. Czytałam trochę o tym i im bardziej normalnie żyje się po transferze tym lepiej, niektórzy normalnie biegają, uprawiają sporty itp.... ale decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izoterma pogódż się w końcu że nigdy nie będziesz biologiczną matką:O ileż można katować własny organizm????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Dziewczyny, jestem po punkcji. Poszło sprawnie - myślałam, że będzie gorzej. Niestety mój optymizm został dość mocno zachwiany. Miałam ok 14 pęcherzyków widocznych w sobotę na usg. Dziś pobrano zaledwie 7 komórek :( Sama nie wiem co o tym myśleć.... Zapowiadało się dużo, myśleliśmy nawet o oddaniu połowy, a tu taka ,,niespodzianka"... Oby na tym się zakończyły niespodzianki płatane przez mój organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Dzisiaj dzwonił pan doktor. Z 7 komórek mamy 4 zarodki. Jutro transfer 2. Pozostałe 2 na zimowisko. Szanse nie powalają... Zaczynam się denerwować. Trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko trzymam kciuki :) Trzymaj się już coraz bliżej :) Pozdrawiam dziewczynki i trzymam ciągle kciukaski za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam dziewczyn które korzystał z programu INVIMEDU :Nowy Program in vitro, Płacisz 50% - zyskujesz podwójnie. Pilnie poszukuje.Jak to w praktyce wygląda? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Fizzy - z tego co ja się dowiedziałam, to za oddanie połowy komórek płacisz połowę mniej za procedurę. Jednak to przy założeniu, że masz dużo swoich (ponoć min, 6 musisz oddać) i konieczne są badania genetyczne (nie wiem kto za nie płaci - znając realia pacjentka, czyli w ostatecznym rozrachunku niewiele finansowo oszczędza). Nie wiem, w którym Invimedzie się leczysz - jeśli w Warszawie to mogę powiedzieć , że dr Rokicki temat zbył jak o to zapytałam. Jak się potem okazało i tak nie miała bym czym się dzielić, więc nie rozpaczam z tego powodu. Ale najlepiej jak zapytasz swojego lekarza - opowie Ci o tym szczegółowo (albo i nie jeśli będzie ,,wylewny" jak dr R :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata84 ja invimed ale wrocław.Napisałam do pani dyrektor.Przysłala mi regulamin.Badania sa wyszczególnione.Z tego co sie orientowłam to jest ich kilka łącznie z wymasem z szyjki macicy czyli koszt mniej wiecej 300 zł.i z tym na rozmowe do gina i on cie kwalifikuje lub nie.Koszt 5500 zł ale nic nie pisze o lekach do stymulacji wiec tym sie martwie bo wiadomo moze i max kosztowac do 4000zł. i jeszcze 1 zon :jak masz powyzej 27 oocytów to to cie dyskalifikuje aja miałam ostatnio pobranych 35 oocytów i co tu myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Fizzy, z tego co wiem to zniżka nigdy nie obejmuje leków. Leki są sprawą indywidualną i w cennikach nigdy ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma30
Dziewczyny, czy któraś z Was moze korzystała z programu i jest w stanie mi napisać za co dokładnie płaci pacjentka a na co jest refundacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izoterma...ja korzystam z programu i płaciłam za: wizytę rejestracyjną, FSH, AMH i wszystkie leki do stymulacji...póki co wydałam 2300zł ale to chyba nie koniec :) od 12.09 zaczynam stymulację i wtedy zobaczymy czy te leki, które wykupiłam wystarczą czy jeszcze będę musiała brać kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Dziewczyny, 9 dpt i beta wyszła 57,64 !!!! Zaraz zemdleje z tych emocji chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje Agata.... ehh u mnie po laparoskopii okazało się że mam endometriozę... załamka... Agulek odezwij się napisz co u ciebie i dodaj otuchy.. mam nadzieję że moja historia skończy się podobnie jak twoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata84
Dziewczyny, 12 dpt i beta 269 !!! Rośnie, rośnie ;) Myślicie, że taki wzrost i poziom może sugerować bliźniaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×