Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Koszulko,nie widziałam Twojego wpisu,dopiero teraz :) Co sie łamiesz tym 0,5 kg,wiosna juz wysyła nam swój promienny uśmiech,u mnie 5 stopni,a im więcej ruchu na powietrzu tym szybciej waga będzie maleć.Ja dziś bądź jutro uroczyście otwieram sezon rowerowy. Witamtoja,nikt się nie nabierzę z piszących tutaj kobiet na jakieś dziwne specyfiki,żaden lek nie sprawi że się schudnie,to jest bzdura do kwadratu,wyciaganie pięniędzy od naiwnych,nic więcej. Sukces to właścowe odżywianie i wysiłek fizyczny,więc rób reklamę tego specyfiku gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas też słonecznie, waga mi stoi- w przenośni i na mnie :) Nie będę się łamać, Musi mi się udać. Zjadłam dwie kromki ciemnego chleba z wędliną , i pomarańczę od rana. Na obiad jeszcze nie wiem co, bo dzieciakom planuje zrobić naleśniki. Pewnie trochę kaszy gryczanej ugotuję, jakieś jajko i surówka. Bardzo mnie cieszy słońce za oknem, od razu chce się żyć. Dostałam dzisiaj na urodziny tomik wierszy mojego znajomego z dedykacją , jest nauczycielem w gimnazjum mojego syna - człowiek renesansu , a poza tym bardzo sympatyczny. Prawdziwy człowiek renesansu. Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA GRUBCIU Z OKAZJI URODZINEK .. ZYCZE CI ,BY WSZYSTKIE TWOJE PLANY BYLY W ZASIEGU TWOJEJ REKI , BYS ZREALIZOWALA WSZYSTKO TO, CO SOBIE ZALOZYLAS , OCZYWISCIE ZYCZE DUUUZO DOBREGO ZDROWKA BO ONO JEST NAJWAZNIEJSZE A RESZTA NA PEWNO ULOZY SIE PO TWOJEJ MYSLI .. DUZO SLONECZKA I RADOSCI NA CODZIEN.. ZYJ STO LAT KOCHANA - NAJJJLEPSZEGO -cmokasy 👄👄👄👄👄👄👄👄 milego dnia Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras z Was sie orientuje moze, czy buraczki tarte mozna jesc bez ograniczen na diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU!!!! Z okazji Twojego Święta zyczę Ci po prostu spełnienia najskrytszych marzeń,większej wiary w sukces /bo to wszystko tak naprawdę od nas zalezy/ :) usmiechu i mnóstwo słońca no to teraz coś specjalnie for you jak zwykle z rockowym zadziorem i aksamitnym akcentem,przepiękny kawałek http://www.youtube.com/watch?v=PtfM2CozoAo Cissko a jedz tych buraków ile dusza zapragnie,a serio to uważaj ja chyba pare dni temu po zjedzeniu 3 gotowanych plus barszczyk chudziutki miałam rewolucje :) jezeli chodzi o kalorie to spokojnie możesz pałaszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki moje kochane. Ostatnio wydaje mi się, że coraz mniej ode mnie zależy, ale to takie moje wymówki ... Co do buraków, raczej byłabym ostrożna. ma cukier w sobie.I przeczyszcza- tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,super że utrafiłam z tym kawałkiem,chwile się zastanawiałam były jeszcze dwa inne,ale ten wygrał:) Fakt buraczki chyba maja własciwosci przeczyszające,no ale sa takze bardzo zdrowe,ja mam zalecane przy mojej anemii. Grubciu,zobaczysz jak trafisz do dobrego endokrynologa a potem dietetyka będzie JUŻ TYLKO LEPIEJ. A reszta już śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,Dorota jest mi znana z The Voice of Poland,oglądam każdy odcinek,nie dziwie się Piekarczykowi,ze emocje w głosie które one przekazywała podczas spiewania,sprawiły sże się wzruszył. Fakt nie moja bajka,ale talent dziewuszka ma nieprzeciętny. Napisałam pare postów w dobrej wierze /też o diecie/i tak mnie jakas smarkula objechała ze brak slow,cóż młodzież teraz jakas agresywna jest :)nie bede się juz nigdzie udzielać tylko tutaj. Pozdrawiam i zmykam mlodemu robić kolacyjke ja juz po tzn odrobina ryby i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, spóźniłam się z życzeniami, ale wszystkiego najlepszego ode mnie. Bądź dzielna kochana, zdrowiej i spełniaj swoje plany i marzenia! :* U mnie już dziś na wadze mniej :) Wczoraj byłam na spacerze z wózeczkiem (całą zimę chodziłyśmy z córką na spacerki za rękę, więc siłą rzeczy nie były to duże dystanse), przeszłyśmy kawał drogi. Było nawet przyjemnie- na słoneczku, bo w cieniu to nadal zimowo. Dzis powtórka :) Woda na kawkę mi szumi z kuchni, zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , u mnie leje od rana jest bardzo ponuro, ale jakoś mnie to nie dobija. Zapał do odchudzania jest, a więc tylko należy się cieszyć. Grubciu mam nadzieję, że życzenia dotarły. Tygryskiem byłaś i jesteś i będziesz nadal. Nie chcę słyszeć o Kłapouchu . Co do piosenki jest piękna i najbardziej w programie kibicuję właśnie Dorocie. Koszulko przyłączam się ale z herbatką. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie troche spoznilam, ale wszystkiego najlepszego oczywiscie zycze Aniu :) duuuzo zdrowka i spelnienia marzen :) hmmm mowicie ze wiosenka? u mnie wczoraj pieknie, slonce az sie zyc chcialo, a dzis? snieg! wrrrrr juz mam dosc tego zimna! na szczescie nie napadalo duzo ale noooo ta zima moglaby dac juz spokoj... ja dzis po wyrwaniu zabka, wiec chcac nie chcac nie duzo zjadlam :d zastanawia mnie od pewnego czasu czy brzoskwinie w puszcze sa bardzo tuczace? bo fajnie byloby wkroic troche do jogurtu naturalnego. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauhehe - wiesz ze ostatnio tez o brzoskiwniach myslalam , pyszne sa .. co prawda syrop pewnie zbyt slodki i kaloryczny , ale troche owocu nikomu nie zaszkodzi -wszystko w granicy rozsadku oczywiscie :) ja dzis kupilam sobie oliwki - zielone w sliku- tak uwielbiam ze moglabym caly sloik zjesc za jednym razem , ale bylam powsciagliwa zjadlam z 5 i grzecznie odstawilam do lodowki ..co nie znaczy ze nie mialam checi wsunac ich wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cissko super przepis,pewnie sie skuszę na cos takiego w niedługim czasie.Ja dzisiaj nie najlepiej się czuję,jakies osłabienie mnie dopadło plus ból migrenowy głowy,a on tak łatwo nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Coś mi sie obiło o buraczkach- znawczynią nie jestem, ale wydaje mi się, że przy diecie buraczki są jak najbardziej wskazane! Tak samo jak ogórek kiszony, kiszona kapusta- przyspieszają przemianę materii. Także na pewno bym sobie nie odmawiała :) Ciasto wygląda smakowicie :) Kusisz Cissko! Spacer dziś zaliczony- moje uszy przewiane. Przeliczyłam się co do pogody...poszłam poćwiczyć i teraz leżę bez sił... jakieś przesilenie, może Owocku? Bo ja też jakaś taka nie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przyjmij życzonka też odemnie!Szczęścia,zdrowia i słodyczy tego Ci Bacholek życzy!!!!U nas też rano znowu padał gruby,puszysty snieżek,ja cały dzień na obrotach brakuje mi czasu na nasze pogawędki,ale zawsze czytam co skrobiecie i jak sobie radzicie,pozdrawiam wszystkich nowych i starszych odchudzaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Koszulko czapki z głów że wczoraj miałas siłę ćwiczyć,ja czulam sie gorzej niz ustawa przewiduje.Zazywam takie nowe leki na tę nieszczęsna nogę /dzis juz rezygnuje z jednego/i podejrzewam ze to od tego tak sie czułam.Mam taki kompleks witamin b zazywac,to ok a drugi niby rozluźnia mięśnie-własnie to mnie tak całkowice oslabiło.Udało mi się z rehabilitacją,od 06 maja mam serię ćwiczeń odciazających plus laser i cos tam z polem magnetycznym.Mogę na szczęscie jezdzic na rowerze:) Poza tym dostałam skierowanie do chirurga bo mam jakąś narośl między 2 a 3 paluchem u stopy,chyba będzie to do usunięcia...ale nie pędzę aby sie zarejestrowac bo najzwyczajniej w świecie po prostu się boję...Ja już mam dośc takich przyjemności,jak sobie przypomnę ile sie nacierpiałam 1,5 roku temu po liposukcji ud...to dziękuję bardzo.. Bacholek,no cos taka zarobiona? :) Aniu,odzywaj się Kochana :) No to w ten słoneczny dzionek do kawy proponuję cos troszkę innego niz zawsze,cenie te kobitke za swego rodzaju oryginalność :) http://www.youtube.com/watch?v=wO_lA6hV1Ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane moje. Jaka piękna piosenka Owocku, dziękuję Melę znam, ale dziękuję za wszyskie, które dzięki Tobie odkryłam :) Będę trzymać kciuki, żeby wszystko było u Ciebie ok ze zdrowiem. Dziękuję za życzenia urodzinowe, milutkie z Was stworzonka:) Dziś obudziłam się jakaś inna, wracam do swojej tygrysowatości. nie chce mi się marudzić, energia mnie rozpiera. Mam zamiar brać udział w podkręcaniu tempa- kochane. Potem muszę iść po syna do szkoły, odbieram trójkę- dwójkę sąsiadów, miałam podjechać busem, bo błoto, ale co mi tam, przejdę się, dobre i 1,5 km w jedna stronę. Będę zaglądać- dziś od rano dietkowo sie trzymam, aż sama się dziwię, że mnie nie ssie z głodu. Byle tak dalej. I ode mnie Mela :) http://www.youtube.com/watch?v=1j4X2vwF3qM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Wam zycze dobrego zdrowka w takim razie :) fajnie ze przepis na jogurtowiec sie spodobal , oby jeszcze posmakowal :) ja powoli biore sie za obiadek a wczesniej jakies sniadanko na szybko zjem .. fajnie robi sie na zewnatrz pomalutku , tylko oby goraczki za szybko nie przyszly - bo to moja zmora odkad mam na sobie balast .. pozdrawiam Was do pozniej kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyprowadziłam dzieciaki do domu, jakoś to przeżyłam, bo w grupie lubią sie popisywać:) Pięknie tak było do tej pory, ale zachmurzyło się i od czasu do czasu kropi deszcz. Czuje sie dziś lepiej - fajny początek wiosny - mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia,świetny ten kawalek Meli,znam go bo czesto mozna go usłyszec w Radiu Kraków,tę kobietę lubi się od pierwszych taktów piosenki,swietne teksty,przemycane prawdy między zdaniami niedopowiedziane,przynajmniej ja tak to odbieram. a teraz inna pani-znana z cięzszego brzmienia kiedyś a teraz brzmi tak,Aniu dla Ciebie,piekny kawalek,oj nie raz lza mi się zakręciła kiedy słuchalam tego... https://www.youtube.com/watch?v=hKLJolIZ6Pg Ja już rozpoczełam sezon rowerowy,1,5 godziny jazdy,było super,tylko jak wiatr silniej powiał to trzeba było sie bardziej wysilić :)Mam nadzieje ze jutro tez wyruszę. Pozdrawiam dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie tez trochę normalna pogoda,powietrze takie jakieś fajne było...Ja taka zagoniona bo sama jestem z dwójka dzieci,do szkoły i z powrotem wczoraj starszego na gitarę, potem się wybrał na trening piłki a niech ćwiczy myślę sobie to mu nie zabraniam znowu odwieź i przywieź bo wszędzie daleko,w międzyczasie do teściowej bo ją grypa dopadła,zakupy,załatwienia ciągle coś więc dni lecą jak godziny,dzisiaj znowu ja na fitness i tak ciągle coś to i czasu nie mam>>>>>a mały się chce bawić a i do piaskownicy woła a tu jeszcze śnieg leży w niej,ale napewno będzie coraz cieplej i ładniej i mam nadzieję chudziej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez chce chudziej , chce chce :) dzisiaj u mnie ponuro szaro i do dooopy jak to sie mowi .. do tego mokro , czekamy na sloneczko w takim razie.. a w miedzy czasie jakies sniadanko trzeba wyczarowac .. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, chcialabym dolaczyc :-) postanowilam schudnac, to dluzsza hoistoria, generalnie az boje sie w tej stanac na wage, zrobie to wieczorem, ale czuje, ze bedzie moc... mam 36 lat i chce przestac byc grubasem a stac sie na powrot trzcinka. wieczorem, jak juz "zutylizuje' do lozek dzieci napisze wiecej, no i pochwale sie ze wstydem swoja waga, bedzie masakra. w kazdym razie strasznie tu milo u Was, fajne z Was babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc Mrgetitko .. czekamy w takim razie na Ciebie wieczorkiem .. napisz ile wazysz , jak dlugo sie odchudzasz i w jaki sposob .. pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×