Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Hej kochane, Ja nawet ostatnio pisałam do Was, ale skasowało mi posta i już nie miałam siły pisać po raz drugi :) U mnie na wadze- 74,0 kg w końcu :P Cisska, co z Tobą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja na pare dni uciekam w sina dal - czyli do mojej rodziny, gdzie nie recze za jakosc internetu :) Dlatego juz dzisiaj zycze Wam spokojnych Swiat (nie mowie dietetycznych, bo swieta nie sa od udreki, ale takich bez wyrzutow sumienia owszem :) ), mokrego, a nie snieznego dyngusa, wielu fajnych chwil i przede wszystkim spokoju i odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!Znowu zima szaleje,z domu się nie chce wychodzić i mowy o jakimś ruchu nie ma,ale cóż porządki świąteczne trzeba wykonywać tanecznym ruchem i będzie wszystko grać!Fajnie dziewczyny,ze jesteście twarde i zaliczacie spadki jestem z was dumna i gratuluję!Tak trzymać jak powiedziała Esh świątecznie,ale z umiarem.Pozdrawiam wszystkie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie po Świętach. Trzeba zabrać się do pracy, ja nie zarzuciłam mojego postanowienia, że to ostatni raz :) Czuję się okropnie, jestem w trakcie @, ale jak wrócę do żywych to się zważę. Teraz czekam na Was z herbatką :) Wracajcie, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki:) Ja tez sie w miare pilnowałam,ale grzeszki się zdazyły,jutro robię sobie taki dzien tylko na sokach warzywnych,aby ewentualnie zredukowac nadprogramowe kalorie.Dzisiaj planuje długi spacer,bo słoneczko nieśmiało przedziera sie przez chmury,al jutro znowu ma padać... Jak zwykle do herbatki czy kawki musi byc akcent muzyczny,tym razem proponuje,stary kawałek w innej wersji http://www.youtube.com/watch?v=SCuYSgQD6GM Aniu-buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocku odsłuchałam i ta wersja bardzo mi się podoba :) U nas piękne słońce, ale kto to widział tyle śniegu o tej porze roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,no pogada beznadziejna,ja jestem jakas totalnie osłabiona,w głowie mi sie kręci,noga nadal pobolewa.Pojutrze wracam do swojej rodzinnej lekarki z wynikami ze szpitala wg których NIC MI NIE JEST...a noga nadal napierd... A co z resztą dziewczyn? no to teraz szczególny kawałek,jak go wiosna nie usłyszy to ja pierdykam:( http://www.youtube.com/watch?v=kz_6jagv_D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie @, że trzeciego dnia jestem tak osłabiona, że czuję się, jak pijana. Za dużo krwotoki mam.----- nie ma to jak lekarz Cie uzdrowi, ale żeby tak w 100 procentach Owocku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziopki moje!!!!! święta się kończą to i dziewczyny wrócą.Czasu nie było ciągle coś się działo,albo w gościach albo przyjmowałam gości.Waga trochę wzrosła,ale ją zbiję pomału!Pozdrawiam wszystkich wiosennie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny kochane :) ... co u was , jak sobie radzicie po swietach , troszke mnie tu u was nie bylo , kurcze czas leci jak szalony a kilogramy stoja w miejscu (u mnie ), ale i grzeszenie konkretne bylo....powrocilam do was , bo i dietke od wczoraj przepraszam.. pozdrawiam wszystkie z osobna !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tutaj sobie stronke zahacze by was na widoku miec i pilnowac ... co by znow nie zabladzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie odezwały! :) Bacholku i Cissko buziaki :) skonczyly sie Świeta i pora wrócić do zdrowego odzywiania.Aura zimowa nam nie pomaga,depresja mnie bierze...rowerek czeka a ja sądziłam ze juz w tym tygodniu wyrusze na nim,a tu jajco /juz nie wielkanocne/zimno mi cały czas chodze w 2 bluzach,kaloryfery włączone a % nie chce pić. Pozdrawiam wszystkie i na wieczór w ramach małej rozgrzewki :) http://www.youtube.com/watch?v=EZjevnnkA20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEWCZYNKI,KTÓRA NIE ZGRZESZYŁA PEWNIE KAŻDA,ALBO SIę MYLĘ,ale wracamy od jutra już na poważnie na dobra drogę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie waze sie , na razie omijam ten paskudny przedmiot z daleka , ale wczoraj sie zmierzylam centymetrem , kolejne pomiary zrobie za okolo poltora tygodnia .. pije duzo wody , w nocy do kibelka wczoraj z 6 razy wstawalam , ogolnie malo to komfortowe , wiec ostatnie polyki wody koncze okolo 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) świeta u mnie biale, z reszta caly czas bialo i snieg sypie.... w swieta nie odmawialam sobie niczego bo co to bylyby za swieta zeby nie sprobowac ciasta czy salatki. ale z umiarem ;) i dzieki temu nie przybylo nic. a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra herbata
Witajcie dziewczyny. Czy można do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja na razie nie chce się ważyć,zrobię to za równy tydzień,jak juz napisałam grzeszki sie zdarzyły,ale tez nie przesadzałam,mimo to jutro na spokojnie robię sobie dzien o sokach warzywnych i ewent,kefir,takie małe oczyszczanie. Słyszałyście o diecie która ostatnimi czasy bije rekordy popularności? 5:2 Autora nie pamiętam,kusi mnie aby po nią siegnąć,takie małe głodówki sa zbawienne dla organizmu.Zasada tej diety,to przez 5 dni odzywiamy sie zdrowo czasami pozwalając sobie na mały grzeszek a potem przez dwa dnia panie maja stosowa diete 500 cal a panowie 600 cal.Cos w tym jest... Pozdrawiam Wszystkie :) Herbatko,oczywiscie że możesz dołaczyć,proponuje się zaczernić,zeby nikt sie nie podszywał pod Ciebie i napisz coś wiecej. Do kawki lub herbatki i dla Herbatki :) proponuje cos z czasów mojej mlodosci ech...uwielbiałam ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=Nco_kh8xJDs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , z odchudzaniem to miałam już kilka podejść i to z sukcesem, ale niestety z czasem dopadał mnie efekt jojo i to skutecznie mnie zniechęcało. Jednak coś we mnie wczoraj pękło. Mam zamiar ponownie stoczyć bój z kilogramami, mądrze i co najważniejsze bez jojo. Słyszałam o diecie 5:2, ale jeszcze nie czytałam dokładnie jak się ją stosuje. Startuję od dzisiaj jutro zrobię stopkę. Dziękuję za przyjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko,bo to jest tak...że powinno się na stałe wprowadzic zasady zdrowego odzywiania a jak sie zgrzeszy to potem mała głodóweczka,albo zwiekszony wysiłek fizyczny.Wyraz dieta kojarzy się od do...a potem jojo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dobra herbatko :) Glodny Owocku- niestety nie slyszalam o tej diecie , ale mysle ze to cos dla mnie , poniewaz jak zdazylam zauwazyc niby to zdrowo sie odzywiam ale czesto zdarzy mi sie zgrzeszyc , wiec takie dwa dni na mniejszych kaloriach bylyby zbawieniem dla mojego ''nieodpowiedniego zachowania '' .. zaraz zerkne w necie poczytam , i moze faktycznie warto sprobowac :) Dzien Dobry Mile Panie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy herbatke na pokladzie ;) ja tez nie slyszalam o tej diecie, ale z tego co mowisz wydaje sie dosyc sensowna. ale ja i tak jej nie zastosuje, bo wogole nie chce zadnej diety gdzie masz konkretne wytyczne czyli zjedz tyle tego a tyle tego stosowac. jem po swojemu i jak na razie przynosi to efekty wiec nie potrzeba mi niczego innego ;) moj zestaw na dzis: poranne cwiczenia sniadanie: kawa z mlekiem, serek wiejski z pokrojona rzodkiewka obiad: troche bigosu i kawa z mlekiem, 2 mandarynki kolacja: hmmm mysle ze pol buleczki ciemnej ze szynka i salata i jeszcze raz cwiczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauhehe,starsznie malutko jesz,wiem dlaczego tak ładnie idzie Ci waga do dołu 3 posiłki dziennie,to mało,no ale ważne że Ty się na tej diecie dobrze czujesz.Ja nie moge np byc na 1000 cal.mam anemię i niedobory magnezu,dlatego juz od dawna musze zazywac jedno i drugie jestem na 1400-1600,chce na stałe właczyc 1 lub 2 dni o obniżonej kalorycznosci.Jutro zaczynam ten 1 dzien :) Mam soki warzywne plus jeden gesty z marchwii bez cukru i kefir ewent ser biały chudy.Dziewczyny przegladałam tę książke o diecie w Empiku,SZAŁU NIE MA...WSZYSTKO co mniej więcej opisuje autor jest mi znane,o głodówka tez doskonale pisze nasza Polka dr.Dąbrowska,więc nic mnie w niej nie zaskoczyło..Fakt faktem Cissko,dla kobitek które się wyłamuja jakimis grzeszkami 2 dni w tygodniu na 500 cal to fajny sposób,tylko trzeba sobie dzien wczesniej przygotowac zestaw menu:) i tego sie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Owocku proszę byś , referowała swoje menu z dwóch dni niskokalorycznych -- będę miała jako wzór .. ;) .... i spore ułatwienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cissko a więc na jutro mam przygotowane -sok z marchwii,truskawek przecierowo bez cukru -sok warzywny -jogurt naturalny i kefir tez mam -twaróg biały chudy No i tyle :) Rano chce wypic 2 kubki tego owocowego /100 ml-80 cal/ /mam nieduze kubeczki więc licze ok 200 cal/ w południe 2 kubki warzywnego ok 150 cal wieczorem kostke sera,kupiłam taki 0% całosc ma 150 cal. W miedzy czasie oczywiscie mineralna i kawka ja akurat niesłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cissko a jezeli mnie wielki głod dopadnie to w razie w mam kefir /mały kubek/ lub mały jogurt naturalny Pozdrawiam i Kochana przyłacz się A co z nasza Grubcią i Koszulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro akurat zrobic musze male zakupy , do ktorych dopisuje marchewke i truskawki :) bo twarogi jogurty kefiry wyposazaja lodowke non stop.. takze jesli sie uda to jutro zrobie sobie dzien na plynach a jesli nie to w sobote .. Tobie Owocku zycze powodzenia ale mysle ze wiekszych trudnosci z tym miec nie bedziesz ..zawsze jestes taka zorganizowana i zasadnicza - zazdroszcze :) :) :) mam nadzieje ze i mnie sie uda dwa dni przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×