Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Malutka truskaweczka
To dobrze Gabi. my jemy obiad i idziemy do koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
wrocilam:D! jeju gabi to dopiero 5 miesiecy zwariowalas? ludzie czasami po roku bez zabezpieczen zachodza takze nie ma co sie stresowac. mloda mamusiu a ty jak sie czujesz wszystko ok lepiej juz? pogoda nie zbyt fajna ale dobrze ze nie sypie snieg!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mama jak tam po zakupach? co takiego kupiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
a warzywa na salatke szynke do prazenia wedline dopiero zamowilam bo to za wczesniej dzisiaj jutro jeszcze rano do reala chce pojechac po jakies picia skladniki na placki i reszte dupereli ale ludzi coraz wiecej w sklepach;p w dodatku bylam na badaniach rano do popranie krwi i wybulilam 170zl masakra ale jak to moj mowi nie ma co oszczedzac na dziecku;p a wam jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama555 - no tak, moja mama też powtarza, że to tylko 5 miesięcy - ona o ostatnią córkę ( a jesteśmy 3 ) musiała starać się dwa lata... nigdy nie wiadomo, kiedy zaskoczy .., niby tylko, ale i aż 5 miesięcy ... od razu rodzą się w głowie najgorsze scenariusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam robić pierogi, czekam na swojego M., jak wróci ... pójdziemy na jakis spacer ( albo i nie, bo jest baaardzo zimno ;/ ) ... jutro jadę do rodziny pomóc w przygotowaniach ... a dziś skromne staranka o maleństwo jeszcze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja wybieram dekoracje na wesele zamowilam babke ktora bd to robila mowie wam cudne i wlasnie jej wysylam co bym chciala;p no niby tak ale jak przestaniesz o tym myslec i sie tak stresowac zaszlam czy nie to napewno lepeij pojdzie;p a twoj chce miec juz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że chce ! Gdyby nie chciał, to nie byłoby żadnych starań ! Zbyt duże ryzyko, że później by mu się nagle odwidziało ! Przemyśleliśmy to wspólnie, przeprowadziliśmy duuużo rozmów na ten temat i koniec końców staramy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dekoracje weselne - jak cudnie ! Ja nie mogę już doczekać się swojego ! :) choć termin jeszcze bliżej nieznany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no to super:) no ja strasznie lubie takie rzeczy robic;p przesłac Ci jak chce zeby moja sala wygladała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, chętnie zobaczę ! mail jest chyba podany do mnie ! :) chyba,że chcesz oficjalnie tutaj link podać i się pochwialić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
nie no glupio tak moze podaj adres to Ci przesle bo nie masz podanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam, piękna oprawa wesela! No, jak będzie syn, to mu lepiej zdjęć z tego okresu nie pokazuj, he he he :D Nie no, żartuję! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
haha wiem kurde trudno no ale;p fajnie ze Ci sie podoba:D a co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u mnie wszystko sie wali.., mała dalej marudzi.. nie pomógł ani wosk, ani spluwanie.., no nic dosłownie. jakby tego było mało to musiałam odstawic ja od piersi bo dostałam gorączki. w pokoju 24 stopnie a ja pod kołdra i trzęse sie z zimna.. dobija mnie to wszystko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku strasznie współczuje. Ty sobie dasz radę, ale gorzej żebyś małą niezaraziła. A może Lilka też ma gorączkę i marudzi? Mierzyłaś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
to nie fajnie.. grypa (albo przeziębienie) to nie zbyt fajna sprawa.. pewnie nie masz na nic siły.. w dodatku gorączka masakra..bardzo Ci współczuje kurde dobrze ze z mala idziesz jutro na kontrole bo moze faktycznie cos ja boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
nie odstawiaj jej młoda mamusiu gdy będziesz chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
wlasnie odstawiaj wszedzie pisze i kazdy lekarz Ci powie ze odstawia sie dziecko kiedy ma sie goraczke i jest sie chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
tzn jak zacznie sie zazywac tabletki i ogolnie lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczyny, i witam nowe kolezanki, gabi rocznik 92 rządzi heh :D Dzis byla do 21 u mnie kolezanka to poplotkowałysmy troszke :-) Kupilam sobie dzis kurtke na allegro mam nadzieje ze dojdzie przed swiętami :-). Zakupy robimy jutro z rana :-) Ej ale masakra z tymi urokami, wy naprawde w to wierzycie :-) Mloda mamusiu moze lilke poprostu boli brzuszk i dlatego marudzi ? :-) Mama555 a kiedy macie wesele ? My mielismy piekna sale juz ubraną i nie musialamsie martwic tym :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda mamusiu nie chce doradzac ani cie namawiac ale jak jestes przeziebiona dawaj malej mm,sama mowiłas ze po nim dobrze spi a ty odpoczniesz ,takze zrobisz jak uwazasz :-) trzymam kciuki zeby wszystko powoli sie unormowało, nikt nie mowil ze będzie łatwo , powodzenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Wisienko właśnie daje jej tylko mm.. a ja odciagam pokarm no bo co mam zrobić.. Ehh., wszystko na raz.. dobrze że chociaż Mateusz jest w domu i dopiero jutro idzie na nocke.. jakbym została z tym wszystkim sama to chyba bym wysiadła... ta gorączka to chyba z niewyspania i przemeczenia bo dzisiaj już lepiej. mój wstawał w nocy do małej więc ja prawie całą noc spalam. musiałam tylko wstawać pokarm odciągnąć. nie wiem czemu strasznie mnie boli lewa pierś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
nie mam pojęcia.. boli mnie tylko jedna pierś. i to nie cała.. tak jakby mi sie pokarm zastał albo coś. masuje, odciagam pokarm ale to nic nie daje więc już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×