Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość NISSIA16 ^^
A mnie pewnie i tak wszyscy tutaj skrytykują, bo mam tylko 16 i jestem w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
My niedawno wróciliśmy z zakupów. mały już śpi. ja też jestem już padnieta. pogoda byla dzisiaj taka średnia Moj maz nie ma calego dlugiego weekendu wolnego jutro tez idzie na godzine do pracy. ehhh mnie cos znowu lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam u nas slodkie lenistwo, lezymy jeszcze w lozkach, w pizamach. nie wiem co bedziemy do konca dnia robic :) pewnie pojedziemy gdzies w odwiedziny :). Patryk jezdzi rowerem po domu i dzwoni dzwonkiem, :) Ja napewno nie bede cie potepiac z tego wzgledu ze mlodo zaszlas w ciaze, :* napewno zadna z nas tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , malutka truskaweczko nie tylko u Ciebie takie słodkie lenistwo , ja jeszcze w łózku leże i jakos nie mam motywacji żeby wstać chociaż dzień piekny , wczoraj wpadli znajomi siedzielismy do pózna , Rafał poszedł z Dominikiem na spacer , zrobie jakiś obiad i lecimy do Parku miniatur i do Kadzidłowa ( park dzikich zwierząt ) wieczorem mamy znowu gosci tym razem trochę się sami wprosili a ja mam taki charakter że głupio mi odmówić tym bardziej że to rodzina ale posiedzą ze 2-3 godzinki i do domu pojadą . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas dziś wkoncu ciepło. Co prawda trochę wieje ale w porównaniu do ostatnich deszczowych dni i tak jest przyjemnie... Zaraz pójdziemy na jakiś spacer bo już Dlugo dnie byliśmy przez ta pogodę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Jak wam mija dzien kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
U mnie Jak tylko patryk wstanie to pojde z nim na spacer, pojde moze do kolezanki i tak moj ukochany mezus sobie wybyl z domu... trudno, spedziimy weekend osobno niech sie w tylek pocaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. Truskaweczko nie przejmuj sie. Mój ciągle gadal że zrobi tak żeby weekend mieć wolny a teraz że jednak pracuje. Dałam mu do słuchu to zrobił sobie wolne chociaż dzisiaj i w sobotę. Wykorzystam go przez te dwa dni jak tylko sie da. Teraz ja mała wyłapałam i nakarmilam, później wzięłam prysznic i sobie już Leze a on sie Lilka zajmuje... Zaraz chyba zasne bo padnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja też już dzisiaj padam! Czekam tylko aż mężuś zwolni łazienke, wykapie się i idę spać. U mnie dzisiaj była niezbyt ładna pogoda, ale i tak grilla zrobiliśmy, były moje koleżanki, wypiłyśmy piwko i zjadłyśmy kiełbaskę i mój mąż był taki miły dla nich! Od ostatnich wydarzeń stał się jeszcze bardziej czuły , wyrozumiały dla mnie i dla innych. Chyba brakuje mu brata, dzisiaj tak patrzył się na jego zdjęcie...heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
witam jak wam mija poranek?? U nas jak codzień odpoczywamy w lozku, pogoda zapowiada sie nieciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Wczoraj mielismy ostre spiecie, mam zalatwiona prace a moj mezus ma sprzeciwy... nie rozumiem go zwlaszcza ze kasy jak lodu to my nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochanie :) jak wam mija długi weekend ? my wczoraj mielismy strasznie zabiegany dzień , Rano poszlismy pod Dom kultury było święto flagi Rafał miał warte ale tylko godzinkę , postaliśmy małemu pomalowali twarz na biało czerwono dostał balonkia i flagę potem poszliśmy na lody , pochodzilismy troche po sklepach kupiłam chodniczek do łazienki , po południu zadzwonili znajomi Rafała żeby wpaść na grilla wrócilismy ok 21 do domu , wykąpałam małego i poszedł spać my jeszcze film oglądalismy , Rafał pojechał rano na służbę a mały jak wstał to miał goraczkę 37,9 dałam mu leki i dzisiaj siedzimy w domu zesztą pogoda beznadziejna od rana deszcz pada i ogólnie pochmurno . dzisiaj mój brat i ojciec pojechali na komunię do syna mojego brata ciotecznego troche mi przykro ze nas nie zaprosili tym bardziej ze mielismy ze sobą dobry kontakt ale Krzysiek się tłumaczył że nie miał do mnie nr telefonu i adresu nowego żeby wysłać mi zaproszenie , ale nic nie ma co się przejmować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie. U nas pogoda beznadziejna. Ponuro i co chwilę pada. Mała pół nocy marudzila. Prawie wg nie spalam. Do tego okres dostałam i tak mnie brzuch boli że ledwo sie ruszam... Dość już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfee
dobrze ci, dorób sobie kolejne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pełna podziwu, że topic
wciąż żyje :) Jednak wytrwałość odmóżdżonych do cna w wypisywaniu, że: na obiad był ryż, wczoraj fasolka, a teraz lece na 17 do mamuni, pogoda brzydka, dzidziunia w brzusiu słodka, kiecke kupiłam różową, senna jestem, niesenna jestem, leżę, nie leżę, aktualnie wstałam... - jest niestrudzona :D Tak, tak już spadam z moimi dygresjami ;) Szkoda tylko, że potwierdzacie wszystkie stereotypy o młodych matkach. Jednak kobieta która zaszła w ciąże przed 20-tką (szczególnie świadomie) to najczęściej niestety modelowa kretynka, która nie ma w żyiu nic, prócz chłopa i obiadu, smutne. Książkę byście lepiej poczytały, jak polegujecie, zamiast tu wypisywać co wasz misiek dziś zeżarł i na jakim talerzu. Jak was zachwyci coś w słowie czytanym chociażby, to może myśl wam choć na sekundę odleci od tego schabowego i będzie cień szansy dla was i waszego dziecka na rozwój choć jednej szarej komórki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedę nikogo krytykować bo nie jestem na tak niskim poziomie intelektualnym by bezczelnie wbijać się na czyjś topik i krytykować innych . autorko powyżej to temat dla młodych mam a nie dla starych panien z wyliniałym kotem na kolanach ,moge się mylić ale twoje zachowanie wskazuje na właśnie taką osobę a uwierz mi że mam na ten temat wystarczającą wiedzę by to ocenić . nie musisz swoich porażek życiowych instruować nam na forum bo może po prostu kieruje tobą zazdrośc lub masz inne powódki by krytukować kogoś takiego jak nas młode mamy a w szczególności mnie . Widzisz szanowna koleżanko nie jestem jak to ty płytko nazwałaś odmóżdzoną osobą , ja po prostu cieszę się z najmniejszych szczegółów dnia codziennego najwyrażniej ty masz z tym duży problem , co do szarych komórek czy ty wiesz ile ich masz ? bo z tego co wynika to niewiele . mam nadzieję że zachwyciłaś się słowem czytanym jaki udało mi się w twoim kierunku napisać :) ale mi się poemat udał poczułam się prawie jak w pracy :) Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pełna podziwu, że topic
Kot jest, ale nie jest wyliniały :D Jakaż prostota myślenia i schematyzm :) Komuś nie podoba się kretynka wypisująca ile fasoli nagotowała - ergo musi być starą panną obowiązkowo z kotem na kolanach (czemu wyliniałym? :( ) Życzę ogarnięcia się w życiu i odejścia czasem od garów, przyda się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja droga ja po za domem i rodziną mam jeszcze prace więc nie siedze 24h przy garach . widzisz coś musi w tym być ze po jednym wpisie potrafiłam wywnioskować że masz kota :) a ogarnięta to ja raczej jestem , chyba jednak Tobie powinnam tego życzyć . ale nie ma co wdawac się w zbęde dyskusje one do niczego nie prowadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pełna podziwu, że topic
Kot jest raczej rodziców, poza tym to kotka, więc nie wiem, czy się liczy :) Pytanie poza protokołem (nie musisz odpowiadać), czy Twój mózg składa się z samych takich prostych recept i etykiet określających rzeczywistość, zebyś się biedulko nie pogubiła (typu: jak kot to musi być stara panna) :) To co z tą książką? Czy wolisz jednak tę fasolę dla misia? Papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem pełna podziwu, że topic
I jeszcze jedno: nie męczy was to udawanie, że wasze życie jest jedną wielka kolorowa pocztówką? Czy wy naprawdę wierzycie w te głupoty, które sobie nawzajem wciskacie? Pamiętam kiedyś były na forum wypowiedzi kobiet, które pisały na takich właśnie długaśnych słodko-pierdzących topach dla matek. Przyznawały, że takich kitów, jakie na tych topach odchodzą, to nigdzie nie ma, ale po jakims czase kreowanie swojego życia jako jednej wielkiej różowej bajeczki i czytanie tego od innych robi się męczące. Nie szkoda wam po prostu na te bzdury nieprawdziwe czasu? I prosze sobie oszczędzić tekstów, że jak ja mam przesrane, to nie znaczy że każdy ma :) Przesrane jakoś szczególnie nie mam ;) Po prostu życie to życie, jest słodko-gorzkie, budowanie lukrowanych tortów na forum jest żałosne. Dobra, spadam do restauracji z rodzinką, może jeszcze się wymądrze kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam dziewczyny. Nie ma się czym przejmować, ktos zawsze będzie nas krytykować. a co do książek, to ja czytam ich mase, na te forum wchodze tylko na ten topic, i nie jestem cały czas przed garami :) mam wiele innych spraw do roboty, :) może i nie pracuje, narazie wkładam wszystkie siły w dziecko i nauke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka truskaweczko nie ma co brać do siebie trafiają się czasem taki motłochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane dołapałam laptopa u nas cudownie az nie chce sie wracac!:) o widze jakąs zazdrosną osóbke no cóż bywa i tak.. hm dziwne ze sądzisz ze nic nie osiągamy nie znasz nas.zwiedziłam spory kawałek swiata mam wspaniałych przyjaciół mature. od stycznia ide na medycyne zarazili mnie tym rodzice którzy też sa lekarzami więc jak widzisz nie siedzimy przy garach. ksiązki uwielbiam czytać polecam autora nicolasa sparksa a zwłaszcza szczęściarz,na ratunek oraz bezpieczna przystań. Ja tam lubie wiedziec co ludzie jedzą na obiad ponieważ uwielbiam gotować wiec dlaczego mam sie nie pytać? uważam ze dziecko absolutnie nie przeszkodzi mi zostać dobrym lekarzem:) co prawda nie tak jak rodzice być chirurgiem lecz psychiatrą ale uwielbiam to:). nie ma się co Tobą przejmowć Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdddddd
UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży Wszystkie zamówienia powyżej 100,00 PLN złożone od 1 do 5 maja wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GRATIS http://sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdd
ZAPRASZAMY UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży Wszystkie zamówienia powyżej 100,00 PLN złożone od 1 do 5 maja wyślemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GRATIS http://sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ta zla i ta dobra
Witajcie dziewczyny ! Po pierwsze gratuluje przyszlym mamom... i zarazem troszke zazdroszcze. U mnie jest troszke inna sytuacja. Moj partner chce miec dziecko za 2 lata, ja bym chciala teraz. Bede szczera ze sie nie zabezpieczamy a on tez za bardzo nie uwaza mam nadzieje ze zajde w ciaze - jak to moj narzeczony mowi ze jak zajde w ciaze bedzie sie cieszyc i ze bedzie przy mnie ale tak naprawde to wolal by za 2 lata aby dozbierac wiecej pieniedzy ( uprawiamy seks przerywany ) mam nadzieje ze za miesiac bede mogla sie do was dolonczyc jako przyszla mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam.;) miałam nadzieję że sie pogoda trochę poprawi i pójdziemy na spacer ale nic z tego.. Mam takie nerwy dzisiaj od sama ze sobą nie mogę wytrzymać.. Wszystko mnie drażni. Zaczęłam pisać prace semestralnd. Myślałam że skorzystam że mała jest spokojna i w razie czego Mateusz sie nią zajmie Bo jest w domu a ten telewizor co chwilę podglasza. Mam normalnie ochotę mu przyłożyć. Czasu coraz mniej, zaraz koniec roku i trzeba już wszystko pisać a ten zamiast pójść mi na rękę żebym mogła to szybko zrobić to jeszcze dokucza. Taki sie wredny ostatnio zrobił że już nie wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej można? :) w listopadzie skończę 20 lat, a w lutym urodziłam córeczkę :) z cięcia dołączę do dyskusji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam MłodaaMamo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie życie
młoda mamusia.;) no to trzeba było skończysz szkole a później zakładać rodzinę . Zrobiłaś sobie bękarta z byle kim to teraz się mecz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×