Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość mama555
no czesc my wrocilismy z zakupow potem zjedlismy pizze teraz poszedl na spacer z psem a jak wroci obiecalam mu przsznic i oliwke wiecie co mam na mysli:phehe buziaki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
no i kolejny dzień minął. moja Lilka skończyła 3 tygodnie. jak to szybko zleciało. dzisiaj wkoncu odpadł jej pepek. Mateusz zadowolony że trafiło na moment kiedy akurat on był w domu. tak wyczekiwał tego momentu bo ten kikut już sie ledwo trzymał na końcówce, obkrecal sie w każda stronę a nie chcial odpaść... ja właśnie wzięłam prysznic i siedzę przed tv. Mateusz dziś wkoncu w domu a jutro znow na nocke... boli mnie strasznie głowa a nie mam żadnej tabletki. położyłabym sie spać ale włosy umyłam i muszę poczekać aż trochę wyschną. nie lubię suszyć suszarka bo później mam straszne siano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,niemożliwe ze już 12 a żadnego posta nie ma :-) :-) :-) Mi mała wlasnie zasnęła ,mąz w pracy a ja sobie siedzę i nie mam co robić bo posprzątałam z rana wszystko :-) Mloda mamusiu pamiętam jak jeszcze niedawno nie mogłas sie doczekac a tu juz 3 tyg :-). Czas leci moja 14kwietnia skonczy 16 mies i kawał baby z niej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Wisienko dziś sobota a w weekendy zawsze jest pusto, jeszcze nie zauważyłas? ja dziś mam tragedie. mała od 5 marudzi i na zmianę raz u mnie, raz u Mateusza na rękach bo jak sie ja połozy to tak krzyczy że szok. śpi może po 10 minut... wysiadam normalnie. plecy to już mnie tak bolą że ledwo siedzę. zaraz usmaze pare racuchow bo na normalny obiad nie ma szans a tak to raz dwa namieszam ciasto, usmaze i będzie. zresztą Mateusz też sie dopytywał dopytywał kiedy zrobię "te takie słodkie placki" więc jak znalazł. Hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgf
dobrze ci, zalożyłaś rodzinę to zapierdalaj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna laleczka
hahahahahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna laleczka
wielkie kurwa dorosłe się znalazły, ledwo co otrzymały DO a już się w dorosłość chcą bawić. żal mi was bez kitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
wiecie jak ostatnio brałam prysznic to zauważyłam że moja cipa jest strasznie wielka, pewnie od porodu albo od tego że Mateusz mi w czasie seksu wiadro do niej wkładał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja w lipcu skończę 20 lat i mam trzy miesięczną córeczkę :) Ciąża była planowana i jesteśmy szczęśliwi że maleńka jest zdrowa:) Wiem że dużo ludzi to krytykuje, ale nie ma się czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
oczywiście że nie ma czym sie przejmować.. najważniejsze to że dana osoba jest szczęśliwa a nie co o tym kimś myślą ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
teraz już dobrze... pierwsze dwa tygodnie były bardzo ciężkie ale teraz jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
niedziela cudowny dzien:P wpadłam tylko na chwile jak sie macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta niedziela jest rewelacyjna:) Można pospacerować troszeczkę :D Udanej niedzieli życzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale mamy piekna niedzielę , wyszliśmy z małym na spacer , słońce pieknie świeciło , po obiedzie ucielismy sobie małą drzemkę :P zaraz mąż wykąpie małego a ja będę ciasto piekła , Rafałowi się słodkiego zachciało . mały jeszcze tydzień w domu siedzi co prawda tylko kaszel mu został ale wole dmuchać na zimne . miłego wieczoru Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już lepiej, nawet dzisiaj proszków na uspokojenie nie brałam. Może dlatego, że mężuś miał trzy dni wolne, dopiero jutro idzie do pracy. Po tym wszystkim uświadomiłam sobie, że moja rodzina jest całym moim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
u mnie pogoda dziś była beznadziejna.. dopiero po południu sie ociepliło i słońce wyszło.. mam nadzieję że już jutro będzie ok. jestem w szoku. moje dziecko dzisiaj prawie cały dzień śpi. wstala o 7 a później jak do szkoły jechałam przed 11 to w aucie zasnela i do tej Sory śpi. wstaje tylko jeść i to też tak na pół śpiąco. mam nadzieję że w nocy też będzie spala a nie dla odmiany marudzila.. nastawilam sobie ziemniaki to jutro z samego rana jak Mateusz z pracy wróci zrobię wkoncu te pierogi. zaraz mała wykapie i sie położe bo strasznie mnie boli głowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agza
ja w tym roku koncze 21 ale jak sie dowiedziałam byłam w szoku na szczescie rodzice w porządku... teraz jestem juz po ślubie.. i do porodu został jeszcze miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra ja miałam wczoraj ciasto piec bo Mateusz wymyślił ale, że brakowało mi składników to zrezygnował bo nie chciało mu sie do sklepu jechać. lampeczko dobrze, że już dochodzisz do siebie.. musisz sie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampeczko trzymaj sie i wracaj do sił bo masz dla kogo :* teraz już cieplutko sie robi to bedziecie spacerować z małym bo trzeba korzystac z kazdego dnia Mloda mamusiu i jak w szkole ? Pewnie ci bylo ciężko pierwszy raz zostawić małą :-) Agza i mamuska993 witam w naszym gronie :-) U mnie tez pogoda srednia, byliśmy na kawie u mojej siostry 40 km od nas, fajnie bylo w drodze powrotnej wstąpiliśmy do kfc :D teraz martynka mi spi, mąż poszedł do brata na chwile a ja sobie siedze i ogladam tvn style :-) miłego wieczoru :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
w szkole nie było źle bo krótko. miałam mieć zajęcia do 16.20 a skończyłam po 13 bo sie pozmieniało. i dobrze bo tak mnie głowa bolała że ledwo siedziałam. przyjechałam do domu i poszłam spać. chyba ze 3 godziny spalam. mała jak wstala to nawet nie slyszalam bo Mateusz odrazu ja wzial, nakarmil, przebral i położył spowrotem spać. stwierdził że musi dać mi trochę pospać bo im bardziej jestem zmęczona tym bardziej nerwowa. mam nadzieję że jutro już będzie ładnie to pójdziemy na długi spacer. małej dobrze robi świeże powietrze, lepiej później śpi. a i ja jak sie nawdycham to może ta głowa nie będzie mi tak dokuczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
witam was nawet nie miałam czasu napisać. dzisiaj pogoda piękna. Byliśmy dzisiaj na zakupach, kupiłam mnustwo rzeczy. 2 bluzki, sukienkę buty balerinki tym razem majtki :) chciałam biustonosz ale nie znalazłam swojego rozmiaru. Byliśmy na spacerze a w tygodniu bedziemy jechać po prezent bo w niedzielę mamy urodziny dlatego kupiłam ta sukienkę. caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja też muszę sie wkoncu wybrać na zakupy. jakieś buty kupić sobie i mateuszowi. Małej muszę kupic jakąś czapkę zawiązywana bo mam tylko jedną taka malutka a już sie na mała robi i ledwo uszy zasłania. reszta jest niewiązana i jej spadaja... spotkałam dzisiaj znajoma której nie widzialam całą ciążę. stwierdziła że jestem jeszcze chudsza niż byłam. Mateusz też mówi że coraz to chudsza jestem. śmieje sie że jak tak dalej pójdzie to nic ze mnie nie zostanie a ja nie uważam żebym była jakoś przesadnie chuda... wydaje mi sie że oni przesądzają chociaż słyszę to od każdego... no i widzę po ubraniach bo to co przed ciaza było ok teraz jest za luźne. jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiała wymienić całą szafę... mała właśnie nakarmilam i śpi więc ja też spróbuje sie przespać. spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ale się nie wyspałam , połozyłam się jakoś przed 23 a o 1 jeszcze się kręciłam zasnąć nie mogłam . mały właśnie je sniadanie i pije kakao . zapowiada się ładny dzień to zaraz pościel zdejme i wypiore może mi wyschnie na dworzu . Wczoraj dostałam od męża kwiaty aż się zdziwiłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam:) u nas też zapowiada się piękny dzień :) słońce świeci. zaraz wstaje i biorę się za sprzątanie :) w niedziele idziemy na urodziny dlatego kupiłam ta sukienkę :) tylko. teraz musze porzyczyć coś na ramiona jakąś czarna narzutke:) bo mam kremową sukienke z czarnym paskiem, czarne buty i tylko biały żakiet, komicznie to bedzie wyglądać jak tak się ubiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
pożyczyć wkradł mi się błąd . a ty sasandro z jakiej okazji te kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bez okazji , i to mnie zdziwiło :) ostatnio kwiaty dostałam od niego jakieś 2 miesiace temu . ja już pokój małego ogarnełam , teraz zostaje tylko nasza sypialnia , salon i kuchnia ale z tym też duzo roboty nie ma , kurze zetrzeć , odkurzyć podłoge umyć , po południu z młodym idę do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jak tam wyspane :-) sasandro ale masz męża romantycznego mój mi kupuje co tylko mi sie spodoba ale żeby tak sam od siebie to nie :-) My juz po spacerku, bylysmy w sklepie po przecier ogorkowy i jakas drożdzóweczke do kawy ,dla mnie :-). Mała teraz siedzi i je i ogląda cbeebies to mam chwilke :-). Potem obiad sprzątanie i znowu spacerek :-) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×