Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość ewan 15
Do foxxia Jestem lekarzem - pewnego razu nie mogłem wytrzymać jak przeczytałem głupoty wypisywane przez waszego experta nijakiego cyryl boa - zalogowałem się i próbowałem ten temat wyjaśnić , natychmiast zostałem zbanowany . Toż to jest żałosne Pozdrawiam cyrylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddfgj
niesia czyli karolcialama w zadnym poscie nie podala kto ja operowal :O szkoda ze nie rozumie ie zachowujac sie w ten sposob,nic nikomu nie pomaga:O jesli chirurg rzeczywiscie cie oszpecil to opisz gdzie i ktory :O brak slow na takie kobiety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy się jeżą
jak można forum oskarżać, że ma się spie...operację wiadomo przecież, że na forach nawet moderowanych pojawiają się subiektywne oceny pacjentek a nie ma tam przewodnika po lekarzach-do tego idź a tego unikaj nikt nikomu nie daje gwarancji, ze jak przeczyta dobrą opinię o lekarzu i to spowoduje, ze się tam zoperuje,to będzie zadowolony z efektu ja długo czytałam forum beauty i nigdy nie znalazłam zadnej sugestii ze strony moderatorów do kogo iść się zoperować!!!! decyzję podjęłam po rozmowach na PW , galerii i komentarzach w wątkach o lekarzach i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru jak się podejmuje ważne decyzje życiowe to raczej trzeba korzystać z własnej intuicji i rozumu a nie z tego co powiedzą inni każdy przeciez umawia się na konsultacje i samodzielnie podejmuje decyzje o wyborze lekarza a opinia-szczególnie pisana przez anonimowych uzytkowników(szczególnie nie poparta zdjęciami) powinna byc TYLKO maleńką wskazówką porównanie: jak sie poszukuje idealnego hotelu na wakacje to sprawdza sie katalog i opinie użytkowników a mimo wszystko każdy liczy się z tym ,że może z wyboru hotelu byc rozczarowany i co? do kogo wówczas pretensje? do forum na którym zamieszcza się opinie??? nie od dzis wiadomo też że osoby pokrzywdzone traktują fora jako źródła nacisku i egzekwowania swoich roszczeń od lekarzy i często są to osoby sfrustrowane-czemu trudno się dziwić-ale dlaczego wylewają zal na fora ? tego nie pojmuję forum beauty robicie solidną robotę!!!!dzięki że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
a ktos tu mówił, że lekarze nie wchodzą na fora. Rany jakie to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do włos sie jeży
weź pod uwagę ,że życie i zdrowie ludzkie to nie hotel na wczasach...jeśli celowo lub za pieniądze na beauty są usuwane nagatywne opinie o danych lekarzach co by skutkowało tym ,że dana osoba by nie podjęła decyzji to pośrednio sprowadzacie niebezpieczenstwo na jej zdrowie lub zycie a to jest kryminał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
a czy jest tutaj może lekarz od nosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy się jeżą
ta dyskusja to jakieś kuriozum przeciez to lekarz ma dyplom i uprawnienia do operowania więc to on odpowiada za pacjenta a nie forum moja droga do wyboru lekarza wyglądała tak-wpisałam w google operacje piersi, nastepnie rok czytałam różne fora, zapoznałam się z wieloma dziewczynami na PW, z kilkoma nawet się spotkałam ;), poszłam na 3 kons do róznych lekarzy i dopiero potem sie zdecydowałam na tego jednego:) to nie była łatwa droga ale było warto powodzenia wszystkim przed i po :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do włos się....chyba nie zrozumiałaś. rozmowa jest o tym, że jest podejrzenie, że niektórych lekarzy nie można negatywnie ocenić na niektórych portalach. i te portale funkcjonują jak ich reklamy. my się tutaj zastanawiamy po tym jak część dziewczyn została zablokowana chcąc skrytykować jakiegoś lekarza z samymi piątkami. badamy sobie wiarygodność i wymieniamy sie doświadczeniami i snujemy przypuszczenia. w koncu demokracja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz ma dyplom, ale fora na temat chirurgów powinny kierować się surowym kodeksem etycznym, i zastanawiamy się czy lekarze mogą manipulować ocenami. moderatorzy też ludzie i kryształowi nie zawsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
włosy się jeżą, jaka odpowiedzialność. Podpisujesz zgodę , gdzie jasno masz napisane, że generalnie wszystko może się wydarzyć, nawet smierć. Masz przykład koleżanki, gdzie lekarz umywa się od odpowiedzialności i za poprawkę żąda pieniędzy. Żenada, tez chciałabym tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy się jeżą
oczywiście, że włos się jeży jak lekarz chce kasę za spi..operację jak coś sie źle zrobi to trzeba mieć honor i to poprawić ZA DARMO!!!! bazubazu-tobie tez bardzo wspólczuję chętnie przeczytam na beauty twoja historię -jak sie tam pojawi...wreszcie:) zdjęcia też dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tyle
bazu bazu jakiego masz nika na beauty ? Mowiłaś, że wcześniej pisałaś tam to chce poczytać. A kto jeszcze został zablokowany bo piszesz że część dziewczyn... a tu tylko o tobie i niesi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy się jeżą
no jeszcze dr Evan przecież:) tez został zbanowany... też chętnie poczytam twoje posty bazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NITKA nitka
do włosy się jeżą....moja droga według psychologów siła frustracji zależy od kilku czynników: 1. zaskoczenie- niestety efekty osób poszkodowanych były zaskoczeniem, 2. oczekiwania co do celu- niestety, oczekiwania nie zostały zrealizowane 3. bliskość celu - niestety cel już nigdy nie będzie osiągnięty Jak widzisz każdy z tych czynników został spełniony, więc nie dziw się tym kobietom. Poza tym mam podejrzenie, że jesteś raczej z branży moderatorów niż szczęśliwych kobiet po udanej operacji. Każda osoba, która przeczytała zarzuty jakie zostały postawione, zastanowiłaby się raczej nad faktem, co by było gdyby wpadła w pułapkę takich forów. Przynajmniej ja tak to odebrałam. Dziękuję wszystkim, którzy mówią otwarcie o wszelkiego rodzaju przekrętach, które się szerzą jak chwasty i coraz trudniej je zwalczyć. Mogę Cię jednak zapewnić, że jestem jedną z tych osób, które nie odpuszczają , bo w przeciwieństwie do Ciebie lubię jak innym dzieje się dobrze. I właśnie dlatego tu jestem. I będę. I jeśli nawet istnieje podejrzenie i są osoby poszkodowane, to ja im wierzę, bo nie ma powodów, dla których te osoby miałyby kłamać. Natomiast osoby podobne Tobie, które wypowiadają się o dotkniętych nieszczęściem kobietach w taki sposób, NIE WIERZĘ!. Trochę empatii proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
NITKA moja droga, one i tak tego nie zrozumieja, bo nie chcą. A może i rozumieją tylko muszą pisać co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.
niesia czyli chirurg nie chce tobie wykonać tobie za darmo poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do włos się jeży
też nie pojmuje tego hejtingu na osoby , którym coś nie wyszło. Nikt by nie miał złego interesu w pisaniu ,że operacja plastyczna mu sie nie udała. Interes to mają ale Ci co piszą ,że sie udała a lekarz taki super, a klinika ulalal i w gole ochy i achy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do???
a co chcesz się dorzucić do poprawki, czy to Ty chcesz ja wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj bo niesia ci odpowie
cos konkretnego :O to jakas nienormalna lub ma cos z glowa nie tak. Nie ma tu drugiej tak zrytej psychicznie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????.
no teraz widzę że jednak ma coś z głową i na 100 % pisze spod kilu nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli tyle
Boże czy ja się w końcu coś tu dowiem czy nie? Pytam jedną o nika żeby sie coś dowiedzieć o operacji to nie odpowie. Ta druga to nic też napisać nie chce ani jaki lekarz ani nic o operacji. To ja dziekuję za taką wymianę doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czyli tyle
bo odpowiedzi na Twoje pytania zostały dawno udzielone, tylko trzeba poszukać :) Te osoby są tu od dawna. Niesia ma powody bo robi poprawkę i poda nazwisko jak nie wyjdzie. Na inne pytania też znajdziesz odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
dzięki za wsparcie. Jeśli nie będę odpowiadać to znaczy, że nie przeżyłam poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
dodam jeszcze, pewnie niejedna osoba cieszyłaby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do moich postów na Beauty- operację miałam ponad 3 lata temu. po operacji nie wchodziłam tam, bo wszyscy mnie uspokajali ze jakoś to mi się ułoży, ale okoł 2 tyg temu pojechałam do lekarza i jego totalna ignorancja i nieprzyznanie się do tego ze ta pierś jest do poprawki- to mnie skłoniło do wystawienia mu negatywnych opinii wszędzie. Zreflektowałam się, że to niemożliwe, a jedynym miejscem gdzie mogłam opisać prawdę była Kafe. Wczoraj odblokowali mnie, ale spróbuje jeszcze dogadać się z lekarzem, jesli wykaże chęć pomocy po prostu poprawie to co mi zrobił zle i bede żyła dalej. a jeśli nie, to wtedy opiszę na beauty co zrobił i wstawie foty. Jeśli chodzi o zdrowie, urode itd na pierwszym planie jest zawsze poprawka, na drugim dochodzenie prawdy. ja jestem w stanie zapomnieć jak mnie potraktował, jeśli będę miała normalnie osadzony implant i znowu poczuje sie jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inni chirurdzy twierdzą , że poprawka jest do zrobienia, tylko cholernie droga. jeden chirurg powiedział, że zdarzają się błędy ale wtedy lekarz robi poprawke za darmo, to jest norma. Dla tego zawodu nie ma niczego gorszego niż zła sława. każdy dba o efekty bo to ich wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego bardziej im sie oplaca
sponsorowac fora zeby kasowaly negatywy albo je w ogole nie dopuszczali niz robic poprawki...:/ ja doslownie tak to widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
czy przed operacja wiedziałałyście, że poprawki sie zdarzają i to często.Czy lekarze poinformowali was o mozliwych komplikacjach i realnych efektach operacji? Mój lekarz nic takiego nie mówił, ja nie byłam świadoma jakiś poprawek, dla mnie cos takiego nie istniało. Nie znam ludzi po operacjach plastycznych i poprawka w chirurgii to dla mnie rzecz nowa. Ja po prostyu przeraziłam się tego wszystkiego, po zdjęciu gipsu gdy zobaczyłam swój nos o mało co nie dostałam zawału, krzywy...A gdy powiedziano mi, ze poprawki zdarzaja się często, to juz załamka, jaka poprawka w medycynie . Więc gdyby ktos uświadomił mnie przed korektą o możliwej poprawce, to na pewno nie dałabym sie namówić na zabieg. Raczej nie chciałbym śiadomie decydować się na dwie narkozy. Zal jest ogromny. A jak było z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesia
dla mnie niesia jestes strasznie naiwna. w życiu można być pewnym na 100 procent tylko dwóch rzeczy 1) tego ,że sie zesrasz 2) śmierci. ale w zyciu nie powodzenia w operacji. nie wiem jak mozna miec tak nawine podejscie zeby W OGÓLE tego nie brać pod uwagę. Co nie zmienia faktu z operacje plastyczne to straszne gówno razem z tymi pseudo lekarzami na czele. W tej branży nie ma dobrych ludzi w sensie duchowym. Jak pojawiają się problemy to człowiek zostaje zdany sam na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliss
Bo człowiek jest naiwny . Nie oszukujmy sie! Moze ona wcześniej nie przesiadywała na forum, nie czytała . U niektórych pośpiech i nie przemyślane decyzje właśnie tak sie kończą . Ja nie uważam ja za nie mądra , bo takie coś moze zdążyć sie każdemu. To lekarz jest od tego aby mówić prawdę , informować o wszystkim. W końcu to sa lekarze którym udały ze wiedza co robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×