Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Polu: nie wiem czy to już zgubiłam czy nie, bo wagę miałam w pracy a koleżanka ją zabrała do domu i nie mam nawet jak się ważyć...faktycznie zaszalałam...najchętniej to bym nic nie podjadała, ale tu gdzie teraz pracuję mogę tylko po cichaczu coś skubnąć więc najłatwiej czekoladkę :) Mam nadzieję ze to mi nie zaszkodzi.... dziś pójdę pośmigać na rolkach i to spale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ciezka praca jak zjesc sie nie da... nic przez caly dzien? ja wlasnie caly dzien bylam na dworzu wpierw robilam ogrod, pozniej spacer, rowerek piekny dzien. jutro ma byc brzydko ale moze jakos uda mi sie uniknac deszczyku:) wlasnie zjadlam kolacje czyli dwa jaja. czy ktoras z was stosuje inny tryb niz 1/1. 5/5 czy 3/3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu: w ciągu dnia na chwile obecną mam przerwe w pracy dopiero o 13-tej, a rano nie zdarzam zjeść wi ęc nie wytrzymuje... do końca kwietnia tak będę miała, później znowu wracam do siebie i będę mogła jeść kiedy chce i ile chce :) Kurcze teraz będzie u mnie ciężko z kupowaniem produktów do diety, kryzys finansowy do końca przyszłego tygodnia i nie wiem sama co robić ? :( wcześniej to jadłam to samo co mąż więc i kanapkami opędziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu to to ładnie i kiepsko zarazem.. ja tam moge do 13 nie jesc abym po pol;udniu byla syta:D spadam na rowerek :D hejka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola chciałabymy aby mi tak kilogramy spadały jak Tobie .! :) Ja to np do teraz jeszcze nic nie zjadłam ... bo nie czuje głodu . Mika mam nadzieje, że nic nie przybierzesz na wadze.. ja sobie dzis kupilam tictaci owocowe bo juz mnie kusiło na batona ale stwierdziłam ze tic tac'i beda mniej szkodliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mniej :D niepewna zleca Ci na bank tlyko jak porownuje sie z innymi to mi jakos tak wolniej ;D ale jutro zobaczymy co moja waga mi pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Właśnie jem sniadanko . Chora jestem na maksa i zła, że nie mogę w taką pogodę na spacer wyjść . Waga powolutku, powolutku idzie w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiej ): ja wlasnie kupilam rower 15 km za mna w deszczu :D wiec mozna? mozna:D wlasnie jestem na polowie swojego celu :) i jem zupke brokulowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane;* u mnie waga od tyg bez zmian ale okres mi się spóznia właśnie tydz i moze dlatego. test zrobiłam dzis wiec w c iązy nie jestem, a szkoda;) waga u mnie 74,5 czyli 7,5kg spadła;) czuje sie super;) jestem bardziej aktywna ;) jeszcze 6kg i zmieszcze się w stare ciuchy;) robiłam kiedys naleśniki i nie wiedziałm że mi wyjda az tak dobre;) dzis na obiad był łosoś gotowany z brokułami a jutro bedzie schab zapiekany. troszke wieprzowiny nie zaszkodzi;). dzis jeszcze robi galaretke drobiową bo nie mam co jeśc na sniadania. xxxxxxxxxxxxxx widze że super kg wam spadaja aby tak dalej;* ja mam coraz mniej motywacji;/ ale wytrwam;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, długo mnie nie było, bo nie miałam dostępu do neta. Gratuluje wszystkim, waszych sukcesów. U mnie chwilowy zastój, nie pierwszy i nie ostatni pewnie, więc biorę go na miękko:):) Spięłam się i teraz zażywam dużo ruchu. Na przemian, jeden dzień biegam kilka kilometrów, a następny jazda rowerem, przynajmniej godzinkę:) Powiem Wam, że na początku było ciężko, ale już powoli nabieram kondycji i jest coraz lżej. Po za tym, zawsze po takim wysiłku poprawia mi się humor:) Oby tylko pogoda nam nadal sprzyjała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak uby pogoda ja z racji nowego rowerku bede nim jezdzic codzienie :D a kije chyba musza odpoczac :d co u was?:P ja dzis taka najedzona warzywmai ze pekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Dzisiaj będzie piękny słoneczny dzień , wszystkim życzę miłego dnia pozbawionego pokus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie milego dnia:P ja zaraz spadam na rower tylko niech cieplej sie zrobi bo troszke wieje :Pdzis zrobilam badania krwi. na sniadanko buleczka i kawka a na obiad? no i halo jestem na warzywkach 4 dzien a na wadze 0.5kg wiecj!:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) jak tam po weekendzie? ja miałam wyjątkowo ruchliwy ;) Polu nie przejmuj się ja za każdym razem jak jestem na warzywkach to waga minimalnie wskazuje więcej. Muszę zakupić wagę bo przydałoby się sprawdzić czy coś mi spada czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale nigdy nie mialam az tyle w ciagu 3 cyz 4 dni az boje sie stawac jutro ide pic pic i sikac ! nic wiecej mi nie zostalo bede na 5/5 do konca miesiaca pozniej pomysle nad zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nareszcie coś się u mnie ruszyło. Nie wiele ale zawsze. Do celu zostało mi jeszcze 8,5kg. Muszę dać rade. Myślę, że teraz będzie już lżej, ładna pogoda zachęca do spacerów, a po za tym od jakiegoś czasu regularnie biegam- trzy razy w tygodniu. Do tego, rower i długie spacery... Dużo pomaga mi to forum, kiedy czytam co piszecie dziewczyny, to wiem, że nie tylko ja mam gorsze chwile... a to duże dla mnie wsparcie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.... Dostałam dziś @ czuję się koszmarnie :( a muszę być w pracy do 16-tej...nie wiem jak to wytrzymam, nawet jeść mi się nie chce :(, ostatnio mam wstręt do mięsa, ryb i tylko mogłabym warzywa jeść i serki wiejskie. Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu na wadze mam z przodu tylko 2 cyfry .!! :D oczywiście nie patrze na przecinki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna moje gratulacje :D ja najbardziej sie cieszylam z 8 :) teraz czekam na 7 aleee troszke mi sie zejdzie;D co u was? ja mysle co tu dobrego zjesc mam P do konca tyg ;) zobaczymy czy odleci kg czytez nie :P oby odlecial bowarzyw sie najadlam jak swinka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LASECZKI ??? Co tam u was dziewczynki kochane ?? Fiołku gratuluje Ci osiągnięć , idzie Ci super ! każdy w diecie ma chyba gorsze i lepsze chwile ,wiec doskonale Cie rozumiem . Dominiko ja mam to samo z tym wstrętem do mięska :-) ale jak mało go jem to waga mi wolno spada. Dario ja się bardzo Ciesze że ty nadal z nami jesteś i stawiasz sobie kolejne cele , pamiętam Twoje początki :-) były ciężkie -ale wiadac że uparciuch Z ciebie i dalej dajesz rade ! Super! , czy Twój luby dalej sie odchudza z Tobą ? A w ogóle to co wasi mężczyźni mówią na waszą dietę ? wspierają was ? POLA ty masz naprawdę zaskakujące efekty w tak krótkim czasie(GRATULUJE) , chyba bardzo rygorystyczna jestS? :-P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam powiedzieć że ja tez chudnę , wolno bo wolno ale chudnę - tygodniowo spada mi od 0,4- 08 kg , ale od poniedziałku wprowadzam rygor ,więcej białka i pilnowanie SYSTEMU P/PW. Mam nadzieje że przyspieszę moje odchudzanie , bo w następnym tygodniu mają przywieź moją bieżnie zamówioną - prezent od lubego za pierwsze efekty w odchudzaniu:-) A czuje że właśnie takiego ruchu mi brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) ja dziś czuję się dużo lepiej, mam nadzieję że waga też spada bo koleżanki mówią że z dnia na dzień co raz mniej jest mnie :) nie wiem czy to prawda czy nie ale to miłe :) Codziennie chodzę na godzinne spacery po lesie i czuję się dzięki temu rewelacyjnie. Po weekendzie majowym zacznę rygorystycznie same proteiny, bo teraz niestety ale muszę nadrabiać warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) gratulacje należą się nam wszystkim :) Mojemu Adrianowi zostalo 2 kg do wymarzonej wagi i stracil zapal nie wiedziec czemu . Ostatnie kg są najgorsze . A mi zostało ich jeszcze sporo do zrzucenia :D Ja też chodziłam na spacery ale mialam takie beznadziejne buty ze po 4 dniu spacerowania po jakies 3 godz nie mam po prostu piet. Sa 2 wielkie pecherze zamiast tego ... Ale sie nie poddaje. hula hop nadal w ruchu , z tym że obciążyłam je sobie troche ryżem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA.D ja szybko? wlasnie ja wolno ludzie z moja waga chudna w jeden miesiac 8 kg;/ a ja tak sobie wam powiem pod koniec kwietnia beda trzy miesiace zobacze ile zleci :) ja srednio na 10 dni 1kg :) to wcale nie tak duzo chyba akurat na 2 fazie pewnie bd do konca wrzesnia. a to ile Twoj chlopak/maz schudl niepewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak :) na wiązanie się związkiem małżeńskim za młoda jeszcze wg mnie jestem :) trzeba się przekonać razem mieszkając czy wytrzymamy ze sobą :D Adrian schudł 8 kg. On zawsze był szczuplejszy o de mnie. teraz dąży do 70 kg , a ma 72,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... :) Moje szczere gratulacje kobietki:) Jak widać dajemy rade. Ja właśni skończyłam bieganie. Teraz staram się biegać codziennie +/- 40min. dziennie. Mam nadzieję, że w końcu moje wysiłki przyniosą większy efekt:) Najbardziej to się teraz martwię o skórę na moim brzuchu:/Niestety im mniej kg wskazuje waga tym bardziej źle wygląda brzuch. Więc zanosi się niestety na to, że jednak w to lato też w bikini na plaży leżeć nie będę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolek ja mam to samo ze skórą na brzuchu, też nie wygląda efektownie a w dodatku spodnie ktore kupiłam to biodrówki...robisz brzuszki albo kręcisz hula hop ? Ja chyba od dziś zacznę regularnie ćwiczyć, bo zmotywowały mnie spodnie w rozm 28 są cudne i muszę je mieć :) jutro chyba zakupię, łatwiej mi będzie dążyć do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie powiem Ci Mika, że jakiś czas temu zaczęłam robić 6weidera. Dałam rade tydzień, a później ból mięśni brzucha był nie do zniesienia. Hula-Hop nie mam, więc chyba też zmobilizuję się i zacznę co dzień zwykłe brzuszki robić... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×