Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Hej Dukanki :) - jak ja uwielbiam dni PW :))))) , wlasnie skonczyłam przepyszna sałatke... . Mika u mnie waga stawała w miejscu albo + 1kg do przody przed w trakcie okresu, kiedy sie konczył za chwilke w dół było :) Polunia12 - czy wiecej jadłam , szczególnie nabiału tym szybciej leciały mi kg... czasami byłam przerazona ile zjadła... ale i tak sie później ograniczałam troche bo bałam sie że rozepcham sobie żołądek i juz zawsze będe potrzebowała konkretniej zjesc zeby sie najesc haha :) Dziewczyny napiszcie na jakim systemie jesteście? Ja jak wspomniałam 1/1. Zważe się w piątek. Zobacze jak u mnie przebiega utrata ( mam nadzieje) kg :) oczywiście zbędnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjęłam system 5+2. Od poniedziałku do piątku P, a w weekend PW. Z wagą różnie czasem leci szybko, czasem stoi... ale ogólnie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolek szybko czyli ile zdaza Ci sie stracic? ja ide 5/5 i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja tez ide 5/5, tak mi jakoś wygodniej. Czyli od soboty mam PW i już nie mogę się doczekać. @ nadal nie ma więc dalej czuję się nie najlepiej, ale staram się o tym nie myśleć. Jem sniadanko i biorę się do pracy:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Ja też zaraz śniadanko. Później trochę prac domowych i chyba na rowerku stacjonarnym sobie pokręce... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja wlasnie z kawka i owsianka:P zaraz lece na miasto pozniej ogarnac domek gotowanie i kije!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dzis u mnie na wadze 71,5 i 3 dzien 1 fazy. Zjadlam w 1 dzien 4 jaja gotowane, tunczyka z puszki, dwa jogurty 0%, dwa serki 3% i udko pieczone z kurczaka. Wczoraj zjadlam wędzoną pierś z indyka, dwa jogurty 0%, i zrobilam taka ala sałatka z jajka, szynki z kurczaka, i korniszona i dodalam łyżeczke małą musztardy. A dzis od rana zjadlam narazie serek i jogurt 0%, i musze jechac do miasta na pol dnia wiec raczej nie dam rady wiele dzis zjesc....Pije tez duzo wody 1,5l dziennie plus kawy herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie :D ja zaraz ruszyam w marsz :) chodz pogoda mnie zalamuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę właśnie placuszki otrębowe ale zamiast jogurtu i serka wiejskiego dodałam tylko jajko i mleko, ciekawa jestem co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem właśnie swój eksperyment i powiem Wam że z mlekiem te placki są o niebo smaczniejsze :) do tego szyneczka i ostry ketchup :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polu to bardzo proste :) wsypałam na oko otręby owsiane tyle samo pszennych (czyli ok pół opakowania), dodałam dwa jajka, na oko mleka i troszkę wody :) rozsmarowałam placki na blaszce od piekarnika na papierze do pieczenia i w temp ok 200 stopni piekłam ok 10-15 minut po czym na chwile je przewróciłam. Wreszcie wyszły mi chrupiące i naprawdę bardzo smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze robię na oko :) staram się żeby mi starczyło otrębów na ok 8 placków więc ciężko mi jest określić ile tego dokładnie, na pewno po ok pół opakowania, a mleka dodałam ok pół szklanki i ok 3-4 łyżek wody, to musi wyjśc dosyć gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie dzisiaj 0,5 kg wiecej :-( mam nadzieje ze to chwilowe . Dzisiaj bardzo restrykcyjny dzień żywieniowy miałam :-) Chciałam wam powiedzieć ze kupiłam super otreby owsiane , ku mojemu zdziwieniu zmielone , bedą super do ciasta naleśnikowego lub biszkopta , wlasnie nasypałam do jogurcika i zajadam deserek. 200 gram = 1,80 zł http://www.kros.com.pl/otreby.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu, ja też mam 0,5 kg więcej ale mam problemy z wypróżnianiem wiec to pewnie przez to, do tego @ mi się spóźnia ale wiem że to przejdzie :) musimy tylko to przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to baardze tanie:-) ups a mi sie skonczyl jutro rano musze kupic:-) ja jakas czuje sie ciezka chyba po wazywkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj dałam czadu na ćwieczeniach cardio, dziś zakwasy :) i na szczescie koniec dnia P. Jutro PW :) . Ten system mi bardziej odpowiada, za pierwszym razem 5/5 ale teraz cięzko jest mi już nawet wytrwac ten jeden dzien na samych P. Tak mam dosyć białka po pierwszym razie... Zobacze jak będzie to wagowo się przedstawiało po 2 tygodniach. Jeśli mało mi ten system da, przejde na 5/5 - na pewno wtedy szybciej waga leci w dół.... Mam tą pierwszą książkę dukana i tam opisane sa własnie te systemy polecane 5/5 i 1/1 . Czy orientukecie sie czy są też inne warianty polecane przez Dukana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane;* ja mam dziś starszny dzień;( jadłam wszsytko co popadło łącznie z rurkami z kremem;( mama idzie na druga operacje bo ma raka, koleżanka poroniła i mały darł sie w niebo głosy przez cały dzień;( jutro biore się za siebie i same proteiny. ja szłam 1na1 ale lepiej jest mi 5na 5. rano waga pokazła kg mniej czyli jeszcze kolejne 7 i bedzie ok. witam nowa dukaneczke;* dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu:-) U mnie waga o kolejne 0,5kg mniej czyli 71kg na osi:-) Nie moge sie jednak doczekac 6 z przodu.Dzis moj 4 dzien pierwszej fazy, wiec jutro bedzie ostatni. Z tego co pamietam po 1 fazie mialam lekki zastoj wagi przez kilka dni, jak poprzednio stosowalam te diete, wiec zobaczymy....Kurcze dziewczyny te ktore ćwiczą Setja, ale Wam zazdroszcze, ja nie mam możliwosci narazie, a bardzo bym chciala cos robic, ale technicznie nie mam jak zorganizowac sobie czasu na to, moze od wrzesnia jak mlody pojdzie do przedszkola to rano bede miala jakas chwile...przed pracą, o ile wroce do pracy.Ale brakuje mi sportu bardzo, bo kiedys bylam bardzo aktywna, treningi, fitness kilka razy w tygodniu, nawet jak mialam juz dwojke dzieci, teraz po trzecim niestety juz nie wrocilam ani do wagi, ani do sportu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co pogoda mnie zalalmuje rowniez, niech juz przyjdzie wiosna to jakas wieksza motywacja tez bedzie zeby wytrzymac tych kilka tygodni....bo wiadomo przyjdzie wiosna to trzeba bedzie zrzucic płaszcze, a spod nich tłuszczyk sie wyleje:D Oby bylo coraz mniej tego tłuszczyku. Kurcze mam nadzieje ze do majówki bede wazyc jakies 65-67kg.....wtedy juz bym sie tak toczyła:)A na lato marzą mi sie sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie wiem czy juz tu pisalyscie o herbatce z czerwonego krzewu, ale polecam ją na problemy z wypróżnianiem, ja zawsze po wypiciu pędzę do kibelka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi też już się chce tego ciepła, żebym z placu zabaw z dziećmi wracała zadowolona, a nie zmarźnięta brrr... Po za tym w tym roku na wakacje chcemy jechać nad morze, więc tym bardziej mam motywację, żeby tracić i tracić te kilogramy:) Powiem Wam uczciwie, że przez ostatnie lata wolałam nie jeździć nigdzie, gdzie musiałabym się rozebrać... Sama myśl o tym już mnie przerażała:( Efekt był taki, że mąż jeździł sam z synami gdzieś nad wodę... Ale w tym roku będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pijam tej herbatki :D licze na otreby a u mnie tak brzydko monuro depresyjnie :P a na wadze ciut wiecej chyba przez dni PW ale jak sie pojawi 9 znow to grrrr;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu a gdzie kupiłaś dokładnie te otręby? Można je gdzieś w sklepie dostać czy tylko wysyłkowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×