Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Wczoraj właśnie zrobiłam 50 brzuszków i padłam, dziś może dam radę o 10 chociaż więcej. Kurcze mam dziś iśc z małżem na kolację, mam nadzieję że dania mi podpasują żebym mogła coś dla siebie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sloneczny poranek :D milego weekendu :) no to malo juz mu zostalo do celu:) pewnie lepiej sie upewnic ale jak to mowia im dluzej chodzisz tym krotsze malzenstwo :D ja juz po sniadanu :) a te kg takwolno odhcodza ojoj:) ja codziennie jazda na rowerku dzis i jutro chyba wybiore sie w dluzsza trase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Co tam słychować ?? już nie mogę się doczekać jutra kiedy się w końcu wyśpię :) Nie mam wagi nie wiem czy coś u mnie spada czy nie, ale widzę po ciuchach że leżą już teraz rewelacyjnie więc pewnie coś zleciało :) ogólnie nie jest źle... muszę coś do jedzonka pomyśleć na te wolne dni. Ostatnio bardzo ciągnie mnie do warzyw a za to w ogóle do mięcha.Ogólnie to prawie w ogóle nie mam apetytu. Wczoraj zjadłam tylko jeden posiłek w ciągu dnia. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem ciekawa czy mnie pamiętacie.... nie byó mnie długo bo komputer mi nawalił, ale dietki się trzymam.....jest 85...jakoś pomału ale i tak się cieszę jak nie wiem co....widzę że super się trzymacie i nowinki są...teraz będę tu na bierząco...cieszę się...tęskniłam za Waszym wsparciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje ze waga leci:) no milego weekendu majowego i udanego grilla :D co wiecej u WAs? jakos cicho tu? ja tylko rower i rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane;* u mnie raz kg mniej raz wiecej ale nie przestrzegam diety tak jak na początku;/ to znaczy jem wszystko na co mam ochote. raz mam na wadze 73 a na drugi dzień 74 cel to 68kg wiec musze się wziąśc ostro żeby osiągnąć cel do połowy czerwca. lec na wakaqcje w połowie czerwca i chce jakoś wyglądać;) xxxxxxx ktoś pytałą o badania przed dietą, ja nie robiłam przed tylko w trakcie bo robiło mi się słaabo i mam żelazo kiepskie i potas. biore codziennie po 1 tabletce i jest ok nie kreci mi się w głowie i czuje się dobrze. kochane gratuluje tak szybkiej utraty wagi, ciesze się że nie poddałyście sie, ja niestety troche się poddałam ale od jutra biore sie za siebie i same proteiny i zero podjadania. dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koniec MAJÓWKI !!!! Od jutra ostra dyscyplina :-) Piszcie kochane co u was slychac ? ? jak efekty diety po mimo pokus jak padały na majówce :-) czy jakies nowe przepisy wynalazłyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie tu wchodzę, jednak przeraża mnie ta pustka .. u mnie z diety została tylko teoria ;/ brak kasy i dzieci szwagierki które są na cały tydzień drastycznie zmienily sposób żywienia. jednak dalej bez tluszczu, soli cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) u mnie podobnie...dieta tylko w teorii, nie mam czasu, kasy i w ogóle jakoś wszystko ostatnio pod górkę... Mam nadzieję że to jednak nie zaszkodzi... w majówkę jedynie co to zgrzeszyłam piwkiem i prawie nic nie jadłam, wczoraj na śniadanie niestety zjadłam pizze ale za karę cały dzień mi się odbijała więc mam nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tu tak cicho ? :( U mnie dziś fantastyczna pogoda i mimo tego ze siedzę w pracy to jakoś tak mam dobry humor :) Jem właśnie śniadanko...musli z jogurtem. Wreszcie mogę jeść regularne posiłki w pracy. Brakuje mi bardzo owoców więc co jakiś czas pozwalam sobie na jabłko. Chciałabym jeszcze zgubić jakieś 2 kg wiec chyba zacznę więcej się ruszać. Co tam u Was? jak sobie radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestem:) A co tu tak pusto??? Dziewczyny, a co Wy już Wszystkie na wakacjach??! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fiołek...no włqśnie nie wiem co się dzieje ? codziennie tu zaglądam i nic, tylko cisza Co tam u Ciebie? jak sobie radzisz? Ja się przyznam że przerwałam dietę, ale staram się bardzo pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mika:) Ja powolutku ale idę do celu, choć już nie przestrzegam tak bardzo rygorystycznie diety. Pozwalam sobie na więcej, ale z umiarem. Waga spada mało, tak z 400g tygodniowo, ale spada:) Co z tymi naszymi dukankami??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to widze że wszystkie robimy to samo;) codziennie zaglądamy na forum ale nic nie piszemy bo cisza i juz nie przestrzegamy tak rygorystycznie diety;);) u mnie staneło na 74/73kg i niechce drgnać. ale jem prawie wszystko, koejnej fazy nie przejde tylko poczytałam troszke o niej i bede jeśc podobne składniki. waga od ponad miesiąca ta sama wiec nie jest źle;)- dobrze że nie przytyłam. buziaki kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ,przyznam sie że ja tez codziennie zaglądam na chwilkę na naszę forum -ale ciągle brakuje mi czasu na napisanie :-)rozleniwiłam sie w tą wiosnę cos :-) Ja cały czas ciągnę diete , tylko przyznam sie że cos nie udaje mi sie pilnować FAZY NAPRZEMIENNEJ i bywa ze jem codziennie białko i kawałek pomidora , czasem zdarzy mi sie podjeść jakiegoś cukierka :-) ze wszystkiego moge zrezygnować ale ze słodyczy chyba nie :-) Waga ciągle spada w dół, wolno ale ubywa, tak jak u Ciebie fiołku do 0,5 kilo tygodniowo czasem wiecej . Chudnie mi głownie tyłek i nogi najwiecej, wszystkie juz spodnie które miałam z chudszych lat zaczęły na mnie pasować - CUDOWNE UCZUCIE :-) Brakuje mi owocków ;-) czasem podjem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki z forum zabiegane ,albo zniechęcone do diety ,ja miałam tez kilka dni słabości ale "nawróciłam sie " i dalej trwam na diecie , spadek jest wolny ale systematyczny - od 11.02 łącznie juz 14 kg ,z czego jestem bardzo dumna , wszystkie spodnie za duze :-)) jak dobrze pójdzie to do października uzyskam wymarzone 65 kg :-)teraz mam ciezki okres gdyż jest sezon truskawkowy :-) ale jakos daje rade , w moim zyciu w ostatnich miesiącach spotkało mnie tyle miłych chwil co daje mi podwójną motywacje do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy któraś z was odchudza/ia się na tej diecie chcąc zejśc poniżej wagi ideaInej wg dukana moja waga ideaIna to 60 kg jednak przez ca ie życie ważyIam najwięcej 52 kg mam bardzo fiIgranowe kośc**przez kiIka miesięcy przytyIam do 61 kg i uwierzcie nie jestem anorektyczką,aIe zIe się czuję i chciaIabym znowu ważyć 52 kg,same wiecie że to indywiduaIna sprawa jeden przy nawet takim samym wzroście i wadze 60 kg wygIAda szczupIo a mi się porobiIy waIeczki ,brzuch itpmiaIam teraz okres ciężki i wIaściwie podejrzewam zachowania buIimiczne,jadIam okropne iIości,wiec moje pytanie jest też czy skoro nie mam normaInym zdrowego organizmu i nie jestem w stanie skontroIowac iłaknienia i potrafię na prawdę zjeść ogromne ilości to czy na prawdę w fazie 1 mam jeść ile chcę bialka czy w moim przypadku założyć sobie jakąś blokadę kaloryczną jeśli tak to jak myślicie ile najwięce kalori w bialkach powinna jeśc kobieta 170 wzrostu 60 kg 34 lata żeby schudnąć ok 10 kg pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2508
Witajcie :) Jestem bardzo ciekawa czy nadal tu jesteście? Pewnie wszystkie uzyskały już swoje wymarzone wagi :) Jak tak to gratuluje !!! Ja zaczęłam od 3 stycznia od nowa, czuję że znowu mi przybyło tu i ówdzie. Do końca stycznia myślę że pociągnę dietę a później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×