Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Ola no to super Ci idzie.... mój luby na szczęście dopłynął cały i zdrowy, ale podobno nieźle bujało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola gratuluje :) Witam nową dukankę . U mnie kończy się faza z warzywami. Od piątku znów proteinowa i dylemat bo najbardziej schudnął mój portfel :D Adrian ma 4 kg mniej ja 2 wiec i tak się cieszę. :) Nawet nie wiedziałam, że warzywa mogą być tak smaczne :D a jak u Was .? U mnie zlikwidowali karte multi sport i sie wsciekam bo nie bede mogla chodzić na basen i silownie tak czesto jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również serdecznie witam w naszym gronie nową koleżankę Beatę , miło że od nas dołączyłaś :-) Aniu mąz wrócił z wyjazdu to pewnie miłe powitanie nie ma końca :-) hihih Dario jestem z Ciebie MEGA DUMNA !!!!!!!Adrianowi tez ode mnie pogratuluj :-) Moj mężczyzna tez w 1 fazie schudł więcej niż ja , faceci jakoś szybciej chudną , może są bardziej konsekwentni :-) Co do portfela to osobiście uważam że ładna zdrowa figura ,szczupła sylwetka jest warta wszystkich pieniędzy - i nie ma ceny , dlatego warto sie poświecić .. Dominiko nawet Ci ostatnio zapomniałam pogratulować że w koncu Ci sie ruszyło i to ze sporym sukcesem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry... Kto rano wstaje, temu...przybywa 0,3kg :( No naprawdę nie żartuje. Nie mam pojęcia dlaczego??? Może ruchu znów za mało, ale jak tu więcej się ruszać, jak tu zima i to ostra znowu?! U mnie zaspy do kolan i to ma być wiosna?! Dzieci to chyba tą Marzannę w śniegu w tym roku będą topić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja nadal cierpię z powodu bólu szczeki po tym nieszczęsnym wyrwaniu :( aż wszystkiego się odechciewa... Ugotowałam sobie na śniadanko dwa plastry schabu ale coś mi się wydaję że i tak nie dam rady go zjeść :( masakra jakaś. Mam nadzieję że ten ból odpłaci mi chociaż utratą wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , to fakt pogoda daje nam w kośc ostro :-) Czy ta zima sie kiedyś skończy ??? :-) Dominiko którego zębusia wyrywałaś ? Ja w ub. roku założyłam aparat na zeby górne i dolne , i na podniebienie tez specjalny aparat zeby szerszy uśmiech zrobic , a za czym założyłam to nachodziłam sie do dentystki tyle razy że nawet nie zlicze - wyrwała mi wszystkie 4 żeby ósemki :-) ale szybko mi sie goiło , zaraz po wyrwaniu jak jechałam do domu to obkładałam policzku mrożonką owiniętą w ściereczkę ,dzieki temu uniknęłam opuchlizny , po za tym śpię z lekko otwartą buzią i szybko mi sie ranki goiły . Plusy noszenia aparatu : nie jem wielu rzeczy ktore lubiłam bo nie idzie ich jesc (nawet jak bym chciała to nie moge bo dieta ) jem bardzo wolno , no i najważniejsze proste ząbki :-) Ząbek szybko ci sie zagoi , jak robi sie tam jakis stan zapalny to kup sobie DENTOSEPT . Co tam dzisiaj kochane pichcicie na obiadek ? ja mam faze proteinową. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ola, wyrwałam 6 dolną z prawej strony. Dentosept używam ale to nic nie daję, niestety :( Na obiadek mam zupkę warzywną i może mięsko mielone upiekę to na 3-4 dni będę miała. Coś ostatnio nie mam weny na gotowanie. W ogóle nie mam weny na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki stoję w miejscu...no kiedyś to musiało nadejść bo za szybko mi ubywało, ale się nie poddam...wiosno gdzie ty się podziewasz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daria, dziś kupię. Mam nadzieję że pomoże :( Jakiś ten tydzień mam naprawdę pechowy, babcia w szpitalu, ten ząb a i jeszcze w pracy szef mnie wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie waga tez staneła;( ale byłam na zakupach i kupiłam spodnie rozmiar 40;) i bluzke M;) zawsze 42/44 i L. musze kupic sobie jakieś witaminy bo tez jestem bardzo senna ale to dopiero po świetach. dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) Dziś u mnie już trochę lepiej z samopoczuciem.Wyjęłam z szafy stare spodnie, które nosiłam dawno temu. jeszcze ze cztery kilo i będą leżały jak ulał:) Co do witamin to też koniecznie muszę w jakieś zainwestować. Ostatnio też trochę skurcze w łydkach mnie łapią. Jaki zestaw witamin polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Fiołek: ja biorę maxivit dla niej...to taki specjalny zestaw witamin dla kobiet a dodatkowo biorę skrzyp Kasiula: Ja sobie też kupiłam spodniej mniejsze niż zwykle, już sa prawie dobre :) z rozmiaru 42 zeszłam do 38. Kurcze...ja taka nieproporcjonalna jestem bo spodnie 38 weszły by luźniej gdyby nie moje udziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) witam wszystkich. tez dukanuje od 1.02:-) mam duzo kg do utraty wiec zejdzie sie:-) ale mysle ze z wami bedzie razniej:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Dukankę:) To ile masz Polu do zrzucenia? A ile już udało Ci się zgubić? Ja nie wiem gdzie ta wiosna, u mnie zima w pełni niestety... a tak już by się na takie wiosenny spacer poszło. A z tą choinką na wielkanoc, to całkiem nie zły pomysł;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa chce az 25:-) a od lutego udalo sie juz 10kg wez glodowania:-) niestety piekna mamy zime tej wiosy:-) pogoda oszlala:-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. No ja w sumie postanowiłam zwalić prawie 20kg. Od 11.02. udało mi się zgubić trochę ponad 7 kg, więc przede mną też jeszcze sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ! Ja wczoraj byłam w laboratorium zrobiłam sobie kilka bdan prywatnie. -Morfologie -żelazo -magnez -CRP - SÓD -POTAS -WAPN I tak z ciekawości zrobiłam sobie Marker na nowotwór jajników CA-125 Wszystkie badania super książkowe wyniki ,troszkę sód niski ale w normie .W poniedziałek zrobię sobie jeszczeinne badania ,sprawdzę czy sa ketony czy nie - jesli są to znaczy że organizm zakwaszony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Wczoraj dostałam @ i mam straszne smaki. Wypiłam dzis kakao potem sie z tego powodu poryczałam , nawrzeszczałam na Adriana i znów się poryczałam ;/ hormony mi dają w kość jak nigdy . Na nic nie mam ochoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiążę Twoje problemy nieskutecznego odchudzania. Skoro wiosna w tym roku zaskoczyła Cię to i Ty zaskocz wiosnę, -> Schudnij ZDROWO I TRWALE do lata ! Kontakt: Wyzwanie_na_odchudzanie@wp.pl lub pod nr telefonu 505 964 635 Czekam na tych którym znudziły się męczące diety i frustracja przy kolejnym efekcie jojo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja to też mam nerwy ostatnio, że masakra. Ciągle mnie coś denerwuje, krzyczę bez powodu, najgorzej że dziecku też się obrywa. Nie wiem tak na prawdę co jest tego powodem; hormony, brak wiosny, czy może dieta??? Kupie sobie melisy, będę pić i nerwy odpuszczą:) Dobrze, że mój mąż ma wręcz anielską do mnie cierpliwość:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w sobotę...u mnie wreszcie dziś troszkę słoneczka :) ale zimno bardzo :( Wstałam dziś ok 6 posprzatałam i teraz nie wiem co robić. Przez tego cholernego wyrwanego zęba prawie jeść nie mogę, wczoraj zrobiłam sobie sałatkę z kurczakiem to przegryzałam ją prawie godzinę. W poniedziałek ważenie, ciekawa jestem czy przez ten tydzień coś spadło. Chciałabym upiec sobie mięsko mielone ale nie wiem co do niego dodać, teraz mam 5 dni samych protein a samo mięsko i cebulka to trochę mało. Aaa co do nerwów to ja mam to samo co Wy, też chodzę i gryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Dominiko Antidol pomógł .? Co tutaj tak pusto .? Miłej i spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj niedziela -nudna leniwa niedziela :-) Ostatnio robiłam "Fasolkę po Bretońsku " z soi - bardzo dobre jedzonko tylko długo trzeba gotować soje . A wczoraj zrobiłam sernik ale chyba słodzik kijowy mam bo nie jest słodki ,a jak wlewałam do tortownicy to masa była słodka , wyparował czy co ?? Jakiego słodzika używacie do ciast ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Badania są anonimowe. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć udziału wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@wp.pl W tytule wpisz Dukan Kafeteria Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Naprawdę nie wiem co się tu dzieję??? Strasznie pusto ostatnio. Czyżby to przez zbliżające się święta, czasu nie macie moje panie? No bo chyba nikt nie zrezygnował z diety?! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dziś lece do pl wszystko gotowe walizki czekaja tylko jedzonko małego na droge i gotowe;) w pl chce trzymać diete przynajmniej bede się starać. na świeta robie dla siebie babke cytrynową, sernik, sałatke gyros, sledzie z ogórkiem, galaretke drobiowa, i jajak z sosem. sos zrobie z majonezem liht. wiem że napweno sie skusze na ciasto mojej koleżanki ale z umiarem;) u mnie waga na dzień dzisiejszy to 76,2 a startowałam z 82,2 czyli 6 kg. jestem przed okresem wiec waga nie spada tak szybko ale i tak jestem zadowolona;);) kochane jak bym nie zaglądła na forum przed swietami to zycze wam wszytskiego co najlepsze przedewszyustkm zdrowia i uporu w dążeniu do celu. wierze że nam sie uda zgubic te zbeden niechciane kg;) buziaki miłego dnia;*;*;* ps-Ola ja tez bede robić badania przywatnie bo po porodzie mam problemu z morfologią i zrobie te co Ty pisałaś. poza markerem, bo to miałam jak sie starałam o dzidziusia;) a i ja witaminy zaczełam brac najzwyklejsze z apteki taki kompleks od a do z. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* tak jak leciałam tak przyleciałam;) zaraz jade na zakupy, bo u mojej mamy w lodówce wszystko zakazane;) nic co dukanka mogła by jeść;) miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×