Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Kurcze Pola Ty masz juz 13 kg za sobą....ale Ci zazdroszcze.Na pewno jestes z siebie bardzo dumna co?Ja nigdy nie schudlam wiecej niz 8 czy 9kg juz nie pamietam, kurcze mam nadzieje ze ja tez wytrwam dwa miesiące na tej diecie, a potem stabilizacja oczywsicie bo inaczej efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Ci Polu zadroszczę tych kilogramów, u mnie ledwo 8 zeszło i to w ponad dwa miesiące, nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma czego zazdrosisc.. z jakiej wagi ja wyszlam? a z jakiej wy :) wiele wiele mniejszej :) bylam na wielu dietach chudlam pozniej jadlam normalnie i doprowadzialm sie do swinki 1 klasy niestey :( no ale pora na zmiany i mam nadzieje ze zgubie cala reszte kg do jesieni :) mi dieta dukana odpowiada. nie chodze glodna czy cos a mam nadzieje ze sie uda zbubic reszte. slyszlama ze oteby mielone nie sa zbyt pozytywne lepiej nie mielic traca wartosci :) ale dziekuje za gratulacje i zycze wam utraty :) ale nie za szybko zeby nie wrocilly :) wiem ze od tak nic nie ma tzreba czasu niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIOŁEK32 otreby kupiłam w jakis sklepie osiedlowym "Chata Polska " czy cos takiego , to chyba tez jakas siec sklepów , ale wydaje mi sie że te otręby sa nowością bo nigdy tej firmy nie spotkałam -dzisiaj kupiłam przenne -tez fajne bo zmielone . a zmielone otręby sa tak delikatne i puszyste ,w sobote muszę ciasto jakieś dobre zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobote staje na wagę, zobacze jak po 5 dniach przemiennych P/PW . Co do otrebów to w książce jest napisane że mielone otreby tracą właściwości odchudzające. Nie zmielone otręby mają większe szanse "wymieść" jelita. I nie wiem czy mielenie otrąb nie zkaloca ich finkcji jaką im Dukan w diecie przypisal.... Dlatego ja rzadko je mieliłam, czasami jak coś piekłam np. babke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jecie jogurty light owocowe?? Wcześniej ich nie jadłam... tylko ograniczałam się do waniliowych light. Dukan pisze, że można max. 2 dziennie ale w czasie PW.... ale ostrzega że czasem waga przez to przestaje spadać i wtedy trzeba odstawić. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja jem Jogobele owocowe ,różne smaki , ogólnie z jogurtami ma tak że czasem zjem nawet 2 dziennie(zawsze z otrębami ) ale bywa że po kilka dni po nie nie sięgam :-) Jem jogurty owocowe , jem mięsko wieprzowe i tez chudnę :-)mimo że niektórzy sugerują żę wieprzowiny nie można . Indyka i drobiowe mięsko tez jem , jedno co nie moge sie przełamać to do rybek ...jakoś mnie coś nie pociąga. :-) Ostatnio zabiegana jestem to chwilami nawet nie pamiętam że mam cos zjesc ,i co dziwne nawet mi sie nie chce jesc , gorzej w niedziele - wtedy leniuchuje i mam smaki :-) Kochane robiłyście może lazanie Dukanową ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś się zważyłam i jestem mile zaskoczona, bo waga spadła więcej niż przypuszczałam:) Wczoraj pierwszy raz od ponad pięciu lat poszłam pobiegać, oczywiście z koleżanką, żeby mieć lepszą motywację:) Byłam pewna, że nie przebiegnę kilometra, a udało się cztery!!! A co najdziwniejsze, dziś wstałam i nie czuję, żadnych skutków ubocznych, typu zakwasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA D. ja przepisy ściągam z http://dukan.blox.pl/html . Na parwde smacznie wychodzą :) , ryby uwielbiam, szczególnie wędzone. Wiepszowiny nie jem, ale wołowine (rzadko) owszem , głównie indyk, kurczak. Jutro steje na wagę , chyba coś mi ubyło :) , ale oj brak mi teraz takiego zapału jak wcześniej, oj brak .... Ale musze się trzymać ... nagroda będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setja ja jadam czasami jogurty owocowe nie zauwazylam ze nagle waga mowi STOP ;p fiołek moje gratulacje :P co do wagi i biegania ja dzis zrobilam tyle km ze az boje sie myslec jak wstane jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Nareszcie sobota, można odpocząć. Właśnie skończyłam sprzątać i jem śniadanko :) Kurczak wędzony, kapustka kiszona,papryka i kefirek :) A Wy jak spędzacie sobotę ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja bylam na zakupkach pozniej robilam rogale ale dla innych domownikow ;p i ciaagle dzis grzmialo:-) i stracilam humor przez plec przeciwka a grrrr. aa co tu taka cisza cwiczycie czy co robicie babeczki?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* ja od 3 tyg nie ćwicze, nie mam czasu a jak juz go mam to ide spać;) dzis tyg spr wagi i jest juz 74,5;) a myślałam że przez rurki z kremem waga bedzie wieksza. jestem przed okresem i mam strasznie zachcianki cały czas cos jem nie dozwolonego w diecie. juz nie mam tych zawrotów głowy, nie wiem od czego to było, zaczełam pic wiecej wody i biore codziennie po tabletce potasu i żelaza do tego jem jakiegos owoca dziennie. wiec moja dieta to dukan po mojemu;) dobrej nocy;* ps;co jutro na obiad robicie?? nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaganiaanaa jestes:-) jaa mam dni p... wiwc niestety bede musiala bez warzywek nie wiem pewnie jakies kluseczki zrobie z twarogu kopytka czy cos:-) no to Dukan po Twojemu.:-) mi tez brakuje owocow ale niestety ni bd eksperymentpwac dzis po 5 dniach pw wiwcej o 0,2kg maaaaasakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mnie też tu długo nie było, neta nie miałam . Waga od swiąt stoi w miejscu ale psychicznie jest ok :) Dzisiaj bylismy z Adrianem cały dzień na basenie i przy okazji w saunie :) Adi od początku schudł 8 kg ja jak na razie 4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co sie z nimi dzieje. dziewczyny wracac i tlumCzyc sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) mam taki sajgon teraz w pracy że nawet nie mam czasu tu zajrzeć. Najgorsze to, że od wczoraj nie mam się już gdzie ważyć... a co tam u Was..jak sobie radzicie?? Moja waga stoi ja wół i nie chce się w ogóle ruszyć, nie wiem czemu tak się dzieję. Do końca miesiąca jeszcze wytrzymam a później utrwalanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko ostatnie 2 kg są najgorsze do zrzucenia więc nie zniechęcaj się tylko. Jestem pewna, że dasz rade :) Ja to mam wage przy łóżku i waże się codziennie a nie powinnam . Więc może lepiej, że nie masz tej wagi bo jak kupisz to bedziesz miała miłą niespodziankę w postaci -2kg .? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ta cisza to chyba wina ładnej pogody? :) W końcu przyszła wiosna, więc żal nie korzystać:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki !!! To prawda wiosna w pełni i wszyscy w biegu :-) Ja sledze nasze forum ale nie mam czasu ostatnio pisanie - biegam po urzędach , załatwiam wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania , ostatnio duzo stresu miałam i mało jadłam - ale wcale duzo i na wadze nie spadło , nie było białka a wiec nie było spalania tłuszczu , raptem -0,5 kg , ale i tak dumna jestem z siebie że trwam na dieciei stała sie moim nawykiem , waga spada powoli ale spada w dół i to jest ważne ! To jednak prawda do wszystkiego w zyciu można przywyknąć:-) :-) Dzisiaj na obiadek mam pyszną pomidorową z "lanymi kluskami " proteinowymi , a w pracy odgrzeje w mikrofali 2 naleśniki ktore zostały mi od wczoraj , wczoraj miałam gosci kiedy robiłam te naleśniczki i nikt nie mógł uwierzyc że to naleśniki bez mąki :-) Lazani jeszcze nie robiłam bo nie miałam czasu , dzisiaj wieczorem na jutro muszę jakiegoś mięcha upichcic , moze roladki . Kurcze muszę stwierdzić że aby urozmaicić tą diete to trzeba sporo gotowac - jeszcze nigdy tyle w kuchni czasu nie spędzałam co na tej diecie , ale sa plusy bo moja połowa mi pomaga często gotowac i to przyjemnie tak razem pichcić mimo ze sprzątanie po nim pochłania mi wiecej czasu niz gotowanie :-) Fajnie mieć wspólne cele ,to bardzo motywuje . Cieszy mnie tez strasznie ze nadal sie odchudzacie i jesteśmy na tym forum wszystkie :-) Do lata to my będziemy jak modelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaak modelki i wsztystkie wystapimy w top model ha:-) tyko jaa to w nast edycji.. robilyscie badania przed dieta? mi ost robi sie slabo i zaastaanaaawiaam sie ... czy nie zrobic podstawowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, powinnam od Was dostac porządnego kopniaka w tyłek :( wczoraj już przeszłam samą siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Dominiko a przyznaj sie czego zakazanego najadłaś sie ?? kanpeczki ? schabowy w panierce ? czy ciacho jakieś ? :-) życzę wszystkim miłego dnia ! W Wrocławiu na razie słoneczko za chmurką ale mam nadzieje ze sie pokaże niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu normalnie wczoraj rzuciłam się na jedzenie, co prawda nie na aż takie zakazane ale zjadłam pół czekolady łacznie przez cały dzień niby ale zawsze... do tego smażyłam wczoraj mężowi pieczarki do farszu do krokietów i połowe jego wyjadłam...a były ona smażone na oleju. Zmienił mi się teraz charakter pracy i niestety tu mnie cały czas kuszą czymś słodkim, a że nia mam jak dawniej możliwości jeśc kiedy chce to od 8-13 nie wytrzymuje bez jedzenia i podjadam coś słodkiego.Wczoraj też zjadłam kilka śliwek suszonych...ojj zła jestem na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy no to powiem CI jedno ZASZALALAS.... i to na maxa. a juz swoj cel osiagnelas czy brakuje 2 kg ?:) mam nadzieje ze nie wzrosnie CI waga:) jakims cudem. a nie mozesz podjadac cos nie slodxkiego? ja w piatek staje na wage jak sie nie zmieni to bede zla jak wilk! czemu ode mnie te kg tak wolno uciekaja? u mnie pogoda do d*** leje ze hoho i po moich kijach bede musiala jakies cwiczenia ogarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×