Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Ja też codziennie po południu piję kubek zielonej herbaty. Na początku bardzo mi nie smakowała ale już się przyzwyczaiłam i jest ok:) Za to herbatę miętową to mogę litrami pić i to codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie z herbatka:-) i wrocilam ze spacerku 1.5 odz z kijami mam nadzieje ze we wtorek wagaa pokaze cos innego:-) zaraz zjem moze jourt kawowy :-) a wam jak mija niedzielka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny;* ja pije dziennie coś z 5 kupków melisy smakowej a zielonej nie cierpie;) a wiec do poniedziąłku wielkanocnego wszystko jadałam co dozwolone na dukanie ale po świetach to pizza to piwko tak przez trzy dni. przez okres 2 tyg na wadze mniej 0,7kg. start 82,2 teraz 75,5. z was wszystkich waga leci mi dośc wolno, wam tak jakoś szybko;) robiłąm sobie badania bo też myślałam że mam niski cukier bo ciągle chodze śpiąca i kreci mi się w głowie a okazało się że cukier za wysoki norma do 6,1 a ja mam 6,2. nie wiem czemu tak, nie miałam czasu iśc juz do lekarz zapytać ale jak bede na wakacjach to spr cukier i musze odwiedzic mojego rodzinnego. i mam za mało żelaza i potasu. ale kupiłam tabletki i juz biore tak z 5 dni. wy tez tak macie że kreci się wam w głowie?? może byc dlatego że mało piłam?? bo piłam mało bo brak czasu, ale teraz wszystko wróci do normy i dwie litry obowiązkowo. w pl jak ktoś zapytał jaką diete mam to każdy że dukana jest strasznie zła że szkodzi na zdrowi i takie tam. nawet pielegniarka która mi wydawałą wyniki badan powiedział dziecko czy ty wiesz jak sobie szkodzisz?? sama juz nie wiem ale tak jak pisałyści że każda dieta jest nie zdrowa. miłego wieczorku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kazda wada ma zalety jak i wagi :) chyba mi tez bardzo wolno leci ale nie ma czym sie przejmowac wolniej wroci najwyzej hehe :P no to musisz sie badac teraz jesli kiepsko wyszly badania zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia: Ja też od czasu do czasu mam zawroty głowy a wyniki badań mam bardzo dobre więc nie wiem od czego, U mnie to może być też stres. Ja na tej diecie ogólnie czuję się bardzo dobrze, za to np moja mama musiała po dwóch tygodniach ją zakończyć bo czuła się fatalnie a jadłyśmy to samo. Więc na to wychodzi że nie jest dla każdego. Tylko wkurza mnie jak wszyscy dookoła się wymądrzają a najbardziej ci którzy z tą dietą nie mają nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi sie wydaje że powodem złego samopoczucia może byc zmiana pory roku , i brak węglowodanów w diecie , w naszej diecie jest ich bardzooo mało ,a to przecież z węglowodanów organizm najchętniej czerpie energię. Bez odpowiedniej ilości tej energii wykluczony jest jakikolwiek wysiłek. Najprościej rzecz ujmując ilość energii w organizmie jest wprost proporcjonalna do ilości spożywanych węglowodanów. Mimo wszystko wole taką dietę i ładnie schudnoc , bo jak sie jest grubym to tez sie energii nie ma - wiec nie wiadomo co gorsze ? :-) Na kolacje dzisiaj zrobiłam naleśniki z serem na słodko- PYCHOTA !!! a mój narzeczony robił na słono z piersią z kurczaka,pomidorem , czosnkiem, kukurydzą ,przyprawami i sosem jogurtowym :-) też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko Wlewam mleko do wysokiego pojemnika tak z 3 szklanki , do tego 3 jaja w calosci , z 8 słodzików rozpuszczę w 3 łyzkach ciepłej wody i dodaje do tego płaską łyżeczke proszku do pieczenia ,zapach waniliowy i wsypuje z 2 szklanki mozeiny (skrobi kukurydzianej ) +łyzke oleju lub oliwy ( w najnowszej ksiazce Dukan dopuszcza łyżeczkę oliwy dziennie ) miksuje wszystko 3 minuty ciasto jest bardzo rzadkie ale nie przejmuj sie tym , na czarnej patelni teflonowej mocno rozgrzanej , skrapiam Parafiną i wlewam nie dużą chochle nie tego "ciasta" rozlewam na cienkiego naleśnika ,i na małym ogniu jak normalne naleśniki Masa serowa : ser chudy + jogurt gesty + kropla olejku pomarańczowego + słodzik w proszku = PYCHOTKA Dla mnie te naleśniki smakują jak zwykłe z mąką , naprawdę dobre jedzenie :-)jesli ktoś lubi pojeść na słodko. Leże w łozku ale jestem tak najedzona tymi naleśnikami moimi :-) Az mi miło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersje naleśników na słono robił mój mężczyzna - smakowały troche jak nadziewana tortilla :-) te same skłądniki na ciasto tylko bez zapachow i słodzika ,zamiast tego sół ,pieprz ,pieprz ziołowy . Nadzienie : piers z kurczaka drobniutko pokrojona usmażona z przyprawami do kurczaka i gyrosa ,po usmażeniu wymieszał z kukurydzą , pomidor w kosteczki bez ziaren , ząbek czosnku,2-3 jogurtu greckiego odtłuszczonego , przyprawy , nadział naleśnika tym i zawinął jak tortille a zeby sie nie wysypywało to zwinoł w foilie aluminiową - farsz był dosc ostry . Ten nalesnik jest megaaa sycący , zjadłam tylko jednego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ParaKurka
Witam! Ja jutro startuje z dieta ale nie dukana,wiec nie wiem czy pasuje do tego topic-u :( stawiam sobie cel : 10kg do polowy maja, obecnie waze 76kg przy wzroscie 1.62 :(( Zainwestowalam w hula hop 1.7kg z masazem... Ponoc mozna na nim ostro zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... Co za pogoda, cały weekend świeciło słońce a dzis wstałam i śnieg sypie i to ostro. Okropne. U was też?? Dodam, że jestem z Malborka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołku u mnie padało cały zeszły tydzień za to dziś piękne słoneczko świeci jak i przez cały weekend :) aż humor lepszy. Dziś postanowiłam się troszkę przegłodzić, zjem tylko serek wiejski, dwa jogurtu i wypiję kefirek. Chyba bardzo tego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicach stolicy piekne slonce :P az chce sie chodzic na dworek :) mika nagrzeszylas ze potrzebujesz sie glodzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś z Dukanem startuje po raz drugi ... wiem, że będzie cięzko bo po pierwszym razie mam dosyć dni białkowych.... Tym bardziej, że wczesniej jak synek był mniejszy miałam więcej czasu na przygotowanie bardziej "wykwintnych" dań. Teraz 3 latek więc bryka jak szalony. Dodam, że dwa lata temu z wagi po ciązy 86 kg schudłam do 59 kg :) waga którą utrzymywałam przez okres 1 rok po dukanie to ok. 62,5 kg. Teraz mam ich już więcej bo 68 :/.... Mam 165cm wzrostu, 29 lat i planuje schudnac do 58 kg. Wczesniej odchudzanie w systemie 5/5 teraz 1/1 bo wieczorami ćwiczenia z Ewą Chodakowską - 3 razy w tyg. i 3 razy w tygodniu jogging ( nareszcie cieplej :) ) . Dziś jestem po śniadaniu : zwykła na szybko jajecznica, potem pierś z grilla w ziołach, i sos czosnkowy .... oj ciężko.... wracaja wspomnienia :) . Najgorszy jest start. Ale dwa lata temu dałam rade bez żadnych wpadek :) przetrwałam święta, sylwester,i wiele innych imprez jakie mnie napotkały, majówka, wakacje... Wczesniej było jakoś więcej motywacji bo waga 86 kg bardzo mi przeszkadzała. Przed ciążą ważyłam 65-74 kg - wiecznei na dietach od poniedziałku. Chudniecia, efekty jojo itd.... Z Dukanem tylko schudłam na prawde i dotrwałam do fazy 3 , niestety już 4 się nie trzymałam. Trochę się rozpisałam... :) pozdrawiam was serdecznei bede zaglądała - może z Wami uda mi się przez to przejść mniej boleśnie :) Miłego dnia dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setja a czemu wrocily kg? rozumiem ktoras faza sie ominela czy normalnie zaczelas jesc? wynik poprzedni swietny! moje gratulacje i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kg bezlitośnie wróciły z mojej winy, zaczęłam sobie pozwalać na wszystko - a to nie jest normalne jedzenie. Ja musze jeść z głową, ogólnie mam kiepską przemianę materii... Dodatkowo zamienilam chodzenie na samochód... Dziś za mną pierwszy dzień, nawet go jakoś przetrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień już zastój, waga ani drgnie-na szczęście w żadną strone:/ To nie pierwszy taki mój zastój więc już tak tego nie przeżywam:) Waga ruszy pewnie jutro. Dziś obudziło mnie piękne słoneczko, więc i nastrój lepszy:) Pozdrawiam Laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis bez sloneczka ale waga ruszyla ;p w koncu 8 z przodu !!! :-) :-) :-) :-) :-) szkoda ze 9 z tylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja mam dzis mega doła :( jeszcze kilka dni temu było 70 kg a dziś stanęłam na wadze i jest 71 :( :( kurcze nie wiem czemu, może przez to że @ jeszcze nie dostałam ? :( Ojj zła jestem...wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polunia12
Hej dziewczyny.To juz trzeci topik ktory zaczepiam na temat Dukana.W pierwszym dziewczyny jakos nie byly przyjazne, a w drugim nikt sie nie odezwal....Teraz zajrzalam tutaj i jak pozwolicie zostane na dluzej. Dzis mam drugi dzien 1 fazy Dukana. Wczoraj na wadze 73,5kg, dzis 72kg :) A wczoraj zjadlam naprawde duzo, nawet nie czulam głodu jak to przy dietach bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Polunia :) miło że się przyłączyłaś, skad jesteś i ile masz lat ?? Gratulacje z utraty pierwszego kilograma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mika:-) Jestem z Poznania i mam 29 lat. Mam tez trojkę dzieci:-) Córkę 9 lat, syna 8lat i najmłodszy synek 2,5roku:-) Jestem niepracującą mamą, chociaz mam nadzieje że po wakacjach jak najmlodszy pojdzie do przedszkola to i ja pojde do pracy.... Aha zapomnialam w stopce dodac mam 164cm wzrostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że mimo dzieci dasz radę wytrwać razem z nami :) Co Cię skłoniło akurat do tej diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa Dukanke:-) mika spokojnie to moze byc mozliwe ze przez to wiec woda odejdzie a z nia kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Robilam juz te diete kiedys przed ostatnia ciążą czyli ponad 3 lata temu i schudlam wtedy jakos ok 10kg i teraz chce wrocic do tej wagi sprzed ostatniej ciąży czyli 59kg.W ostatniej ciąży bardzo duzo przytylam 30kg, co sama mnie zaskoczylo, bo w dwoch poprzednich tylko przytylam w granicach 10-13kg....no i niestety po ciazy nie wrocilam do pracy wiec zasiedzialam sie w domu i sa takie efekty ze waze 73,5kg(72kg od dzis:D). Jestem mocno zdeterminowana, bo juz mam dosc mojego wyglądu i rozmiaru 42-44....Pozdrawiam Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam za Ciebie kciuki :)\Napisz może co wczoraj jadłas że tak Ci szybko ubyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×