Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek323232

08.02.2013 zaczynam dietę, szukam chętnych od 18 do 25 lat.ZAPRASZAM!

Polecane posty

Gość motylek323232

Witam forumowiczki.Mam 20 lat ważę 72 kg, mam 168cm wzrostu szukam osób chętnych do odchudzania, nieważne jakimi metodami.JA OSOBIŚCIE CHCĘ ZRZUCIĆ 15 KG w przeciągu góra 2 msc. Bardzo potrzebuję wsparcia bo sama nie dam rady.Przed ciążą ważyłam 57kg i właśnie do tej wagi chcę wrócić. Przyłączajcie się, róbcie wpisy co zjadłyście, ile zrzuciłyście kg, jakie macie motywacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj motylku;) Ja co prawda juz sie odchudzam ale moge Cie powspierac;) ja mam mz+h rowerku lub cwiczen. Powoli waga leci,ale sa i gorsze dni;) Mam dzieciaczka?ja tez;D chlopca 9msc a Ty?;) ja przed ciaza wazylam 75 ale teraz chcialabym jeszcze mniej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
to super ze znalazl sie ktos by mnie wspierac.ja mam synka 11 msc.jestem po cc wogole tragicznie wygladam ale od dzis wzielam sie za siebie i zdaje sobie sprawe ze schudnac 15 kg w dwa msc jest niezdrowe ale chce zaryzykowac.zjadlam dzis 3 kanapki na sniadanie i pozniej na kolacje o 17 jajko garstke blonnika plus ciagle pije wode i zielona herbate.cwczlam 30min na orbitreku plus 40brzuszkow bo na tyle malymi pozwolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak dobrze,ze chociaz tyle cwiczysz;) To prawda 15 kg w 2 miesiace to realne ale przy mega zacisnietym pasu i ostrych cwiczeniach..wazysz mniej niz ja,wiec napewno lepiej wygladasz;p ja rodzilam sn ale brzuch tez mam tragiczny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
7 marca moj synek konczy i chcialabym by moja waga spadla i rodzina to zauwazyla bo moja mama jest najgorsza zawsze jak sie widzimy to pyta czy mniej jem i czy wogole robie cos zeby schudnac.to mnie denerwuje a z drugiej strony jakos tak smutno na sercu dlatego chce jej udowodnic ze moge wziasc sie w garsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
7 marca moj synek konczy roczek bo nie dopisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
7 marca moj synek konczy roczek bo nie dopisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Ja też sie wzięłam za siebie. Ale ja po prostu mniej jem. Moja córka ma 2 lata na poczatku roku ważyłam 70,5 kg a teraz 67,5 mam 167 cm wzrostu. Ćwiczenia idą mi bardzo ciężko ale zrobie jakieś 50 brzuszków i coś tam jeszcze. Przed ciążą ważyłam 56kg ale teraz chciałabym chociaż 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
ewelcia7821 super ze kolejna osoba sie dalaczyla do forum.wzrost mamy prawie identyczny tylko ty chudsza jestes.moze napisze moj jadlospis...dzis na sniadanie 2 kanapki na waflu ryzowym z chuda wedlina ogorkiem i pomidorem plus szklanka mleka sojowego.na obiad zjadlam mala misecZke kapusniaku.od rana wypilam litr wody.zrobilam 40 brzuszkow plus wieczorem planuje orbitreka.dzieki temu ze jestescie jak narazie dobrze sie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaki
hej dziewczyny! i ja sie dolaczam do Was. mialam byc na kopenhaskiej, ale niestety po 3 dniach zrezygnowalam: dorwalo mnie przeziebiebni i czulam sie tragicznie! chyba juz jestem za stara na tak radykalne diety. :) teraz 2 dzien jem mniej, od kilku lat regularnie chodze na aerobik i jezdze na rowerze, takze zobaczymy. jakies efekty powinny byc. Co do diety - licze kalorie strajac sie nie przekroczyc 1500, ale wczoraj zjadlam chyba 1000, dzis 1200 w planie, zobaczymy jak wyjdzie. napisze wieczorem. jadlospis na dzis: 1 sniadanie: 150 ml mleka 1.5% +5 lyzek bran flakes + lyzeczka suszonej zurawiny i 1/2 lyzeczki pestek slonecznika, II sniadanie: pomarancza, obiad: pieczona ryba (dorata) + 2 lyzki salatki z gotowanych brokulow i 2 lyzki pomidorow. w planach jest jeszcze podwieczorek: jogurt naturalny+ lyzka miodu i 1 lyzka otrab pszannych, kolacja: greckie dako (pol): taki razowy sychar, na to 1 pomidor starty, 1 lyzka oliwy, posypuje sie to feta (u mnie odrobinka), do tego sol, oregano. co Wy na to? ja generalnie planuje odchudzac sie dlugo, kombinuje z dietami od dietetyczki (dla mojej szwagierki) + od naszej instruktorki aerobiku. w jadlospisie tej drugiejh oprocz 2 litrow wody jest jeszcze 1 litr zielonej herbarty do polusnia, ja juz wypilam, jestem akurat na 2 litrze:) ciekawe, czy mozna pic az tyle zielonej herbaty (2 litry dziennie), ale ja ja uwielbiam! z cwiczen - z racji przeziebienia dzis pozostane przy sprzataniu domu, a od poniedzialku znow codziennie fitness. powodzenia nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
witaj monikaki :)powiedz ile wazysz jaki jest twoj wzrost ile chcesz zrzucic jakie masz motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.dziewczyny ja tez po.ciazy przytylam.przed wazylam 54 kg. po 70 :-\ odchudzam.sie juz poraz drugi.w zeszlym.roku przerwalam.z osobistych powodow :-( obecnie waze 63 przy 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
witaj clarice0612;) jaki masz pomysl na odchudznie jak wczesnie udalo ci sie schudnac i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ostatno.miesiac schudlam 5 kilo . moj.cel.to.55 do kwietnia i dalej do lipca do 50 . licze kalorie ok 1000 dziennie staram sie ograniczac weglowodany. calkiem skreslilam czipsy czekolade . ze slodkivh.rzeczy jem tylko jogurty i owoce. po 18 nic. pare dni w tyg. cwicze zumbe. to wszystko. ...a moim najwiekszym kopniakiem bylo jak zobaczylam sie na zdjeciu z wesela kuzynki...tragedia .. i teraz czesto.patrze na to zdj bo.wiem ze tak niechce juz nigdy wiecej.wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
ja jem dwa gora trzy posilki dziennie,robie brzuszki,3 lub 4 razy w tygodniu orbitrek po 30 lub 40 min.ostatni posilek o 17 do tego duzo wody i zielonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem 3 posiłki dziennie ostatni o 18 bo ide spac ok 22-23. Dziś zgrzeszyłam bo zjadłam drożdżówkę. Na śniadanie jem owsiankę obiad taki jak wszyscy ale w mniejszej ilości, kolacja to 2 kanapki z chudą wędliną i pomidorkiem czy ogórkiem, staram sie pić dziennie 2 litry wody Mi się tak nie spieszy poprostu latem u stroju kąpielowym nie chcę wyglądać tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
A mogę się przyłączyć? mam 33 lata. Mam 163 cm i aktualnie 57.5 kg, do zrzucenia 5-6 kg. Tak mnie wkurzają te kg, ze szok, zawsze ważyłam 50 kg, kiedys przytylam 20 kg i 21 schudlam potem bo faje rzucilam. Teraz tak: piję zioła na spalanie, jem morwę biała, musze kupić CLA i jezdzę na rowerku. Chcialabym schudnąć tak w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
Aha i robię masę ćwiczeń tak przez 30 min i staram się nie jeść ani grama -po 18 i z tym mi idzie najciężej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
a ja dzis 40 min na orbitreku;)teraz leze z synkiem i popijam zielona herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb na noc to samobujstwo dla diety.. Motylku a jaki masz orbitrek bo ja chce kupic i nie chce takiego ktory bedzie mi skrzypil czy glosno chodzil jak moj rower treningowy;/ mozesz dac linka z tym jaki masz?jak sie sprawuje itp?;) Ja po spacerku z malym..zimniutko ;p na sniadanie zjadlam salatke i kawusie. Na drugie zjem pomarancze. A jak wam idzie? Piszcie piszcie kochane bo topik upada;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chleb na kolacje to niekoniecznie samobojstwo ja jem chleb bialkowy ktory niema prawie wcale wegli.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem przewaznie na sniadanie jogurt activia .obiad zupka , ryba, sledz, lub salatka , piers z kurczaka itp kolacja jajko lub chleb z chuda wedlina . do tego biore chrom bo bardzo mi pomaga na lakomstwo na slodycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na śniadanie zjadłam 2 jajka na miękko i kromkę chleba z pomidorem i ogórkiem. Dziś niedziela więc obiadek bedzie nieco lepszy no i pozwolę sobie na kawałek ciasta. Jak juz pisałam mi sie nie śpieszy, w weekend pozwalam sobie na kawałek ciasta i dobry obiadek. Nie potrafię wytrzymać tak długo bez jakiegoś grzeszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbomaniaczka
MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Polecam Yerba Mate, która pomogła mi zapanować nad apetytem i wreszcie jem tyle, ile potrzebuje mój organizm, a nie tyle, ile łakną moje zachcianki :) Yerba : -hamuje apetyt, -daje uczucie sytości w żołądku, -przyspiesza przemianę materii -oczyszcza z toksyn -ma mnóstwo witamin (włosy, cera, skóra i paznokcie bedą wdzięczne za taki zestaw;) -pobudza lepiej niż kawa (idealna do nauki!) -i wiele wiele innych ...(możecie o tym poczytać na blogu-link niżej) Pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/ lub FB: http://www.facebook.com/yerbomania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slimka33
Ja dzis dużo ćwiczyłam, zjadłam:Rano banana, potem ok. 13 pół suchej bułki, zupę pomidorową FIT ( z torebki), całą czerwona paprykę.KOło 15tej dwie narchewki i pół poamarańcza. O 17 kromkę świeżuchnego chleba. Wypiłam dwie herbaty Slim Figura spalanie. Jestem głodna, przyznaję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek323232
ja zjadlam na sniadanie bulke z ziarnami dyni i plasterkiem sera.na obiad gotowany kalafior i gotowana piers z kurczaka plus duuuzo zielonej herbaty.kolacji dzis nie jadlam.dzis tylko 50 brzuszkow...orbiego pozyczylam od tesciowe dosc glosno skrzypi ale da sie cwiczyc;) wiec raczej ci go nie polece...ale jak naprawie komputer tomoge wyslac zdj.narazie pisze z tel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok motylku;) Dziewczyny,jezeli nie mozecie obejsc sie bez chleba to jedzcie go ale rano.. wtedy macie caly dzien by go spalic po 17 jednak ciezko organizm go strawia. I najlepiej razowy. 3 posilki na dzien to tez za malo,co najmniej 4-5. Mniej a czesciej.. Takie male rady;p Ja rano zjadlam salatki troche, potem pomarancze, potem musli, kapusniaku troche, serek wiejski +otrebow i musli troche zmieszane. i 40 minut rowerkiem i 20 cwiczen +abs brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na sniadanko bułka z ziarnami i serkiem plus zielona herbata, na obiad jeszcze nie wiem co...maz rano powiedzial mi ze moja pupa i brzuch wydaja sie mniejsze:) ale narazie się nie waze, bo postanowilam ze bede to robic w kazdy piatek rano wiec czekam do piatku :) oby waga wskazala mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad była miseczka zupy ryżowej plus zielona herbata ;) a jak tam u was dziewczyny? co dziś miałyście na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelissa
Zerknij na http://toster.pl może znajdziesz kogoś tam temat ochudzania też jest bardzio na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×