Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Witam, ja wczoraj pełen luz miałam, byłam tylko na spacerze. Gorzej z moim jadłospisem ostatnio przed okresem sporo podjadałam cały tydzień zachcianek, wczoraj piwko plus chipsy trochę ciastek ehh ale będę się musiała a tym tygodniu namęczyć żeby waga wróciła do normy chociaż nie mam pojęcia ile teraz ważę ;) ale czuję się jakaś wzdęta i pełna, zważę się i zmierzę w środę to wszystko będzie jasne. No nic jeszcze dzisiaj dzień na lenistwo a od jutra wycisk :) zaczynam też łykać Glukozamine na poprawę kondycji stawów bo kolana co jakiś czas mnie bolą może taka kuracja dwu miesięczna tabletkami pomoże, do tego magnez z potasem bo czuję że mi brakuje. Dlaczego się odchudzam?? Właściwie to teraz mogę powiedzieć że chcę utrzymać wagę bo schudłam tyle ile chciałam ale jeszcze chciałabym nieco zmniejszyć obwody najbardziej na brzuchu i ogólnie poprawić wygląd ciała po odchudzaniu i ciąży. To co do tej pory zdziałały ćwiczenia bardzo mnie motywuje. Lato tuż tuż więc to chyba wystarczający powód do tego by o siebie zadbać :) a zimą mało ruchu więcej się chce jeść to idealny czas na ćwiczenia w domu i nie ma nudy. Malena ja od ćwiczeń z hantelkami mam już nawet nieco umięśnione ramiona bardzo mi się to podoba i nic nie wisi :) O jakiej diecie piszesz? Mania ja zwykle jak zaczynałam nowy trening to od razu zakwasy ale ćwiczyłam mimo wszystko i przechodziły po 2-3 dniach ale można też zrobić przerwę jak bardzo boli. Joga z Jillian tez mnie nie zachwyciła a tą Zumbe na YT już kiedyś oglądałam facet śmieszny ale kiedyś spróbuję poszaleć bo fajna sprawa. Gratuluję spadku wagi, skoro waga spada znaczy że obwody też więc może zmierz się za dwa tygodnie po co czekać aż miesiąc. Ja na początku ćwiczyłam co drugi dzień potem co trzy dni robiłam jeden dzień przerwy a potem mnie poniosło i nie robiłam przerw, teraz robię 5 dni ćwiczeń 2 dni przerwy tak mi najbardziej pasuje, ty rób tyle przerw ile potrzebujesz byle ten jeden dzień w tygodniu chociaż odpoczywać :) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej dziewczyny :) 12 dzien cwiczen z Mel zaliczony - ide sie zmierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Wymiary bez zmian, ale to dopiero poczatek, czuje ze miesnie pracuja wiec efekty powinny byc wkrotce. Oliwka, ta dieta polega na ograniczaniu wegli przez 5 lub 6 dni w granicach 20-40 na dzien, nastepnie robisz 1 lub 2 dni ladowania wegli. Jest super na przedokresowe zachcianki, bo reguluje poziom cukru we krwi- mnie wrecz uspokaja i czasem specjalnie ja robie przed okresem. Jesli nie chcesz zrzucac tluszczu to mozesz na niej duzo kalorii jesc, nie tyjac. Mi wychodzilo okolo 1500 i gubilam brzuch zawsze na niej. Tu masz opis co jesc - http://hafsa.republika.pl/diety/faza_poczatkowa.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Dodam jeszcze ,ze absolutnie nie chodzilam na niej glodna- i gdyby takiej diety nie bylo, mialabym straszny problem zeby zrzucic po ciazy 6 kg, normalnymi ograniczeniami mi nie szlo.. Na zachete przykladowe potrawy : -smazony camembert w sezamie - salatka z tunczykiem i majonezem - karkoweczka pieczona z kapusta - pasta z jajek z majonezem - salatka cesarska (bez grzanek) chyba zrobie za tydzien bo [rzed okresem bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1358
zastanawiam się nad ćwiczeniami Jillian Michaels możesz coś więcej powiedzieć, no i oczywiscie jakie efekty? http://stylowi.pl - Dziel się swoim światem i stylem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dieta mi przypomina South Beach tam też wszystko z niskim indeksem z różnymi ograniczeniami w jadłospisie i do tego nie chodzi się głodnym, ograniczenie węgli zawsze działa jak chce się zrzucić wagę ;) ja nie planuję puki co diet tak pytałam z ciekawości ;) U mnie z zachciankami przed okresem jest jakaś masakra, albo mnie ciągnie do słodkiego głównie czekolady albo słonego mam ochotę dosłownie na wszytko a to frytki a to po prostu rybę z warzywami ale to normalne przed okresem i większość z nas tak ma. Ja dzisiaj robię obiad i wskakuję pod kocyk po południu, może zrobię maseczkę z kawy na brzuch i zawinę folią przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. NMTZ zaliczone :-) po południu jeszcze orbitrek z jakąś godzinkę. za to wczoraj miałam wolne :-) przynajmniej od cwiczeń, choć gdybym się tak naliczyła ile wczoraj kalorii zrzuciłam przy normalnych czynnościach (pucowanie domku na błysk, odśnieżanie, maszerowanie z dwójką dzieci trzy razy góra dół czwarte piętro, zakupy z dziećmi ;-)) to chyba spaliłam więcej niż podczas godzinnego treningu :-)hehe dlaczego się odchudzam? hmmm 1. bo lepiej czuję się w ładnym, zadbanym, jędrnym ciele 2. bo dzieki cwiczeniom walczę ze stanami depresyjnymi 3. bo chce, żeby mój M padł z wrażenia jak mnie zobaczy za miesiąc :-P 4. bo lubię jak mi mówią: "masz dwojkę dzieci,a wogóle nie wyglądasz jak mama dwójki" :-) heheh tyle, tak po krótce. oczywiście, wiem,że zdania nie zaczyna się od "bo ... :-) Olivka ja bardziej mam problem z nadmiarem chęci na te treningi :-P ale żeby mięśnie trochę odpoczęły to muszę troszkę pozamieniać treningi bo po NMTZ naprawdę czuć mięśnie wszystkie :-) miłego dnia. ja dzisiaj do teściów na obiadek. I jak tu teściowej wytłumaczyć, ze musze mniej jeść? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę sie teraz 1 marca... no zobaczymy ;-) a tę dietę zamierzam wprowadzić w zycie, tylko jeszce troszke o niej poczytam coby dobrze wiedzieć co jeść a czego nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena ***
hej cwiczace :) Ja juz po spacerze w lesie, 45 min intenywnego ruchu, dodalam ruchy z cardio Tracy podczas spaceru, fajnei bylo. Postanowilam jako dodatkowa motywacje zapisywac sobie ile codziennie cwicze. Olivka, ja niecierpie tych zachcianek, czasem czuje ,ze juz brzuch pelny ale hormony mnie dalej zmuszaja zeby cos schrupac... Jak bylam na dodatek nerwowa przed okresem to bralam takie ziolowe tabletki- castagnatum czy jakos, super usuwaja to napiecie (PMS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dzisiaj wiosenna pogoda słoneczko więc pewnie pójdę na spacer :) wczoraj zrobiłam peeling: 4 łyżki fusów, 1 łyżka oliwki, 2 łyżki żelu pod prysznic, wystarczyło na całe ciało tylko na biust nie dawałam, polecam! mam skórę super gładką i miękką :) będę robić taki peeling 1-2 razy w tygodniu efekty naprawdę świetne, dodam do tego jakąś maseczkę na brzuch pod folię raz w tygodniu. Dzisiaj ćwiczę z Jillian NMTZ prawie 60min już się nie mogę doczekać bo strasznie się obijałam w weekend :) Kapijonka gdzieś czytałam żeby nie ćwiczyć codziennie NMTZ tylko na zmianę z czymś innym, ja planuję ćwiczyć NMTZ na przemian z Killer Buns&Thigs też z Jillian nie znudzi mi się szybko jak będę w tygodniu robić 2 różne treningi. Malena dobry pomysł z tym zapisywaniem, ja mam zeszycik od początku i zapisuję co ćwiczyłam i ile mi spadło, potem mogę sobie sprawdzić efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej dziewczyny :) Po 12 dniach z Mel B mam 98 w biodrach- hurra! A bylo miedzy 99 a 100. Jeszcze troche i bedzie 97 :) wow. Biorac pod uwage ze chce zejsc do 96-97 to niewiele mi zostalo. liwka , a ty jak co drugi dzien cwiczylas to jak z efektami bylo? Biore sie za kawe i posladki, moze brzuch dorzuce wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Mozecie sprawdzic jaki macie cellulit- mi wyszlo ze oba :( raz boli, raz nie boli Cellulit dzieli się na wodny i tłuszczowy. Przyczynami tego pierwszego są najczęściej: - siedzący lub stojący tryb pracy, - brak ruchu, - kuchnia bogata w solone i ostre potrawy, - nieregularne posiłki, - stosowanie pigułek antykoncepcyjnych, - podczas ściskania fałdy skóry z cellulitem nie odczuwa się bólu. Z kolei cellulit tłuszczowy ma miejsce, gdy: - pracę wykonuje się w ruchu, - chodząc na zajęcia fitness wybiera się siłownie, - zjada się kilka razy dziennie słodycze, - ma się zbędne kilogramy, - podczas ściskania fałdy skóry z cellulitem odczuwa się ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ja ćwiczyłam co drugi dzień Skalpel Chodakowskiej to były moje pierwsze ćwiczenia ;) ale to trwało jakieś 2 tygodnie potem ćwiczyłam już częściej niż co 2 dni, w sumie ćwiczyłam tak miesiąc i efekty były świetne ale wydaje mi się że to dlatego że wcześniej nie ćwiczyłam nigdy i fajnie na mnie podziałało bo przecież Skalpel to ćwiczenia modelujące bardziej niż spalające tłuszcz, efekty tego miesiąca z Ewą bez diety z małymi ograniczeniami były takie: -3cm talia, -2cm brzuch, -1cm uda, -1cm łydki, -1cm biodra, -1,5kg wydaje mi się że jak na miesiąc takich lekkich ćwiczeń to super wynik ale początki zawsze dają najlepsze efekty potem już organizm się przyzwyczaja do ćwiczeń. Właśnie przeczytałam ten artykuł: http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2/article_id/6105/ar_id/1952_20080/ar_akcja/CLICK/uniqid/d5b1f9c564d51bef0ead78a34ad86c65 Oczywiście się wkurzyłam bo ćwiczyłam ostatnio z Mel najpierw cardio a potem ćwiczenia na brzuch, nogi, pośladki z tego artykułu wynika że złą kolejność robiłam i efekty marne wtedy, najpierw powinnam robić ok 20min modelujących a potem trening ciała ale trudno już na przyszłość będę wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chodząc na siłownie spędza się tam przeważnie zbyt wiele czasu na przerzucaniu ciężarów, bieganiu na bieżni ucząc i dowiadując się z różnych źródeł jakie treningi dobrać dla własnej osoby. Najgorsze jest to że nie są to treningi osobiste tylko uniwersalne co nie wpływa zbyt pozytywnie na nasze zdrowie i efekty uzyskane z treningów z czym się nie raz zetknąłem nie mając pojęcia co robie źle? Najlepszym rozwiązaniem było by na pewno mieć osobistego trenera co wiąże się z ogromnymi kosztami i przeważnie takich trenerów mają znani sportowcy dla których treningi stały się także sposobem na zarobek i sławę. Tylko jak wiadomo ten sposób jest skuteczny w trakcie ich aktywności nie dając im za wiele kiedy kończą oni karierę. A także pozostawia im zniszczone zdrowie spowodowane zbyt mocnym wysiłkiem i starymi poradami w treningu których się tak wszyscy kurczowo trzymają i osiągają podobny efekt myśląc że tak powinno być. Nie namawiam nikogo żeby przestał trenować. Za to chciałem podzielić się bardzo ciekawym rozwiązaniem dla każdego kto jest w stanie poświęcić niewielką ilość pieniędzy a także niewiele czasu (7 minut dziennie 3 razy w tygodniu)na treningi które są w 100% efektywne ponieważ zostały stworzone przez mistrzów w tej dziedzinie. Jakiś czas temu do Polski wszedł fajny projekt w formie portalu społecznościowego, który stworzyli dla nas dwaj byli Mistrzowie Świata kulturystyki i taekwondo. Portal bardzo szybko się rozrasta dzięki rewolucyjnemu pomysłowi jaki nam zaoferowali. Dwaj mistrzowie oferują w nim osobiste treningi za 30zł/msc co moim zdaniem jest bardzo mało jak na porady najlepszych trenerów, układających ćwiczenia i diety odpowiadające tylko twoim warunkom. Ćwiczenia trwające bardzo krótko ale intensywnie co nie powoduje uszkodzeń stawów i spalania mięśni dając zadziwiające efekty. Uważają tą metodę za rewolucyjne odkrycie, która nie zawsze jest uważana przez tradycyjnych trenerów biorących wynagrodzenia za prowadzenie godzinnych treningów ponieważ w minutach nikt się nie rozlicza. Na stronie znajduje się monitoring z wykresami twoich postępów w ćwiczeniach a także tego co powinniśmy jeść żeby uzyskać odpowiedni efekt. Najważniejsze jest także to że całość tworzy społeczność, która dąży do podobnego celu wymieniając się tam doświadczeniami, przepisami kulinarnymi a także ludzi którzy chcą stworzyć własny przychód pasywny co jest bardzo dobrym dodatkiem dla ludzi których interesuje stworzenie własnego biznesu połączonym z ich pasją. Tak więc budujesz sobie wspaniała sylwetkę, zarabiasz dobre pieniądze, a także uczysz się prowadzenia biznesu od podstaw jeżeli interesują Cię zagadnienia z zakresu marketingu sieciowego. Nawet nie mając o tym pojęcia dostajesz pomoc od innych którzy pomogą ci w uzyskaniu wiedzy która jest przy tym niezbędna. Mi osobiście podobają się wszystkie możliwości przedstawione na tym portalu i zamierzam z nich korzystać, a także zachęcać innych którzy ćwicząc latami stanęli w miejscu, zaczynających przygodę z fitness i kulturystyką, a także chcących po prostu zrzucić zbędne kilogramy ćwicząc nawet we własnym mieszkaniu bez sprzętu bo taka możliwość jest także do wyboru. Jeżeli pobierać treningi to tylko od mistrzów w danej dziedzinie. Zapraszam. Zainteresowanych chcących dowiedzieć się coś więcej proszę o kontakt mailowy. mojportalll@gmail.com Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Super milalas te efekty Oliwka, ale skoro wczesniej nie cwiczylas to co innego jednak. Nie moge na takie cuda liczyc :) Dzieki za artykul, ja tez zawsze odwrotnie myslalam- ze cardio to tak na rozgrzewke, heh. Od roku robie ramiona dosc regularnie i miesnie sa, ale pod tluszczem- teraz moge robic np przed basenem czy rowerem. Ale za to z tylkiem jakos zmalalo (dzieki), a cardio prawie nie robilam przez 2 tygodnie- tylko ten aqua-aerobic. Jak to zawsze trzeba z glowa cwiczyc :) aaa i przybyl mi kilogram, ale jak cm leca to mi to jest obojetne- czyzby 1kg miesni :) hehe waga 62,5 wzrost 164 biogra 98, talia 69, udo 58, ramie 27, pod biustem 77 ( a stanik 70 i z luzem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena no takie efekty to tylko nie ćwicząc wcześniej albo jak się ma sporo do zrzucenia ;) teraz będziemy wiedzieć żeby nie robić cardio od razu ;) ja tam wole gotowe treningi 40-50min i nie martwic się o rozgrzewkę i rozciąganie że coś będzie nie tak zrobione. Dobrze zmierzyłaś się pod biustem? bo ja mam też w talii 69cm a pod biustem 72cm a u Ciebie taka duża różnica wyszła. Skoro doszedł 1kg to raczej nie tłuszcz obwody lecą to się liczy :) Idę na spacer i jakiś obiad trzeba upichcić jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Dobrze sie zmierzylam, mam dosc szerokie ramiona i figure cos a'la Wazon . Np obwod ramion to 100 cm. Dobrze rownowazy spory tyleczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaolivka powiedz jakim..
cudem przy wadze 60kg masz az 84 w pasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim cudem że mi został wystający brzuch po ciąży trochę luźnej skóry i jest 84cm ;) masakra nawet jak wciągam to wystaje a kiedyś był płaski jak ważyłam tyle co teraz. Malena a to wszystko jasne ;) Godzinka spaceru za mną, niby długo ale szłam w tempie mojego syna więc za wiele kalorii nie spaliłam ;) Teraz czas na wycisk z Jillian. Gdzie się podziała reszta ćwiczących??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kwiatuszki Kochane;*** Niedziela z Ukochanym i naszym Malenstwem minela szybciutko az szkoda ;( wczoraj juz z miesniami bylo lepiej wiec zrobilam sobie Jillian l.1 30 minut;) juz mi to lepiej idzie;D mialam jeszcze moc wiec zrobilam sobie 15 minut zumby z tego linku ktory Wam podalam i juz po tym padlam!;D ale jakie endorfiny sie przy tym uwalniaja;D Moj Ukochany wczoraj spojrzal na Jillian i powiedzial ''Byle byś po tem nie wygladala jak Ona;D he'' ja sie tylko zasmialam a w myslach sobie powiedzialam ''Najpierw trzeba schudnac zeby pozniej zaczac wyrabiac sobie takie miesnie;('' tak wygladac to bym nie chciala ale 60 kg wazyc bardzo pragne ;p Malena zazdroszcze Ci tej pizzy ;D moze jak zrzuce 3 kg to sobie pozwole na kawalek;p ja odchudzam sie bo: -przeszkadzaja mi moje boczki i brzuch -tak jak Malena lubie od zawsze sie ruszac -chce byc piekniejsza na wiosne;p -nom i troche dla Ukochanego;) on tego nie chce ale wiem ze bylby ze mnie dumny gdybym dala rade;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona wlasnie to nie byly zwykle zakwasy tylko miesnie jak skala i ani rusz sie schylic a co dopiero papke zrobic;( ale wczoraj juz dalam rade;* Zumbe sprobuj daje kopa na maksa! Facio fajnie tylkiem zamiata he;p mi jak narazie starcza ten jeden dzien jak troche kg zgubie to bd robic 2 dni przerwy;* natka1358 mi cwiczenia polecila Zielonaolivka ;) dzis bd dopiero 3 dzien bo po 1 mialam okrutny bol miesni;p Cwiczysz level 1 -10 dni i tak natepny 10 dni i 3 tez . Ja nie mam hantelkow , pierwszy raz robilam z butelkami z woda ale mi to nie pasi i kiedy one stoja i cwicza z nim to ja np skacze na skakance lub gdy jest cw lezace to robie nogami rowerek;p cwiczenia z nia daja wycisk . Ja zaczynalam z Ewa Chodakowska ,ale troche nudne sa niektore jej filmiki a Jillian nie robi duzo powtorek i szybko leci te 30 minut bo tylko tyle to trwa;D sprobuj! Ja narazie efektow nie mam ale zielona miala ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpijonka no wlasnie jak tesciowa ma to zrozumiec?;D he ja moja uswiadomilam w piatek ze cwicze i mniej jem ,a ona od razu wypalila- ''Czy Ci to nie zaszkodzi???!'' zalamka! Tlumacze jej ze nie bo jem normalnie tylko mniej a cwicze 30 minut dziennie a ona _''No tak ,ale uwazaj...ja slyszalam kiedys..." nom i tu jej juz nie sluchalam;D he ja mam swoj cel i koniec kropka ! ja sie zmierze 15 marca ;p wiem ze moglabym wczesniej ale mam taka cicha nadzieje ze moze cos tak spadlo;p waze sie co pare dni i widze ze waga maleje ale obwody to najwiekszy doping;D oj ja tez tak mam przed okresem;( a teraz jeszcze tak trzeba sie pilnowac z jedzeniem to dochodza nerwy i boczenie sie na wszyskich za nic;( Malena ja nie mam celluitu ale mam za to rozstepy na brzuchu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek:21 wzrost:172 15.02.13-66kg 21.02.13-65.5kg 25.02.13-64.7kg!!!! wymiary mierzone 15.02.13: Talia:76cm brzuch na wys.pepka-87cm tylek w najszerszym miejscu -96cm uda 2 cm pod krokiem -56cm nastepne mierzenie juz 15.03.13;D Buziaczki Kochane! Jestesmy Wspaniale;D!;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania może sobie stopkę w profilu zrób wpisz wymiary i wagę będzie się wyświetlało cały czas. Jak znowu będziesz tak miała z tymi mięśniami porozciągaj się dobrze ;) Nie przejmuj się tymi komentarzami babki w tym wieku są czasami jakieś zacofane i staroświeckie, chcesz mieć fajną figurę masz motywację więc wszystko się uda :) Laski zrobiłam NMTZ z Jillian i bardzo mi się podobało, już po 10min zaczęłam się pocić bardzo fajny trening, ćwiczenia szybko się zmieniały jak to zwykle u Jillian ale nie były mordercze, hantelki 0,5kg były idealne do tych ćwiczeń choć może z czasem spróbuję z 1kg obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po Jillian ;D uf... bylo ciezko;p ale zrobilam jeszcze 10 minut cwiczen na brzuch z Mel ;) az zglodnialam od tych cwiczen;D ale musze wytrwac do kolacji;) szybko mi zleci bo zaraz ide kapac malego , dam mu amku ,pobawimy sie i juz bd prawie 18;p Zielona dziekuje;D tak sie zastanawialam jak Wy to robicie he ale glupio bylo zapytac;D nie zwrocilam uwagi ze tam w profilu jest cos takiego;) Dziekuje Kochana;* wlasnie dopiero to zauwazam ze niektórzy ludzie w pewnym wieku tak maja... mam nadzieje ze mnie to nie dopadnie!;D A mam do Was Laseczki znow pytanko;) Co i po jakim czasie jecie po treningu???;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem po treningu jest największy problem w necie pełno sprzecznych informacji, pewne jest że dobrze zjeść białko i węglowodany, ja przestałam się tak bardzo skupiać na jedzeniu i zwykle jem to na co mam ochotę nawet kawałek drożdżówki ;) zaraz po treningu najlepiej uzupełnić płyny a potem coś zjeść, ja dzisiaj wypiłam jak zwykle sporo wody po jakiś 15min zjadłam jabłko do tego zielona herbata a po dwóch godzinach serek wiejski i dwie kromki razowego z masłem. Wszystko zależy o jakiej porze ćwiczysz, ja jakąś godzinę po obiedzie więc po treningu wypada mi zjeść przekąskę ale nie raz jem coś bardziej konkretnego sałatkę z kurczakiem, warzywa na patelnie, jajecznicę czy kanapki. Z tego co czytałam to zalecali zwykle jedzenie kurczaka z ryżem lub kaszą, ryby, twarożki, batony musli, sałatki, banana, jogurt. Moim zdaniem nie ważne co się zje po treningu byle było zdrowe i wartościowe a nie jakieś byle co, najlepiej żeby całe menu w ciągu dnia składało się z pełnoziarnistych produktów, nabiału, ryb czy drobiu, warzyw i owoców ;) Nie ma się co głodzić po ćwiczeniach jedz dziewczyno drobne przekąski między posiłkami i będzie ok. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Mania, sorry, na basenie dawalam czadu jak tu bylas :) Padam normalnie... jestem przed @ i widze wlasnie ze :,,Organizm zatrzymuje wodę, co widać po zaokrąglonym brzuchu,, - juz sie wystraszylam ze tluszczu nabieram, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×