Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Gość Namiętność walentynkowa
Kocham Was Walentynkowo Tak namiętnie, kolorowo Kocham Was tak bezszelestnie Tak wyjątkowo , bezcieleśnie Kocham Was wciąż jednostajnie Tak fajowo, tak zwyczajnie Kocham Was za darmo przecież Tak jak wodę, drzewa, kwiecie Kocham Was jak mój samochod Całym sercem a nie trochu Kocham Was tak spokojnie Tak poważnie , tak dostojnie Kocham tak, że serce skacze Gdy z daleka Was zobaczę Kocham rano i w południe Kocham nocą, kocham cudnie Gdy się kładziesz po północy Gdy otwierasz rankiem oczy Gdy się uczysz, gdy przeklinasz Kiedy w tańcu się wyginasz Kocham, gdy się bardzo nudzisz I gdy zupą się wybrudzisz Kocham, kiedy milczysz smutnie Kocham, kocham bałamutnie Kocham Was mocno, zdrowo Serca mego ogniskową Kocham Was kolorowo Świątecznie, Walentynkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postarałeś się. To ładnie z twojej strony A. SM, wymyśl wierszyk na okoliczność na poczekaniu, panie mądralo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię by mi słać miłosne wyznania. Weźcie się chłopaki! SM zaprezentuj jeśli możesz, wiersz do V. Poeto. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, Bó w zasadzie mogłaby dołączyć. Bierzemy od niej wpisowe? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. To tak. Bó, jeśli chcesz należeć do fanclubu S_Ma to musisz zapłacić wpisowe ozp. Ja pobieram opłaty. Co miesiąc składka członkowska :-) Piszesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, no widzę. Muza śpi w najlepsze. Śpioch jeden. Jutro będzie, zawołaj mnie. Napisz wtedy. Androgen w jakiej zasadzie? O co ci biega? :) Spełniam wymogi? A jakie to wymogi? I jaka cena? No słucham. Szybko zeznaj, bo z kurami wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ja mogłabym mieć przywilej i zapłacić za rok z góry? :P Wchodzisz w to Androgen? Gratisowo mogłabym coś tam dorzucać. No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest to przewidziane w regulaminie. Więc OK, załatwione. Nawet legitymację dostaniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I najważniejsze. Jakie prawa bym miała w tym fanklubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie aby jakiś podstęp, że każdy z każdym? Hym? Weź mi tutaj rozpisz. Czy może w trakcie mnie wprowadzisz w tajniki? Jak wolisz skarbniku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do wnoszenia składki członkowskiej. I możesz koleżanki przyprowadzić, żeby fanclub był bogatszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Androgen. Bądź jutro tam gdzie zawsze, to się dokładnie umówimy. Plan przedni, trzymam kciuki. Za siebie w szczególności, ponieważ przede mną seria testów. :* Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. będą koleżanki, spokojny bądź! A ten, muszę się do ciebie podlizywać. Może weźmiesz mnie jako swoją prawą rękę. Dopiero bym raj miała. Plan jest, zajjebiście. No to idę. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktore az sie boje ze topik przetrwa do obiecanego przrez Nowego przecioru dnia 27 :O :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech trwa....czekam na obiecaną wiąche :D:D Kawy?? z mleczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żenująca
veeee Oczekujesz, że wszyscy będą śpiewać Ci gromkie sto lat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś żenująca veeee Oczekujesz, że wszyscy będą śpiewać Ci gromkie sto lat? xxx rozumiem że chcesz sie przyłączyc do chórku?:classic_cool: czesc Ironia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dziś tak ciepło, nie pada, nie wieje..aż miło się przespacerować. Fał ktoś ma dzisiaj urodziny, hę? nie chce mi się analizować rozmowy od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tam dzisiaj. Nowy obiecał mi niespodziankę :) ale pod warunkiem że topik przetrwa:P do 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×