Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIALLLLA

CZY KIEDYŚ SIĘ UDA??? CO ROBIĆ?

Polecane posty

Gość MADZIALLLLA
nie no tak mi odbijało... i się popłakałam, a pózniej dałam sobie spokój, a 2 tygodnie pózniej już ciąża potwierdzona testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
co u Ciebie Paula?:) i gdzie podziewa się przyszłamama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic isei nie dzieje w sumie nie moze do mnie jeszcze dojsc fakt ze zostalo mi po tylu latach walki tylko IVF:(:(czas mi sie strasznie dluzy nie mam juz sil czekac a do wakacji jeszcze tyle czasu i ta cala trudna procedura ktora mnie czeka nie jest to latwe naprawde......dopiero sie zaczna nerwy i stres z tym zwiazany poniewaz ivf to nie jest taka prosta sprawa ciezka procedura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
już tyle przeszłaś i to wytrzymasz:* pamiętaj że w tym roku wszystkie będziemy mamkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie jest takie proste wszystko jak sie wydaje wiesz to ze preszlam tyle nie oznacza ze jest mi lekko wprost przeciwnie 5 lat czekania zrobilo swoje i zostawilo duzy slad+ wydatek do tego jest ogromny bo az 12 tys..a u nas z kasa tez nie najlepiej zeby tyle wylozyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
wiem Paula. Wiem że nie jest Ci łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
paula musisz sie trzymac, ja wiem że mi łatwo powedziec, w stosunku do Ciebie to bardzo krótko sie staram, jestem dopiero na początku drogi. Ale pomysl sobie ze bedzie dobrze, musi byc dobrze, trzeba wierzyc w swoje marzenia. Madzuiulllla jak sie czujesz?? Ja dzis 26 d.c. Moje cykle wahają się od 26 do 28 dni. Więc jeszcze muszę czekać. Najgorsza ta niepewnosc. Chociaz co miesiac mam taka niepewnosc i co miesiec sie nie udaje :/ Wiec czemu teraz mialoby byc inaczej? Nie czuje sie nic inaczej. Temperatura dzis rano 37, śluz wczoraj był biały gęsty ale pewnie tak co miesiac mam. A poza tym wszystko to sam, piersi bolą tak samo chyba, brzuch poki co nie boli. Jejku niech juz bedzie 29 dzien... :( smutno mi, mialam sie nie nakrecac a znow sie nakreciłam :/ i znow bedzie placz eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
ja w sumie ok, czasem coś boli, czasem kłuje, dziś okropne mdłości rano:) u mnie cały czas 37 lub bardzo blisko. przy takiej temp raczej okres nie przyjdzie dzisiaj u Ciebie:) Trzymam kciukasy:) a jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Badania oki, wszystko w normie, podwyzszony hormon ten tzw młodosci ale to podobno nie ejst zle skoro inne sa wyniki idealne, pani w lobaratorium twierdzi ze ksiazkowe :) Teraz tylko musze zapisac mojego meza na badania nasienia ale nie moge się cos dodzwonic :/ nikt nie odbiera tam telefonu wrrrr U mnie dzis 27 d.c. Dzis rano znow temperatura 37. WQczoraj wieczorem 37,5, wiem ze wieczorem sie nie mierzy ale tak z ciekawosci zmierzylam. A powiedz mi jaki mialas sluz w tym pierwszych dniach w czasie spodziewanej miesiaczki? Ja ostatanio mialam bialy sluz a teraz jakby przezroczysty ale oglnie mniej go, tak jak zawsze przed |@ tez zanikal :/ wiec pewnie przyjdzie... Zauwazylam ciekawa rzecz. Brzuch jak na @ boli mnie tylko popoludniami i wieczorem ewentualnie, rankami nic. Od poniedzialku boli tylko i to sa chwile ze naprawde mocno, najgorzej bylo wlasnie w poniedzialek. Kurde chce juz 29 d.c Wtedy będe testowac. Poki co narazie dzis nic nie boil, temperatura 37 ale w sumie nigdy nie mierzylam wiec nie wiem jak to u mnie jest z ta temperaturą... A powiedz mi Ty bylas na becie? Kiedy do lekarza idziesz Madziullla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Czasami sobie mysle ze to niemozliwe zebym mogla zajsc w ciaze, ze to takie nieprawdopodobne i ze mnie nigdy nie spotka :( Czas tak sie wlecze a ja sie nastawilam juz eh. Bez sensu to wszystko jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
sasiaasia ja mam dokładnie to samo. Wydaje mi sie to nieprawdopodbne zebym ja zaszła w ciąże. Czuje sie gorsza od innych, jakas wybrakowana. Trace powoli nadzieje, moze to i dobrze bo nie bede przynajmniej tak przeżywac co miesiąc. Zaczełam nowy cykl, ale juz nie mysle o ciązy, nie nastawiam sie na nic. Czuje tylko zrezygnowanie i smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
to znowu ja/// - kochana dla mnie najgforsze są zawsze pierwsze dni @. Wtedy jestem smutna, zla itd a pozniej biore sie w garsc i dzialam dalej. Ale tak naprawde mam juz dosc. Probowalam wyzulowac, w ciagu tego roku duzo sie wydarzylo, nasz slub, smierc mojego kochaneg dziadka, urlop, podroz poslubna. WWiec to nie tak ze ja ciagle myslalam, bo byly miesiace ze odpuszczalam. I tak d... :/ U mnie 27 d.c. Czuje sie jakbym miala @, ciagle mi "mokro" tam ;P ale poki co @ nie ma. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
mADZIULLLLA jeszcze jedno pytanie mam :) Powiedz mi jak u Ciebie z zapachem miejsc intymnych? Bo ja ciągle czuję te miejsca nawet teraz, taka woń jak np w czasie owulacji. Tez tak czuję wtedy. Czujesz cos podobnego teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
dziewczyny, pomóżcie... pokłuciłam się wczorej z m. 5 godzin dobrych przeryczałam, dziś pojechałam zrobić betę 290 wynik, nie zbyt wysoki, ale tak się czuję dzisiaj, tak jakbym poziom hormonu od wczoraj spadł, czuję się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Madzialla kochana spokojnie. Tak to juz jest z tymi facetami. A twój wie o ciąży? Postaraj sie uspokoic. Ta kłotnia to cos poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
wie i jak widać ma to gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
przepraszam dziewczyny, po prostu się strasznie zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Nie przepraszaj bo nie masz za co. Po to jest to forum zeby sie mozna było wygadac i wspierac nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
śluz jest taki wodnisty, przeroczysty, bądz czasem biały i zawałkami jaby skórek.. coś takiego.. a zapach... bo ja wiem, chyba normalny taki nic szczególnego i właśnie ten śluz jest dziwny raz jest go dużo raz prawie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
mam nadzieje że beta będzie ładnie rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
jestem dziś strasznie rozchwiana emocjonalnie nie mogę sobie z niczym poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Madziulllla głowa do góry, na pewno u Cieie jest wszystko dobrze, zobacz testy pozytywne, beta wysoka. Na pewno jest dobrze. Kiedy do lekarza sie wybierasz?? Idz, bedziesz spokojniesza. Na pewno jest dobrze, napisz jak sie dzis czujesz? A co do Twojego m to wiesz jak to faceci. Mój tez sie czasem zlosci ze ja przesadzam, ze chce robic badania, zamiast po prostu nie myslec itd. tacy jzu są:/ Nie rozumieja ze dla nas to cos wielkiego. Główka do góryu kochana!! Bedzie dobrze :) Ja dzis tez mialam zalamke. Ostatanio mierzylam temp rano o 6:00. Dzis sie przebudzilam o 4:00 i mysle "a zmierze, co mi tam". Zmierzyulam i 36,85. Czyli spada... :( Zasnelam dalej. O 6:00 zmierzylam znow i pokazalo 37,00. Wiec jzu sama nie wiem :/ Ogolnie sie nie nakrecam juz chyba. Ale z drugiej strony wczoraj brzuch pobolewal tylko troszke, lekko w dzien a pozniej nic, jakbym juz byla po @. Dzis tez nic, kompletnie. Sutki bolą, cale piersi w sumie. Ale sutki jakies sine, moze to moja podswiadomosc juz dziala, nie wiem :/. Najbardziej mnie zdolowala ta temperatura. Nic nie wiem, czekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
a u mnie dziś 28 d.c. Ja chce juz niedziele :/ Milam jutro testowac ale dzis zwatpilam we wszystko, nie wiem czy jest sens testowac juz jutro. W sumie niepotrzebnie mierzylam o 4 tą temperature, zmierzylabym o 6 i byłoby normalnie 37. A tak to tylko sie stresuje i w sumie nie wiem co myslec, czy spada czy jednak nie :( Madziulla beta rosnie? :) Milego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
madziula a Ty pisalas ze u Ciebie tempka w okolicach 37 tzn? Ze czasem spada o jedna kreskę? Czy raczej rosnie? Mierzysz dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
moja się waha między 37,2 a 36,9. sasiasia ciekawe co mówisz o tych sutkach:) no no ja bym testowała już mówiąc szczerze:) u mnie posiniały tak wargi sromowe:) dam znać jak odwiedzę gina, mam nadzieję że moja beta nie jest niska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
oki, daj koniecznie znac, bede trzymac kciuki bardzo bardzo mocno :). Dzis testowac nie bede, mam nadzieje ze wytrwam do niedzieli, nie chce sie nakrecac. Boje sie ze przyjdzie @. Nic nie czuje w brzuchu, w podbrzuszu, nic... Mam uczucie mojkra meidzy nogami ;p ale tak naprawde sluzu nie ma za duzo, raz jest, a raz nie ma tak jak opisujesz. I tak martwie sie ta moją temperaturą, eh nie moge sie skupic na pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
nie przejmuj się temp! mierzy się o tej samej porze może być 20 min różnicy, ta o 4 rano się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
a zresztą i tak nie bla niska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
dzieki Madziallla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Proponuję zaufać Bogu, że, jeśli zechce, to powoła życie w najlepszym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×