Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MADZIALLLLA

CZY KIEDYŚ SIĘ UDA??? CO ROBIĆ?

Polecane posty

Gość przyszlamama23
hej dziewczyny wlasnie wrocilam od lekarza i powiedzial ze to krwawienie bylo przez hormony najprawdopodobniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
i co jeszcze mówił? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Tak wszystko jest ok ale przy okazji powtorzylam cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Wczoraj wieczorem dostałam okres. Wczesniej niz zwykle. Przepłakałam całą noc. mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
To znowu ja nie mozesz sie zalamywac musisz byc silna i walczyc o swoj maly cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
to znowu ja nie łam się tylko zakładaj FF i już nic Cię nie zaskoczy a i szanse dużo większe, bo będziesz wiedziała kiedy owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
przyszłamama cały cykl opiera się na hormonach, jeśli Ci powiedział tyle że to hormony to jakby Ci nie powiedział nic:) ale to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
to znowu ja, poza tym jeśli dostałaś wcześniej tzn, że owulację musiałaś mieć wcześniej i się może nie "wstrzeliście" w ten dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama23
Madzialla a jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
dobrze jak do tej pory... poczekamy jeszcze kilka dni zobaczymy, testowałam dzisiaj pozytywny, ale jeszcze słaba kreseczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudnie odbędę staż
Słuchaj Kochaj się z mężem bez zobowiązań, nie myśl o dziecku. Wtedy się może coś odblokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
MADZIALLLLA czyli już można ci gratulowac??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
jeszcze nie... jeszcze nie chce się zbyt wcześnie cieszyć. Brzuch mnie pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny polecam Wam tą stronkę ja jestem z niej bardzo zadowolona OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b 2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
to znowu ja jak się czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
czuje sie do kitu ale juz jest lepiej. Wczoraj byłam na zakupach i troche poprawiłam sobie humor. Staram sie zmienic podejscie do tego wszystkiego ale to tak cholernie boli. Madzialla gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Madzialaaaa jak sie czujesz?? Ciągle dajesz rady innym, pytasz o wszystkich, interesujesz się. A Ty?? Jak sie czujesz? Przyszła @?? Powtorzylas test?? Pisz cos kiochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
powtórzyłam następnego dnia, znowu słaba kreska. Biorę duphaston na podtrzymanie. Już nie boli, czasem tylko, ale zrobię betę we wtorek to będzie już wszystko wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
byli byśmy przeszczęśliwi:) a tak serio to w tym miesiącu na nic nie liczyłam, dałam sobie spokój że pewnie i tak nic z tego. Tylko zaczełam się zastanawiać gdy 9dpo zrobiła się zielona na twarzy, czułam tam skurcze i temp spadła... już podejrzewałam że coś może jednak być na rzeczy... boję się już cieszyć, ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiasia
Madziulalllla super :):) poczekaj kilka dni i idz na bete :) Ja bylam na badaniach hormonalnych w sobotę, jutro mam odebrac wyniki. Pozniej zobaczymy co dalej, mam numer do laboratorium w którym robią badania nasienia, wiec nastepny krok bedzie tam... Masakra jakbym chciała żeby się udało :( dzis mam 24 dzien cyklu, lekko pobolewa mnie brzuch, pewnie na @ :/. Madziullla mialas pobolewania brzucha kilka dni przed @? Takie normalne jak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Dziewczyny a ja mam mega mętlik w głowie. Moja miesiączka była dziwnie krótka! Tzn trwała tylko 3 dni. Nigdy tak nie miałam, zawsze minimum 5 dni. Pierwsze dwa dni były bardzo intensywne z silnym bulem brzucha na początku, wczoraj tylko plamienie a dzisiaj nic. Skonczyła sie tak nagle. Naczytałam sie w necie o tym jak kobiety były w ciąży i miały krwawienia które myliły z okresem, ale chyba nie jest mozliwe zeby krwawienie było tak intensywne w ciąży. Jestem przerażona bo drugiego dnia okresu, wieczorem piłam alkohol. Stwierdziłam ze skoro dostałam okres i ciąży nie ma to moge sie napic. A co jesli jednak jestem?! Raczej wydaje mi sie to niemozliwe ale kurde niewiem co myslec po tym jak czytam niektóre wypowiedzi. Po co ja piłam ten alkohol?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
Ogólnie odczucia były jak przed @, piersi bolały ale troszkę inaczej. Ogólnie było tak trochę inaczej, ale tempki najbardziej dały mi do myślenia. Dzień przed terminem @ a raczej wieczorem byłam jednak pewna że dostanę @ wszystko na to wskazywało, pobolewania brzucha jak na @ tylko właśnie temp wysoko. Następnego dnia w terminie NIC, zero bólu. dopiero 2 dni pózniej znowu ból, nie tak silny jak@ ale jednak, kilka godzin, samo przeszło i to wszystko. Sluz od owulacji był taki inny gładki i wodnisty jak płodny trochę, ale białawy. Teraz jest go mega dużo o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
to znowu ja też tak miałam, ale powiem Ci że marne szanse jeśli była intensywna. Jeśli się martwisz to najlepiej zrób test, zawsze to poczujesz się pewniej. Zaczęłaś mierzyć temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
sasiasia trzymam kciuki za badania, daj koniecznie znać:) a tak ode mnie: -3 miesiąc z Castagnusem (wpływa na obniżenie prolaktyny) -olej z wiesiołka 2 miesiąc(tylko do owulacji, na śluz) -mierzenie temp 3ci miesiąc i korzystanie z pomocy fertilityfriend -nie wiem czy to miało jakiś wpływ, ale piłam w tym miesiącu codziennie soki, które sama robiłam (marchew, pietruszka, seler) i woda z połówką cytryny TO TAK NA OCZYSZCZENIE ORGANIZMU - i danie sobie spokoju bo tak w środku i tak już się przyzwyczaiłam że nic z tego, to pewnie będzie tak znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja///
Madzialla jestem w strasznym dołku psychicznym. Nie zaczęłam mierzyc temperatury, o oleju z wiesiołka tez zapomniałam, a w zeszłym cyklu go brałam, zaczyna mi byc wszystko obojetne. Od roku biore leki, wszystko kontroluje u ginekolga i u endokrynologa. Stosuje specjalna diete która jest bardzo pomocna przy PCO i która zalecił mi mój ginekolog. Wydałam juz mnóstwo kasy na lekarzy, badania i leki i co?... i nic!!! Po roku leczenia efektu brak... Nie mamy oszczędnosci, ja nie moge znalesc pracy. Finansowo jest do kitu. O jakichkolwiek wakacjach, przyjemnościach, restauracji, kinie, basenie mozemy zapomniec bo wszystko idzie na moje leczenie. Jestem cholernie zła, smutna i boje sie ze nigdy w tej ciąży nie bede. eh... musiałam sie wygadac x Madzialla dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Madzialllllla dam znac, odbiore wyniki po pracy :). Ja sie staram ok roku, na poczatku nie schizowałam ale teraz coraz bardziej juz zaczynam sie martwic :/ Tak bym chciala zeby sie udało :/ Dzis 25 dzien cyklu, brzuch poki co przestal bolec, wczoraj mialam takie bóle jak pierwszeg dnia @. Nigdy tak nie mialam az takich bóli na 4 dni przed @. Ale pewnie to nie ciąża tylko po prostu kazdy cykl jest inny. Dzis rano mierzyyłam temp i było 37 ale to przed okresem tez wyzsza jest? Ja nie mierze regularnie, w ogole sie na tym nie znam :) Ale Ci fajno kochana :) taka dobra jestes, kazdego pytasz, doradzasz i Bóg Ci podziękował :) trzymaj sie i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
Dzięki za miłe słowa:);* przed okresem jest wysoka i spada na dzień przed lub terminie miesiączki jeśli nie ma ciąży. Szkoda że nie mierzysz regularnie bo po wykresie można by coś powiedzieć może, ale z tym że się nie nakręcasz masz zupełną rację, lepiej się zaskoczyć pozytywnie niż negatywnie.. Rozumiem że już bardzo się niepokoisz, ja też jestem w gorącej wodzie kąpana i jak coś chce to chciałabym żeby było od razu:) dlatego też już panikowałam i myślałam że się nie uda... stąd nawet założenie tego wątku:) nie martw się, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIALLLLA
to znowu ja głowa do góry, ja zaraz po owulacji w tym miesiącu płakałam że bezpłodna jestem:/ "rób robotę" wtedy kiedy trzeba, a resztę czasu zajmij sobie czymś innym... z pracą w sumie fajnie byłoby gdybyś znalazła wcześniej pracę, bo wiesz pózniej wszystkie świadczenia też pewnie by się przydały może nad tym skup się teraz, a w między czasie może wyjdzie jak nie będziesz się nad tym skupiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiaasia
Madzialllla wiem ze nie mozna sie nakrecac, bo pozniej lzy rozczarowanie :/ W momencie jak boli brzuch to mysle ze sie nie udalo. A jak przestaje to od razu zaczynam myslec ze moze jednak. Zmierzylam teraz temparature (wiem ze trzeba rano) ale zmierzylam tak tylko z ciekawosci. I 37,3. I znow sie nakrecam... Brzuch nie boli, dzis 25 d.c. Czekamy... Odebralam wyniki. Wszystkie są w normie, panie w laboratorium mowi ze ksiazkowe. Powyzej normy mam tylko DHEA. Ale to "hormon mlodosci" i podobno nie jest zle jak jest podwyzszony. A Ty co myslisz Madziullla? I powiedz mi czy bylas na becie??? Jak sie czzujesz? Jakos inaczej? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×