Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość acrosssssss
a mam pytanko-a jakbys ja walnal na lozko i zaczal mineter robic:) a ona ze zmeczona a ty ze to ja zrelaksuje i jej zaTkal buzie I NA sile ja piescil, nie pozwalal je mowic(ciaagle zataykajac buzie)i na sile... prawwie jak gwalt............. sprobuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acrosssssss
a co powiesz corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfa
Przykre to jak rozpada się rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współodczuwam
Pendzior, jesli nie słuchasz rad i watpliwości innych, po co zakładasz tematy ? A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą minetą... Ona nie potrafiła czerpać radości z seksu. Bardziej jej chodziło o zbliżenie się. Temat założyłem w celu zobaczenia czy tylko ja mam taki problem. Rady były różne. Dla niej piszą tu tylko małolaci i pedofile... Takie ma pojęcie o forach internetowych. Jeszcze kilka m-cy temu nie byłbym zdolny do tak otwartych rozmów z nią. Poprzednie były bardziej wyważone. Ale jak wiecie nie przynosiły rezultatów. Żadne w końcu nie przyniosły. Ma całkowicie inne wyobrażenie o związkach. Że musi po jakimś czasie nastąpić stagnacja. Mimo moich usilnych starań dokładania do ognia pożycia małżeńskiego. Dobrze wiecie, że nie jeden dawno by już chodził na lewizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałes się jak to będzie kiedy się już rozstaniecie? Czy seks z kobieta, której nie kochasz będzie dla ciebie satysfakcjonujacy? A jeżeli twoja następna partnerka też będzie miała problemy z orgazmem? A może będzie świetna w łóżku ale po roku jej się odechce? :D Czy będziesz tak próbował do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrażacie jaki los potrafi być przewrotny... Resztę sobie dopowiedzcie... W pozytywnym jego aspekcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoniemów
Tylko nie mów ,ze masz już zastępstwo ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to wcale nie byłoby takie dziwne, skoro miesiąc temu we wszystkich tematach Pendzior deklarował, ze kocha żonę, a dziś już chcę ja z domu wypier*olic :P Może się jeszcze okaże, ze ją na Kafe znalazł w swoim własnym temacie :O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ninKA ^-^
ninKA ^-^ głupia tzipo ciebie tez to czeka wróci mąż i karze ci spierdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość cierpliwa jest...
Omg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoniemów
Szybko Ci to poszło Pendzior:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopchnę
ych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam temat od początku
czyli zastępstwo już masz? jeszcze powiedz, że z tego forum? i jeszcze powiedz, że to ktoś, kto jest wyrozumiały odnośnie Twojej sytuacji i rozumie, że tak się męczyć nie możesz też tak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ktosia_
No to pojechałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam temat od początku
to jest niesprawiedliwe jak Ci się to tak szybko udało ja już pół roku się staram i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na ot pewne określenie...akcja - reakcja alb jak kto woli reakcja - akcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam temat od początku
dałeś się upolować? ;) to jakaś drapieżna musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ktosia_
I tacy sa właśnie faceci,szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam temat od początku Rada na początek - zarejestruj swój nick i wpisz w profil adres e-mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam temat od początku
ale to już tak na poważnie? czy do seksu tylko? julia.julietta - to Ty ten bank reklamujesz? weź mnie, ja jestem ładniejszy od Pendziora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ja :P Ale jak trzeba będzie, to i "panią z banku" mogę być :) Może i Ciebie jakaś znajdzie.. Cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah czyli śni ci się
_ktosia_ wszystkich do jednego wora wkladasz? :D:D takie wlasnie sa kobiety wala po rogach i później " ale ja cie kocham" :o:o zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się okazuje, że związki wokół nas mają podobne problemy. Może to da im do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×