Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Gość Maciek Be.
Pozwolę też laseczce zrobić sobie loda, nie odwdzięczając się jednak minetką, gdyż kobiece waginy bardzo mnie brzydzą. Szczerze mówiąc wkładam w nie tylko dlatego, ze zepsuła mi się sztuczna pochwa. Nowej nie kupię bo jestem oszczędny. Bardziej opłaca mi się zaprosić pannę na kanapkę ze smalcem albo kluski ze skwarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie :) Jak to taki wątek cudownie opisuje różnice w spożyciu klusek miedzy Wielkopolską i Śląskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Be.
Zapraszam głównie wygłodzone studentki. One nie pogardzą skromnym jadłem, a i przy lodziku połkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Cześć Iks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@FM: dobrej i spokjnej:) @x: no u mojej babci tak sie wlasnie je: duzo skwarek, duzo sera, cebula, pieczona/gotowana kapucha;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko czas sie ewakulowac bo zaczna sie odgrzewane kluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxiek Be.
Kanapka z pasztetową też będzie idealna na randkę. Do tego świece i full romantyzm, laska jest moja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek,nie powiem: kuchnia regionalna ma swój koloryt,który nieraz mnie pociągał.Chociaż wolę ostatnio chińszczyznę ;) Ale to co opisujesz... no,któregoś razu,jak będę w Twoich stronach,to się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@M: Oczywiscie, ze tak. Moge zrobic super randke z konserwa turystyczna i kiszonym ogorkiem:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Tęskniłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie ;) x Maciek,na chińszczyznę do ja chodzę do chińsko-wietnamskich knajpek,a tego jest pod dostatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Iksuś, wiem, że jesteś masowym podrywaczem. Więc chyba będę się trzymać na dystans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiem ci memejo jak nie widzisz postow to w pasku w przegladrce mas adrsie strony zamiast na koncu 0 wpisz 1 i je zobaczysz ,maciusiowi tez sie przyda by juz nie pykal wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Takie plotki krążą. Nie wiem, czy można Ci ufać. Ale podobno świetnie gotujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz plotkom. A czy świetnie gotuję?To chyba przesada,ale coś tam upichcę. Tak BTW,to jak mnie namierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko swietni tez piecze gra na gitarze i szydelkuje jak sie nie przyzna to uwazaj on taki skromny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra masz racje gitara to dla wiekszych umyslow ale szydelkowanie ?..ee mysle ze trafilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×