Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Kot z kuskusem i migdałami. Przygotować nadzienie: migdały rozłożyć na blasze i zrumienić w piekarniku. Kuskus zalać wrzącym bulionem drobiowym, doprawić solą lub vegetą, przykryć i odstawić na 2 min. Dodać migdały i masło, wymieszać, przyprawić farsz i luźno napełnić nim wnętrze natartego solą i pieprzem kota. Otwór zaszyć lub spiąć. Wsunąć tuszkę do rękawa do pieczenia, posypać wiórkami masła, zawiązać rękaw i ułożyć w brytfannie. Piec ok. 30 min w 190C, a potem 30-40 min w 170C. Przed wyjęciem z piekarnika nakłuć widelcem kota. Wypływający sok ma być klarowny. Podawać z duszonymi warzywami i sałatą w sosie winegret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu,a gdzie byś chciała?Tylko uważaj: Ike czuwa i jeśli podasz to co myślę,to wystawisz jej piłkę;a ona takich sytuacji nie marnuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I,noż w morrrrdę!Ty masz od razu dwa plusy (ale za trzeciego to Ci wymyślę coś specjalnego)! :P Ale z kuskusem... może Iftar się skusi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz wypowiedział się wielki znawca ike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty sprzedawane są łyse jak króliki więc ciężko sprawdzić jakie kiedyś nosiły futro ale fiku może sobie wyobrażać, że były brunetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest kuskus? @FM: nie, temat nie jest o brunetach, tylko jest o niczym🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar uwielbia koty. Głaskac, przytulać kochać. Jedzenie kotów uważam za głęboką patologie. Tak więc iks spożywaj w pokoju beze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuskus jada się z zielonym groszkiem i pieczarkami. Na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuskus to kaszka, którą zalewasz gorącą wodą , czekasz i jesz ogólnie jest najgorszym świństwem jakie można sobie w obiedzie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar,jeśli amatorom kociny przyznałem po plusie (a co zwykle oznaczają 3 plusy,to niech Ci Ike powie),to sądzisz że ja też bym zjadł?Ja wolę zdecydowanie koty żywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romet xxl
która ciągle miauczy z braku samca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Próbą":) Za duzo czytasz analfabetow internetowych:) @zaba: tak, ona je jakas taka kaszke. A jaki macie stosunek do curry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zaba: a co myslisz o sushi i czy umiesz robic? @ike: lubisz sushi? @ifka: lubisz sushi? @FM: lubisz sushi? @xxx: lubisz sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi maćku ale mam lepszy refleks od ciebie:) chociaż nie.. nie jest mi przykro:P kłamałam :P a co do curry - ogólnie stosuje się jej za dużo a w dużej ilości zabija smak potrawy osobiście też zdecydowanie wolę pasty curry niż przyprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iks - w nosek bym chciała" x No dobrze Żeluś,może być i w nosek ;) x x Maciek,nie przepadam za sushi,ale zjeść mogę ;) x x Żabciu,a co Ci w curry przeszkadza?Jak nie za dużo,to może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×