Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Gość ivolver
jak to żadna cię nie chce? ja tu widzę dwie chętne :) ze mną trzy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Punkt dla Argena XX - to moze dlatego zadna Cie nie chce ze formy nie trzymasz ? Ja o moja wlasnie zaczynam dbac. Zadnych slodyczy , zadnych gofrow, zadnych babeczek ani cholernych czekolad. Musze tak wytrzymac przez miesiac. Cel chwalebny. Osiagnac chociaz polowe dawnej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Fikusna - a Ty mialas sie przeciez na szatynow przerzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna to jakie mamy wspolne zainteresowanie, o ktorym pisalismy kiedys na mailu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Maciek - zainteresowania dotycza roznych nietypowych rzeczy , a poza tym miales zrobic test . Pewnie zapomniales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Maciek - jak wyprawa do Szkocji ? Dalej sie tam wybierasz czy zrezygnowales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram sie, dlaczego mialbym zrezygnowac? To jest plan na ten rok, raczej jesien. Zastanawiam sie tylko czy jechac z biurem czy samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
To juz musisz sie sam zdecydowac. Ja bym pojechala na wlasna reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ma postow i ma
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sam decyduje. Musze po prostu sie dowiedziec co i jak, bo z biurem to jednak oni Cie woza. A dla mnie glownym celem jest jezioro Loch Ness i chcialbym tez sobie poplywac lodka jakims jeziorem, a tego pewnie mi biuro nie zapewni, tylko beda mnie wozic po jakichs miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Jesli jedziesz z biurem to musisz sie dostosowac do ich programu ale tez o nic sie sam nie martwisz. Jesli jedziesz sam to wszystko musisz zalatwic na wlasna reke ale tez masz czas tylko dla siebie i dysponujesz nim jak chcesz. Jesli znasz komunikatywnie angielski to ja bym polecala jechac na wlasna reke. Samoloty sa teraz tanie jesli zamawia sie odpowiednio wczesnie. Mozesz tez poszukac na necie hotel na jeziorem i tam na miejscu zapytac o atrakcje. Samochodu z Polski bym nie brala. Na Wyspach jest ruch lewostronny. Polski samochod moze byc tam klopotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dobrze angielski i bylem w Anglii samochodem, w tym jezdzilem po Londynie, takze po centrum Londynu wiec to dla mnie zaden problem. Jak bede jechal, to sobie zalatwie wszystko juz w Polsce przez internet. opracuje plan i trase podrozy i zarezerwuje sobie miejsca w Bad % Breakfast w poszczegolnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Koniecznie napisz jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciusiu wyjedz i
nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie Be
Dziś na obiadek jadłem pizzę mrożoną, a jutro ugotuję zupę z kasztanów. Znalazłem kilka zeschniętych w szufladzie, będą w sam raz. Kasztany są za darmo, więc zaproszę jakąś pannę na tanią randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopot to raczej nie jest na końcu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks a jakie znaczenie ma fakt czy ja jestem czy tez nie jestem w twoim typie, że już którys raz o tym piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×