Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komputeroolo

żylaki odbytu

Polecane posty

Gość komputeroolo

Mam 25 lat, trzy lata temu urodziłam dziecko i podczas porodu(wywoływany) dostałam żylaki odbytu, straszne cierpienie. potem zostałam z tym sama bo mówili że to normalne itp. miałam wiekszy problem z hormonami i na tym sie skupiałam. po dwóch latach od porodu: zaparcia, bóle brzucha które doprowadzały mnie do szpitala, krwawienia dużo śluzu. brak wypróżnień przez tydzień.... po tym zabiegi, byłam już tak zdesperowana że pokonałam wstyd i strach przed bólem i poszłam do lekarza, po kolonoskopii miałam usuwane żylaki. ból straszny... pomimo znieczulenia.a teraz i tak mam chociaż od czasu do czasu krwawienia, zaparcia, nadwrażliwe jelita, schudłam 10 kg i albo lactuolosum albo czpki glicerynowe. czy idzie sie z tego wyleczyć???maktoś coś podobnego? jestem młoda, a moi dziadkowie umarli na raka żołądka i jelt.mąż namawia mnie na drugie dziecko aja nie będę miała dzieci z takim problemem a co jak po drugim porodzie będzie gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij ćwiczyć
serio ćwiczenia unormują wypróżnianie. Nie mówię o morderczych treningach, ale po prostu trochę ruchu typi 30 min bieżni dziennie czy orbitreka. Porusz te swoje jelita, a zobaczysz że i problem z odbyciakiem się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komputeroolo
ćwiczebo lekarz zalecił,ale moje jelita słabo pracują i nie wypróżniam sie do końca. jak zaczne ćwiczyć to mnie tak boli, raz do szpitala musiałam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnol dziołszka
żylaki odbytu to inaczej hemoroidy , tez się ich nabawiłam po porodzie ,miałam problemy z wypróżnianiem potem następna ciąża i powtórka z du..kiem , wyleczyłam się dzięki maści z mumijo którą to do wnętrza paluszkiem delikatnie wsmarowywałam +dieta bardziej roslinna no i problem wyleczyłam.Trzeba b.uwarzać na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet1947
Ja kilkanaście lat miałam hemoroidy dostałam przy porodzie. Stosowałam ,maści tabletki jakieś amerykańskie wkładki,które zamrażałam i wkładałam do odbytu na jakiś czas starczało,nawet ginekolog zamrażała mi kiedy miałam 4-y na wierzchu i wpychała do środka .4-y lata tamu z powodu silnego bólu kręgosłupa polecono mi naturalne produkty-suplementy wysokiej technologi- kriogenizacji,,,jest to zamrażanie roślin w ciekłym azocie -196 stopni dzięki któremu otrzymuje się wyciągi o najczystszym poziomie czystości komponowane są z witaminami,makro i mikroelementami, posiadają antyoksydanty.działają na przyczynę choroby. zamówiłam u znajomej która jest dystrybutorem firmy 3-y opakowania każdy inny i co się okazało bóle minęły, inne schorzenia także i także hemoroidy są to drogie suplementy 107zł, 1-o opakowanie ale było warto mam spokój, nie krwawię i nie mam bólu..jeżeli jesteś zainteresowana podam tel;694954933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×