Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_nowa

odszkodowania powypadkowe co wybrać?

Polecane posty

Gość Jadwiga_kajda
Moja sprawa zajela sie firma wyszukana poprostu w internecie i bylam zadowolona z pieniedzy jakie dostalam. nie musialam sie praktycznie niczym martwic, co jakis czas dzwonil mi pan ktory zostal mi przydzielony jako opiekun i mowil mi co zrobili i co juz im odpowiedziala ubezpieczalnia. trwalo niecale dwa miesiace i bylo po wszystkim wiec ja moge polecic wedlug tego co zrobili dla mnie www.dop.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTytus
ja moge polecic firme ktora mna sie zajmowala po wypadku www.dop.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka32
W przypadku dochodzenia odszkodowań po wypadku firma Auxilia będzie odpowiednim wyborem. Współpracują ze świetnymi prawnikami, do tego mają kilkunastoletnie doświadczenie w takich sprawach, czy np. przy zaniżaniu odszkodowań. Ja jestem zadowolony, ponieważ wygraliśmy sprawę i też uzyskałam kwotę która mi się należała i mogę pokryć koszty rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdpomoc
W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby - w ramach postępowań sądowych. GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH ZAPEWNIAMY: -pełną obsługę prawną -pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów -pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt Policji, Prokuratury czy Sądów -ocenę skutków wypadku przez lekarzy znajdujących się na listach biegłych sądowych -doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów -weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych -rehabilitację -pomoc psychologa i psychiatry -zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych -zwrot kosztów leczenia szpitalnego i pozaszpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów -zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego -wyrównanie utraconego dochodu -koszty opieki osób trzecich -zwrot kosztów odpowiedniego lub lepszego odżywiania -zwrot kosztów przejazdów związanych z leczeniem, jak również odwiedzin osób bliskich -w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów -w przypadku zwiększonych potrzeb zwrot wydatków ODSZKODOWANIE NAJWYŻSZE Z MOŻLIWYCH Warto pamiętać, że podczas gdy firmy ubezpieczeniowe proponują średnio 700 do 1200 zł za jeden procent uszczerbku na zdrowiu, sądy przyznają nawet 2000 do 6000 zł. Nasze główne atuty: wieloletnie doświadczenie zdobyte w czterech europejskich krajach oraz ponad 70 tysięcy przeprowadzonych spraw, sprawiają, że jak nikt inny wiemy w jaki sposób rozmawiać z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania. Jesteśmy jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych , która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca. Wystarczy krótka wiadomość lub sms z krótkim opisem sprawy, a skontaktuję się z Panem/Panią i omówimy szczegóły. odszkodowaniapodkarpackie@gmail.com tel. 792 180 295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam euco dla mnie byli bardzo pomocni. Uzyskali dopłatę do odszkodowania i podstawili auto zastępcze. Zostawię nr do Pana który zajmował się moja sprawa 534 592 864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś problem uzyskać odszkodowanie powypadkowe. Ile miałam z tym nerwów i bieganiny... nigdy więcej. Dobrze, że w pewnym momencie postanowiłam włączyć do sprawy profesjonalistów http://adversum.pl, którym udało się wywalczyć moje odszkodowanie. Bez nich nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W walce o każde odszkodowanie najważniejszy jest odpowiedni kontakt. Wzorem w tej materii jest dla mnie Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych. Ich konsultanci, a następnie mój prawnik zawsze byli dla mnie dostępni i chętni nawet do spotkania osobistego. Nie musiałem czekać i niczego się dopraszać, sami informowali mnie o kolejnych *****ch i postępach w sprawie. Dzięki temu udało się wywalczyć wysokie odszkodowanie, mimo że ubezpieczyciel proponował jakieś śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia766
Ja korzystałam z usług kancelarii prawnej Competia, bardzo mi pomogli z wywalczeniem odszkodowania, i faktycznie dostałam dość duże pieniądze. Nie spodziewałam się że będzie aż tyle. Ale jako kancelarię to ich polecam, są skuteczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jakby coś się znowu wydarzyło to do euco się zgłosiła , pomogli mi odzyskać odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka7781
EuCO jest ok. Warto w razie czego się do nich zgłosić po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herdanr
Czy wiecie że Kancelaria Prawna DRB zapewniła w tamtym roku odszkodowanie w wysokości 2.200.000 zł? Z tego co mi wiadomo żadna inna Kancelaria nie zapewniła takiej sumy! Jeśli kogoś to zainteresuje proszę pisać na mail podany w profilu. Lub zarejestruj się na stronie najwyzszeodszkodowania.jakzyc.com.pl/najwyzsze-odszkodowania-w-polsce/ otrzymasz darmową książkę jakie korzyści zapewnia DRB i jakiej finansowej pomocy udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie że Kancelaria Prawna DRB zapewniła w tamtym roku odszkodowanie w wysokości 2.200.000 zł? Z tego co mi wiadomo żadna inna Kancelaria nie zapewniła takiej sumy! Jeśli kogoś to zainteresuje proszę pisać na mail podany w profilu. Lub zarejestruj się na stronie najwyzszeodszkodowania.jakzyc.com.pl/najwyzsze-odszkodowania-w-polsce/ otrzymasz darmową książkę jakie korzyści zapewnia DRB i jakiej finansowej pomocy udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie że Kancelaria Prawna DRB zapewniła w tamtym roku odszkodowanie w wysokości 2.200.000 zł? Z tego co mi wiadomo żadna inna Kancelaria nie zapewniła takiej sumy! Jeśli kogoś to zainteresuje proszę pisać na mail podany w profilu. Lub zarejestruj się na stronie najwyzszeodszkodowania.jakzyc.com.pl/najwyzsze-odszkodowania-w-polsce/ otrzymasz darmową książkę jakie korzyści zapewnia DRB i jakiej finansowej pomocy udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Generalnie uważam, że dobrze jest korzystać z pomocy firm, które pomagają w odzyskiwaniu odszkodowania. Ja sama miałam już okazję współpracować z firmą http://odszkodowania123.pl/ . Nie trzeba ponosić żadnych kosztów bo rozlicza się z nimi dopiero po tym, jak uzyska się zadośćuczynienie. Mają duże doświadczenie i potrafią okazać wsparcie swoim klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie jestem agentem odszkodowaniowym i pomagam ludziom odzyskać odszkodowanie za zdarzenie po wypadkowe zapraszam jeśli potrzebowali by Państwo pomocy lub może znają Państwo kogoś kto miał takie zdarzenie w ciągu 3 lat i potrzebował by pomocy chętnie zajmę się sprawą. pozdrawiam i dziękuję za chwilę uwagi dołącz do grupy lub zadzwoń 515675318 https://www.facebook.com/groups/372155436595338/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś wciąż potrzebuje dobrego brokera ubezpieczeniowego, to ja również polecę wcześniej wspomnianą firmę www.adversum.pl – profesjonalne doradztwo i bardzo rzetelne podejście do sprawy każdego Klienta z osobna. Korzystałam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć zaufanie i przekonanie do firmy. To jest podstawa. Dla mnie taką firmą godną zaufania jest EuCO, bo mi już raz pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayczak
Walcząc o odszkodowanie powypadkowe trzeba mieć świadomość, że walka o nie może być niezwykle trudna. Na szczęście istnieje wiele kancelarii prawnych, które mogłyby nam pomóc w jego uzyskaniu. Mieszkając w Trójmieście warto jest zgłosić się do http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ - kancelaria znajduje się w Gdyni, przy ulicy Śląskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eruk
Dobrze, że wiele osób pamięta o tym aby skorzystać z pomocy kancelarii, ponieważ bez pomocy doświadczonych osób po prostu ciężko jest wywalczyć satysfakcjonujący wynik. Ja po wypadku samochodowym odezwałem się do Auxilia.pl ponieważ pokryli wszystkie koszty związane z pozyskaniem materiałów dowodowych i sprawą w sądzie. Do tego mają bardzo dobre opinie oraz wiele wygranych spraw na swoim koncie. Działają szybko i co ważne skutecznie. W pełni im zaufałem i się nie zawiodłem, sprawę udało nam się wygrać, a Oni pobrali swoje wynagrodzenie dopiero po jego wypłaceniu przez ubezpieczyciela. Jestem w pełni zadowolony i mogę Ci ich ze spokojem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po wypadku w uzyskaniu odszkodowania pomogło MK-Finanse. Dzięki nim uzyskałam większe niż powinnam. Ubezpieczyciel wycenił to na 2 tys, a ja otrzymałam ponad 5 tys. Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej to piszcie śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Witam, w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie https://polisaplus.pl/ W razie pytań, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehonka
Ja się w prawników nie bawiłam, za dużo zachodu z tym i $$$ . Nie, łatwiej było mi szkodę sprzedać i załatwiłam to z panami z economist , tutaj przez stronkę https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ wypełniłam formularz , powiedziałam co i jak, a że racja była po mojej stronie to oni zdecydowali się moją sprawę poprowadzić. Przekazałam pełnomocnictwo i to była kwestia paru-parunastu dni jak dostałam należną mi kasę. tak że ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannnaaaa8781
Do euco najlepiej się zgłosić. My do tej firm trafiliśmy z polecenia i okazała się bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie słyszałam, że są dobrzy i mają naprawdę ogromne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europejskie Centrum Odszkodowań ( euco w google) - zerknijcie sobie sami. W zeszłym roku pomogli mi wywalczyć spore pieniądze..gdyby nie oni skończyło by się na śmiesznej kwocie proponowanej przez ubezpieczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaRajska
Ja słyszałam dość sporo dobrego na ten temat o firmie MK-Finanse. Sprawdzają się w odszkodowaniach i windykacjach w tego typu sprawach. Poczytaj więcej na stronie, zresztą w sieci też sporo dobrego o nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzosca
zdecydowanie polecam www.nihil-obstat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilka30
Często jest tak że nie jesteśmy zadowoleni z decyzji ubezpieczyciela który albo odmawia wypłaty lub naszym zdaniem zaniżył kwotę. No i co wtedy ? Naszym jedynym wyjściem jest odwołanie się od decyzji . Tylko jak się za to zabrać , pomoc znajdziecie na https://auxilia.pl/odwolanie-od-decyzji-ubezpieczyciela-w-sprawie-odszkodowania-za-wypadek-z-oc/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×