Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

Kafe - reaktywacja :-)

Polecane posty

Hej :) Ja też w pracy i zaraz jadę w teren... Ja juz mam dosyć tej zimy,jeszcze jestem w terenie. Mam tableta,a to delikatne urządzenie i jak już jest mróz to mi fiksuje... Mam ręce zmarznięte jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . ja za okolo godzinke smigam na lotnisko po tesciowa - moj maly juz sie nie moze doczekac . dzis pol nocy nie przespalismy bo synek mial goraczke i plakal ze go ucho boli w srodku... 🌻 a tak w ogole jak wspominalam mielismy jechac na wesele mojej siostry i d...a wesele raczej odwolane - powod?? moja mala siostrunia poinformowala mnie ze jak dobrze pojdzie to w listopadzie zostane prawdziwa ciocia!!!!no niestety wpadli :P ale sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpku, podaj swoją pocztę, to Ci przypomnę! Olawd, oby to nic poważnego. Czyli odkładają weselicho, czy może przyspieszają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kalpek 👄 zostawilam Ci wiadomosc na fb:) Monia🌻 kochana, gardlo juz mi przeszlo, wiec chyba grypa sie wystraszyla i uciekla hehehe :) Ja tez ta ksiazke przeczytalam jednym tchem. Zaczelam pozno i do lozka dowleklam sie chyba kolo 12, az skonczylam. Bardzo fajna:) Olawd👄 to bedziesz miala pomoc tesciowej:) I gratulacje dla Twojej siostry:) Kochane do mnie @ jeszcze nie przyszla, ciekawe ile sie spozni. W styczniu wzielam ostatne opakowanie tabletek anty ze wzgledu na cyste i w lutym okres mi przyszedl chyba w 46 dc. Masakra jakas.Juz mnie brzuch bolal i bylam pewna ze juz sie zaczyna i wszsytko ustalo. Jak ja nie lubie takich wariacji. Ale coz , jakos trza cierpliwie czekac:) Pozdrawiam Was wszystkie i bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy i mi ktoś mógłby przypomniec jak się dostac na skrzynkę? :))) Za tydzien lecimy do Polski, z checią coś poczytam w czasie urlopu. A czy ta wersja nadaje sie na kindle? Dostałam od męża na Gwiazdkę i poki co tylko do jednej książki wykorzystałam... czasu brak na czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę. Lilku- wysłałam na Twojego maila. jak na moje oko, na kindle się nie nada, chyba, że przeformatujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest??? Z kawą wpadam, a tu nikogo???? Nieładnie!!! Meldować się laseczki. U nas wstrętna zima znów pokazuje swe oblicze, trzeba było znów auto odkopywać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja dzoś w domu zostałam. Muszę wkońcu się wygrzać bo wychodząc na dwór niegdy nie wyzdrowieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, to częstuj się kawką. Mam jeszcze świeżo upieczonego serniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to jak tak dalej będzie to w lany poniedziałek to na śnieżki będzie wojna heh życzę wam żeby wkońcu się ta zima skończyła bo to jakaś przesada. Tu też szału nie ma ale...bez śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiec i ja z kawka:) I rafaello tez nie pogardze ;) To ta zima w Polsce naprawde przesadza. U nas tez jest zimno ale bez zimy, tzn.bez sniegu hehe..... A ja dalej bez @, krzyz boli i brzuch pobolewa a malpy niema. Przez kilka godzin 2 dni myslalam ze juz lezie bo widzialam krew, a do tej pory cisza. Wykonczy mnie to wszystko:( Milego dzionka zycze, a ja zamierzam dzis piec kolejny chlebek. Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki u nas ok . pakuje i pakuje , ale brk juz mi miejsca na ukladanie pudelek , wiec chyba sobie odpuszcze i na biezaco bede pakowac i wywozic jak juz dostane klucze . ogolnie znowu mam jakiegos dola , jakos mnie wszystko przerasta .... w ogole ciagle zmeczona jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olawd pakowanie... póżniej rozpakowywanie ehh ale będziesz miała śliczny nowy kąt i będzie super:) czym się dołujesz kochana?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mnie wszystko w kolo denerwuje... sama nie wiem...chyba tez ta pogoda mnie dobija ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma lepszy i gorszy dzień...jutro będzie lepiej:) a jak już słońce wyjdzie to już wogóle spełnienie marzeń hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś nie pojechałam do szkoły. Mróz -15...potem jedziemy na niedzielny obiadek do Rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też śnieg. Dziękuję Myszko za namiary na konto. Monia, a gdzie Ty pisałas- ja nic nie dostałam... chyba masz jakies bardzo stare namiary do mnie, bo na atualne nic nie przyszło. Jesteś na fb? Moze tam Ci przesle namiar na moją aktualną skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa- kurka , mam nadzieje ze ten snieg do nas nie dojdzie :P 🌻 kurka moj maly znow przeziebiony . juz nie wiem co mam robic....zimno , buro i ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa - cala nasza trojca chora. bylam u lekarza z mezem - bo ledwo sie na nogach chlopina trzyma - a ten bufon powiedzial ze ma brac paracetamol i przyjmowac duzo plunow .... kurde - bufon jeden !!! mielismy sie dzis przeprowadzac ale nie mamy sily na nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Olawd moj sie meczy z gardlem ponad 2tyg I poszedl do lekarza to dopiero za tydzien w czwartek moze isc do doktora ale moze Dr zadzwonic do niego z nim porozmawiac....szkoda gadac. Trzymajcie sie I zdrowka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka - dziekuje . niestety tutejsi lekarze to masakra . w ogole sluzba zdrowia jest do bani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja":) Wesolych Swiat dziewczyneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki - co tu taka cisza ??? my juz po przeprowadzce . masakra - nigdy wiecej!!! myslalam ze sie wykoncze , w czasie przeprowadzki bylam tak chora ze szok . ledwo zylam , goraczka 39.3 kaszel tak suchy i duszacy ze az sie dusilam ...MASAKRA!!! wczoraj podlaczyli nam net - wiec bede zagladac :) choc wciaz walcze z rozpakowywaniem kartonow . za dwie godziny jade zawiezc tesciowa na lotnisko - dobrze ze ona tu byla , bo duzo nam pomogla ... 🌻 buziaki i odzywac sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ostatnio mało bywam na necie,brak czasu... Teraz wróciłam ze szkoły,jutro znowu.. Wiosny nie ma,mam dosyć już tej pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×