Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

graminis

Kafe - reaktywacja :-)

Polecane posty

Strasznie mi przykro:( ale z jednym też są szanse wiem że mniejsze ale są. Takie to życie jest niesprawiedliwe!! przepraszam jeśli sprawiłam ci przykrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie aniu,nie zrobiłaś przykrości wcale. Ja jestem po 3 iui i jednym in vitro mamy za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepis jest na stronie www.mojewypieki.com I mamy nowego Papieza Franciszka. Wyglada na milego i bardzo sympatycznego czlowieka. Dziekuje Bogu ze wybral takiego czlowieka na prowadzenie Kosciola w tych trudnych i ciezkich czasach. Modlmy sie za niego o Blogoslawienstwo Boze i jak najlepsze pelnienie Sluzby Bozej:) Kalpek👄 przykro mi ze @ Cie nawiedzila. Ja mam dostac @ w przyszlym tygodniu w poniedzialek:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem !! wlasnie ogladam sobie porodowke - kurna tak mi teskno do tego , choc boli jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Nieprzytomna po pracy. Myszko, masz rację, ja też bardo przeżywałam wybór nowego papieża. Kalpku- było in vitro???? jej, jak ja wiele przegapiłam:( Olawd, kurczę, nie jest dobrze z tym Twoim kręgosłupem, musisz o siebie zadbać, przecież Ty młoda laska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane polecam Wam ksiazke "Niebo istnieje naprawde". Jezeli jej ktos nie czytal to serdecznie polecam. Ja wlasnie skonczylam czytac i klade sie spac. Jezeli bedziecie chcialy to przesle ja na naszego emaila:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszko, ja jestem:) Właśnie czytam jedną książke jak skończe to się odezwę oki? uwielbiam czytać. Coś mnie ostatnio w żołądku ściska aż nie mogę wytrzymać, pije jakieś tam ziółka ale nie pomagają zbytnio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja jestem ,ale jakas zmeczona jestem ostatnio . a ksiazke sobie z checia bym przeczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wiec wrzucam ksiazke na naszego emaila:) Ja tez taka jestem do niczego:( pogoda brzydka i spac sie chce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam dopiero jeden rozdzial ale juz mnie wciagnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd👄 czytalas? Ja wczoraj jak zaczelam czytac to sie nie moglam oderwac az skonczylam ja:) Przepiekna ksiazka:) Buzka:) Ja zmykam do kosiola na droge krzyzowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to ja tez biegnę na skrzynkę, tak mi się marzyło przeczytać jakąś dobrą książkę! Efqa-a jak ta ksiązka, którą miałaś czytać? Aniutka- co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Obca
Hej kochane chciałam podzielic sie z Wami nowiną,jestem w 3 ciązy...od jakiegos czasu juz chcielismy 3 dzidziusia,,,i jak nigdy za 1 razem sie udało,wczesniej 1 i drugi syn po roku staran ...to jest dla mnie lekki szok,bo w ogole sie na to nie nastawiałam,wrecz miałam duzo planów nie zwiazanych jeszcze z ciąza,.,ale powiem, Wam ze od początku to czulam,kochalismy sie tylko raz w 5 dniu po okresie czyli w 10 dniu po owu...cykle mam 29 dniowe...a i jeszcze jedno pytanko do Was myslicie , ze jest szansa na corke...? druga krecha w dniu spodziewanej miesiączki wyszła mi słaba 1 wizyte u gin mam na 28 //mysle , ze to odpowiedni czas.Pozdrawiam Was i ciesze sie , ze forum "reanimowano":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Obca
Miało byc oczywiscie w 10 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca- gratulacje!!!! Ja osobiscie mysle ze szanse na corke sa duze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca GRATULACJE!:) Z tego co czytałam to przed owulacją są większe szanse na dziewczynke ale czy to prawda nie wiem:) Ja nadal męczę się z moim żołądkiem...nie wiem może nerwy? ehhhm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Obca
Dziękuje Wam dziewczynki za gratulacje...zmiennosc nastojów jest u mnie przerazająca,raz jestem załamana, jak sobie z 3 poradze, a potem euforia, ,ze przeciez juz tak bardzo chciałam miec 3 dziekcko...dobrze, ze chłopaki mam juz spore...wiec bedą mamusi pomagac w opiece..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie, przepraszam ze nie pisze ale trochę zabiegana jestem bo remoncik chcę zrobić i zakupy dla dzidziusia... tyle się wszystkiego narobiło. Ale już nie mogę się doczekać. Obca gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla mężów
Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku: 1-3 miesiąc 1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co. 2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad. 3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę. 4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej! 5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko. 6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też! 7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę. 8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. 3-6 miesiąc 1.Do brzucha przywiąż materac z wodą. 2. Gdy się ubierasz - nie odwiązuj go, nawet, gdy próbujesz wciągnąć buty. 3. Śpij również z materacem. Jak to, JAK? Na boku! 4. Nie zapomnij rano zażyć pigułki nasennej. 5. A przed wyjściem do pracy - wypij litr wody. 6. Przed pójściem spać również wypij litr wody i weź tabletkę moczopędną. 7. Do nosa włóż wacik, tak, aby powietrze przechodziło, ale odczuwało się lekką duszność. Wacik noś stale. 8. Masz duszności? Otwórz okno - niektórym pomaga. 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, PO CO? Zrobić niezbędne badania. Co z tego, że już robiłeś? 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Materaca nie odwiązuj! 6-9 miesiąc 1. Każdego ranka siadaj na fotel obrotowy i kręć się przez 10 minut. Gdy już organizm odmówi Ci całkowicie współpracy - wstań i szykuj się do pracy. No co ty, kręci ci się w głowie? Współczuję, to na pewno minie. 2. Dolej wody do materaca. 3. Wypij coś moczopędnego, a w pracy wypijaj szklankę wody co godzinę. 4. Postaraj się nie opuszczać miejsca pracy zbyt często. Bądź czujny i dyspozycyjny przez cały dzień. Jeśli przychodzi ci to z łatwością - weź dodatkową pigułkę nasenną. 5. Zwiększ również wagę woreczków z piaskiem, które masz przywiązane do nóg - do 2 kilogramów każdy. 6. Wieczorem, nie odwiązując materaca, połóż się do łóżka i bądź perfekcyjnym, namiętnym kochankiem! 7. Jeśli wydaje ci się, że twoja żona interesuje się innymi mężczyznami - pozostań wspaniałomyślny i wybaczający. 8. Poświęcaj żonie więcej czasu i uwagi. Wyobraź sobie, że jej też jest ciężko! 9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Jak to, po co? Po to samo, co zawsze - niezbędne badania. 10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa. Oczywiście, że z materacem, co za pytanie? The end No, dobra, żartowaliśmy, wiemy, że jest to niemożliwe do wykonania. Po prostu odwiedź po raz dwudziesty znajomego proktologa, niech włoży Ci pomarańczę... już on wie, gdzie. Teraz oddychaj głęboko i mocno przyj. Udało się uwolnić od pomarańczy? Wyśmienicie! Możesz już pozbyć się zdechłej myszy i odwiązać materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki jeszcze nie kupiłam ale koleżanka przeczytała i zachwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek:) Kurcze chyba cos mnie bierze, jakas choroba, bo gardlo mnie boli. Mam nadzieje ze mnie nic nie zlamie, nie dam sie hehe:) Zarobilam ciasto na chlebek i bede piekla po poludniu:) I jutro moze upieke chalke, mam taka ochote na nia ze niewiem. Jeszcze czekam na @ ktora ma przyjsc dzis lub na dniach. Achhh...... Milego dnia zycze kochane:) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie jesteś sama bo mnie też coś bierze, ale lecze sie herbatka z sokiem malinowym, czosnkiem i pod kołderke mam nadzieję że przejdzie;/ a jak reszta? co słychać? olawd- jak z mieszkaniem? wiesz już coś? klapeczku jak się czujesz? ewQa który to już tydzień ciąży? Monia odzywaj się! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka-tak, 26go dostajemy klucze!! Super!!tylko ta przeprowadzka...buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Olawd super! Bardzo sie ciesze, I to na same Swieta tyle roboty ale dasz rade. Ja sie zaraz do pracy. Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . u mnie mala zadyma w domku :) jutro tesciowa przylatuje i trzeba troche ogarnac chate :P a w dodatku troche jestem zla , bo nie wiem czy w ogole jutro przyleci . przeciez zaspy sa , snieg sypie a ona ma busa na lotnisko praktycznie na styk ... a mowilam jedz pociagiem dzis i przespij sie u cioci to na 100% zdazysz... oj mam nadzieje ze jednak bedzie ok . no coz zycze milego wieczoru a ja smigam mlodego kalsc , z pieskiem na spacer i spowrotem do ogarniania chaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Kawka dla chętnych! Wiecie, jestem po serii nocek w pracy i dlatego w dzień prawie nie piszę. Dziś wreszcie normalnie spałam! Myszko, ksiązkę od razu wydrukowałam i przeczytałam w 2 godziny. Przyjemna i dodająca otuchy. Kalpku- przeczytaj ją koniecznie, proszę!!! :) Bo tam są dobre wiadomości dla Ciebie... Aniutka, Myszko- nie dajcie się chorobie! Olawd- trzymam kciuki, by teściowa szczęsliwie dotarła! Obca- gratuluję serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×